Atpakaļ 20

8. Feb 2006

Bļe, kur lai cilvēks atrod normālu darbu?Visur tik vaig "ar pieredzi", a kur lai to pieredzi dabū? Un tikai tāpēc, ka ļoooti slikti pārzinu angļu valodu man par bomzi jāpaliek?

31. Jan 2006

Šorīt ir skaists saullēkts......

18. Jan 2006

Galvai bija bo-boo

A man bija smadzeņu satricinājums! :p Eh, tas jau it nemaz nav smieklīgi, īstenībā! Nu vot biju slidot(sestdien), aizķēros aiz savas māsas kājas un riktīgi ar galvu ietriecos ledū ://
Bet tagad jau jūtos daudz labāk :), vienīgi galva brīžiem sāp.:/

10. Jan 2006

Šausmas, mana draudzene ir slimnīcā...šodien operēs krūti, strutas esot. Īstenībā brīnījos, ka viņa man piezvanīja, lai man to pateiktu un paaicinātu aizbraukt ciemos. Domāju, ka viņa tikai grib savas meitiņas peciņas fotogrāfijas....izrādās, ka ne.

7. Jan 2006

Varat mani apsveikt, es jau divas nedēļas dzīvoju jaunajā dzīvoklī....tikai mēs,divi vien,...nē, trīs(kaķis taču arī skaitās).:)

Pēdējā laikā sāku just un laikam jau arī saprast, ka vienam man īpašam cilvēkam neesmu vajadzīga. Šim cilvēkam nemaz nevajag manu klātbūni, jo ir labi ar citiem, šis cilvēks izvairās no manas sabiedrības - laikam jau es it nemaz neiederos viņa pasaulē, es neprotu runāt, kā viņš,man nav tāds dzīves kā šim cilvēkam. Man tas sāp, jo mīlu šo cilvēku.Bet man vairs pat negribas ar viņu satikties, jo negribu, ka šis cilvēks to dara aiz žēluma vai aiz kaut kādas pienākuma sajūtas, vai aiz nespējas man pateikt, ka viss jau sen ir beidzies.

18. Dec 2005

Notiek aktīva pārvākšanās uz jauno dzīvokli.

11. Dec 2005

Un viņa vecmāmiņu arī....

8. Dec 2005

Man rīt eksāmens!!! :((((

5. Dec 2005

Es dodos ciemos pie savas kursabiedrenes un viņas mazās peciņas :)TE )

4. Dec 2005

IR labas ziņas! 2.decembrī manai kursabiedreni piedzima meitiņa:))

25. Nov 2005

Es laižu uz laukiem pie mammas :) Saku visiem atā līdz rītdienas vakaram :)) Bučiņas.  [info]bumsis  un  [info]forsaken īpaši mīļas bučiņas :)

24. Nov 2005

Tikko ņammīgi paēdu, karbonādīti ar kartupelīšiem un sēņu mērcīti un padzēros tomātu suliņu. mmmmmm :)

Čota laikam biju aizsnaudusies, kaut kā nerakstījās nekas.... Nu jā jaunumi ir tādi, ka drīz pārvākšos uz jauno dzīvokli, wīīīī :)) Laikam jau nākošnedēļ, būs jātaisa tusiņš, jāapmazgā tak laikam būtu. Šodien vispār jūtos tik labi, tik labi.... biju frizieru seminārā par modeli un tagad esmu tikusi gan pie jauna griezuma, gan arī krāsojuma. He, tas laikam iespaidoja vīriešu kārtas pārstāvjus - viens man ar aci piemiedza, viens atkal gribēja ar savu telefonu mani nobildēt. Secinaju, ka pat kafejnīcā kopā ar draudzeni nav droši, vīrieši uzmācas. Šis esot profesionāls fotogrāfs, varot mani pafotagrafēt un bla, bla, bla, īsāk sakot centās man izžmiegt telefonnummuru, bet nekā, nekas viņam nesanāca :)) Pēc tam, tas ir, pēc tā frizieru semināra(kafejnīcā biju vēlāk), biju uz Oriflame mācībām, un tad jau devos uz CN pie savas mīļotās [info]forsaken , dzēru superņammīgu kokteili, kaut kāds Strawberry Colada vai kaut kā tā, neatceros jau vairs, un protams arī kafiju kā ta bez tās , pavadīju jauku laiku, devos mājās un tramvaja pieturā mani sagaidīja mans vīrietis ar mašīnu. Nu tas jau nebūtu nekas īpašs, ja neņemtu vērā to, ka mašīna bija sasista un atradās servisā, bet šodien jau gatava. man pirmoreiz mūžā bija tāds prieks ieraugot "savu" mašīnu.

Aij, un vispār šodien viss ir lieliski...............

6. Okt 2005

mmmrrrrmmmm

He! Šodien braucot autobusā man pat nebija jāpieturās kaut kur, jo nebija jau brīvas vietas kur krist un ja arī es kristu, tad atdurtos pret blakus stāvošo cilveku un no tās krišanas nekas neiznāktu.
Man blakus stāvēja vīrietis ar ļoti jauki smaržojošu džemperi, tā vien gribējās iespiest tajā savu snīpi un baudīt šo smaržu līdz pat savai pieturai un pat vēl ilgāk. Bet tad drīz vien sāka ost pēc cilvēku piesvīdušajiem apaviem un apģērbiem, pēc cilvēkiem, kas aizvadījuši pilnu darba dienu, tieši tanī mirklī man vēl vairāk sagribējās iespiest degunu tajā smaržīgajā džemperī....
Tad es sasmaidījos ar meiteni ar kuru abas gandrīz reizē nospiedām stop pogu (viņa paspēja pirmā) :) Tad es pamanīju sievieti, kurai rokās bija skaista roze un es nopriecājos, ka arī man mājās uz galda vāzē stāv trīs brīnisķīgas rozes, kuras man vakar uzdāvināja Mans Vīrietis.
Mājās mani sagaidīja Mans Kaķis, kurš nevarēja vien beigt glausties ap mani no laimes, ka beidzot esmu mājās. Vienīgi tagad viņš grauž vadus, bet es tik un tā jūtos LAIMĪGA!

2. Okt 2005

Šodien nomocījāmies ar virtuves tapešu plēšanu un nospriedām, ka vajadzēja sākt, nevis beigt ar virtuvi, jo tad vismaz būtu negaidīti patīkams pārsteigums par to, cik gan viegli tapetes var nodabūt nost istabas sienam. Un šausmas, kur gan ir bijis tiem cilvēkiem prāts - līmēt tapetes uz griestiem.
Nu jā, tagad vairs darbs ir palicis tikai meistariem. Gribas jau lai līdz dzimšanas dienai viss ir gatavs, bet nekas jau šai dzīvē tik ātri nenotiek, tā ka, var cerēt, ka gatava būs tikai istaba. Bet, kas lēni nāk, tas labi nāk. :)
Un bīdāmās stikla durvis uz istabu laikam tomēr būs :)

Un tiko tika nomests no palodzes (no otrā stāva, ārā) pats smukākais pelnutrauks... āāāāāāāāāāāā, Ī D Ī Õ T S! Es laikam to kaķi šodien nogalināšu!

Grrrrrrrrrrrrr....Stūlbais, stūlbais kakķis!!!! Viņš mani tracina!

1. Okt 2005

Darbarūķi

Šodien ļoti cītīgi darbojāmies mūsu jaunajā dzīvoklī, plēsām nost tapetes no sienām un arī no griestiem. Baigie malači esam, rītdienai palika tikai virtuve. :)

30. Sep 2005

Wīīīīīīī

Es tak pavisam esmu aizmirsusi jums izstastīt savus labos, nē, burvīgos jaunumus. Apmēram pēc kādiem diviem mēnešiem , kad būs pabeigts remonts, es ar savu vīrieti varēsim ievākties mūsu jaunajā dzīvoklī. :)))
Beidzot prom no ķertās babuškas un citām liekajām personām. Beidzot arī mūsu kaķis varēs brīvāk uzelpot un skraidīt pa visu dzīvokli nevis kvernēt vienā istabā. Tagad gan, nevaram vairs sagaidīt kad beidzot varēsim pārvākties uz turieni. Bet patiesībā nav jau tik traki ilgi jāgaida, tikai kādi divi mēneši, nevis divi gadi.

Februāris 2006

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba