friends [entries|archive|friends|userinfo]
poga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

test for babies and rabies [Apr. 16th, 2014|01:11 pm]

neoplasm
[Current Mood |gribu ēst]
[Current Music |putekļsūcējs augšstāvā dūc]

jaunā rajōna cilvēki ar mani runā. vienvakar man divas reizes garām nobrauca tāds omulīgs getō tusnis uz ričuka un abas reizes uzsauca "cheer up!", uz ko es neklapēju ar ausi. bet trešajā reizē, kas bija citu vakaru, tomēr novilku tādu pavisam nopietnu "why?", no kura trennuškotajam resnulim gandrīz vai sapinās kājas. tas laikam ir mūsu classic zaļumbaļļu pikaplaina ekvivalents - nu, tur "ko tik skumīga šovakar?" vai "pasmaidi" vai kas equally šarmā. kas uzjautrina, ka šie pikaplaini nav aizgājuši aizmirstībā, tātad, uz kādu viņi reāli ir nostrādājuši un varbūt, ka strādā vēl šobaltdien.

vakardien pēc darba aizskrēju apošņāt gaisu selfridžu skeitparkā, jo tur bija girls-only night. jutos tā kā ar fiksīti uz bmx trasi atnākusi. vienīgā ar longbōrdu, protams. visas mazās meitenes tur krita no visiem kaktiem, stūriem un rampām un nebija pat iespējas kaut drusku ieskrieties. par šauru tik daudziem gribētājiem. bez tam visu laiku filmēja. neviens nemāk braukt, bet ka tikai uzfilmēt un uzfočēt. droška aizdirsa instagramu ne pa jokam. un skaicka visas mazās grib būt kamerā, jo 21.gs., interneti un atenšnhōrisms, un tad bez aizsargiem jāhujārī pa rampu, jo filmē taču. bail iedomāties, kāda ir izlauzto ceļu un elkoņu statistika šajos pasākumos. aizsargus varēja tur dabūt par brīvu, ja kas, bet tos ņēma tikai kautrīgās aziātu meitenītes:)) tādas pendžas kā es nāk ar savējiem, protams. vakarā izmetu loku pa patīkami kluso un tukšo rajōnu, kad no tumsas iznira melna seja kapucē un klusiņām nobubināja "want some green?. beidzot arī man kāds piedāvā narkōtikas, beidzot, jesss! infrastruktūra rajōnā pirmšķirīga. piesējās arī mazi puisīši, pa tumsu laikam nesaprata, ka esmu gadus padsmit vecāka un undatable.

alsō, redzēju pumpainu tīneidžeri [puiku t.i.] netīrās drēbēs pērkam grūtniecības testu. nezināju, smieties vai raudāt [raudāt ir pareizā atbilde], tamdēļ iedunkāju mājasbiedram "did you see that?". uz ko viņš savā ļoti sliktajā angļu valodā teica "test for babies?":))
Link2 comments|Leave a comment

Bērni un kasetes [Apr. 15th, 2014|11:32 pm]

wowow
Walkman
LinkLeave a comment

kino ir dzīve [Apr. 15th, 2014|09:58 pm]

smejmoon
kad [info]usne rakstīja "Nobady fak the Jesus", es izlasīju "Nobody fucks with the Jesus"

https://www.youtube.com/watch?v=GZR58d77a4A

1) Man ir draugs, kurš uz vecumu kļūst aizvien līdzīgāks Dūdem un var pateikt "Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man". Un no visām Koenbrāļu filmām viņš izvēlās tieši šo.
2) Laiku pa laikam parādās kāds, kas domā, ka Gipsy Kings - "Hotel California", ko tie nospēra no The Eagles, ko tie nospēra no Jethro Tull ir dejojama salsa.
3) Viens no maniem mīļākajiem aktieriem Stīvs Bušemī arī šeit ir ticis pie lieliskas lomas.
4) Šogad sāku skatīties Treme un faking Džona Gudmana pandeho tēls nav faking fak mainījies.

Šī ir tiešām kulta filma. 90% paklāja un 10% vagīnas. Bet reti kurā filmā ir tik daudz satura, kā šajās četrās minūtēs, ko nejauši izvēlējās usne. Un uzsāka manu rītu.
Link2 comments|Leave a comment

[Apr. 15th, 2014|09:46 pm]
dienasgramata
DELFI. Pirmdien Rīgā atrasts nošauts vīrietis, kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju kriminālajās aprindās bijis pazīstams ar iesauku Baraban.
LinkLeave a comment

[Apr. 15th, 2014|07:22 pm]

martcore
teiksim
veikalā produkts ar nosaukumu "rulete" maksā 2.50 EUR, kamēr produkts ar nosaukumu "swiss roll" maksā 0.80 EUR
atšķirības starp abiem nekādas

padomju laikos viss būtu otrādāk
LinkLeave a comment

[Apr. 15th, 2014|01:19 pm]

virginia_rabbit
es riktīgi baidos, kad man ir jāzvana šeit uz kādu iestādi ar jautājumu, piemēram kā šorīt - kā, lūdzu, es varu piereģistrēt bērnu pie ģimenes ārsta? man ir sajūta, ka vienmēr telefonu paceļ viena un tā pati BIATCH, it kā viņa būtu piesaistīta manam numuram.
Link4 comments|Leave a comment

home, sweet zoo [Apr. 15th, 2014|10:16 am]

neoplasm
[Current Mood |kad varēs iet mājās?]
[Current Music |patīkams klusums]

aizvakar mājasbiedra dzimšanas dienas sakarā mazdrusku iedzērām. šōna no liverpūles atnāca krietni ierāvusi vēl pirms pašu svinību sākuma. nebiju viņu redzējusi civilās drānās, jo viņa mūždien savos medmāsas skrabos. civilās drēbes pēkšņi ļoti saslēdzās ar viņas mentalitāti, tāds uzjautrinošs getō zaķis. skaicka izteiksmīga dekolteja, skaicka daudz meikapa un blinguļu, skaicka drēbes savu izmēru par šauru stratēģiski neveiksmīgās vietās, skaicka pa visu muguru kaut kāds botāniskais dārzs uztetovēts, un viss pārējais. piemēram, uz darbu, kas ir pāris kvartālu attālumā, viņa brauc ar tādu kā slinko segveju, uz kura var sēdēt. es ar savām miesīgām ķepiņām pārvietojos ātrāk par to dīvaino uzparikti, bet viņa aizbildinās ar faktu, ka ir white girl. viņas draudziņš tikmēr ir quite the contrary - melns 4 gadus jaunāks puika. lieki piebilst, ka šōna man jau ir piedāvājusi vdvojom sginuķ no šiem apartamentiem un dzīvot laimīgi kopā. telepurķiski esmu redzējusi arī visas viņas ģimenes bildes. bildēs gan viss sievišķais ģimenes gals izskatās pēc vienādiem transseksuāļiem, jo par mīlestību uz dekoratīvo kosmētiku, acīmredzot, ir atbildīgs kāds ārkārtīgi spēcīgs gēns tajā krastā. vislabāk patika viņas resnā tante, kurai bijuši kādi 20 face-lift'i. mums birojā bija joks par to, ka, jeez, how high can you lift one's face? sky is the limit, bu-dum tsss. ak jā, un liverpūles akcents.. viņa ir vienīgā angliete visā mājā, bet neviens viņu, nabadzīti, nesaprot. es saprotu tikai tad, ja esam ar seju pret seju. tiklīdz viņa aizgriežās vai runā kaut kur aiz sienas, man izklausās, ka hitlers aicina turēt āriešu rasi tīru. vienvakar satraucos, vai tikai neiet kāda vardarbība vaļā pret nabaga šōnu, ieskrienu virtuvē, a viņa tur mierīgi pa telefōnu runā. pārpratumi sekos.

mani mīļākie mājasbiedri ir franču meitene un viņas serbu džeks. anna ir skaista bez gala ar tumšiem stipri lokainiem matiem un sļehka arābisku degunu, un runā ar visklišejiskāko franču akcentu un izteiksmēm ever, sevišķi patīk bolīgais sašutums ar muti tūtiņā. slavkō ir klišejisks mizantrōps no valsts, kurā vienmēr karo, viņam ir tumšas, iegrimušas acis un mūžīgi rugāji, tāds kalsnas, bet spēcīgas miesasbūves, un viņš smēķi var izpīpēt ievelkot vien reizes trejas. ļoti atgādina komunistu spiegu no american dad, kurš smēķē nepārtraukti, runā ar slāvisku akcentu un visu salīdzina ar motherland's cietajiem rāceņiem. mēs saprotamies.
Link8 comments|Leave a comment

[Apr. 15th, 2014|11:44 am]

anonymous
Un tā ir žurnāla "Latvju teksti" preses relīze: "Mākslinieks Andris Breže, kurš dzejas lasītājiem pazīstams kā Žebers, intervijā stāsta par kalpošanu divu mākslu mūzām."

Kalpošana mūzām. Jā, un teātri vēl vienmēr itin labi simbolizē tās divas maskas - smaidīgā un bēdīgā.Attēlā - radošums.
Link4 comments|Leave a comment

[Apr. 15th, 2014|11:29 am]

virginia_rabbit
Ingmārs no Komūnas mājas vēl nedabūja savu beļģu ID, tikai uzzināja tā numuru.
Link2 comments|Leave a comment

[Apr. 15th, 2014|10:12 am]

virginia_rabbit
bērns nogulēja visu nakti savā gultā, tā laikam ir bijis tikai dažas reizes pa šiem gadiem.

aizmirsām ar Ingmāru samainīties telefoniem - manam vairs nav kredīta, bet jāzvanās, jāmeklē ģimenes ārsts (dokumentiem). mums līdz aprīļa beigām jāizdzīvo drūmākajā taupības režīmā, jo no algas atdevām lielu parāda daļu, un nu vairs gandrīz nekas nav palicis.

toties ir spainis ar ielas krītiņiem. dzīvokļa izīrētāji mūs jau brīdināja, ka pirmā stāvā dzīvo ļoti nedraudzīgs vecs kungs, kurš visu laiku mēģina par kaut ko kasīties - ka troksnis, ka nopludināts, ka trepes jātīra. kad bijām visu piemājas trotuāru izkrāsojuši kā dzelteni-lillā-rozā karti, pirmo reizi arī satikām Veco kungu - pilnīgi zaļu no dusmām. es pasteidzos notikumiem pa priekšu ar "pirmais lietus to visu nomazgās", viņš atbildēja "es ceru", iegāja mājā un nolaida logu slēģus.
Link4 comments|Leave a comment

[Apr. 15th, 2014|12:31 am]

wowow
[Tags|]

Jū Nesbē "Sniegavīrs" - kārtējais neganti melnais skandināvu detektīvs.
Link2 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2014|09:46 pm]

wowow
Beidzot tikām vaļā no Džofrija :)
Link10 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2014|05:57 pm]

martcore
lūk, pareizi
naglojiet strazdiem nevis būrus, bet mikroviļņu krāsnis
LinkLeave a comment

[Apr. 14th, 2014|04:28 pm]

virginia_rabbit
tagad nākamais papīrs, lai piereģistrētu skolā - slimokases apdrošināšana jeb karte "SIS". vajadzīgs ID, izziņa no LV slimokases, kuras I nav, izziņa no darba devēja un vēl kaut kas tur. to gatavo ~mēnesi pēc visu dok iesniegšanas. man ir jābūt pie skolas direktora pēc 10 dienām ar visiem papīriem. pamēģināsim sarunāt, ka viņš gaida, bet man liekas, ka mēs beigās tā arī tikai būsim pamēģinājuši iereģistrēties un pienāks jau laiks braukt atpakaļ.
Link6 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2014|04:18 pm]

virginia_rabbit
sākās. Eižens lielveikalā pateica arābu puisītim "fak jū!" (skaļi, skaidri un pa tēmu, jo viņs bļaustījās un mēdījās uz viņu). viņa māte ļoti sadusmojās, es laikam nosarku, bet E noteica: "es tikai brīnos, ko viņš neklausa".
Link1 comment|Leave a comment

turpinu ziņas no aktuālās diskusijas [Apr. 14th, 2014|03:26 pm]

