Zaļā vārna ir un paliek zaļā vārna


December 16th, 2011

Reklāmas pauze nr. 50 @ 11:41 am

Bilde patīk? Klikšķini uz bildi un reklāmas pauze sākas:

 

December 9th, 2011

Reklāmas pauze @ 10:21 am

Piektdienas dienas, mazās nedienas ir jāatstāj aizmugurē, un jāskatās gaišākā nākotnē, ko nes brīnumainā reklāmu pasaule. Līdz ar to šoreiz ir gan Ice Cube, gan skaista pasaule, gan arī Viktora... Vai nē Viktorijas noslēpumi. Klakatī klak uz bildes un skat,kas notiks...

 

December 2nd, 2011

Reklāmas pauze @ 11:40 am

Pie diezsmas vai dejas, pie alus vai uzkodām, pie... Tā kur es ar to visu gāju. Līdz ar to nav ko iet un jāņem pauze. Un protams, ka tā ir reklāmas pauze. Un galvenais, ko mēs cenšamies saprast šoreiz ir ko dara diktatori ziemassvētkos ?
Līdz ar to klikitī klak uz bildes. Un aiziet reklāmas.

 

November 28th, 2011

Reklāmas pauze @ 11:00 am

Tā jau piektdiena, piektdiena. Bet nevar visur un vienmēr būt piektdienas, tāpēc šodien pirmdienas dienā, viegli aizkavējies pagājušās nedēļas apskats. Labi labais klikšķis un aiziet.

 

November 18th, 2011

reklamas pauze @ 10:58 am

Svetki, svetki ir bridis lai atvilktu elpu. Un kas var but labak par reklamas pauzi no dzives ? Es pielauju iespeju glaze alus vai sex. Bet ko nu par to. Nemam reklamas pauzi !

http://madaboutad.lv/?p=1670
 

November 11th, 2011

Reklāmas pauze nr. 45 @ 10:57 am

Lūk Cēsīs nefiltrē, bet kas notiek pie mums ar filtrāciju citās pilsētās to jau ir sarežģīti pateikt. Bet par spīti tam visam mēs varam skaīties,kas ir atfiltrējies šonedēļ reklāmas pasaulē, kurš šoreiz jautājums ir kas tad ir pareizais nepareizā daudzums ?
Līdz ar to klakitī klak uz bildes, un līdzīgi kā Francim majonēžu burvim atvērās durvis, veras vaļā 45 nedēļas apskats.

 

November 4th, 2011

Reklāmas pauze nr. 44 @ 09:53 am

Piektdiena, laiks pēdējiem darbiem, nemieriem un tračiem, lai varētu atvilkt elpu no dienas gaitām. Bet pirms mēs sākam turpināt savu dzīves stāstu šodien reklāmas pauzē var uzzināt stāstus par basketbolu, kinekt dzīvi un arī jaunieša vārdā Bernards dzīvi. Un tad saprast vai šie stāsti ietekmē mūsu pašu stāstu. Klikitī klak uz attēla un laiks reklāmas pauzei!

 

October 28th, 2011

Reklāmas pauze @ 10:29 am

Ir piektdiena, laiks ir nomācies, un nekas cits neatliek kā skatīties logā un domāt lielas domas. Un ko citi ir šonedēļ sadomājusi var apskatīt šeit. Klikiti klakitojot uz zemāk esošo attēlu.

 

October 21st, 2011

Reklāmas pauze @ 10:12 am

Mūsdienu sapsringtajā vidē un ierāmetājā iekdienā. Mēs nespējam aizmukt ne no kā. Bet ko lai mēs daram, kad mēs vēlamies izbaudīt ātrumu un patiesi atlaist bremzes ?
Tad to mums ļauj noskaidrot reklāmas pauze šonedēļ. Kreisais peles taustiņš pret bildi. Un aidā!

 

October 14th, 2011

Reklāmas pauze @ 11:10 am

Dienas, un nedienas. Kamēr Latvieši diskriminē Krievus, kamēr Krievi diskriminē Latviešus. Tikmēr jāizvēlas puses un nostājas, un jāsaka savs viedoklis. Bet dažreiz ir labi nolikt viedokli nostāk un pievērsties kam garīgām, vai kam vienkāršākam. Citiem vārdiem sakot atvilkt elpu. Un vislabāk to ir darīt noskatoties reklāmas. Loģiski vai ne ?! Nu, ko tur daudz. Šīs nedēļas reklāmas prieku apskats atveras nobraucot ar bultiņu uz Metālīgā Gīra onkuli zemāk un tad jau klikitī klak klak !

