savs' Friends [entries|friends|calendar]
savs

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[18 Apr 2024|12:34pm]

chimera
https://georiga.eu/iesaisties/aptauja-riga-dzivojosajiem-par-paradumiem-un-laika-pavadisanas-iespejam-vakaros-un-naktis/

laba aptauja
2 comments|post comment

[18 Apr 2024|10:45am]

punkts
drukas kļūdā bija reikjavīka un tā bija bāla kā sāls un daudz darīja lietas labā, ja tai piemēroja gadskārtējo aprobētību, tai vienmēr bija darbs un dienas gaidāmā daļa gaidīja arī tad un arī tad tā gaidīja, kad tai bija savas dienas jāved daudzās nacionalitātēs un skraidīšana izvērsās par amorfo jau no sākuma tā kā gāze gāja pāri klajumiem un gaidīja savas sirsnības atspulgus, lai tajos ierāmētu skaidrības periodiku un tiesnesis ar gaismas paviljona gaidāmo pantu un ar maiņas armatūrām gaidīja skaidrības lāses un dienas pārbagāto daļu sausajā atlikumā grabināja pantiņos un daudzas radio lokācijas bija vainagotas sirgstošiem periodistiem un gaidīja lamdas un tetas un barankālijus un ienesa skaidrības pincetes skaidrības ovālos ienesa gan lācijās gan negācijās gana bija arī banalitātes un skaidrības principi skudras lāsumos gaidāmais panacejs un trikolors arī pincetes brālīb un dienesata suņi saišķos sašķobīti gudrības prātulas skaidrais eposs enormous laidums pāri skaidrības brillēm gaidāmais pankreātisms un totalitārais sūnu bunkurs dienas gliemezis ar piena glāzi skaudri rada biežākos automutantus dienas priedēs sasēdušas skaidrībai jāšus uzmetušās kož un laiza atribūtikas nevienmērību aizgalda paralīze gudrības neviendabība un dienas skaitliskais termoss izveidots, lai gādātu par klimpu aizvietošanu pilsūdens krātuvēs aizvēsturiskos ringlos un tumsnējā kaimiņu grodā ar dārzu pār amoliņu un drenāžu pār plecu atlec no siekstas taisās uz birokrātijas sabrukumu un laiza dienišķās atklepotājas aizvērš pantomīmu atvelc priedes stuķi lauku jēlajos atrofijos gaidāms pienācīgs lists un prusts un ernsts un poļakovskis aizvāca skaidrības drātis pār priedelēm gaismēnos rēgojas gubernators ar taukainiem matiem aizvāc no sejas krizantēmas atvēl mums tā patālāk apsēsties un gribētos viņam ielikt starp stikliem brieža gaļu, lai tajās vērienīgajās atmodas vēdzelēs leknie stari pār kultūras ministriju laida garbareku un tulznu sultānu makjavēli gaidāmais antiņs ar priežu cikloniem starp stikliem liek brūkleni ar dārdošu smieklu un velta ledum svinību, velta lietskoku, velta predominanci un burku vēja.
post comment

[17 Apr 2024|07:07pm]

virginia_rabbit
"Laime ir tiekšanās, stāvoklis, ko ne vienmēr var aprakstīt vārdos. Tomēr daudzi piekritīs, ka iekšējais apmierinājums un dzīvesprieks bieži vien atspoguļojas cilvēka izskatā. Interesanti, ka modes un stila pasaulē ir tādi apģērba gabali, kas, šķiet, spēj runāt par cilvēka garīgo stāvokli. Par vienu no šādiem nelaimes simboliem var saukt “jaciņu”.

Nelaimīgas sievietes vienmēr valkā šo garderobes priekšmetu, uzskata ezoteriķi, un stilisti viņiem piebalso.

Laimīgas un pašpārliecinātas sievietes savā garderobē izvēlas dažādus apģērba elementus: puloverus, blūzes, kleitas."
9 comments|post comment

[16 Apr 2024|07:31am]

virginia_rabbit
https://satori.lv/article/kapec-mes-esam-parsteigti
post comment

gospeed thou black monarch [13 Apr 2024|01:04am]

ulvs
Šī vakara GY!BE koncerts vienkārši atvēra manu sirdi un dvēseli. Jutu lielu mīlestību pret mūziku, Uz brīdi pat pametu ķermeni. Kā arī pieredzēju tīksmes asaras. Tik šaušalīgi laba, perfekti skaļa skaņa, un caur to paustā instrumentu niansētībā.

Koncerta noslēgums arī bija kas nepieredzēts un sajūsminošs. Katrs mūziķis iecilpoja savu partiju un pa vienam pameta skatuvi. Tad divi mūziķi atgriezās, pieregulējau aparātus un pa vienam tos izslēdza. Un Hanzas Perons, izrādās, ir vieta, kur labi skan rokmūzika (pateicoties koka apdarei?).
6 comments|post comment

[12 Apr 2024|10:58pm]

rasbainieks
ir klāt tā sezona, kad "mazliet aizsēdēties bārā" jau nozīmē iziet no tā pa gaismu
lūk, īstenā "esam pārziemojuši" mēraukla
8 comments|post comment

[12 Apr 2024|10:43pm]

virginia_rabbit
kāpēc cilvēki visu taisa pelēku?
5 comments|post comment

[12 Apr 2024|09:50pm]

punkts
Dodekahedrons
2 comments|post comment

[12 Apr 2024|07:55pm]

ulvs
Interesanti, ka P.Higs (teorētiskais fiziķis, "higsa bozons", utt.) nomira tieši tajā dienā, kad bija pēdējais saules aptumsums (8.aprīlis):
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peter_Higgs
post comment

[11 Apr 2024|10:27am]

punkts
Priekam grūti izlauzties no manis.
2 comments|post comment

[10 Apr 2024|01:12pm]

klusais_okeans
izlasīju interviju ar Adamu Budaku par AZ darbu Venēcijas paviljonā un domāju, ak vai, cik viegli pazaudēt AZ darbu būtību, tulkojot viņas darbus Rietumu mākslas diskursos. Pēkšņi pazūd visi šampanieša burbulīši un autentiskums. Bet tēma veca kā pasaule, ir autori, kas labi tulkojas (jo lokālās zināšanas & tradīcijas viņus nespēj pietiekami izgaismot), ir autori, kas netulkojas necik (ārpuses gaismas apstākļi "neķer" atstarojošās virsmas īpatnības), ar "kvalitāti" tam nekāda sakara. Varbūt vienīgi tas aspekts, ka balts pusmūža vīrietis diez vai spēj uzķert kaut nelielu daļu no tās specifikas, ko raksturo Latvijas girlpower mākslas strāvojumi.
6 comments|post comment

[09 Apr 2024|09:21pm]

virginia_rabbit
"Rakstot šo stāstu, daļēji balstījos avotos, daļēji stāstu izdomāju. Vēlējos attēlot naratīvu, ka par māti var kļūt, nedzemdējot konkrēto bērnu, esot mātei ķermenī un sirdī, pieskatot un rūpējoties par bērnu. Stāsts ir par to, kā mīlošā vidē ir iespējams attīstīt savus talantu"

https://www.punctummagazine.lv/2024/04/08/doma-vards-riciba/
post comment

[09 Apr 2024|01:17pm]

dienasgramata
DELFI: Pagājušajā nedēļā ekpolitiķis Aldis Gobzems savā baumu lapā lēsa, ka pēda piederot apbedīšanas biroja "Likteņsvece" īpašniecei Unai Auziņai. Pati Auziņa, "Delfi" uzrunāta, šīs spekulācijas nekomentēja vispār.
1 comment|post comment

[08 Apr 2024|10:19pm]

virginia_rabbit
"Independent practice shouldn't be solitary, it requires a constant search for the other.
I'm available to collaborate and talk."
1 comment|post comment

[08 Apr 2024|07:38am]

virginia_rabbit
man patīk mūsu kaķīšu kombinācija - sirsnīgais reksītis, kas murrādams nak pēc glāstiem, un nešpetnais sfinksiņš, kas kož viņam kājās tikmēr, lai viņam tas neizdotos. es gandrīz katru rītu panostos cirkā.
post comment

[07 Apr 2024|08:58pm]

punkts
digitālās preces ar aplodingu un izgrebtu deguli naudas koka baso kāju deviņas stāva barakas aizkustinātā barankā un zo pk dv tas ir tas ir tas ir kā jau arī un tā tas ir tas ir vai arī kājas mutautos satītās bārkstīs ledāju kaujamajos kambaros ar gaismas paviljona svītu zem svītras degušas apses beidzēju skolā uz jūras bākām palīdzīgas pīlādžu ogas lej caur termosu un tievās strūklās klaji klepus graudi deviņas stāvu barankas aizkadra birstalā ledāju sausajā augšējā un tā tiešām bija viņa etvija, kas gailēja uz priedes koka bulanžēra skaidrākais no pielijušajiem auskariem maina gumijas strīpas pretējā vērienīguma turzā kaujas gliemeži un švīti gaida prieku pakulu valvācijā un prieks ir taukains, ja tam piekrīt visa piena kobinējošā industrijas dzeņa prieka pilnā kaujas gaismām pielietā gaismas paviljoniem piestigusī kāja uz gumijas paklāja atklājas ainavas un terases dēļi gaida prieka pilnos pilienus nākam uz vienas terases grīdas atrodas prieka tulznas un taisnākās no viņu ilgviļņiem ir rijušas priežu pumpuriem īdzīgas tantes slauka priežu pumpurus un liek uz loka ielas taisīt priedē gaida prievīte pie devītā dīķa gaida uz pumpuriem un starp riepu kalviniekiem gaida king size priedes kailo gumijas mākleri un deviņas stāvīgas prieka tulznas uz vienas no mājvietām laikam ir pavilcies kaujas gliemezis un aizmāršīgs deviņas stāvīgas mājas klaigā un atkalas grēdas laikam lieliski pieskata mūsdienu lecīgās tērcītes un griež maizi ar seku pret jupīteru un laikam tas atgādināja prieka bēdas vai laikapstākļu tekalējumu un tādās iecienītās reizēs, kā šī te priežu pudurī uz jūrkalnes ielas laikam sastājušās gaišās baterijas un gaida uz jūrkalnes ielas noštopētas mašīnas un visa tā plūsma, kas gājusi cauru pilsētu, ir apurēts viss tas plūdums ir viens vienīgs māņstrāvas gadījums, kad ar aklimata tiesībām izbraucis valsts ceļos ar politbiroja teātra klases gaidāmajiem pantiem miervaldis ar atvasēm un gaišajiem kailumiem uz piedurknēm laista klimpu ziedus un terasē starp tasītēm un lodāmu auskariem laiza prieka perēkli un taisās iluminatiem izgriezt acis un taisās ar lecamauklu izsist logus terasēm un terīnēm un brēkt uz gumijām kas aptur cilvēcīgās aizas tās aizturētās purenes, kas gliemežnīcām vārud dod un skaita pantu sev par prieku un sev ieliek sešinieku.
post comment

[07 Apr 2024|06:51pm]

virginia_rabbit
yes! Hobby Horsing nonācis arī Latvijā.
29. jūnijā Rundāles pilī skrienamzirdziņu paraugdemonstrējumi.
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]