Aprīlis 6., 2018


07:55
Sēžu vilcienā uz Londonu, dzeru kafiju, rakstu eseju par arhitektu Le Corbusier, un klusi piedzīvoju nelielu krīzi savā galvā, mēģinot tikt galā ar savu izpratni par viņa darbiem un dzīvi. Varbūt šis ir tas, ko mūsu skolotāji vēlas sasniegt, dodot mums sarežģītas eseju tēmas. Mēneša laikā esmu izgājusi cauri miljons fāzēm, kurās ienīdu Corbusier, jo likās, ka visi viņa darbi ir betona kluči, kas atgādina Padomju Savienību. Tad sāku lasīt par viņa dzīvi un sāku nedaudz saprast no kurienes viņam bija tādas idejas un kādēļ viņa ēkas ir tieši tādas, kādas tas ir. Tad atkal sadusmojos, lasot par viņa pilsētplānošanas idejām un vēlmi iznīcināt vesturiskus rajonus un ielas, lai tā vietā būvētu blīvi apdzīvotus 'komunālos' debesskrāpjus. Tad atkal pārstāju dusmoties, jo vairāk lasu un saprotu, ka, pat ja es nekad tā nedarītu, tas nenozīmē, ka viņa domāšanai nebija iemeslu. Un tā tālāk, tā joprojām. Un reizēm aizdomājos vai es kādreiz paveikšu ko nozīmīgu un vai jebkādā veidā atstāšu kaut kādu iespaidu uz arhitektūru.Tags: , ,

(1 piebilda | piebilst)

Aprīlis 28., 2017


00:47
Šodien uzmodelēju savu pirmo 3d virtuvi. 5 dienas darbā ar jauno programmu un katru dienu iemācos kaut ko jaunu. Darbadienas beigās pateicu milzīgu paldies Matt, kurš piecieta manus jautājumus šonedēļ un atzinu, ka vairs neatceros kad bija pēdējā reize, kad no rītiem modos un biju priecīga iet uz darbu.
Tags: , ,

(piebilst)

Aprīlis 15., 2017


16:03 - Semestra beigas

(piebilst)

Aprīlis 6., 2017


17:56
Kamēr visiem pateikšos par apsveikumiem un labajiem vārdiem, ir lietas, kas dzīvē nemainās. Mājāžu problēmas. To mūžīgo drēbju mazgāšanu un trauku mašīnas rūcināšanu kaut kā atrisinājām, bet tagad mūsmājās ir jauna problēma.
Es nezinu kā viņš mazgā drēbes, bet visas viņa izkārtās drēbes vienmēr smird pēc kaut kāda pelējuma, mitruma, pat nezinu kā izskaidrot, bet nu jau kurā reize, kad pārnāku mājās un rauj vēmiens un jāver visi logi vaļā. Vai nu viņš pārbāž veļasmašīnu vai es patiešām nezinu no kā var tik briesmīgi smirdēt drēbes pēc mazgāšanas. Smaka tāda, it kā būtu visu slapju pūdējis veļasmašīnā vairākas dienas. Un tā katru reizi. Un tā nav mašīnas vaina, jo manas drēbes vienmēr skaisti smaržo pēc mazgāšanas un visa māja smaržo pēc izkāršanas. Tagad man jau ir paniskas bailes no viņa mazgāšanas dienām. Un tā smaka ceļo uz augšu un lien manā istabā. Sēžu tagad savā gultā, logi atrauti, bet viss smird. Vienkārši smird. Kā cilvēks pats to nejūt?!

(5 piebilda | piebilst)

Marts 18., 2017


15:45
AIzgāju un nogriezu 15cm matu. Un jūtos tik lieliski, ka turies. Vizuāli, šķiet, man īsi mati vienkārši piestāv labāk un fakti ir acīmredzami - lai cik es sapņotu par skaistiem, gariem nāriņu matiem - man tādu nav - ir tikai smalki mati, kuriem patīk piņķēties un kantaina seja. Ar īsāku griezumu uzreiz izskatos more grungy un atkal domas atgriežas pie iespējama auss augšdaļas pīrsinga. Kaut kas man tur patīk.
Bet visvairāk lieliskā sajūta ir kaut kādā iekšējā līmenī - vienmēr esmu ticējusi, ka matos uzglabājas kaut kāda enerģija. Un tā arī tagad, jūtos, ka būtu nogriezusi visus pagājušā gada sūdus. Jūtos viegla, jūtos back to square one un gatava sākt no baltas lapas, kaut kā visu labāk, vieglāk un mīļāk.

(4 piebilda | piebilst)

master of procrastination

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 5 entries

Links
my tags
architizer
pēdējie klabojumi
> previous 5 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba