Previous 40

Mar. 3rd, 2015

pūtiet prieka stabules, rīgas satiksmes troļļi, šodien es braucu, bet vienmēr jau viņš nesnigs!

Mar. 1st, 2015

Bet mani kaitina Jānis Ķipurs.

Feb. 28th, 2015

labākie ir dzīves sīkumi. tādi, kad tu sestdienā stāvi virtuvē pie plīts, cep ģimenei pusdienas, kaut ko aizdomājies, paskaties pa logu, bet tur snauts, cēli uzlicis oranžo mugursomu slāj uz vietējo sīktirgu, un tad es zinu, ka arī viņam viss ir kārtībā, viņš tikai iet pēc savas iecienītās svaigi spiestās ābolu sulas. es klusām pieklauvēju pie loga rūts, bet viņš tomēr dzird, viņš pagriežas pamāj un sejā viņam ir rakstīts- bļe atkal tas sīkais, bet es zinu, ka sirds dziļumos arī brālis ir priecīgs.

Feb. 27th, 2015

man laikam vajag kaut ko uzrakstīt par tēmu - princis ir atkal parādījies.
bet es domāju un nevaru saprast, vai man tas gadījumā nav dziļi pie ..irsas.

Feb. 26th, 2015

seriāls parastais, bet mūziku gan labu saķīmiķojuši

nekur nav tik labi kā miglā

Feb. 25th, 2015

es tagad ēdu..

Feb. 24th, 2015

stulbā... pastēte

es vakar nopirku pastēti.. vai vai nopirku pastēti.
šodien zvanīja mutere un brēca uz mani, kāpēc es esot nopirkusi pastēti, bet nē tu man atbildi - priekš kam tu viņu nopirki.
es tā uzvilkos. es nesapratu, kas notiek, par ko bļaušana, kas pastētei vainas, kāpēc es viņu nevaru pirkt, vai es savā dzīvoklī savā ledusskapī nevaru turēt ko es gribu. kāpēc par to ir jāzvana un jābļauj?! uz jautājumu - kāpēc es nevaru pirkt pastēti - atbilde bija tikai viena - bet nē, tu man pasaki, kāpēc tu viņu nopirki.

Feb. 23rd, 2015

vakar noskatījos ceturto sezonu whitechapel. neatceros, kad pēdējo reizi būtu tik sūdīgi un murgaini gulējusi, lai gan tas būtu sūds salīdzinājumā ar to, kādas emocijas manī šorīt raisa mazas smaidīgas večiņas.

Feb. 21st, 2015

Feb. 18th, 2015

šodien visi gavētāji ķeras pie lietas. es arī izlēmu līdz Lieldienām no kaut kā atteikties, audzināt raksturu un saprast, kas man dzīvē varētu būt lieks. runā, ka pēc tam vieglāk atrast laimes sajūtu. vakar vakarā sēdēju un domāju, ka varbūt no seriāliem vakarā, alkohola brīvdienās, sabiedriskā transporta. nu pagaidām ir skaidrs, ka tā būs pīpēšana, kura man pēdējā laikā tā jau prasa ļoti maz uzmanības, sabiedriskais transports, bet tikai no rītiem (un arī tas galvenokārt dēļ naida pret RS), lai vakarā paspētu uz dārziņu, šorīt padomāju, ka gaļu es arī varētu mierīgi atmest, lieliski varu eksistēt uz zivīm.. un paliek alkohols brīvdienās, somersby sidrs.. nu tas būs visgrūtākais.

