sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 7th, 2024|08:30 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Man mēdza būt 2 draudzenes - Santa un Beatrise. Tagad viņas jau kādu laiku nav manas draudzenes! Jo mēs maināmies un atdalāmies no dvēseļu grupām, uz kuru frekvences vairs neatrodamies. Viņas bija pancenes. Mēs lietojām dexofānu un narkotikas. Mēs daudz runājām pa naktīm, filosofējām. Tagad Santa ir ar Ivanu, kurš viņu nekur nelaiž (bet viņa gribēja tādu vīrieti un arī tagad, šķiet, ir apmierināta); un Beatrise arī ir iegrimusi "sistēmā" - uztaisījusi bērnu no Simona Krasta, viena cīnās pa pasauli, it pa laikam lietojot tādu vai šitādu zēnu, bet tas ilgi neturpinās, jo viņai bieži ir histērijas, jo viņa ir augusi ar tikai vienu vecāku, un vispār - dzīve nav bijusi viegla.
Vispār, viņas bija saistītas ar dvēseļu grupu, kurā es paviesojos kādu laiku, bet es neesmu gluži viens no viņiem - tie ir anti Trump smago narkotiku ilggadējie lietotāji, kas sevi uzskatīja par pirātiem (nevis, piemēram, hipijiem) un bija drīzāk tumši.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]nistagms
Date:November 7th, 2018 - 09:35 pm
(Link)
tev vajag uztaisīt to dvēseļu grupu sadalījumu, izklausās labi (nejokoju), pirmā grupa - "anti Trump smago narkotiku ilggadējie lietotāji, kas sevi uzskatīja par pirātiem"
[User Picture]
From:[info]nistagms
Date:November 7th, 2018 - 09:35 pm
(Link)
[User Picture]
From:[info]magnolia
Date:November 7th, 2018 - 09:40 pm
(Link)
Nu cerams, ka vārdi mainīti, citādi nav jauki pret tiem cilvēkiem. Tu jau arī te publiski savu vārdu, uzvārdu nepublicē!