scelenty
Jūnijs 2014
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 25. Februāris 2014 02:07
I'll break myself and make myself.I'll tear it all up. Nav ko izlikties,ka uz to jau negaja. Foremost I need it for me. If you'll take me it will be added bonus and proof.

Ko tu daritu,ja nebaiditos?Parak ilgi dingets svess siers :)

The uphill struggle starts here.
But it's not an itsy bitsy hill anymore :D maybe years from now this cliff will be my foundation and stronghold.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Sestdiena, 11. Janvāris 2014 16:28
Kaut kadas parpasauligas skumjas kutina sirdi. Vai ari klat lavas infarkts no sisdienas intensiva sabiedriska transporta kersanas maratona.

in other news - mana dzivesvieta pat pec vairaku dienu tirisanas joprojam saglaba iepriekseja irnieka smaku, bus japles nost tapetes nakamaja nedelas nogale. Varbut kads velas pievienoties jautribai? :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 7. Janvāris 2014 00:34
Laikam tada klasiska latviesu sieviesu vaimanasana,bet gribas reiz satikt virieti,kas tiesam tads butu, tada izpratne,ka es mierigi varetu but soli aiz vina izturoties pilnigi brivi. Pagaidam pieredze rada, ka iniciativu puisi uznemas tikai ar pasivajam damam.
A ko man darit,ja es ta nevaru, un gribas, lai otrs dod pretsparu? Visi,ko lidz shim dzive esmu satikusi vienkarsi laujas manis virzitajai straumei un izbauda braucienu metaforiski atlaidusies ar alus pudeli roka. Un ta man ik pa laikam uznak bailes no nosodijuma,cik strauji mainas interesu objekti.

Viens reiz bija tads,sen,sen. Toreiz aizbaidiju ar parak lielu entuziasmu,biju parak izmisiga paskata sajusma,par atklato sugas individu. Un ta lidz sai dienai reizem iedomajos,a ja nu butu patelojusi pasivo ledus damu,mos butu sanacis, bet te jau atkal nonakam pie problemas,ka nepatik no sevis kko telot.

Tas ta,no temas - Ievaa(no visiem zurnaliem tiesi taja :)) ieraudziiju rakstu par Akaci, pieregistrejos,meginasu paplasinat redzesloku,ka citiem dzive iet.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Trešdiena, 1. Janvāris 2014 20:36
Let's quit guilt tripping

Tik paradoksāli, ka visu laiku, lai justos labāk un atcerētos, ka esmu rīkojusies pareizi, jāpiedomā par to, kā man salauza sirdi.

Tāda pasaule, kurā sāpes atveldzē cita citu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Pirmdiena, 30. Decembris 2013 20:32
nesen par ģeometriju prātojot sapratu, ka attiecības ir proporcionālas sakarības arī dzīvē.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 16. Decembris 2013 22:50
Man ir sajūta, ka šovakar nevarēšu pagulēt.Nevaru iedomāties, kā tagad vispār būs, kas tā par lietu- gulēt vienai.
Vispirms gan būs jāatrod, kur pēc ziemīsiem vispār gulēt.Nezinu kā sākt jaunas dzīvesvietas meklējumus.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 16. Decembris 2013 21:00
ok, dzīve turpinās.
Ceturtdien visu dienu kravāšos un vakarā mani sastapsiet Alā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 16. Decembris 2013 14:51
Izradas, mans ieprieksejais ieraksts kadam pat kaut ko izsaka,lol.
Nesatraucieties,ar laiku visi uzzinas par ko ir runa, bet tikai tad, kad viss nokartosies.
Visu var formulet ari isak: ja ir jaizvelas starp sapni un milestibu, izvelies pirmo.
Citadi, tu pat nepamanisi, ka atsakies no ar vien lielakiem sapniem laika gaita, lidz sac pratot, cik jauki butu miega nomirt.
Un milestiba pa to laiku neko nenojaus,kas notiek .

