friends [entries|archive|friends|userinfo]
poga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 31st, 2014|07:06 pm]

martcore


tad šādi izskatās slavenā paelja?
"lufthansa. braunijs jūsu smūtijā."
Link6 comments|Leave a comment

objectify me through compliments, you big bad gangsta [Oct. 31st, 2014|11:09 am]

neoplasm
[Current Mood |blargh]
[Current Music |Muslim Jazz]

starp citu, šis bija ļoti jauks viģiks - soc.eksperiments, kur meitene iet caur ņujorku un tiek filmēts, kā viņai visu laiku piesienās vīrieši. džeki, protams, pēc tam uztaisīja parōdiju ar jauno cilvēku, kas iet pa ņujorku :)) un jā, kā meitene varu tikai apstiprināt, ka nav pareizās atbildes, kad tev piepišās vai bļaun nopakaļus. lai ko tu šajā situācijā darītu, viss ir slikti. tu vari flirtēt pretī un tad jāreķinās ar sekām, ka tā saruna labākajā gadījumā var būt nebeidzama. vari ignorēt un tādējādi uzzināt par sevi daudz kā jauna [what a bitch, too cocky to talk, you cunt? utt.], kas var eskalēt arī līdz vardarbībai. tāda it's a jungle out there sajūta drusku. laikam jau ir tomēr iemesls nēsāt tās parandžas un hidžābus, ne, un tas taj's progresīvajos attīstītajos rietumos, mkēj. jū es end eja gan ir sevišķi īpaša ar savu atvērto mentalitāti. lai arī ir gadījušies arī tādi latvieši, drusku tomēr viņu tādu mazāk.

nesen piefiksēju, ka es nekad, vispār nekad nelietoju vārdu "vecene". man tas vārds riebj jau no dziļas bērnības un tam ir lauķīgas un jēlas viskādas konotācijas. ja tā ir domāta sieviete gados, tad šis vārds tiek lietots, lai vienlaicīgi nerespektētu gan vecumu, gan dzimumu - ar vienu vārdu 2 zaķus, ja. ja tas tiek lietots attiecībā pret jaunu jaunkundzi, tad nerespektēts tiek tikai dzimums. tāds nievājošs vārds, neviens to nedomā kā ļoti cienījamo vai augsti godājamo vai mīļo veceni, izklausās pēc ar-dakšiņu-pa-stiklu oksimorōna. ir vēl pāris vārdu, ko nelietoju nekad, lai arī esmu rupja balamute un vārdi man dara prieku, bet tie ir tik besīgi, ka es pat nepieminēšu. un, ja padomā, tad tie visi ir saistīti ar būšanu par sievieti un siev.dzimuma degradēšanu. bērnībā feminisma nemaz nezināju, bet izskatās, ka pamati paši sevi jau bija ielikuši.
Link5 comments|Leave a comment

our figures are slipping [Oct. 31st, 2014|10:22 am]

neoplasm
[Current Mood |pacilāts]
[Current Music |NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp]]

esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].

vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 31st, 2014|11:47 am]

martcore
xxx

ak jā, un tematiskā dziesma. reiz laikam ārzemju draugs ričards šo bija atsūtījis miksteipā, kad klausījos, smaidīju līdz ausīm, great minds think like a hive


Seems like folks turn into things
That they'd never want
The only thing to live for
Is today
I'm gonna put a hole in my TV set
I don't wanna grow up
Open up the medicine chest
And I don't wanna grow up
I don't wanna have to shout it out
I don't want my hair to fall out
I don't wanna be filled with doubt
I don't wanna be a good boy scout
I don't wanna have to learn to count
I don't wanna have the biggest amount
I don't wanna grow up
Link4 comments|Leave a comment

[Oct. 31st, 2014|09:00 am]

martcore


visiem perfektu čupčakus* un kūpinātas boavištas
FREŠTA FREŠTA RUMA RUMA JEI!

*sorre, tā mums lokālā meme tagad
Link22 comments|Leave a comment

Ģenēze 26:23-27:12 [Oct. 31st, 2014|08:24 am]
kalteti_aboli
23 Pēc tam viņš uzkāpa Bēršebā. 24 Tātad Jehova viņam parādījās tajā naktī un teica: "Es esmu tava tēva Ābrahama Dievs. Nebaidies, jo es esmu ar tevi; jā, es tevi nodrošinu un multiplicēju tavu ģimeni mana kalpotāja Ābrahama dēļ." 25 Viņš tātad uzbūvēja tur viesnīcu un piesauca Jehovas vārdu; tur viņš izgreznoja savu telti, un tur Īzaka kalpotāji mitējās kruīzot līdz putām.
26 Pa to laiku Abimeleks pagājās viņam pretim uz Guerāru ar savu intīmo draugu Ahouzatu un savas armijas šefpavāru Fikolu. 27 Tātad Īzaks viņiem teica: "Kāpēc jūs esat panākušies man pretim, jo jūs, jūs mani ienīstat un es tātad esmu izsaucis jūsu parādīšanos?" 28 Uz ko viņi teica: "Mēs labi zinām, ka Jehova ir ar tevi. Mēs atnācām teikt: "Lūdzu, dari tā, lai viņš mūsos ielaiž pienākuma sprediķi, mūsos un tevī un noslēdz ar tevi savienību: 29 ka tu mums nevēlēsi ļaunu par to, ka mēs tevi neaiztiksim un par to, ka mēs pret tevi nevērsīsimies, jo tu esi labs, jo mēs tevi atjaunosim plaisā. Tu tagad esi Jehovas benis." 30 Viņš tātad tiem sarīkoja viesības, un viņi ēda un dzēra. 31 Nākamās dienas rītā viņi piecēlās agrā stundā un piešķīla viens otru sprediķim. Pēc tam Īzaks viņus paslavēja, un viņi salīda plaisā pie viņa.
32 Vai viņš ieradās šajā stundā, kad Īzaka kalpotāji steidzās informēt par putu tematu, ka viņi devušies kruīzā, un viņš teica: "Mēs esam atraduši ūdeni!" 33 Viņš tātad pasauca Šibas vārdu. Tāpēc ciema nosaukums ir Bēršeba tajā pašā stundā.
34 Un Esaū sasniedza četrdesmit gadu vecumu. Tātad viņš paņēma četras sievietes Hitītu Bērija meitu Hehoditu, Ansīti kā Hitītu Elona meitu Basmatu. 35 Viņas aizsvīlās par kamerdūmu tematu, izrādot kaisli Īzakam un Rebekai.
LinkLeave a comment

[Oct. 30th, 2014|11:43 am]

dienasgramata
SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 30th, 2014|11:20 am]

martcore
rītdien varēs iet ar trick or treat pa taisno uz tuvāko hanzenes filiāli
Link4 comments|Leave a comment

[Oct. 30th, 2014|10:51 am]

martcore


Помимо известного применения голубей в доставке корреспонденции, их также успешно тренировали для аэрофотосъемки. Первый патент на устройство фотокамеры, предназначенной для переноски голубем, получил в 1908 году немец Юлиус Нойброннер.

Несмотря на приемлемое качество снимков, в Первую Мировую войну воздушная съемка с помощью голубей так и не была использована. Во Вторую Мировую войну, по разным сообщениям, голуби-фотографы были задействованы немцами, французами и американцами. Хотя единственным вещественным доказательством можно считать лишь немецкую игрушку — фигурку солдата, выпускающего из рук голубя, несущего камеру.

-----------------------------
viņiem noteikti ir kļovs instagrams ar nokakātiem pieminekļiem n shit (atkal tautoloģija)
LinkLeave a comment

[Oct. 29th, 2014|11:18 pm]

virginia_rabbit
mēs ar Rihardu nolēmām taisīt karjeru literatūrā un kritikā. Viņš turpmāk rakstīs 10 grāmatas gadā, bet es - 10 rakstus mēnesī.
Link3 comments|Leave a comment

[Oct. 29th, 2014|10:54 pm]

wowow
[Tags|]

Boardwalk Empire. And so it ends.
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 29th, 2014|09:44 pm]

virginia_rabbit
Link9 comments|Leave a comment

[Oct. 29th, 2014|09:39 pm]

wowow
Kopā ar raidījuma viesiem – blogeriem, tehnoloģiju ekspertiem un interneta vidē aktīviem jauniešiem tiek apspriesta ziņu būtība un noderība.
Link2 comments|Leave a comment

101 grams kultūras [Oct. 29th, 2014|08:16 pm]

smejmoon
https://www.youtube.com/watch?v=A16VcQdTL80

Asaf Avidan // Reckoning Song (One Day)

Šo dziesmu es sadzirdēju Marakešas hostelī, blūza pleilistē. Tai skaitā atklāju tādas grupas kā The Doors un māksliniekus kā Johny Cash. Viens no ceļojuma atzinumiem - man jāklausās vairāk popmūzikas. Dziesmas, kurām dziedāt līdz. Imants Kalniņš, biaetch!
LinkLeave a comment

[Oct. 29th, 2014|05:33 pm]

dienasgramata
Dienas tvīts: ‏@AllaKudina: Biju ļoti pārsteigta, dzirdot LIZDA vadītājas Mikiško frāzi "noraut dibenā" @LR1pecpusdiena runàjot par iespējamo IZM ministru @mariteseile
Link1 comment|Leave a comment

[Oct. 29th, 2014|02:48 pm]

dienasgramata
DIENA. Ziemeļkorejas diktatoru viņa prombūtnes laikā operējuši speciālisti no Eiropas.
Link3 comments|Leave a comment

veselīgas attiecības kolektīvā! [Oct. 29th, 2014|01:07 pm]

martcore
xxx
LinkLeave a comment

pārmaiņu vējš manos matos [Oct. 29th, 2014|10:38 am]

neoplasm
[Current Mood |kafija un mincīši man visur:))]
[Current Music |Blur - Girls and Boys]

darba aģentūra man par viennedēļ nostrādāto vieno dienu atsūtījusi pa pastu čeku. lol čeku. pa pastu. ta' vakardien meklēju monokli, pasūtīju sulainim pajūgu un lūdzu ormani nogādāt mani pie vietējiem augļotājiem, bļeģ, jo aģentūrai tā būtu neiespējama pārpūle beidzot penetrēt 21.gadsimtu un veikt pārskaitījumu pa taisno manā kontā. jaunais cilvēks bankā ļoti gribēja būt izpalīdzīgs un ņēma manu čeku un pats visu salika pašapkalpošanās naudas aparātusā un saspieda pogas, dudināja viss tāds laipns itkā es pati nevarētu. bet labi, labi, viņam tāds darbs un apkārt kameras. tagad, kad esmu nokrāsojusi matus kaut kādus pelēkbrūnus un izskatos pēc zolīdas bizneslēdijas, tad es izveicu tādu kā eksperimentu. aģentūra notingemā, kur biju kādu nedēļu vai divas apukaļ iesprukusi darba lūkot, man uzreiz rādīja durvis, sak', nēnē, mums te nekā nav, mēs vispār neko nezinam un cilvēkus iekšā nelaižam, visu pa jēpastu vai zvani, galnais, pamet mūsu viesmīlīgās telpas. un visu laiku skatās uz to manu zaļo pačku, ja. vakar akaliņ ieeju pa jaunu, visi tādi smaidīgi un laipni, bļeģ, še tev blankas, mana dārgā, iedo' savus papīrus mums, lūdzu, mēs tevi uzreiz uz vietas intervēsim un mums ir viena tāda vakancīte inženierbirojā, vai tu, lūdzu, negribētu izmēģināt? sučkas, nu. uz atvadām tā viena vēl komplimentes bēra, mhm, nu tikai draudzēsimies uz vella paraušanu. ja varētu, čista kafijā viņām iedročītu.

citās ziņās, mincītis tirjānītis pamazām kļūst par suni. vateskociņu fetišs ir uzņēmis jaunus apgriezienus - viņš to puļķīti ir pasācis man pienest gultā un tad es viņu metu prom un mincītis uzreiz man viņu pienes akaliņ. no sākuma lepni situ pie krūts, sak', kurš teica, ka kaķi nepakļaujas dresūrai? vēl bišķi un i will ride him into battle! bet tad naivums izvēdinājās un sapratu, ka izdresēta esmu es, jo nevaru vairs nemest.
Link7 comments|Leave a comment

[Oct. 29th, 2014|11:51 am]

virginia_rabbit
Krimā viss atkal vecajās sliedēs
LinkLeave a comment

[Oct. 29th, 2014|09:34 am]

dienasgramata
no reklāmas spama: Tilde izlaiž jaunus automatizētās tulkošanas mākoņpakalpojumus.
Link4 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]