sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 13th, 2024|11:06 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Man lielākā problēmu sakne dzīvē ir social anxiety un es esmu sapratis (tāpat kā man laba draudzene - Khosmos), ka social anxiety var efektīgi neitralizēt ar... marihuānu. Nevis alkoholu, jo no alkohola nes un cilvēks kļūst vairāk vai mazāk neadekvāts un izklaidīgs. Džims Morisons, intraverts, gandrīz vienmēr bija piedzēries. Es domāju, bez palīgvielām viņš nemaz nebūtu kļuvis par Džimu Morisonu. Palīgvielas viņu arī galu galā pazudināja, jo viņš bija ekstrēmists. Bet es neesmu ekstrēmists. Dažreiz Visums liek uzstāties ar savām dziesmām un man vienmēr pirms uzstāšanam ir lampu drudzis, ka es teju vai sākšu trīcēt (protams, es to cītīgi slēpju, bet uztraukuma efektus nav iespējams nepamanīt). Piemēram, es aizvakar biju kāzās un es biju uzpīpējis. Manī bija absolūts miers. Es nodziedāju uz skatuves vienu dziesmu. Ne tikai nebija uztraukuma negatīvo efektu, bet bija arī marihuānas pozitīvie efekti - Kosmosa uztveršana, tagadnes momenta aktualizācija, kas šo dziesmu padarīja divtik labu nekā, kad es dziedātu pilnīgi skaidrā un bez publikas. Pie manis pat pienāca sieviete, kurai es agrāk nepatiku un kura teica, ka dziesmās es izpaužu to, ko es parasti neizpaužu un, ka viņa tagad mani redz savādāk utt. Es viņai neteicu, ka man palīdzēja marihuāna (jo viņa ir konservatīva). Bet īstenībā tā bija. Cilvēki mēdz teikt: es neko nelietoju, lai vairāk varētu būt es pats, bez nekādiem pārklājumiem. Jauki, ja viņiem tā ir, bet bieži vien daudziem ir tā, ka viņiem marihuāna, sēnes u.c. tieši noņem tos pārklājumus un viņi var BEIDZOT būt paši.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]gedymin
Date:May 13th, 2018 - 02:10 pm
(Link)
Palūdz ārstam izrakstīt beta bloķētājus, piemēram. Reizēm vajag būt skaidrā un bez anxiety.
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:May 13th, 2018 - 02:53 pm
(Link)
Es esmu lietojis tādu tableti kā anaprilīns, lai nomāktu kofeīna izraisīto drudžainību un neko daudz neopalīdzēja. Laikam jābūt ļoti jūtīgam pret vielām, lai vispār kaut kas labi palīdzētu. Esmu sevī uzaudzējis milzīgu toleranci pret visu psihoaktīvo. Varu dzert galoniem un man nav šauru ačeļu, grīļošanās un pat daži saka, ka peregāru nejūt. Varbūt man no katra preperāta jādzer trīskāršu dozu, lai būtu efekts.

Un imo anxiety, ja tas ir hronisks, nevar noņemt ne ar ko no tradicionālās medicīnas. Arī netradicionālie līdzekļi, kā psihodēļi, imo palīdz tikai uz laiku.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:May 13th, 2018 - 03:26 pm
(Link)
ja tu domā trankvilizatorus, tad tos esmu dazhas reizes apreibinaashanaas noluukos meeginaajis un tie man rada taadu daarzeniigu sajuutu, kad viss pohuj, ne no kaa nav kauna utt. man vienmeer tad jaapiedomaa, ko es sabiedriibaa daru, jo es varu sadariit arii kaut ko apkaunojoshu vai pretlikumiigu.