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Svētdiena, 15. Decembris 2013 16:31
Dvēseles ateja

Laikam jau loģiski, ka jāmaina tas savā dzīvē, kas neļauj mainīt citas lietas. Pat ja tas ir mīlēts, pierasts, ērts.

Tā vienkārsi, vienā naktī satiku mammu, parunājāmies un atkal viss tapa skaidrs.Visi attaisnojumi vienkārsi atrisinājās sekundes laikā, jo saskatīju, ka patiesībā man neko no tā visa nevajag, ka tā arī ir daļa no problēmas - tā vide.Diemžēl skaidrība nepadara neko vieglāku, tikai apsola, ka tas viss beigsies un nav mana vaina.

Es sevi biju tik drausmīgi pakārtojusi, un nesapratu, kapēc es tā nevaru padzīvot, ka biju pilnā pārliecībā, ka jāiet pie terapeita.Tik ļoti pati sevi biju ievedusi ilūzijās un atrunās.

Vismuļķīgākā liekas tā fāze, kad lēmums jau ir pieņemts, bet vispirms ir jāsagatavo kaut kādi apstākļi tā izpildīšanai, lai pēc tam nebūtu neērti. Bet vai melot ir labāk kā mocīt ar patiesību?

Es ceru, ka mani sapratīs. Jūtas jau nekur nezūd, tikai ieiet citā gultnē, un sāk ietekmēt par daudz. Tajās labi paslēpties no visa, diemžēl arī no bailēm, kas jāpārvar, lai augtu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 15. Oktobris 2013 18:38
Ja es dabūtu ko gribētu, es nezinātu, ko ar to iesākt. Tāda viena liela fantāzija,ka es spētu dzīvot pilnīgi viena un būtu laimīga, ja vien man būtu suns, ar kuru aizvietot vajadzību pēc dzīvības blakus un neierobežoti resursi un pašas rokām iekārtots miteklis. Bet tad es tā arī laikam nosēdetu glaudot suni visu dienu blenžot sienā un fantazējot, nevis darot visas tās brīnišķīgās un interesantās lietas, ko man šķiet, ka es tad varētu. Droši vien izietu svaiga gaisā tikai suni pastaidzināt.

Jo atklāti sakot, es visu ko velos varu darīt arī tagad, ar tiem pašiem ierobežotajiem resursiem, ja vien to prātīgi sadala, bet viss galu galā nonāk pie tā, ka gribu tikai fantazēt. Vai lasīt. Iebēgt savā galvā.
Un vienmēr es sevi pārliecinu, ka lai arī ko es sāktu radīt, tam beigās nemaz nebūs nekāda pielietojuma un visticamāk es to nometīšu malā, tieši pirms pabeigšanas un tas kļūs par krāmu.

Tātad, tam uz ko es esmu spējīga es esmu par slinku. Tam, ko es gribu es nesaskatu jēgu.

Kur lai rauj motivāciju?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 1. Oktobris 2013 18:50
Tāds rudenīgums. Pat nezinu ko lai ar sevi dara, par šūt paraudziņus negribas.Neko negribas. Divas stundas nosēdēju vannā jo neko negribējās. Nosalu.

Ir kaut kā dīvaini, jo viss beidzot ir tā forši mana dzīvē, bet te uznāk rudens un klausos Hospitāļus un nespēju saņemties kaut ko darīt.

Pats trakākais bija ieiet veikalā ar domu nopirkt kaut ko pilnīgi nevajadzīgu, garšīgu un tā iepriecināt sevi un es nespēt atrast neko, ko varētu gribēt :D Tādi laiki pienākuši, laikam vecums :D

Jāiet pīpēt.Līva neceļ.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 17. Septembris 2013 18:02
Nu ja, mattiasam ir savs punkts, katram kokam divi gali, un es jau nezinu visu, kas jāzina.Tā ir taisnība. Un ir jau visādas galējības. Es tikai vēlos, lai būtu vairāk tādu cilvēku, kas uzaug ar pašapziņu.

Man ir noriebušies bruņurupuči, nu tie, nenormāli klusie un kautrīgie cilvēki savās čaulās. Nē, nu, patiesībā, lai jau viņi ir, man nav nekādu problēmu ar viņu eksistenci, bet nezināmu iemeslu pēc es tādus piesaistu. Un tur sākas problēma.
Es vienkārši sāku justies kā balamute un muldoņa savā kursā, lai gan es nekad neesmu bijusi lielā runātāja.

Visi ir tik kūtri, uz ierosinājumiem grupu darbos kaut ko pildīt tā vai šitā visi rausta plecus, vai izliekas neredzami aiz runātīgāku cilvēku mugurām.Tad nu beigās sanāk tā ,ka es vienkārši pieņemu, ka visi darīs pa manam, ja jau neviens neko nevar skaidri atbildēt un jūtos kā tāds diktators.

Visi kā tādas sabijušās aitiņas.Visiem bail runāt auditorijas priekšā.Un par skolotājiem mācās.
Es priecājos, ka pagaidīju 3 gadus līdz iestājos pedagogos. Ir lielāka drosme runāt, cita perspektīva uz mācību procesu un es vairs nebaidos no bērniem. Manuprāt tādēļ vajadzētu iedrošināt tādu praksi kā "gap year" (or two). Uz reiz pēc vidusskolas lielajam vairumam nav iespējas aptvert un novērtēt augstskolu studijas.

Pati sevi atceros pirmajā pirmajā kursā, koledžā. Pieradusi, ka dzīve viss par brīvu, ar pirmo tikusi budžetā, man tas nelikās nekas īpašs, turpinām dirnēt solos un gurķi laist, tikai šoreiz tuvumā nav vecāku beidzot var pīpēt, piedzerties lopā, vazāties visu nakti un gulēt visu dienu.Es pirmajā kursā izdzīvoju visu to foršo, ko parasti "stilīgi pusaudži" izdzīvo vidusskolā. Vai tagad jau pamatskolā?
Man nebija nekādas sajūtas, ka kaut kas mainās, ka tagad tas, kā es izlietoju naudu, laiku attiecas tikai uz manu labklājību, ka tagad tas viss ir manā atbildībā.Nu lūk, pakāsu budžeta vietu, iekrāju parādus, gan studiju, gan finansiālos un beigās bēgot no visa, aizlaidos un Angliju = viegla naudiņa, juuhuu.

Tad arī sapratu, ka jāpieaug.

Laikam jau mans kontroles frīkisms veidojas no bailēm ,ka arī šis studijas sačakarēšu. Jo šobrīd-nav budžeta, nav studiju, nav nekādu lielisko nākotnes izredžu. Un es negribu tur atgriezties, tajā dzīves posmā.Gribu beidzot augt un izaugt par kaut ko.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Svētdiena, 5. Maijs 2013 21:44
Pēdējo mēnešu laikā esmu bijusi uz divām dzimšanas dienas svinībām, kurās uz visu pieaugušo baru ir viens nogarlaikojies bērns. Un tad es saskāros ar dīvainu parādību. Bezbērnu pieaugušie uzskata, ka tāpēc, ka tas ir bērns, pret viņu var izturēties pilnīgi nepieklājīgi, pat rupji.
Vienkaarshi paklusēt un pamāt ar galvu, kad mazais kaut ko cenšas pateikt taču nav grūti. Cik daudzi iedrošinātos vienkārši aizgriezties un sākt runāt ar kādu sava vecuma ja bērna vietā būtu vienaudzis, vai jebkāda cita vecuma grupa?
Nu, labi, to daļu, kas tā dara vēl var saprast- garlaicīgi, mazais stostās un ilgi meklē vārdus un tikmēr sanāk laist garām to, kas interesē vairāk, turklāt bērni vēl ir maziet egoisti, viņus daudz neinteresē, ko tu vari pastāstīt, galvenais, ka tu uzklausi.To taču nav gruuti kaut vai notēlot - pamāt, pasmaidiit, kad sīkais staasta kaut ko viņapraat smiekliigu.

Bet kas galvā darās tiem, kas apstrīd visu un jebko, ko bērns saka un vēl izņirgā un cits uz citu klusinjaam smīkņā, domājot, ka bērns nemana, ka par viņu smejas un viņš tur ir negribēts? Vai tiešām uzvara strīdā pār bērnu ir tāds gandarījums? Vai tiešām bērns no tā mācās, kā pareizi izteikties, nevis, ka labāk turēt muti ciet? Un tā rodas tie klusie, ar potenciālu un iebiedētie, kas ne par ko neies un nerunās ar pieaugušo par...jebko.Sākot ar to, ka vecākiem uz jautājumu:"kā gāja?" atmurminās :"Normāli" liidz beidzot ar probleemu uzkrāšanu sevī.

Sāp sirds

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Sestdiena, 20. Aprīlis 2013 11:04
Mans kermenis no ilgaas ziemas ir taa apmulsis, ka apauksteejaas 22 graadus siltaa dienaa. oh well...

Man bija ljoti skaista nedeelja, satiku vivu ar mazo bumbuliiti, peec tam uzskreeju Emiilam, kursh man veel uzsauca alu un peec tam izraadiijaas, ka mums ar Ade patiesiibaa ir par ko taa forshi parunaaties un es beidzot sanjeemos aizstaigaat liidz juurai

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 15. Aprīlis 2013 20:50
Nu ko, pec ilga sevis zeeloshanas un moping around the house perioda es censhos atkal ienirt socaalajaa dziivee, saakot ar virtuaalo.

Manaa dziivee nekas iipashs jauns, ko mani cibinji nezinaatu nav noticis, ja neskaita plaana stadijaa esosho operaaciju ar nosaukumu "Aizvest omiti uz Alu iedzert Brenguli", par kura attiistiibu tiks zinjots. Joprojaam dziivoju patiikami tuvu juurai un aicinu visus ciemos.

Esmu iesaakusi lasiit "Meitene ar puukja tetoveejumu". MAn nekad nav saistiijushi kriminaal detektiiv vai kaadi tur romaani un es biju paarliecinaata, ka man nepatiks, bet peec pirmaas rindkopas es apstaajos tikai tad, kad peec lasiishanas mashiinaa man piemetaas juurasslimiiba, no kuras uz pusstundu peec izkapshanas netiku valjaa.

Joprojaam nodarbojos ar guuzmu ar rokdarbiem, shodien iesaaku daavanu Zhuu jubildejai un Svena sega veel ir pusdariita.
Joprojaam esmu gatava adiit, tamboreet skaistas lietas visiem, kas gatavi maksaat par materiaaliem un kaadu druscinju par darbu :)

Joprojaam garsho alus :D

Tas laikam arii viss. :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 15. Aprīlis 2013 18:51
That whole "Give a fuck about your family and relatives" thing actually works out for me quite well :)

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Sestdiena, 3. Novembris 2012 17:48
Man nesen pieleca, ka visaa plashajaa paaulee ir cilveeks, kas ir gjeneetiski ieprogrammeets "to give a fuck about me".
21 gads ir paaraak ilgs laiks, lai saprastu, ka maasa ir tas tuvaakais cilveeks, kas mani nekad nepametiis un kam vajadziigs mans atbalsts. Esmu apnjeemusies to visu izlabot.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Trešdiena, 31. Oktobris 2012 11:47
Viss, kas notiek, notiek uz labu

Nu ko, vēl apaļš mēnesis jāaizvada un braucam mājās. Bagāža pilna ar pieredzi un jaunu iedvesmu strādāt un mācīties Latvijā.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 30. Oktobris 2012 14:36
I came to London to get on my own two feet, but I can't stand here any longer. What a sad pun.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 29. Oktobris 2012 11:45
jaakaapj uz graabeklja atkal un atkal liidz tas kaut ko iemaaca?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 8. Marts 2012 22:18
Lai arī kādas runas klīst par latviešu vīriešiem...

Vai arī man ir paveicies ar tiem, kas man apkārt?


Šā vai tā - es jūtos novērtēta un novērtēju , ka esmu pieradusi pie tā, ka man arvērs durvis, palaidīs apsēsties, sieviešu dienā uzdāvinās šokolādi vai puķi un, ja palūgšu, kāds panesīs manu somu vai pārbīdīs skapi.

Tas vienkārši ir trakoti jauki.Paldies visiem, kas šodien pacentās :)

Viva, tu tikai kuš, - tā kā es šodien beidzot dabūju darbu(wii!), mājnieki pēc kāda laiciņa dabūs kūku. Galu galā man vēl dzimšanas dienā līdzekļi to neatļāva, jūtos parādā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 26. Janvāris 2012 17:12
Es tomēr esmu visnotaļ histēriska būtne.

Viss, miers, rīt nopirkšu jaunu koferi un būs labi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Otrdiena, 24. Janvāris 2012 20:42
oh, come on!

gribējās mierīgi pasēdēt pie televizora, paklačoties internetā un gastronomiski izvirst, bet mamma sadomāja, ka man vajag viņai "iemācīt internetu"

:( :( :( why?

tas vienkārši ir nomācoši, jo sevišķi tad, kad viņa sāk lietot dīvainus izteicienus, kas it kā nav dīvaini, jo viņa taču nezin kā ko sauc, bet kas liek man prātot, vai es runāju saprotami vai pārāk kā ar mazu bērnu un moš viņu aizvainoju(jo viņas koncentrēšanās seja ir biedējoša, vienreiz 5.klasē palūdzu, lai viņa paskatās manu matemātikas darbu, viņa izskatījās tik draudīgi, kamēr centās saprast, kas tur ir un nav, ka man gribējās kaut nekad nebūtu viņai to lūgusi.Kopš tā laika arī nelūdzu.), vai tomēr nē, un...njā, kaut kā tā.

žēl, ka man vairs nv tā lietotājbildīte, kuru izgriezu no mangas, un kurā tika attēlots pakārts trusītis.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 19. Decembris 2011 16:44
Un vēl - šodien dikti smuki sniga - lielām, lēnām pārslām. Vēlāk gan pārgāja lietū un pazuda viss, bet uz brīdi bija tik skaisti, ka tad kad pamanīju pa logu, aizrijos ar pankūku no sajūsmas ^_^ .

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 12. Decembris 2011 13:29
heh, mīļums manu tamborēšanu sauc par buršanos :) vakar gan nācās pusi džempera izārdīt vienas kļūdas dēļ.
nekas, no kļūdām mācās.

metos tālāk rokdarbos.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 7. Novembris 2011 10:52
Super, darbā apmācot jauno grupu Gatis deva ietaupījuma piemēru par suni:"Jums suns nomiris, ok, pēc gada sakrāsiet, nopirksiet jaunu, pa 72 latiem taču sanāk kaut kāds suns, vai ne?"

xD

Ek, iekūlos, nezināju kura man sodien maiņa, atnācu uz rītu, izrādās apmācības.Nu neko, nākamreiz pazvanīšu pirms tam mentoram, pati jau aizmirsu pierakstīties.

Un izrādās pareizi darīju klusēdama darbā par citām intervijām, izrādās vienu jau atlaiduši, ar pamatojumu, ka ejot uz darba intervijām netiek ievērota lojalitāte pret kompāniju.Var jau saprast.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Trešdiena, 26. Oktobris 2011 19:35
And now I'm sitting at RB and thinking, whom to call,at whose place can I crash for tonight.If I go to dorms now, I wont be eating again, I will be wasting another tomorrow sleeping ' till 3' o clock, and another hour ot two trying to stop looking at the wall and make myself open the door to go out.
What to do, where to go?
Ok, if I go to my dorm at least I wont be spending money.
What to do, where to go?
Man ir bail. Ļoti, ļoti bail.
What to do, where to go?
Ok, I' ll go smoke now at then think some more
----
An back I am, only difference, I'm cold now and I had to restart my computer, because after putting it in stand by mode It didn't turn on the screen.

What to do, where to go?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Svētdiena, 16. Oktobris 2011 21:38
Pavadot jau sazin kuro nedēļas nogali pie vai ar Svenu es sapratu, ka mierīgi varētu ar viņu kopā ievākties. Šī bija no tām atziņām, kas pēkšņi atver acis.
Izrādās, es agrāk, godīgi sevi novērtējot, ne ar vienu uz to nebūtu bijusi spējīga.
Izrādās, ka man krasi mainījies viedoklis par sevis iesaistīšanu "brīvajās attiecībās" un vienas nakts sakaros.
Es mainos. Un kā šķiet, uz labu :)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Otrdiena, 27. Septembris 2011 18:46
Tieši tā, iemīlējusies līdz ausīm, banāli sakot. ^_^

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Svētdiena, 25. Septembris 2011 01:09
Vsjo, es esmu pilnīgi samīlējusies.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Sestdiena, 24. Septembris 2011 23:00
Tagad dziļi jāelpo un līdz rītdienai jānoskaņo sevi un jāiestāda mugurkauls vietā.
Apkopoju faktus un lietas apstākļus:
Vecāki izlēma mani audzināt, sūtīt augstskolā, nepiekrīt ka es strādāju un sola nodrošināt līdz studiju beigām.
Mans pašreizējais dators ir nestabils, ar bojātu barošanas vada kontaktu, rada man muguras problēmas pārnēsājot.

Man taču ir pamatots iemesls lūgt jaunu datoru, kas izmaksātu 176Ls, nejūtoties vainīgai?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Trešdiena, 17. Augusts 2011 21:41
ā, un ko pie velna lai velk uz "Instrumentu" debijas albuma prezentāciju? Šiku kleitiņu? Ne tik šiku kleitiņu? Vienkārši džinsus un ūberstilīgu maiciņu? Šamie dreskodu nav noteikuši, dīvaini.
Ok, laikam jādara kā gotryiton.com un jāieliek bildes jums vērtēšanai.

Turklāt, galugalā viņi izdomājuši, ka ielūgums tomēr ir divām personām. Ko lai ņem līdzi? Svenu jau šitāds pasākums neinteresēs...laikam.Turklāt ar meitni būs jautrāk aprunāt slavenības.Ja tur kāda būs. Varbūt ar kādu mūziķi sanāks paflirtēt :D

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 11. Augusts 2011 21:18
Draudzība

[21:15:32] Inta: sarkans dildo xD
[21:15:54 | Edited 21:16:02] Līva: panda.
[21:16:11] Inta: ?
[21:16:23] Līva: nejautā.
[21:16:47] Inta: atkal cūkas rudzos salaidi...
[21:17:00] Līva: ko?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 4. Augusts 2011 23:22
Seksuāli manuāli čiekuri.

Pēc virsraksta jau var vienreiz minēt - pie manis tikko paciemojās Ķirsis :D

Pietrūkst manu kursabiedru.Un lekcijas.Un mortal combat Aliņā.un Dinamo.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Trešdiena, 3. Augusts 2011 21:59
Mana iekšējā caca vairs nespēj izturēt. Jaunas drēbes un nevienas iespējas sapucēties. Gribu atpakaļ uz Rīgu, kur es kad vien gribēju ģērbos kā uz randiņu vai teātri, vai vienkārši kaut kā nepraktiski un skaisti un varēju ķert spontānos orgasmus spoguļa priekšā zinot, ka perfektāk es izskatos tikai kaila.

Atliek vien izlikt enerģiju fashism.com un gotryiton.com.Gribu uz baletu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 2. Augusts 2011 16:59
meh, taisnība laikam ir - festa somu nepabeidzu un uz Zvēru tā arī neaizbraucu. Tā rodas māņticība.
Tjā, mums katram ir sava individuāla pasaule un to veido katrs pats. Tāpēc vienam nelaimi nes melns kaķis, cits piedzīvo Dieva brīnumus. Tas ir tas, ko viņi izvēlas ielaist savā realitātē.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 1. Augusts 2011 17:02
Nu ko, no Vivuča atvadījos,satiku jaukos cilvēkus, kārtīgi atlaidu un nu var dzīvot tālāk. Velns, jau bija piemirsusies tā sāpīte, kas rodas attālinoties no Rīgas.

Lielceļa malā atradu nesmukas wannabe jaunais krievs stila salesbrilles. Kā visp\ar rdies anekdotēs bieži lietotais termins "jaunais krievs"?

O, Tepix atbrauca, ceras viņiem ir kas garšīgs.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Sestdiena, 23. Jūlijs 2011 21:36
Jo smagāks bluķītis, jo liegāk to var pamest un uztvert.

Malkas krāvēja atziņas. Vai varbūt tā ir tikai mums ar māsu? Vienā brīdī es pat sajutos kā horeogrāfa veidotā dejā : solis uz priekšu reizē, nodot-saņemt, solis atpakaļ reizē, reizē viena pastiepjas uz augšu nododot, otra noliecas paceļot un atkal no sākuma.

Dzīves mazie, skaistie brīži.Dievs, Daba, Darbs.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Piektdiena, 8. Jūlijs 2011 21:46
Šmotkas^^

Es dievinu sava miesta humpaļus, iepirkos par Ls 20, 80 un nopirku veselu kaudzi, tai skaitā 2 kleitas operai, pelēkus šauros džinsus, kādus ļoti sen gribēju, un pats galvenais - blūzi70to stilā kā no filmas Secretary plus Marks&Spencer (vai nu kā to firmu sauca) melnus zīmuļasvārkus, gan drusku īsākus, kā etiķete prasa, bet izskatās satriecoši, jo sevišķi kopā ar blūzi un melnām laiviņām.

Un tas vēl nav viss.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Piektdiena, 8. Jūlijs 2011 00:29
elle jā, es esmu kruta

Atcerieties to grieumu,kas man bija pavasara sākumā?Asimetrisko strikto pakāpenisko?
Taurenis ļoti līdzīgu redzēja frizieru konkursā, tas ieguva 2. vietu. Un es kaut ko tādu nogriezu pati. B)

Rīt ciemiņi ^_^ Nekas nav labāks par gaidītiem ciemiņiem.

Tikai nu man jāpielasa 3 spaiņi ar ķiršiem,viens piesolīts Zūžū Diānai uz dzimšanas dienu, viens Ķirša mammai, trešais jāizbaro ciemiņiem.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 4. Jūlijs 2011 21:33
Ā, un vēl es vakar saņēmos iztērēt 49 santīmus par Dr.lv ādiņu :) Tie grafiti man atgādina Miera ielu, trūkst vēl kēksiņa :)

Un daba nebaidz apburt. Vakar saulrietā viss, meži, dīķi,bērzi bija satinušies rozā gaismā, teju pāri mājai parliecies dardedzes loks un piemājas pļavā vakariņojošs svēteļu pāris.Un lietutiņš smidzina. Dievinu savas istabas logu, pa kuru varu arīdzan rītazvaigzni sveikt ^_^

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Pirmdiena, 4. Jūlijs 2011 21:10
Ļubestības hronikas

Lol, lai kādas šausmas es būtu sastrādājusi, es sarkstu tikai par to,ka sanāca tādas...R reitinga darbibas blakus aizmigušai draudzenei. Divreiz x)
Tas kaut ko liecina par puisi,ks var likt tā aizmirsties.

Ā, un tā tomēr iznāk, "lieliskais vīrietis" my ass, nafig man kādu uz kuru nevaru paļauties.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Svētdiena, 3. Jūlijs 2011 20:14
Hihi

Aktualizējies vecs joks, literatūra ko lasīt slimnīcas palātā aiz gara laika:

1.Remarka "Laiks dzīvot, laiks mirt"
2.Garsijas Markesa "Dzīvot, lai izstāstītu"
3.Roulingas "HP & nāves dāvesti"
4.Blaumaņa "Nāves ēnā" un varbūt vēl "Indrānus", ja blakus kāds kaitinošs penša?

Vēl kādi ieteikumi?

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 30. Jūnijs 2011 00:40
Ai, ko es vispār sūdzos? :)

Man galu galā bija jaukākie Jāņi kādi līdz šim piedzīvoti. Sen jau gribējās sapazīstināt Ķirsi ar Vivu un ar viņām abām paballēties. Un ballīte bija super, tikai pirmdien, sešos no rīta, kad mani ar telefona zvanu pamodināja joprojām ballējošie elementi Svena un Reindžera balss formātā ar kārtējo : "JŪTI BALLĪTI?!" es sapratu, ka man jau ir zajeballīte :D

Diktam gan žēl,ka man pēc Jāņiem bija jāņem pārtraukums un es palaidu garām Dildo dzimšanas dienu ar litru Jameson.

Māsa sākusi praksi beķerejā ^_^ Svaigas bulkas katru dienu FTW! Ja tikai nebūtu tik karsts, ka vairāk par vienu vecrīgu vai sklandrausi nevar ieštopēt :/

Jāiet čučēt ^_^

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 2. Jūnijs 2011 01:18
Kapēc naktstauriņi dzīvojas diennakts tumšajā pusē, ja tie tik ļoti tiecas uz gaismu?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
Piektdiena, 20. Maijs 2011 14:39
kā panākt, lai sūds uz četriem kociņiem pukst? Ieliec tajā ezīti. Vet tā ir māksla

/Komentārs par neveiksmīgu preiu anatomisku sirds zīmējuu/

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Otrdiena, 17. Maijs 2011 20:25
Cik brīnišķīgi mieirnoši ir lasīt klabē kā visi slinko. ^_^ un man pat nav īsti ko noslinkot, tikai praksīte, kas ir viens pīpis.

Un Skins otrā sezonā ir forša. Neesmu redzējusi pirmo un man vispār nav nekāda nojausma par kaut kādu kopainu, bet tur ir gejs, smukas meitenes un daudz seksa.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 12. Maijs 2011 14:04
vīīī', pēc apmēram 44 dienām mans vīrietis būs Latvijā ^___^ cerams.vīīīīīī

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Trešdiena, 11. Maijs 2011 15:50
Murr,murr, ņau ^_^

Pie sevis visu laiku, nevilšus citēju Ziedoņa "Es tevi gribu". Nu pat jau Jūnijs un naudiņa ar'sestdien būs klāt.

Un, mīļīe, piektdien piečāpojiet Ziedoņdārzā! ImproZoo ir tiešām forši, un visāda jauka mūzika kā Pulsa Efekts un Cacophonics, darbošanās fotolaboratorijā ar obscuru un bibliotēkā vārēs satikt mani :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

scelenty
scelenty
scelenty
Ceturtdiena, 28. Aprīlis 2011 18:09
Man šķiet, ka man ir traumiņa no matu purināšanas x) Ejot ar papēšiem, šķiet, ka kāds klabina ar tiem man pa smadzenēm labajā pusē, tiesi tajā vietā, kas dažreiz iesmeldzas pēc laba konča.

Pohuj, metāls, šovakar Helid nabaklabā ^_^

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend