|
Jun. 22nd, 2026|06:11 pm |
šorīt no rīta soļoju uz darbu un sapratu, ka nedrīkst teikt "vienalga"
mati copē, savākti, netraucē, bet neizskatās labi - vienalga. bikses vakarā neizgludināju, sīkums - vienalga. negribas ne pļāpāt, ne kafijot, tikai dežūrēt - vienalga. es pēdējos mēnešus uz vienalga viļņa, saudzīgi pret savu mentālo kapacitāti, bet, kā nāku uz darbu, tā pieci insulti un septiņi krampji.
es vainoju vienalga. tā vietā saku vissir labi. |
|