Feb. 17th, 2015

ed edd eddy sheeran

gadu gaitā nespēja izveidot kaut vienas normālas attiecības ar rudmatainu cilvēku mani kā vienmēr bija novedusi pie domas, ka vaina ir 'rižikos' nevis manī, un ka visi viņi ir vienādi manās acīs netīkami personāži. var jau būt, ka daļa traumas jau bija norauta bērnībā skatoties 'Ералаш', kur bija tāds rudmatains kretīns ar vājprātīgi daudz vasarasraibumiem.
aizbildinoties ar tekstu, ka, ja rižiks kaut ko ir sasniedzis, tad man tas ir jāredz, es nopirku biļetes uz vakardienas ed sheeran koncertu, lai gan patiesībā viņa mūzika man jau sen likās klausāma un dušā līdzi dziedama.
uzreiz pēc darbiņa satikāmies ar vēl vienu tādu pašu edu klusībā mīlošu būtni un gājām uz arēnu. pamatīgā rinda pirms ieejas un pēc ieejas uz garderobēm galīgi neiespaidoja pirmskoncerta pozitīvo satraukumu. un tad jau aizgāja.. vārds pa vārdam, sidrs pa sidram, kad noskanēja jau trešais zvaniņš un mēs iegājām zālē kaut kur pašā aizmugurē. (iesildošo es neredzēju un nejutu) publika tieši tāda kā es biju iedomājusies - ļoooti daudz mazas meitenes, mazliet vairāk lielas meitenes un pāris pēc skata šausmīgi nelaimīgi puiši, kurus koncerta laikā meitenes mēģināja izdancitāt ar tagad mani pagriez šitā un tagad šitā, es pieļauju ka tas no puišu puses ir bijis kaut kāds Valentīndienas ietekmē nests upuris meitenei. Man jau liekas, ka šajā koncertā vīrietis varētu būt noderīgs vienīgi kā sidra pienesējs. vēl blakus kaut kur dīdījas mazas meitenes, kuras spiedza, ka rīt uz skolu neiešot, vispār tad es sajutu, ka aiziet jau x sidrs un ka pastāv iespēja, ka mani bērni arī ne. (bet nē, šodien visi ir vietās pienācīgā stāvoklī)
dziesmas man patika, nodziedāja visas, ko mana sirds bija alkusi, it īpaši es cerēju uz rūķu un hobita dziesmiņu, par kuru man bija pārliecība, ka nebūs. mazliet pasmaidīju, ka runājot ar publiku fonā skanēja ģitāra un kāds dūca meldiņu, bet es jau nezinu kā tās lietas pareizi notiek. un vēl man liekas, ka cilvēkam, kurš raksta manai ausij tik tīkamas dziesmas, nevajadzētu repot. grib, bet man likās, ka nesanāk.
kopumā es par pasākumu biju ļoti priecīga, jo iedzerot sidru klausījos mūziku, kas man patīk un man nebija jāklausās - davai tagad es uzlikšu kādu dziesmu. un vēl ledus ir salūzis un es zinu, ka rudmaši ir foršiņi.. wīīī..

Feb. 10th, 2015

bet tā jau ir tikai pirmā no albuma

man jau dīvaini likās cilvēki, kas pagājušo nedēļu fb spiedza, ka prāta vētrai jauns singls.. albums.. koncerti un atzīmēja koncertu kā lielisku un obligātu pasākumu vēl pirms dziesmiņas izdzirdēšanas. es jau saprotu, vecās dziesmas, nostaļģija un tā.. bet lai piedod man visi latvieši, bet šodienas mega hits, par kuru stāstīja pat rīta ziņās, manām ausīm mūzika un smadzenēm vārdi tomēr ir baigais sūds. un vispār man par to ir neliels kauns, jo nu nebūs jau tev nepatikt prāta vētrai.

Feb. 9th, 2015

pirmdiena. gandrīz parastā.

uzvilku puķainu blūzi, domāju būs svinīgāk.
jūtos kā vecs dīvāns.
man patīk veci puķaini dīvāni.

Feb. 6th, 2015

pēcpusdienā mēs izgājām uzpīpēt, es paņēmu no paciņas savu pēdējo cigareti un kad biju pusīti novilkusi, nodomāju - fuck jāiet atkal pirkt. kad biju tikusi līdz pēdējam dūmam, tad nodzēsu un nodomāju, ka šitā man pēdējā. klusi noteicu - es tikko atmetu, kam sekoja kolēģes ironizēts smaids.
no rīta iegāju rimi, cigarešu vietā paņēmu smiltsērkšķu sulu un gāju uz darbu. kolēģu rokas mājieniem iet līdzi uz sētu, atbildēju, ka nepīpēju, uz ko atkal pretī saņēmu smīniņu. daži vēl paprasīja, vai līdz rītdienai, citi teica, ka tiksimies pēc nedēļas, kāds piezvanīja un aprāvās, ka man taču nav vērts vairs zvanīt, jo nekādas ārā iešanas nenotiks..
vai cilvēkiem ir smagi? vai tam ir nozīme uz dienu, nedēļu vai mēnesi?! vai nevar uzsist uz pleca un teikt, lai sanāk. vai vēl labāk - vai nevar vienkārši izlikties, ka manis nav?!

