Shanas biedrs

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

24. Marts 2018

13:14: Pulkvedis Šrēders no krietnā kareivja Šveika dēkām:
"Un jaunie virsnieki neprot dzert! Vēl nav divpadsmit, bet, kā jūs redzat, pieci nolūzuši snauž pie galda. Bija laiki, kad mēs divas dienas te sēdējām un jo vairāk dzērām, jo skaidrāki kļuvām, lai gan nemitīgi lējām iekšā alu, vīnu un liķieri."

Kaspars Gorkšs: lielākā daļa sportistu nemāk dzert

Tags:

19. Marts 2018

21:24: Basketbola olimps
Vnk galaktiska mēroga vieduma koncentrācija LBS valdē :)

LBS biedru sapulce padomi ievēlēja šādā sastāvā: Andris Ameriks, Solvita Āboltiņa, Mārtiņš Bondars, Armands Garkāns, Uldis Grāvītis, Aigars Kalvītis, Ojārs Kehris, Irēna Krūmane, Artis Lagzdiņš, Aivars Lembergs, Māris Martinsons, Imants Parādnieks, Ilze Pētersone-Godmane, Leonīds Salcēvičs, Valdis Siksnis, Iveta Strautiņa-Ušakova, Kārlis Strēlis, Aigars Štokenbergs, Jānis Upenieks un Jānis Urbanovičs.

http://basket.lv/lbs/lbs-padome-jauns-priekssedetajs-apstiprinata-valde-komisijas-un-budzets-2352

Tags:

25. Februāris 2018

20:43: KEF - Kriminālās ekselences fonds
Man KEF līdz šim bija paslīdējis garām, bet pamanot ka tās autori bija veidojuši arī īsfilmu "Andrītis tubu pa...", aizgāju noskatīties. Atsauksmes var viegli atrast, piemēram https://twitter.com/Kef_Filma Filma ir laba, bet beigas vnk izcilas :) Plus vēl rozīnīte - pēc filmas ejot no ārā no kinoteātra divas krieviski runājošas meitenes sarunājas - "A ja dumala što pizģuk eto maļenkoje životnoe" (filma ir latviski)

Tags: ,
12:56: Pa upi aizpeld gludeklis
No Pušmucovas ciema
Tad lai beidzot aizpeld tas
Dzelzsgabals .....!

Lūsiņš sola Pāvilostas 'māju – kuģi' laist ūdenī maija beigās

Tags: ,

24. Februāris 2018

12:34: Nerezidentu vešmašīna salūza, kas bija sagaidāms, tomēr mūsu šņorzābaki pamanījās tur vēl naudu iegrūst.

Tags:
11:57: Kremļa spēka avots pazudis


22. Februāris 2018

01:04: Nejauša pārklausīšanās
Kukuļdošana nav mūsu kompetence. Ņemšana gan!
/Tieša runa, LTV1/

Tags: ,

21. Februāris 2018

08:35: Otkat: Nil Usakov feat Lembergs
Jāsāk strādāt, iedvesmai klipiņš


Tags:
07:49: Lasu, kas vēl noticis Dievzemīte un
1) No LT7 zvana tiešā ēterā Lembergam un prasa viedokli! Das ist ein 3.14159
2) Rimšēvičs ar Sprūdu esot apspriedis, ka palielināt valsts budžeta ieņēmumus! Das ist ein 3.14159^2
Diena sākas jautri :)

Tags: ,

20. Februāris 2018

20:39: Pēc Rimševica intervijā teiktā , ka viņš Krievijā bijis 2010 un 2012 gadā makšķerēt un tur jau esot kā grupu tūrismā - nezinām ar saliks kopā, gribas piebilst, ka LB amatpersona nav gluži tas pats, kas Lejassivēnu zvēraudzētavas vāverīšu dīriķis. Tāpēc Rimševicam pēc Krievijas uzbrukuma Gruzijai 2008. g. vizītēs, kas nav saistītas ar darbu, Krievzemē nebija ko meklēt. Otrkārt, gan Norvik, gan AB.Lv kopā ar Laikmetīgas mākslas muzeju un Skanstes attīstības projektu ir jāfīrē prom pie velna vecāsmātes - jo ātrāk, jo labāk. Tie arī ir vienīgie atzinumi, kuriem šajā brīdī varu daudzmaz piekrist.

Tags:
08:41: Izskanējis, ka AP bildīte ar Rimšēviču jauku cilvēku sabiedrībā esot uzņemta medību laikā Kamčatkā. Uzreiz nāk prātā senas preses ziņas, ka divdesmitprocentīgais Andrītis arī bija braucis uz Kamčatku medībās. Filmā Counselor bija frāze - kartelis sakritībām netic.

Tags:
08:22: Krievijas galvenās eksportpreces ir nabadzība, korupcija un noziedzība, atšķaidīta ar naftu un gāzi. Dievzemītes grūtgalvīšiem tas nekādi nepielec.

Tags:

19. Februāris 2018

22:35: Bez komentāriem
The data also show Rimsevics has visited Russia regularly in recent years — making at least 8 trips since 2010. Most of those were before Latvia was allowed into the EU's currency union, the euro, in 2014 and before the invasion of the Crimean Peninsula that triggered Western sanctions against Russia. After that, the data show Rimsevics visited Russia via Belarus, a neighboring Russian ally that shares border data with Moscow.

On one trip, in 2010, Rimsevics went on what appears to be a hunting trip, according to photos obtained by the AP. In one of the photos, he is pictured with Dmitry Pilshchikov, who was then the head of the Research Institute of Information Technology, a Russia-owned military tech company later sanctioned by the U.S.


un

This defaulted loan, on top of others, contributed to Parex bank's failure in 2008. The Latvian state rescued the bank at a cost of about $1 billion dollars, a colossal sum for Latvia. It was one of the biggest costs in a national financial crisis that increased Latvia's national debt burden six-fold, required a bailout from the International Monetary Fund and ultimately saw a tenth of the population emigrate in search of a better life.

John Christmas, a former employee of Parex bank, said he alerted Rimsevics as far back as 2005, detailing how Parex was operating illegally and not carrying out proper checks on its loans.
"They refused to talk to me," he says. Instead, he says he began receiving death threats and had to flee the country.


Pilnais teksts: https://t.co/WIR7m4SW0U

Tags:
20:19: Staļina nāve izrādījas sasodīti laba groteska. Nevajag iedomāties, ka ja Buskemi spēlē Hruščovu, tad tur uzreiz būs jāzviedz. Ir tur melnais humors biezā slānī, bet tas nav hihihi un hahaha gabals, ir iepīti daudzi vēsturiski fakti kā piemēram PSRS hokeja izlases bojāeja, kura tika slēpta (btw gāja bojā vārtsargs Harijs Mellups), atsauces uz trofeju filmām un 30-gadu vesterniem, kuras Staļins mīlēja skatīties utjp.

Tags:

16. Februāris 2018

17:03: Albānijas TV - labas ziņas! :)


15. Februāris 2018

09:03: Liekam Dainu skapītī iekšā!
Sen senos laikos,kad zeme vēl bij plakana un lietu kārtību fīrēja Pērkontētiņš ar pāris ministriem (Jumis,Niklāvs un zemkopības spečuks Ūsiņa kgs),ar pāris sekretārēm-Laimu,Dārtu un Māras kdzi,viss bija vienkārši un saprotami. Bij i latviskā dzīves dziņa,i pārpilnība katrā sētā.

ielikts skapītī raugi no šejienes

Tags:

13. Februāris 2018

21:02: Robotikas jaunumi


Tags: ,

12. Februāris 2018

21:58: Katram cetrurtajam pārim var sākties grūtniecība.

Tags: ,
21:26: Par konvencijām
Uzbursim ģimenes ainiņu: vīrs - SJW hipsteris, sievis - simtkilogramīgs kačoks. Sievim ir slikts ieradums: fiziski disciplinēt vīru par tiešo pienākumu nepildīšanu. Ko nabagam darīt? Skriet uz Martu žēloties? Tur vienas vienīgas tantes sēž, no vīru lietām ne velna nesaprot. Tāpēc ir vajadzīga Stambulas konvencija.

Tags:
20:15: Makšķerēšana ziemeļu ūdeņos
Deripaska un zelta zivtiņa (ru)
Tas gan Krievijas sižets - Navaļņijs & Co, bet ar starptautisku piegaršu. Atslēgas vārds: Manaforts.

upd: Šo video itkā ir pieprasīts aizvākt no Youtube līdz 14. feb.

Powered by Sviesta Ciba