Miss Pocins

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūnijs 14., 2010


15:39 - Vecais Pantiņš.

Nesaprotu, kas Tev tā lika mainīties.
Vai dzīve tāda? Draugu dēļ? Biedru dēļ?
Jo vairāk Tu manies, jo vairāk pazūdi no mana apvāršņa, bet es tam ļauju tā iet,
Jo neesmu ne tava māte, ne Dievs, ne mūza,
Kas pateiks kad iet un kad pazust.
Mēs varam šķērsot dažādus ceļus,
Bet nekad nevaram apgriezties, lai vēlreiz brauktu pa to pašu ceļu.
Jo ceļš noteikti būs mainījies!
Kādēļ, Tu prasi?
Jo mainies Tu un ar Tevi mainās gan tavs, gan mans ceļā posms.

/My self./


Ļoti sen.


(Ir Ideja.)

Jūnijs 13., 2010


03:36
Šodiena pieder tiem, kas par to domā un kuri vēlas tajā dzīvot un iesaistīties.

Tātad, man pieder gan vakardiena, rītdiena un arī šodiena, jo es vēlos dzīvot. Izbaudīt visu to, ko varbūt man dzīve sniedz. Gan labo, gan ne tik labo, jo lai Tu uzvarētu ir arī jāzaudē, lai Tu zinātu kā tas ir uzvarēt un kāda ir šī garša, kad Tu esi vinnējis.

Varbūt citu dienu jūtos kā zaudējusi visu,kas man ir, bet paskatoties uz to kas tad man īsti ir?

1. Man ir mana ģimene.
2. Jumts zem galvas.
3. Mājas kur atgriezties.
4. Radi.
5. Ļoti labi draugi.
6. Paziņas.
7. Ūdens.
8. Kaislības.
9. Ticība sev.
10. Sirds.
11. Sargeņģelis.
12. Augstāki spēki.
13. Mans spēks.

Man ir daudz kas.. Es varētu tā turpināt. Vienīgais, ko savā sarakstā es nepieminētu būtu Nauda un Laiks. Jo abas šīs lietas nav ne manas, man tās gluži vienkārši nepieder.

Nauda – līdzeklis par ko pirkt un pārdot, ko ieguldīt un tērēt, no kā it kā pārtikt. Bet man tās nav, jo es nestrādāju, kas man ir ļoti žēl, ko gribētos darīt. Naudu es iegūstu no mammas, kura to izsniedz kā kabatas naudu vai kaut kā nepieciešama iegādei.

Laiks – sekundes, minūtes, stundas, dienas, nedēļas, mēneši, gadi, gadsimti. Arī tie man nepieder, man ir tikai atmiņas un šodiena, šis brīdis. Moments uz ko es paļaujos, ticība par kuru es dzīvoju un darbība, kuru es radu, degsme par kuru es cīnos. Laiks tikai rit, to nevar ne apstādināt, ne nopirkt. Tas ir tāpat kā ar vecumu, katru dienu mēs paliekam vecāki, tur nevar palīdzēt botoks vai kādas plastiskās operācijas. Jau piedzimstot mēs sākam novecot.

(2 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

Jūnijs 10., 2010


02:17 - Pagātnes Rēgi. Rēgi - Labā Nozīmē.
Yeah, atcerējos kā bija pirms diviem gadiem..

Palika skumīgi ap sirdi, ka tagad laiku nevaru pagriezt atpakaļ, jo zinu, ka nebūtu rīkojusies tā kā tad rīkojos (gan draugu iespaidā, gan muļķīgas domas dēļ), būtu braukusi gan ciemos, gan atbildējusi savādāk, būtu bijusi savādākā! Bet ko lai tagad dara?! - Jā, gribētu atgūt to,ko esmu zaudējusi, bet varbūt tas sanāktu, ja pierādītu cik ļoti to gribu, cik ļoti gribu un vēlos atgūt šo laiku, kuru toreiz pakāsu kā Cūkās spēlējot neapdomīgi un pat nepiedomājot pie nākamā gājiena, vienkārši kārtis metot ārā. Tas ir tik stulbi, arī tad es zināju, ka daru nepareizi, ka vajadzētu darīt savādāk, bet tāpat to izdarīju. Ik minūti pēc tam nožēloju,ka tā ir sanācis.. Īsti neuztināt, kas būtu noticis,ja tā būtu noticis, bet es tiešām gribētu, lai ir tā kā bija, lai atkal varētu sevi dēvēt par “Krabēnu” un patiesi teikt “Tu man patīc”.

Vēl tagad atceros pirmās dienas, sms, vēstules un ciemos nākšanu.. Mammas jautājumus, kādēļ tik bieži sanāk pa dienu doties ārā, kādēļ esmu tik laimīga, kādēļ kredīts ir jāpērk biežāk nekā parasti un smaids uz lūpām ir ik minūti.. Un tas turpinājās ne tikai pirmās dienas, bet visu to laiku, kaut arī nebija nemaz tik ilgi kopā būts, bet tomēr.. ATMIŅAS paliek un ļoti spēcīgas - tās vienkārši māk atrast īstos brīžus,kad uzpeldēt un sacīt “Labrīt, šodien atceries par tām krāsainajām dienām,kuras kopā pildījāt ar krāsas tinti un iezīmējāt mākoņos jaunas strīpas, bez aizspriedumiem, bet ar tīru sirdi..”

Atceroties pagājušo vasaru, kad gan Positivus’, gan BBP tika aizvadīts jautrā kompānijā, arī nemanot viņš tajā iezagās un atņēma visus spārnus manam lidojumam. Lai vai kā, sapņi tiek sapņoti un tie mēdz arī piepildīties..^___^

Nesen notikušais vienkārši to tā pacēla gaismā,ka nespēju vairs saprast. Vai Rīgas centrā bijām mēs divi vai arī mēs divi, jo nevienu citu nemanīju.. Dīvaini,ka šādas sajūtas nav bieža parādība, ka tās piemeklē retus momentus, kurus Tu ilgi, jo ilgi nespēj aizmirst, kaut censtos un domātu.. ^__^

Jā, tas izklausās varbūt mākslīgi un banāli, bet tomēr sirdij nepavēlēsi. Varbūt tikai tad,kad mamma saka, bet nu jau man ir ieslēdzies tāds neliels pofigistiskais režīms par to, ko saka mamma, es pieļauju kļūdas, jo tā ir mana dzīve.

Tā, tas ir - kad Tev kaut kas pieder, Tu to nenovērtē, bet līdz ko tas tiek kaut mazākā mērā pazaudēts, Tu saproti cik nozīmīga detaļa tā ir Tavā dzīvē.

/Pārdomas par to,kas ir un kā īsti nav../
Garastāvoklis:: [mood icon] sleepy
Mūzika: witchdoctorwitchdoctorwitchdoctor

(Ir Ideja.)

02:17
“I guess some people never change. Or, they quickly change and then quickly change back./H.J.S/”

(2 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

Jūnijs 8., 2010


20:41 - līdzība.
Mani ļoti fascinē šis profila saturs. :

Par mani

☺/ OHai!
/▌
/ \

Ar mani ir kā lasot vairākas, dažādu žanru, grāmatas vienlaicīgi. Varam runāt par vienu, tai pat laikā iespraust sarunā pavisam pretēju vai neadekvātu tēmu.

Es dzīvoju savā ilustrētajā pasaulē.
Tā ir kā grāmata ar bezgalīgi daudz lapaspusēm un ļoti daudz nodaļām. Katrā nodaļā ir savs stāsts, savi piedzīvojumi un notikumi. Viena nodaļa netiek pabeigta, jo ik pa laikam pie tās nākas atgriezties.

Es esmu pasaka. Bet tu izvēlies vai es tev esmu komēdija, šausmu stāsts, drāma, piedzīvojuma vai kāda cita žanra pasaka.

Neuzzināsi manas patiesās domas, ja es nevēlēšos tās atklāt.

Ākstīties, nopietnība, nonsense, sakarā ar tēmu, anti-pesimisms, nobēdāšanās ir pieļaujama, Pingvīns!, runāt aplinkus, precīzi formulēt teikumu, analizēt un vērot no malas, būt uzmanības centrā, man vienalga - vēlies man par to pastāstīt? Uzklausīšu., pelēkās peles šeit nav vēlamas, krāsainam būt ir interesantāk.