martcore
vēl, lūk, cilvēki pārdzīvo, ka brāļi vairs nevar viens otru sveikt ar svēto skūpstu, kā rakstos teikts, jo savādāk sodomija
vot incanti, a agrāk tā nebija sodomija značit
tobiš, tā ir sodomija in the eye of neutral beholder, lūk, teologi uztraucas, kā tas dotajā momentā izskatīsies citu cilvēku acīs, nevis dieva acīs
švaka baznīca

vēl čmorī sātaniskos lieldienu zaķus ar olām (citāts)
līdz pelēm ar skudrām nav tālu

upd: un mēneša citāts tālivalža tokšovā
"olas atkrīt, ja tu patiesi piedzīvo jēzu"
Link1 comment|Leave a comment

crushes that crush you [Apr. 14th, 2014|12:05 pm]

neoplasm
[Current Mood |ir, par ko padomāt]
[Current Music |Phantogram]

man bērnībā bija baigais krašs uz vienu meiteni. es nevaru par viņu neko daudz stāstīt, jo man liekas, ka visi viņu pazīst un te ir gana daudz cilvēku no manas pirmās skolas, bet viņa bija skaista bez gala un kādu strēķi vecāka, gadus 10 vai drusku mazāk, neatceros. nesen uzdūros viņai feisītī, viņai tagad ir bērni un viss tāds, bet vispār nav mainījusies. es nesaprotu, kā. ir pagājuši, hmm, gadi 15+ un viņai ir tā pati fričene un krāsa un smukais smalkais purniņš [un nē, ne jau vecas bildes feisītī vai kas]. bērnībā ļoti cerēju izaugt tāda kā viņa, kas, protams, nav izdevies un labi, ka tā. pat tie dažie cilvēki, kas ir sajūsmas vērti, nav tā vērti, lai viņus attēlotu/atspoguļotu dzīvē. es nekad negribētu būt tik trausla, tik nedroša, lai arī cik pievilcīgi tas neizskatītos no malas. bērnībā vienkārši ļoti gribēju vecāko māsu, bet man bija tikai besīgs brālis. ceru, ka viņai viss kārtībā un ka nav kļuvusi par traku neirōtiķi. es tikmēr turpināšu tā nostalģiski krašot, atceroties savas svīstošās ķepiņas viņai zvanot pa stacionāro un cik forši bija mūsu kopīgie rīti un gājieni kopā uz skolu. kaut kā pavisam nemanot, viņa man diezgan daudz iemācīja. arī to, ka ar smuku purniņu ir par maz:P

citās ziņās arī fantasķika, jaunajā apartamentā sākuši pilēt mani jaunie griesti, vecais priekšnieks nemaksā veco naudu un jaunajam mājasbiedram nāk virsū krašs uz mani. skaicka, ka labāk jau, lai krašo mājasbiedrs nekā krešo griesti, bet tik un tā, itāļi, saņemieties bļeģ. reāli nav laika vai spēka tādai huiņai.

turpinot krašu tēmu, konkrētāk, cersei no game of thrones. kamēr jūs visi dročījat uz mazo blondo pūķu čiksi, es tikmēr priecājos par lena heady instagramu. ar draudziņu vienojāmies, ka visnotaļ milf.
Link8 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2014|02:15 pm]

martcore
vo, jau citāti pareizie no bībeles panesušies
"lai sieva vada visu saimniecību, bet vīrs sēž vārtos un runā"
principā piekrītu, lai arī sēdēt vārtos un runāt ar laiku var kļūt pārāk nogurdinoši

vīram ir jābūt medniekam! brunču medniekam!
LinkLeave a comment

[Apr. 14th, 2014|01:32 pm]

martcore
skatos/klausos iecienīto raidījumu aktuālā diskusija
tur šoreiz tēma "kāds ir vīriešu aicinājums?"
juris jānis valdis, ekšens un borščs!

starp citu, kristiešu seniorus var dziezgan viegli atšķirt no nekristiešu senioriem
kristiešu senori saka - mēs, latvieši
nekristiešu senors saka - es i letiņš!
Link3 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2014|11:47 am]

smejmoon
sensenos laikos, kad rakstīju cibā, mans mērķis bija domāt vienkāršākas domas, izteikties saprotami un par normālām tēmām. jo primitīvāk - jo labāk.

tagad, palasot cibu, liekas - esmu nolaidies par zemu. freidlistē ir daudz labu tekstu :)
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]