snie ka - [entries|archive|friends|userinfo]
snie ka

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jun. 22nd, 2026|06:11 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
šorīt no rīta soļoju uz darbu un sapratu, ka nedrīkst teikt "vienalga"

mati copē, savākti, netraucē, bet neizskatās labi - vienalga.
bikses vakarā neizgludināju, sīkums - vienalga.
negribas ne pļāpāt, ne kafijot, tikai dežūrēt - vienalga.
es pēdējos mēnešus uz vienalga viļņa, saudzīgi pret savu mentālo kapacitāti, bet, kā nāku uz darbu, tā pieci insulti un septiņi krampji.

es vainoju vienalga.
tā vietā saku vissir labi.
LinkLeave a comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]eos
Date:June 22nd, 2026 - 06:25 pm
(Link)
Izklausās, ka Tu sāc ticēt karmai?!

Taču jā, izklausās labas pārmaiņas. Ir labi tikt uz "viss ir labi" viļņa.
From:[info]snie
Date:June 22nd, 2026 - 09:05 pm
(Link)
kas nu kuram karma, plats jēdziens. Es tikai izdaru novērojumus un noskaņojumus. Ka ar "vienalga" ir diezgan smagi staigāt (kas liekas paradoksāli). Īstākā atlaišana, nepieķeršanās un neiespringšana iestājas tikai ar "viss labi".