 

October 7th, 2011

Jūsu reklāmas pauze @ 09:59 am

Piektdienas rītos gribās zināt tikai vienu, kad pienāks piektdienas vakars, bet kamēr šo atbildi mēs visi meklējam. Mēs varam paņemt pauzi no piektdienas. Padomāt par to kā lai sūkā saldējumu korekti darba vietā? Kā trenējot jūras cūciņas var ietaupīt naudu uz elektrību ? Un atbildi saņemt ar kreisā peles taustiņa Klikšķi uz viegli izbrīnītā jaunieša attēlu:

 

September 30th, 2011

Reklāmas pauze @ 12:30 pm

Smagajā dienas laikā ir brīdis, kad gribās apsēsties un pajautāt sev, kuram pēc apokalipses pienākšanas vairs nebūs bikšu ?
Un tāpēc ir radīta reklāma, lai mums uz šo jautājumu atbildi. Ņemam aiz rokas peli, bīdām to ekrānā uz attēla un spiežam to kreiso taustu!

 

September 22nd, 2011

Reklāmas pauze @ 10:57 pm

Lai kur mēs ietu, lai ko mēs darītu, lai ko mēs lasītu. Reklāma mums seko. Un ir laiks viņai atmaksāt ar to pašu. Laiks sekot notikumiem reklāmā un apskatīt, kas jauns ir noticies pasaulē. Kresiem taustiņiem klikšķot pret attēlu zemāk paverās šīs nedeļas reklāmas apskats:

 

September 16th, 2011

Reklāmas pauze @ 12:22 pm

Kurš ir teicis, ka reklāmas pauzei ir jābūt nebaudāmai ? Apsēdies, izslēdz darba e-pastu. Paņemt tasi kafijas, viskija vai alus. Un atvelkam elpu apskatoties, kas ir noticies šonedēļ reklāmas pasaulē.
Un viss tikai viena kreisā taustiņa, rādītāj pirksta kustības attālumā.

 

September 8th, 2011

Reklāmas pauze @ 11:29 pm

Es zinu, ka dzīvei dažreiz pietrūkst asums. Asumumu mums katram piešķir dažādas lietas. Bet tas viss dzimst fantāzijā. Un par ko mēs fantazējam ?
Dvīnēm ? Izpletņlēkšanu vai vēlamies būt kaptēnis ? Bet tai pašā laikā tas viss jau ir un protams, ka tas ir reklāmās. Modinam prātus un asinām peles kursuru un kreiso taustiņu pret attēlu:

 

September 2nd, 2011

Reklāmas pauze @ 11:38 am

Skola sākas. Vasara beidzas. Bet reklāmas turpina griesties bez steigas. Kreisie taustiņi klikšķ un ir laiks skatīties, kas jauns:

 

August 24th, 2011

Pauze reklāmai @ 11:12 pm

Aiziet vasrara, aiziet dzīve, kas notiek tālāk? Un tad ieslēdzas ziņkārība, bet arī ziņkārībai ir savas sekas, tā vismaz saka ziņkārīgs kaķēns. Ir dators ir laiks, un ir pele. Pele uzbrauc uz bildes, un rādītāj pirksts dara savu ar labo taustiņu:

 

August 19th, 2011

Jūsu reklāmas pauze @ 12:17 pm

Piektdiena Rīga paliek 800 daudz gadus veca. Bet reklāma nenoveco. Patiesībā noveco, tāpēc jāmet acs uz to,kas ir svaigs un patīkams tagad.
Darbinām rokas un īpaši rādītāj pirkstus un bakstām to bultveidīgo lietu ekrānā tieši uz attēlu zemāk:

 

August 12th, 2011

Reklāmas pauze nr.32 @ 10:12 am

Nomācošs laiks un lietains augusta piektdienas rīts. Doma,kas vajā daudzus, bet iespēja no tā atvilkt elpu ar saulainām, pateicīgam un mazāk priecīgām reklāmām ir tepat aiz stūra. Vai pareizāk sakot klikšķinot uz zemāk esošā četrstūra. Tātad kā parasti liekam lietā kreiso peles taustiņu un taustam.

 

August 5th, 2011

Reklāmas pauze @ 10:03 am

Tu esi zvērs, tu esi tēviņš. Vai arī tu esi cilvēks, kas visiem saka jā ? un vai tu esi aizdomājies, kas bija pirmais cilvēks, kas slauca govi ?
Nē, bet nekas laiks reklāmas pauzei. Ļaujot peles kursoram un kreisajam taustiņam piesisties pie bildes.