Feb. 2nd, 2015

31.janvāra vakarā nopirku savu pēdējo etalonu ar 20 braucieniem.
tā ka man tagad ir tieši 10 darba dienas, lai es atkal morāli sagatavotos staigāt ar kājām.
..es pat nevarētu teikt, ka tas mani diži apbēdina :)

Jan. 22nd, 2015

-ir kaut kas, kas tev sevī ļoti riebjas?
-jā, es spēlēju candy crush.

cilvēki, kuriem trešdienā ir izlaidums, ceturtdienā ir ļoti slikti darbinieki un vēl viņi ir nesmuki

Jan. 20th, 2015

zvanīja, piedāvāja maukt tālāk doktorantūru budžetā.
ha, tas tik būtu prikols - Doktors Pljecka :)

Jan. 19th, 2015

..kā no vecas litertūras.. tāpat kā ar dakšu pa šķīvi!

pirmdienaaa

Jan. 15th, 2015

nu re, pabeigts. salīdzinot gredzenu frodo, kurš izskatījās pa pusei pēc meitenes pa pusei pēc mazā plikā kropļa frodo milzīgo slapjo acu dēļ, otrais hobits kā hobits man patika labāk. vispār man viņš ļoti patika arī iekš sherlock, kas vispār priekš manis ir dikti mīlīgs seriāliņš, tikai žēl, ka viņi sērijas izlaiž ik pēc pāris gadiem.

Jan. 14th, 2015

nekvalitatīvi pasūtīta cilvēka sekas

Jan. 13th, 2015

-un tagad, kad viss pabeigts, ko tu darīsi tālāk?
-noskatīšos visus gredzenu pavēlniekus un pēc tam hobitus..

Jan. 6th, 2015

es jūtos kā tas mazais kroplis no gredzenu pavēlnieka, kurš pazaudējies savu lielāko precious..

Aizstāvēju darbu, no uztraukuma komisiju neapvēmu, tai vajadzētu būt labai zīmei. Tagad gaidu ciparus.

Dec. 31st, 2014

Atnāca maģistra darba recenzija.
Trūkumu nav, sēdies 10.
Bija gods čakarēties.

Dec. 17th, 2014

Vakar beidzot nodevu ilgi loloto un par nepareiziem punktiņiem un atkāpītēm simts reizes atpakaļ mesto maģistra darbu. Kad viņa pieņēma un pamāja ar roku, man likās, ka esmu laimīgākais cilvēks pasaulē, bet nē, šodien paņemot brīvdienu vakardienas nodevīgā vīna dēļ un pavodot dienu kārtojot midzeni un cēli soļojot pretī saulei uz veikalu, lai nopirktu bērnam baltas zeķubikses mūzikas skolas ieskaitei, savās jaunajās kedās, kuras necerēju uzvilkt ātrāk par pavasari, sapratu, ka vakardienas laimes sajūtai vēl bija kur augt.

Dec. 12th, 2014

Īstenībā es šo dienu klusībā gaidīju visu gadu.
Bobsleja & skeletona sezona man asociējas ar labākajiem brīvdienu rītiem ar baltu sniedziņu aiz loga un visu dienu patīkamu slinkošanu pie televizora.

salavecim

Vecajā bankas stāvā varēja ierīkot sporta centru. Visi tie bari, kas skrien ap botānisko tad varētu darboties tur, bet es.. es vispār tur dzīvotu gan rītos, gan vakaros.

Dec. 4th, 2014

Emim vienmēr veicas ar šokolādes pārsteigumu saturu,
bērns tikko atkopies pēc kinder tukšās olas,
kad smaidīgajā šokolādes salavecī atradis jaunu pārsteigumu uzlīmītes.

Dec. 3rd, 2014

ģimenes idillīte

4 gab. spēlē Minecraft
1 gab. spēlē Legend of Korra
1 gab. midzina bērnu
1 gab. dzer

man liekas, ka es pabeidzu.
jāsagaida, vai darba vadītājai liekas tāpat.

Nov. 30th, 2014

Visi ir salipinājuši baigos vainagus.
Un vēl viņi māk fotografēt un lietot sociālos tīklus.
Kādi malači!

Nov. 28th, 2014

puņķains jumta rūķis

Nov. 27th, 2014

Emis teica, ka izaugšot un būšot dinozauru arheologs, es piekritu, teicu, ka labāk bakstīties ap kauliem nekā cilvēkiem, kuriem tu neesi pietiekami salkani pateicis čķau čķau.

Nov. 26th, 2014

Viss riebjas, visi riebjas, visiem riebjos.

Nov. 25th, 2014

pa ielu nāca pretī tante, kurai bija mans lācis
izrādās izturīgs, neatceros, kad pēdējo tādu taisīju

March 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba