Ieraksti

ž pārmaiņu svētki

Neviens negaidīja, ka atnāks ap 600 cilvēku. Negaidīju arī, ka cilvēki tā raudās. Un ka teiks tik daudz labus vārdus. Pašam nobira prieka asaras pirms spēlēšanas, no improvizētā beksteidža klausoties burvīgos BM. Pārāk skaistas atmiņas. Un pārāk labi skanēja.

Pirms BM sāka līņāt mazs lietutiņš. Viņiem spēlējot, tas intensificējās, taču pēc 20 min aprima, un pavīdēja tie dievišķā tipa mākoņi, izgaismoti oranžā, rozā un lillā. Foto uzņemts pirms miera no papildus mikluma. Taču kas bija izcili, ka cilvēki pēc tam komentēja, ka lietus padarīja slapjus, lai pēc tam atkal sasvīstu neganti dejojot. Klāvs arī dedzināja ar savu akrobātiku. Reto reizi uz skatuves drīkstēja spēlēt ideālā skaļumā (skaļi), tāpēc varēja tuvoties mēģu telpas sajūtas reprodukcijai, kas nodrošina mentālā komforta aspektu. Viennozīmīgi Top 5 dzīves koncertpieredze - abnormāla, elektrizēta enerģija, milzīga skaņa, cieša saspēle un Toms faking Bricis uz skatuves!!!

Līdz Ž v 2.0 koncertam (lai arī kad tas nebūtu - tas būs)! 
 

[viskas]

Cenšos nolikt Lauvu gulēt:
- Hei. Pēc divdesmit minūtēm kariete pārvērtīsies par ķirbi. Un jau pēc 10 minūtēm zirgu sāks izdvest pīkstošas skaņas.

[viskas]

Have you heard the tale of Yakub?

[viskas]

Splicin' thru Cosmos

[viskas]

FB-IMG-1721599237485

Trešdien, 24.07., Židrūns spēlēs savu, iespējams, pēdējo koncertu ar ilggadējo vokālistu/ģitāristu Klāvu. Mums viņš ļoti pietrūkst, bet šis ir laiks, lai skatītos uz priekšu. Ir jau tapis jaunā albuma demo, tagad strādāsim ar vokālista nobriedināšanu. 

Koncerts iecerēts kā transcendences rituāls, Židrūnam uz skatuves ejot hronoloģiski cauri savam repertuāram. Līdz nonāksim pie topošā materiāla fragmentiem, no kā pāris tiks nospēlēti, jo jau kādu laiku iekļauti grupas koncertprogrammās. 

Vakaru 20.00 sāks leģendārā gadu tūkstošu mijas sākumā dzimusī naivā un skarbā indīroka pionieri Bērnības Milicija ar leģendāro populārās mūzikas analītiķi un interpretētāju Juri Simanoviču priekšgalā. Zīmīgi, ka grupa nav uzstājusies vairāk kā četrus gadus. 

Attēls: saites starp abu koncerta grupu dalībniekiem, ko apkopoja un reprezentēja grupusaites.lv. Abu grupu nozīmi LV andergraundā iezīmē fakts, ka kopā abu grupu dalībnieki spēlejuši vismaz 30 grupās. 

Lokācija: Sporta 2 kvartāls, Rīga. Ieeja no Hanzas ielas un tad pa kreisi līdz tālajam žogam iekš Zefīra teritorijas. Ieeja no 19.00. Biļetes šeit.

kā izaudzēt labu patērētāju

Ja tu bērnam nedod iespēju nīkt garlaicībā, tu viņam nedod iespēju izkopt savu fantāziju.