* Turu degunu gaisā tikai tik augstu, lai redzētu debesu malu!

Būt nepieklājīgām nav mana stiprā puse..

Uzklausu citu viedokļus, bet tāpat pārliecinos pirms pats izdaru izvēli.

Stingri uzskati un kultūriski principi pārvalda mani.

Wrong sounds more appealing than right.

Esmu pakāpies uz spainīša.

Skolas

- Rīgas 64. vidosskola.
- Rīgas Tehniskā koledža*
- Dzīves skola ar akadēmisko piespļāvienu.

* Pie Rīgas Tehniskā bērnudārza kafejnīcas kases bija tāds mazs cukura trauks ar karoti tajā. Kad es paņēmu to karoti un sāku bakstīt, maisīt vai lietot cukuru, pārdevēja uz mani sadusmojās un sāka bļaut. Viņa teica, ka es traucēju citiem.
Es laikam viņai nepatiku. :D

Intereses:

Tu pats esi atbildīgs par savu emocionālo un garīgo stāvokli. Kāpēc tev sevi jāsmērē pa zemi, ja vari stāvēt stalti uz abām kājām?

Same old, same old:
* Sports;
* Pingvīni!;
* X's;
* Snows;
* Dude. What? Dude!;
* Svaru zāle;
* Saprast, kas notiek apkārt;
* Futbols;
* Reizēm _TĒLOT_ muļķi;
* Būt vienu soli priekšā;
* Super happy fun time!;
* Izpausties;
* Hokejs;
* Izcelties;
* Nonsense makes sense;
* Kreativitātes prāta sula;
* Waterpaipē;
* Bez kompleksiem;
* Pieklājīga perversība;
* Rock, Pop Punk, Indie, Punk!;
* It's a secret;
* Lietū pēdas kļūst slapjas;
* Izteikties;
* ..Iztrūkst teksts..

Vienmēr būs kāds, kas mani nesapratīs, bet es dažreiz cenšos tāds būt, lai redzētu, kam ir vēlme mani saprast.

Nesaplūd ar masu, jo masa plūst pa vienu sliedi. Bet man patīk soļot zigzagā un riņķot apkārt pelēkajam, jo mani pievelk krāsainais. Krāsainais nav visur, tas ir izmētāts pa visiem stūriem. Es soļoju, lai to savāktu un smeltos no tā enerģiju. Ar šo enerģiju man patīk dalīties.

Submarinies ar like fat weenies that don't float. :D

Citiem iesaku

Smaidiet un īpaši nebēdājiet!
Būt spontānam nav slikti!

Ballējies tā, lai no rīta citi ar smaidu uz tevi skatītos.
Watafak reakcijas arī nav peļamas. :D

Neņemiet galvā tos cilvēkus, kas jums neko nenozīmē. Kurš teicis, ka viņi zina labāk par jums?

No kļūdām mācīties nav grūti, ja spējat izanalizēt situāciju un atrast nepareizās rīcības iemeslu.

Reizēm tev sāpes un reizēm tu smiesies, bet izvēles priekšā Tu paliksi viens..

Nepārvērtē savus uzticības uzskatus.

It's the positive kinky things that make me giggle.

It's not important how many hours you put in, its important what you put in the hours.

Tu domā, ka zini. Bet vai tu esi pārliecināta/s, ka zini?


Tā vien šķiet,ka es viņu pazīstu un tas tik ļoti atbilst man.. Ne pavisam, bet diezgan..!Garastāvoklis:: [mood icon] shocked
Mūzika: E91 - mix.

(Ir Ideja.)

Jūnijs 5., 2010


20:50 - Sm.

Jā, tā patiesi ir - šis raksturojums beidzot atbilst man.. Bet par rupjībām, gan šķiet,ka citreiz mēdzu būt ļoti rupja. :D

ROZĀ

Galvenās iezīmes:

Miers, mīlestība, draudzība, līdzjūtība, relaksācija. Maigas emocijas un saskaņa. Ļaunuma pārvarēšana, gods, morāle, draudzība un veiksme.

Raksturojums:

Cilvēki, kam patīk rozā krāsa vai nu meklē vai jau ir atraduši piemīlīguma un svētlaimes stāvokli. Viņi nemitīgi smaida, kas nereti spēj nokaitināt apkārtējos, īpaši ja tie neatrodas uz tā paša dzīves izjūtu viļņa. Šie cilvēki mēģina un spēj saskatīt pārējos tikai labo, patiesi mīlot visus, kas atrodas viņu uztveres zonā. Ja viņi neuzskata, ka kāds nav patiešām labs cilvēks, varat ticēt – rozā krāsas cienītājiem ir bijis pamats tā domāt.

Rozā krāsas cilvēki ir ļoti inteliģenti un vērīgi. Viņi mācās, analizē kā labāk rīkoties, pirms ķeras pie lietas. Dažiem viņi var šķist pārāk lēni un apdomīgi, bet tas tā šķiet tikai pateicoties rozā krāsa piekritēju metodiskumam, un centīgumam.

Dažreiz, būdami pārlieku lieli optimisti, šie cilvēki mēģina izskatīties jaunāki par saviem gadiem. Viņi pasauli skata tik ļoti pozitīvā gaismā, ka tas var kļūt mulsinoši. Kautrīgi, un vēlas būt mazliet aktīvāki, bet baidās no sasteigtas rīcības, jo nevēlas kļūdīties, lai netiktu nepatiesi tiesāti un nesaņemtu apkārtējo nosodījumu.

Humors ir tas ierocis, ko rozā cilvēki izmanto, lai padarītu apkārtējos kaut nedaudz laimīgākus, tomēr viņi nespēj būt piedauzīgi vai rupji, tādēļ parasti bārstās ar sausām asprātībām.


Garastāvoklis:: [mood icon] good
Mūzika: klusums.

(Ir Ideja.)

Maijs 27., 2010


23:30
Nelūdziet, lai es savēdu Jūsu dzīvi kārtībā, ja manējā ir sadrumstalota../Počiņs/

Nelūdziet, lai es savēdu Jūsu dzīvi kārtībā, ja manējā ir sadrumstalota../Počiņs/

Nelūdziet, lai es savēdu Jūsu dzīvi kārtībā, ja manējā ir sadrumstalota../Počiņs/

(Ir Ideja.)

Maijs 26., 2010


18:07 - !
I`m Only Gone Let You Kill Me  - ONCE.

Tip,tap, tip, tap..

Yes, varētut teikt,ka daudz kas ir padarīts, toties tajā pašā laikā nekas - beidzot esmu lepna par savu vidējo gada atzīmi :)

Godīgi sakot tik augstas atzīmes man nav bijušas, bet tā ir darbs, atmaksājās :))


Tagad tik jāgaida Ģeogrāfijas eksāmens un FrīiiiDōoom!

Bet protams vēl ar tiesībām janokarās :)

Garastāvoklis:: [mood icon] sympathetic
Mūzika: Bohemain Rapsody

(Ir Ideja.)

Maijs 25., 2010


01:14
PARTY
I Like evenings when I can talk to somebody.

(Ir Ideja.)

Maijs 20., 2010


20:37
Savu dāvanu Miķelim varu izmest.

Jādomā kas jauns - PALDIES,ka esi Tik sasodīti Mīļ(š/a) un sačinī praktiski to pašu.


So Fucking Dusmiga.

(2 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

20:35 - --
Beidz čīkstēt par to visu.
Pat(i) esi vainīg(a) pie tā.
Es nebūšu tā,kura mierinās Tevi.

Tava vaina, ne mana.

Jā, dusmas - lielas.
Nemaz nedomā,ka tik ātri ar kaut ko atpirksies,
arī Tev šīs dusmas kād` dien ir jaizbauda.

Yes, The Devil In Me Is Waking Up.

(Ir Ideja.)

Maijs 11., 2010


22:34
Man nav komentāru un Vārdu.

(Ir Ideja.)

Maijs 9., 2010


12:44
Šokēta par lietām, ko domāju, ka viss ir kārtībā.
Bet ar vien vairāk dzīvojot saprotu, ka kaut kas ir jāmaina.
Vai tie ir cilvēki - cilvēks, Tev apkārt un blakus un netālu pie skapīša.
Bet tomēr kaut kas ir jādara lietas labā, jo tāpat vien nevar dzīvot.

(6 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

Aprīlis 26., 2010


23:31
Dzīve ir palikusi pārāk īsa, lai neriskētu un nedarītu daudz ko, bet tā arī ir ļoti gara, jo pasniedz tik daudz mācību stundas.. Vienā dienā.

Mēs visi mirsim, kaut kad.

[21:58:54] Margo: Bioloģija mani nogalinās.
[21:59:01] Margo: Neskatito visu pārējo...
[21:59:26] Počiņš.: I know - bet still mēs visi kādu dienu mirsim.!
[21:59:44] Margo: Optimistiski.
[21:59:49] Margo: Negribētos mirt septiņpadsmit gados.
[22:00:09] Počiņš.: Nū jā, man ari :D
[22:00:13] Margo: Es vēl gribu izveidot ģimeni, gribu mazus, skraidošus knēveļus un darbu, kuru mīlu no visas sirds.
[22:00:23] Počiņš.: Hi 5 ;)
[22:00:29] Margo: Tipisks cilvēka sapnis - būt laimīgam.
[..]

Atļāvos. - Laikam par maz, vai par daudz.. Nezinu..
Mūzika: klususms. tikai PC dūkoņa.

(2 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

Aprīlis 21., 2010


23:12
Zai bis, tik superīga dzīve ka reti. ;)
'Wiii, es negribu neko darīt.
Visi tgd liek tiesības un es bļin - sēžu malā, mācos ko citu.. Daru visu ko vien varu skolai var izdarīt, bet nēee - visiem ir kkas jaiegruzī pa autoskolu - kad tad tev būs tiesības? He, Tu jau viņas nedabūsi! Nū jā Tu jau līdz pe'dējam vilksi līdz nepanesīsi.

Nu bļeee - tad arī ja gribās Jums kko tādu teikt - tad tad aizveraties !!!!!!!!!!!!! NECIEŠU!!


2ais - I love u.
Khkh - we need to talk.


And stuff.


Em, jā, man ir jauns pīrsins - sānā - GRAFĪIITA PĪRS (rock) .. tāaa kāaa, paldies tiem,kas starbrīdī mani sadūra...

(Ir Ideja.)

Aprīlis 20., 2010


22:47 - B.I.T.C.H.
Ou jā, diena laba. :)
Saulīte spīd spoži - miegs ļoti nāk.
Nu jau manam "Vīram" atkal ir problēmas. Bet šodien jau man ir  "jauns puisis" - 2ais :D Damn, šķiet,ka visa skola tā domā, bet so what. :D Toties esam labākie draugi vairāk par 2gadiem.. Man šķiet vai Tūlīt būs 2 gadi (sun)

- 2rajam sāpīte šodien - kāda nezinu. Bet tad kad Danai varēšu aizsūtīt vēstuli viņa aizrīsies (sun :D)

Damits, kaut kas jaizdomā kā man 5dien tikt uz pasākumu - gribu ļoti, bet tik stūlbi var sanākt, ka varu pat netikt.. (devil-sad)

+ Atcerējos par Deviliem ieminoties.. Lieliskajam šodien aprit 21 dzimšanas diena.. - Uj, ku ilgi tā saulīte nav satikta :(

Bet ko lai dara. ;)

+ Bonuss šodienai - Teātri esam DAILĒ nospēlējuši pat Ļoooooti labi, cik saportu no māmiņas, režisores atsauksmēm un žūrijas (rock)

++ DZIESMAS,kas ir perfektas :

Show me how u`re fucking dance.

AND

U got smth to say.. Say it to my face.


Garastāvoklis:: Good. For the bad day.
Mūzika: Tiësto - Who Wants To Be Alone feat. Nelly Furtado

(Ir Ideja.)

Aprīlis 19., 2010


18:45 - ;]
Wōoow. - Viņš pārdeva mašīnu, okay. Bet par ko tad pēc tam ir jāsūdzas?!
C`ome on - vāaks.


Nū okay.


Esmu nenormāli dusmīga, par ko?! - tad prasi pats sev par ko es varētu būt dusmīga par ko..
Tas mani tiešām tracina..
Mūzika: O!KartesAkadēmija.

(Ir Ideja.)

16:58 - Day.Dream.
Pārdomas. Par. Kaut. Ko.


Jā, domāju,ka vakar labākā bija Samanta. [tieši tā, nevis Evija. :(]

Vispār jāsāk domāt vai VIŅŠ vēlas satikt mani, jo es nesaprotu,ko domāt - atnāk, pasēž 2minūtes, pārmet par to,ka neesmu neko teikusi [par istabas pārkārtojumu, bet es nedomāju,ka man tas būtu jāsaka, tik pat labi tad vajadzētu teikt, šodien izspiedu pumpu, tad ēdu koņčas utt. - SICK] un atkal jau aizskrēja prom. - ar piebildi, Tu esi dusmīga? - C`ome on, kā var nepukoties, par to?! :@..


Jā, Sidu vajadzētu satikt, bet nū kad es to vēl izdarīšu..Ceru, ka ātri, jo vajadzētu jau.. - Dreaming about that dream. (sun)Uj, satiku Inci ar mazo bēbi - tik mīļi un superīgi.. - Āw.. :))


Jā, es te sāku beidzot rakstīt. Tač arī tas ir beidzot jādara.

+ 10 Angļu valodā - norunāju (rock)
Mūzika: Mareks - Ar Dievu meitenes.

(Ir Ideja.)

Aprīlis 15., 2010


23:42 - Dienas kā lidlauks.
Šodien man skan - Mainīt Pasauli - tas ir tik jauki.. Mainīt pasauli, kurš gan cits, ja ne es?!

Jā, saņēmos beidzot uzrakstīt :)
Jāpastāsta par senajiem notikumiem:
Brīvlaiks bija interesants - neiziešana no mājas - slimošana, jo kaut kāds draņķis bija pielipis man..
Lieldienas bija jaukas tā bija tā reize, kad nedēļas laikā BEIDZOT varēju iziet no mājas, tāpat uz pāris minūtēm un Ziemas jaku. - Bet vismaz pa to laiku parādījās Pavasaris.
Arī nākamā nedēļa man spīdēja kā pa skolu - tik rakstīt ieskaites un mājas veseļoties, jo DAILĒ taču bija izrāde.

