snark - December 8th, 2004
vienubrīd, kratoties autobusā un uzlūkojot neko sev visapkārt, iedomājos par SC neelektrisko (materiālo? fizisko?) variantu. Tās saturu, dalībniekus, struktūru un funkcionalitāti (varbūt vienīgi bez iespējas sekot ārējiem linkiem) apkopotus vienuviet (telpa, ēka, lauks, utml). To, kā dalībnieki raksta, lasa (arī pār plecu), komentē (spraucas piestiprināt savu domu nupat cita ieskribelētajam), (ne)draudzējas - rosās gar skapjiem, seifiem, lādēm, atslēgām, aprakstot papīra lapeles, pergamenta ruļļus, māla plāksnītes, pievienojot glabātavām dažādus objektus (avīžu izgriezumus, statuetes, sab. transporta biļetes, sadzīves priekšmetus, pašu darinājumus, vai miskastē salasītu drazu).
katrā ziņā interesantāk kā mironīgas dienasgaismas lampu izgaismots autobuss.

Protams, ka tā ir tikai retro ārišķība bez praktiskas nozīmes (jo iespaidīgai bildei pietiek, ja iedomājas vienkopus visu Cibas rosību tās pašreizējā formā), bet tādai sapulcējušamies ļaužu kopai, kas aizrautīgi ņemas ar savām lapelēm un priekšmetiem, piemīt savs šarms. Tā ja.
jautājumi (aptuveni)
aizvakar (?) Dienā izlasīju komentāros vai kultūras slejā gabalu, kur bija pausts apmēram sekojošais (mans novēlots pārstāstā): nežēlīgie astoņdesmitie un ciniskie (ironiskie) deviņdesmitie ir pagājuši, tagad mēs vairs nebaidāmies naivitātes, sentimenta vai atkārtošanās, un tas kopumā ir forši. Piemēram, kad autors savā darbā saka "es tevi mīlu", viņam nav svarīgi, ka situācija ir veidota no N un NN citātiem. Nu un tad attiecīgi skaitās, ka darbā šo citātu nav. :)

Tas, kas mani ieinteresēja ir,
- kāpēc tas ir forši? Vai nav tā, ka te tiek atzīts izsīkums (neko jaunu vairs pateikt neizdodas, viss krustu šķērsu priekšā aizpīņāts), acumirklī tam priekšā izsviežot it kā jaunus principus (deklarējot sava veida atdzimšanu)?

Te, protams, ir apiets fakts, ka vienmēr ir pastāvējis pietiekami liels autoru slānis, kas, īpaši par to neaizdomājoties, de-facto ir izmantojuši šo "XXI gadsimta principu", un ir radījuši (dažkārt itin labas) lubenes (piemēram). Mulsinoši ir tas, ka tagad smalkie džeki ir izdomājuši, ka tā naivi smacēt ir varen forši, bet manās (kopumā salīdzinoši nesmalka džeka) ausīs tas skan nepārliecinoši, un deguns saož kaut ko līdzīgu defoltam.
klasifikaacija, yeah, that's me
8 stundas dienaa "a cubicle worker who conducts low to medium telephone traffic". Apraksts citeets peec mana dienesta telefona aparaata dokumentaacijas.

Prentenziju nav, gluzhi otraadi - sausais un izsmeljoshais apraksts izraisa sajuusmu.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back November 2020
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930