juulijs 30., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
01:05
labi, jā, es 4h nosēdēju pie 4min projekta, sāku klausīties vēl pēdējo reizi pirms seivošanas/ierakstīšanas ārējā datu nesējā, un čušš bļe.

pelēks ekrāns, skaņa vēl drusku nāk ārā. pats norestartējās, un būtojoties ekrānam ir vertikālās svītras, iebūtojas un atkal viss pelēks. nu ne jau tagad. nevarēja paciesties vēl pusstundu, līdz ierakstītos, vai desmit dienas, līdz tiktu no šejienes prom? pats jau arī sāku skaitīt tās dienas. lai gan saikne ar realitāti ir izdzisusi jau diezgan ilgi. varbūt kopš jāņiem?

un laikam jau kaut kur rakstīju, ka šī varētu būt beidzot bijusi normāla (tas ir, laba - nu noteikti ne idealizēti "perfektā") vasara. atrastas kaut kādas dīvainas vietas, runāts (bet ne sapazīts) ar kaut kādiem cilvēkiem, pabūts pie dabas, un.. gribēju jau teikt draudziņi, bet varbūt pareizāk būtu draudziņš. kas ir skumji, bet novelšu to uz mēri.

nujā, bet kompis. tas nepavisam nav labi, tāpat vien uz mēnešreizēm ekrāns neizdziest. telts augšu arī biju pamanījies atstāt vaļā, kamēr lielās durvis aizvēru, bet tas vēl tā, iekšā nekādu tehniku nebija un nekas dikti saslapis nav. bet kompis. bļaģ.

(sagriez laimu)

r-r-r -

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti

> Go to Top
Sviesta Ciba