Shanas biedrs

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

22. Augusts 2019

08:53: "Šobrīd izglītošanās ir ne tikai pamesta novārtā, bet brīžiem man rodas iespaids, ka tad, ja te ierastos kāds marsietis, viņam varētu rasties iespaids, ka Latvijā izglītības sistēmu cenšas iznīcināt" I.Šuvajevs
/ https://nra.lv/latvija/272942-igors-suvajevs-latvija-uz-papira-viss-skaisti-bet-dzive-notiek-pilnigi-pretejais.htm /

Labs raksts, cita starpā interesanta detaļa par Pāvilostas nosaukuma izcelsmi.

Tags: ,

19. Augusts 2019

20:52: Tumsonības ministrija rīt varēs dziedāt
"Mēs aizgājām uz pirti
Un ilgi domājām
Vai tiešām labi darījām
Ka pirti piedirsām"
/UFO "Brāļi Ilmāri"/

Tags: ,

13. Augusts 2019

21:09: Aktuālais riteņbraukšanā - mode, aktualitātes, paraugdemonstrējumi ar šekumdrilli ir lasāmi un skatāmi šeit:
https://twitter.com/velorasti

Tags: , ,

6. Augusts 2019

21:43: Rammstein ir tīri labi dzirdams pat neesot Lucavsalā :)

26. Jūlijs 2019

19:59: Zilās tējkannas
чайники голубые все раскупили ... ой, что-то будет
Ну если у вас уже и чайники ГОЛУБЫЕ...далеко пойдете, ой, далеко...
/nopeterots tvitera ārēs/

Tags: ,

20. Jūnijs 2019

11:05: Dievzemītes deputāti ir tik "apdāvināti", ka pat akcīzes nodokli kā nākas neprot samazināt. Alum vajadzēja pazemināt, pie vienas reizes arī kafijas akcīzi varēja atcelt.

Tags: ,
07:58: Varētu kāda LV augstskola beidzot saņemties un startēt ar šādu pieeju - rektors, tērpies zvērādās un ar zarainu mietu rokās pasaka: no katriem desmit studentiem beigs labi ja viens, bet darba tirgū viņam konkurentu nebūs. Kā specvienībā - lielāko daļu atmet, bet tie kas paliek kaut ko spēj arī izdarīt nevis tikai dainot un vārsmot konceptus par konceptiem un stratēģijas.

Tags:

16. Jūnijs 2019

12:24: Mēs varam!
Liepājas cietums var kļūt par paraugu Eiropā, uzskata Bordāns

/ https://www.delfi.lv/news/national/politics/liepajas-cietums-var-klut-par-paraugu-eiropa-uzskata-bordans.d?id=51195739 /

Gaidīsim podraides no jaunā objekta iemītniekiem. Spriežot pēc paziņojumiem tajā kādu laiku plāno pavadīt krietna daļa Dievzemītes gudrāko prātu(bij. deputāta Krisberga vārdi).
Ceļ kā priekš sevis.

Tags: ,

2. Jūnijs 2019

15:40: Ziloņkaula tronī notiekošā jezga ap jancīgo promocijas darbu arvien vairāk atgādina ainiņu no Rablē "Gargantija un Pantagriels" kad klosterī pa pieskari aizgāja visi vīna krājumi un vienīgais, ko mūki varēja - nesakarīgi dziedāt. Grāmatā Žans Rīkļrāvis( vai tas bija Panurgs) ātri veda apdullušos mūkus pie saprašanas, bet kas atgriezīs sajēgu ziloņkaula tronī sēdošajiem? Ja tas būtu kāds skolnieciņš vai bakalaurs, par tādu darbu viņš dabūtu ar celi pa ziemeļpolu un aizlidotu kā balodītis. Bet te - http://www.la.lv/informaciju-par-berzina-promocijas-darba-kvalitati-lu-neatzist-par-trauksmes-celeja-zinojumu

Tags: ,

27. Maijs 2019

10:37: Kas, pie velna, notiek Alma Mater? :( Viens rektora amata kandidāts kopā ar citiem kristālskaidriem cilvēkiem šiverē pa Olainfarm un veselam baram (128, http://www.la.lv/lu-rektora-velesanas-skandalu-apvitas) tas škiet tikai normāli un ikdienišķi. Sak, piepelnās cilvēks. Lejassivēnu pagastnamā spriež, ka esošais rektors, iegūdams tiesības brīvāk rīkoties ar NĪ, ir piesaistījis nozares "speciālistu" uzmanību un ir jau plāns to apgūšanai.

Tags:

18. Maijs 2019

22:01: Eirovīzija 2019
Mācīsimies no citu kļūdām un darīsim tāpat

Tags:

1. Maijs 2019

21:10: Vienīgais, ko spēj "Attīstībai/Nē!" progresīvie troglodīti, ir izdomāt jaunu nodokli. Šoreiz runa ir par cukurūdeņiem. Vai tiešām tie ķeta pauri nav spējīgi domāt un pievērsties nopietnākām lietām? Iesākumā kā vingrinājumu kādu nodokli samazināt, vienkāršot procedūras valsts pārvaldē, novērst absurdus ar ES regulām.

p.s.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/deputati-rosina-piemerot-akcizes-nodokli-saldinatajiem-bezalkoholiskajiem-dzerieniem.d?id=51044643

26. Aprīlis 2019

22:37: Mātes diena Latvijas futbolā

Tags: ,

23. Aprīlis 2019

21:55: Pasaules gals nav tālu
https://www.sci-techuniverse.com/2019/04/researchers-accidentally-discovered.html

Kā CO2 pārvērst etanolā. Ja krievi to tehnoloģiju nospers, mēs visi nosalsim :)

Tags:
21:27: Rammstein 2019


Tags:

13. Aprīlis 2019

17:24: Kā ir pareizāk: Attīstībai/Nē vai Aptīrīšanai/Par?

Tags: ,
13:45: Balto Tēvu ticējumi
Ja sapnī redzi tualeti, nekādā gadījumā to nelieto. Tās ir lamatas.

Jo dārgāks džips, jo tālāk jāiet pēc traktora.

Tags: ,

5. Aprīlis 2019

08:49: Kuzjas un Mura izsviešana no rātes parāda nespēju domāt nedaudz uz priekšu. Tagad būs apbižots moceklis uz EP vēlēšanām. Mocekli vajadzēja lēni un metodiski birstēt kā vecu zābaku un izsviest miskastē pēc EP vēlēšanām. Ne velti ornitologi saka, ka pūces tikai izskatās gudras, patiesībā tādi paši putni kā citi vien ir. Ķērkt un rīt, ķērkt un rīt.

Tags:

17. Marts 2019

22:28: Izskatās, ka globālās sasilšanas sprāgoni atkal mēģina uzstutēt uz pakaļkājām, šoreiz ar jauniešu palīdzību un vecu grabažu tirgotāju viltību, pārsaucot to par "klimata pārmaiņām". Tas gājiens atgādināja Stīvena Kinga šausmeni "Kukurūzas bērni". Gribas uzzināt, kas ir īstie kulta priesteri no „Fridays For Future”.

Tags:
19:47: Sarkanais mežs
Itin skatāms gabals. Protams, perfekcionistiem un tīrspļāvējiem ir tur kur piekasīties, bet fēleri ir visās filmās. Savukārt seniori atzīmēja, ka frizūras un apģērbi filmā atbilst laikam. Gaidām nākamās sērijas. Un būs jāaiziet arī uz 1906 paskatīties, kas tur ir sanācis.

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba