Pegijas · Lī · interjers


zemē nomests laiks

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
es, šajos jautājumos praktiski ne iesvētīts, ne kvalificēts, nemaz nerunājot par to, ka kaut cik zinošs, vakarnakt iztērēju vairākas stundas, skaidrojot gauži zombētai filoloģei dzejas funkciju. Turklāt bez jebkāda erotiska zemteksta. Tas laikam nozīmē būt džentlmenim.

šodien rakstu sava mūža otro paskaidrojumu (pirmais bija adresēts X vidusskolas mācību daļas pārzinei par nevietā lietotu vārdu "peža"). Skaidroju darba līguma 7.punkta (kas nosaka, ka pastāv normāla darba laika sistēma) vairākkārtējas pārkāpšanas apstākļus. Sekojoši es atkārtoti esmu izniekojis darba devēja laiku, kas viņam pilnā apmērā nepieciešams manis nodarbināšanai. Iesākumā diezgan uzjautrinājos, kariķējot lietišķās sarakstes kanonus ar domu, ka "tas ir mans laiks - kā gribu, tā tērēju", bet tad aprāvos.
Vakarnakt es izniekoju nevis savu, bet filoloģes laiku, jo sarunas turpinājuma, kādu viņa, manuprāt, varētu būt iztēlojusies, nebūs.

* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry

* * *
[User Picture]
On 10. Janvāris 2007, 14:46, [info]vedjmah commented:
klau, a kad vārds 'peža' ir vietā lietojams (ne tikai mācību pārzines kontekstā) ?
[User Picture]
On 10. Janvāris 2007, 15:02, [info]simamura replied:
:) cilvēki paskaidrojumus raksta ne jau tāpēc, lai paši tiktu ar kaut ko skaidrībā. resp. es pārspēka priekšā biju spiests atzīt, ka konkrētajā gadījmā lietojums bijis neadekvāts.
Bet tas nenozīmē, ka es zinātu, kad ir vietā.
Kāda meitene reiz teica, ka vīrieša ģenitālijām esot tik poētiski nosaukumi un tik daudzveidīgi sinonīmi, un jautāja, vai tas ir pelnīti, ka sievietes orgānu sauc tik skopos un sausos vārdos.
Tur tiešām jābūt dzejniekam, lai uz to atbildētu.
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry