22 June 2012 @ 03:23 pm
izlaidības  
pēdējo divu dienu laikā esmu bijusi divu dažādu augstskolu - LU un LKA - izlaidumos. secinājumi - kultūras akdēmijā tomēr labāk saprot, kā organizēt pasākumus, jo nebija jāklausās gaudulīgas skumju dziesmas; taču tehnoloģiskajā noformējumā LU akadēmiju sit pušu, jo tur vismaz dzirdēju visas runas, pat ja tās nebija īsti klausīšanās vērtas, bet LKA brīžiem nevarēju saprast pat, vai vispār kāds runā vai iestājusies klusuma pauze. vispār, jo vairāk domāju par izlaidumiem, jo nejēdzīgāka visa tā padarīšana man liekas. es it kā saprotu to, ka vajag publiski to papīru iedot, jo tad var izjust lielu lepnumu un tamlīdzīgi, bet tiem nabaga skatītājiem taču ir garlaicīgi, kad sauc vienu pēc otra desmitiem svešinieku, kamēr tiek līdz aktuālaja(-ie)m izlaidenim. bet laikam jau neko labāku arī nevar izdomāt, jo ja visiem dotu reizē vai kaut kā tā, tad izpaliktu tā piepūstā pāva maršēšana visu acu priekšā, klausoties, kā nosauc tavu vārdu. ai, un tagad šis viss izklausās kaut kā nepareizi nīgri, kā tas sākotnēji nemaz nebija domāts.
 
 
( Post a new comment )
[info]kkkungs on June 22nd, 2012 - 03:50 pm
Tāpēc prātīgās organizācijās šādus pasākumus noorganizē operatīvus, lai tiem lepnuma izjust gribējiem tiek, bet visiem pārējiem nezajebal 3 stundas beztolkā sēdēt. 200+ cilvēkus var izlaist pa vienu stundu, pat nepamani, bet visi apmierināti.
(Reply) (Link)
Antons Šasners[info]french_mime on June 22nd, 2012 - 04:11 pm
nez, man tieshi patiik skatiities uz visaam taam sveshajaam sejaam un izteeloties, kaadi tie cilveeki ir dziivee.
(Reply) (Link)
Nyamo[info]nyamo on June 22nd, 2012 - 04:53 pm
Man arī tā diplomu dalīšana tā 'diez ko nepatīk, bet tāda tā sistēma. Stradiņos tas viss gāja 3 drausmīgas stundas. Es šobrīd esmu reāli pateicīga LKA,. ka mūsu ir tik maz xD
P.S Es jau tavu pušķīti nograuzu..garšīgs ^^
(Reply) (Link)
Antons Šasners[info]french_mime on June 22nd, 2012 - 09:48 pm
es šovakar būšu skapī visu laiku
(Reply) (Link)
[info]kailisunji on June 22nd, 2012 - 10:56 pm
LU izlaidums bija totāli operatīvs actually, pat sveikšana tika atlikta, lai viss tur ātri notiek. un man viņš pašam personīgi pat patika, biju pleasantly surprised. also, tava puķe bija fantastiska :>
(Reply) (Thread) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on June 22nd, 2012 - 10:59 pm
aww, man prieks, ka Tev patika puķe!, nebiju īsti pārliecināta par to, kā ir, jo Tu nozudi, un es nevarēju pajautāt, un tā arī neparādījies brīvdabas dzerstīšanās laikā, vismaz kamēr es vēl tajā piedalījos ):
(Reply) (Parent) (Link)