snie ka - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
snie ka

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Jun. 22nd, 2026|06:11 pm
snie
šorīt no rīta soļoju uz darbu un sapratu, ka nedrīkst teikt "vienalga"

mati copē, savākti, netraucē, bet neizskatās labi - vienalga.
bikses vakarā neizgludināju, sīkums - vienalga.
negribas ne pļāpāt, ne kafijot, tikai dežūrēt - vienalga.
es pēdējos mēnešus uz vienalga viļņa, saudzīgi pret savu mentālo kapacitāti, bet, kā nāku uz darbu, tā pieci insulti un septiņi krampji.

es vainoju vienalga.
tā vietā saku vissir labi.
Link Read Comments

Reply:
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: