Shanas biedrs

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
17:06: Facebook jorprojām ir ieraksts, kurā viens politiķis no koalīcijas partijas raksturo vienu aparistu ministru kā jauku, klīnisku idiotu. Tādi esot ļoti noderīgi politikā. Skatoties uz ASV kompartijas filiāles, ko pēc inerces sauc par demokrātu partiju, prezidenta kandidātu bin Ladenu, pardon, Baidenu, nāk prātā šis raksturojums. Saskan arī ar kurmju Andra kadru politiku - jo lielāks kretīns, jo labāk. Skaidrs, ka viņš darīs ko liks, jo tur ir acīmredzamas problēmas ar saprašanu. Tikšanās ar vēlētājiem to parāda.

Tags:

Comments

[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:28. Jūnijs 2020 - 17:47
(Link)
Baidens = Čerņenko/Andropovs. Viņa priekšrocība arī ir tā, ka viņš drīz nomirs, līdz ar to par prezi viņa vinnes gadījumā kļūs whatever psihopātiskā entitāte, kas tiks ielikta par viņa vietnieku.
[User Picture]
From:[info]shanietis
Date:28. Jūnijs 2020 - 19:40
(Link)
Nezinu, kas būs vice. Galvenā tēvoča funkcija ir savākt balsis no tiem demiem, kuriem joprojām nepielec, kas notiek. Zinu no personīgiem kontaktiem - naivums joprojām ir neaprakstāms.
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:28. Jūnijs 2020 - 19:49
(Link)
Nu es jau par to arī saku. Viņš nav pietiekami radikāls vai psihopātisks (pat ja cieš no vecuma demences), lai atbaidītu mēreno olivious demu balsotāju un gandrīz vai garantēti būs beigts vai nepieskaitāms tuvāko 5 gadu laikā.
Powered by Sviesta Ciba