Kolēģis norādīja uz interesantu niansi. Latviešiem nav darbības vārda no vārda "greizsirdība". Ir lietvārds, ir īpašības vārds, bet darbības vārda - kā krievu "revnuju"- nav. Vismaz man nekas nenāca prātā. Kolēģis piedāvāja šim nolūkam ieviest "greizot". "Es greizoju".
Esmu zemiska burkšķe, bet, kad pilsoņi sāk kunkstēt, ka 4. maijs, nu kas tad tie par svētkiem, nekā jau nav, viss slikti, viss sūkā, mēs visi tāpat nomirsim, man tā vien gribas aizsūtīt viņus, piemēram, gadus 40 atpakaļ - uz PRSR. Tur neviens nekunkstēja, un visi bija briesmīgi apmierināti.
Poll #14130 Vara
Open to: All, results viewable to: All
Vai tagad ir labāk nekā PSRS laikos?
jā, tagad ir labāk!
39 (84.8%)
nē, padomju laikos bija labāk!
3 (6.5%)
nekas nemainās un man ir slikti visur
4 (8.7%)
Darbā klusums pirms vētras, ielīdu cālī un izlasīju stāstu par dāmu, kas palikusi stāvoklī no internetā nozvejota kadra. Kadrs, uzzinot iepriecinošos jaunumus, noplaukst kā žīds pa Miķeļiem. Nabaga dāma galīgi izsitusies no spēkiem, viņu meklējot, nekur vairs nevar atrast, vārds izrādās izdomāts, telefons - atslēgts, nabaga cietēja gribējusi pat iet uz policiju un taisīt fotorobotu (!!!), bet viņai atteikts "nozieguma sastāva trūkuma dēļ".
Bet pats labākais visā šajā pastāstā ir kādas lēdijas komentārs: "Vienmēr esmu domājusi, ka baigi riskanti ielaisties ar cilvēkiem, par kuriem patiesībā nekas nav zināms, ja neskaita segvārdu no Big Dick 69 sērijas. Tur jau ne tikai anonīms apaugļotājs, bet arī reāls žņaudzējs var pretī pagadīties."
Izlasīju beidzot slaveno Šīna prognozi par 40 000 bankrotējušu ģimeņu. Man domāt, galvenais mesidžs ir nevis Šīna tīrās rūpēs par nabaga "ģimenēm" ("ģimeņu" piesaukšana privātpersonu vietā tiešām ir smalks emocionālais gājiens. Visi uzreiz iztēlojas mammas, kas spiež mazuļus pie krūts un sirmus opīšus kā galvenos apdraudētos), bet gan izmisīgs spekulanta bļāviens apturēt cenas (kuras tikai nupat patiesībā sākušas kristies).
Turklāt pats domu gājiens ir vienā ziņā dīvains. Nu, iedomāsimies, ka alkatīgās bankas, cenu krišanās izbiedētas, pieprasa papildus ķīlas. Papildu ķīlu, vairumam, protams, nav un būt nevar. Tiktāl viss loģiski. Kredītņēmēji bankrotē, bankas savāc viņu īpašumus.
Jautājums attapīgajiem: ko darīs bankas ar 40 000 nekustamo īpašumu un vispārējiem bankrotiem? Vārīs zupā un ēdīs nost, vai?
← Previous day | (Calendar) | Next day → |