Tātad 2Dienas vakars [pagājušā nedēļa] - joka pēc izdomāju Cosmo.lv pieteikties uz [MOMENT]week biļetes vinnēšanu.
3Dienas pievakare - man zvana telefons un saka,ka es esmu vinnējusi šīs biļetes.
4Diena - braucam uz Rīgu nolikt dekorācijas izrādei, paliku Rīgā, ar brāli mini iziešana caur Rīgas veikaliem un došanās uz [Moment] Dīcis ar Putniņu tika pa haļavu iekšā. Modes skate bija kolosāla (heart) patīkams pasākums, tā mūzika, es nebiju domājusi,ka man arī kaut kas tāds var patikt, bet par cik piekrītu visādiem mūzikas stiliem arī tāda veida mūzika man patika - kas skanēja tur. Turpinājumā - devāmies uz dzīvokli, pie brāļa, puiši sadraudzējās ar alkoholu un aizgāja balēties, es protams, veselības dēļ paliku dzīvoklī un ātri vien aizmigu.
5Diena - brālis kad guļ, ļoti skaļi krāc. Viena, otra, trešā dunka viņam, jo pulkstenis bija tikai 6 no rīta un pēc 3 stundām man jāceļas un jātaisās, lai savāktu no Siiigitas kurpītes, satiktu Luī&Kiken`&Leld. Un dotos, atkal, uz Andrej salu. Bet protams, viss norit kā pēc plāna. Esam Andrej salā, domāju,ka ātri vien tikšu mājās, ka mani nepaņems uz skati, jo es tač neesmu ne pietiekami gara [173cm], ne tik labi staigāju un + man pat nebija savas kurpes :(. Bet nū what ever, viņiem jau citas domas. Izvēlējas arī mani "How tall u are?" - "1,73" - "Okay, STAY."
Diena tiešām pagāja tā puslīdz velkoties un skrienot, make up, frizieris, mēģinājumi and stuff. STUFF`s - bija labs, man patika [MOMENTA] Stuff cilvēki - Hip,Hip Urā 3x viņiem!
Skate - satraukums, kājas trīcēja, izeju gaismās, Leldes kurpes, noiets viss ok. Zvans brālim - eju uz Daili. Atbrauc man pakaļ, dodam uz Daili. For Fun!
Nākamais rīts.
10. Aprīlis - satraukums, emocijas ir uz pilnu klapi, bet tas, ko brālis sarunāja pirms izrādes, pat man sākas grims saplūst ar asarām. Tas bija tik` tik` tik. Omg labi!
Izrādes notikumi bija ok. Izrādes laikā likās,ka ir galīgā duspīti, jo sajutu,ka šovakar gulēšu mājas - slima [man bija taisnība..] nū jā, izrāde beidzās un no vienas puses nāca Sids no otras KhKh. Cik jauki! Rozes, tulpes, roze, rozes. Arī 2ais bija, kā arī Valdiņš + Kuldīdznieki. So Sweet.
Jā, pēc izrādes visi steigā, steigā un tad jau mājup, parunājos ar Ievu. Nedaudz saskumu, bet arī papriecājos. Tukums - izkrāmējām dekorācijas. Kristaps atveda mājas. Gūltā iekritu ļoti,ļoti ātri.. Vismaz man tā šķiet. :D  Aizmigu. Cēlos. Kunkstēju. Zvanījos. Sūtīju sms. Gaidīju. Gulēju. Jēej - mamma atbrauca mājas, pastāstija kā gāja. Un pirms atkal ieslīgu miegā pateica par Polijas lidmašīnu, es biju šokā pat sāku nedaudz raudāt, jo tas tiešām bija ir ļoti bēdīgi. ;(
7diena - visa dien nogulēta gūltā.
1Diena - mājās, ārstējoties. ;)
2Diena - skola, tīri pa jauko, man jau patīk.
3Diena - beidzot biju izmācījusies tā,ka pašai prieks. Ģeogrāfijā biju vienīgā konsultācijās. Cik jauki. Ejot mājas domāju ko darīt, šādās skaistās dienās. Tik jauka nakts saruna ar Sidu - āww, tas atkal lika padomāt par lietām,kas notiek ar mani un ko es daru.
4Diena - Jēeej šodiena, skola, mājas. Bet varu teikt,ka man patika šī diena, vienīgais zīmēšanas darbs ir galīgs - FAIL. Es vairs nevaru pazīmēt. āa - es pat šodien sāku iebraukt kas īsti notiek Matemātikā. Uzrakstīta arī ir Informātika - abas ieskaites.

Rīt gaidāma gara diena, bet patīkama. Gribu ātrāk paņemt riteni un braukāties vai arī dot ārā pastaigāties.. Ar kādu.

Es : "šovakar vēlos vien apgulties piekalne un vērties spīdošajās zvaigznēs, ja vien tās spīdētu vēl vairāk un būtu attiecīga kompānija."
Sids : "zvaigznes...."
Es : "mhm - ieslīgt sapnīti. Kaut vai sēdēt uz jumta un vērot tās..."

Garastāvoklis:: [mood icon] giggly
Mūzika: Domas.

(Ir Ideja.)

Aprīlis 6., 2010


22:56 - Mazs ieskats vēstulē.
Vēstuli rakstīju nedomājot neko, tikai rakstot un rakstot un rakstot. Uz jautājumu par savām pārdomām un atziņām. Nezinu vai kāds šo vispār var izprast, to "Es" kas darās manā galvā, ja man pašai grūtibas ir ar viņu..

Ieskats vēstulē:
( Ieskats vēstulē ) )

Tā vien šķiet,ka laukos vientulībā ir labāk, nekā pilsētas drudžainajās masās, kaut arī tās man patīk.

(2 Komentār[i]`. | Ir Ideja.)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba