Previous 40

Aug. 17th, 2016

Pirmo reizi redzu cilvēku, kuram tik ļoti piestāv vārdu savienojums - tupa kā zābaks!

Aug. 9th, 2016

..un kāpēc man tāds būtu jāpacieš savā tuvumā?! ja visu manu dzīvi es no viņa neesmu dzirdējusi nevienu labu, atzinīgu vārdu?! tikai to cik viss ir nepareizi.. pat dzīvošana ar atkarīgu zagli, kurš manu dzīvi padarīja par elli, ir definējama kā mana vaina, jo neesmu mācējusi tikt galā ar situāciju.. nevis laicīgi šķirties no cilvēka, bet neesmu mācējusi pārveidot viņu pēc sava prāta!
man dažreiz liekas, ka visa huiņa, kas ar mani notika, ir kā lāsts, kura sakne ir tur! un pat tagad, kad nav ne mazākā iemesla man piepisties, tiek izdomātas visneiedomājamākās lietas, lai parādītu to, cik es esmu slikta un nepareiza.

tas, ka cilvēks ir ļoti vecs, nenozīmē, ka viņš drīkst uzvesties kā visa pasaules ļaunuma sakopojums.
ja tāds viņš ir bijis visu mūžu, tad rodas šaubas, ka vainojams ir vecuma marasms. un tas nedod atlaides.

Jul. 28th, 2016

Lai cik Busulis pārliecinoši reklamētu, ka mēs visi parasto etalonu lietotāji esam atpalikuši, jo modē tagad ir citadeles karte, kura vienīgā sevī ietver arī etalonu, man vienalga liekas, ka ir drusku debili vilkt sabiedriskajā ārā bankas karti un rīvēt gar to sūda aparātiņu.

Jul. 25th, 2016

"laimīgie laiku neskaita", noteica mans pulkstenis un izšķīda pret asfaltu.
"nu bļēēē, nēēē..", es atbildēju.

Jul. 21st, 2016

tirgū ir pārdevējas, kuras katram garāmgājējam bāžas virsū ar savu piedāvājumu, bet viņas ir balinātas, nolupušiem nagiem un dihlafosa smaku, tāpēc neviens tur neko nepērk, tad ir tādas, kuras apjauš sava produkta vērtību un kvalitāti un vienmēr uzvedas tā it kā tu viņam būtu kaut ko parādā par uzmanības atvēlēšanu, un vēl ir tādi pārdevēji, kuri pārdod savu dārza saturu, vienmēr smaida un katrs dārzenis un sakne izskatās noglaudīts un samīļots.

Jul. 20th, 2016

un vēl..
ja man pa ielu nāk pretī cilvēks un smaida, man ir sajūta, ka viņš mēģina valdīt smieklus redzot manas pretīgās, piepampušās kājas!

es vienreiz pateicu vienai kā sauksim savu bērnu, un man paprasīja, vai tas ir joks. kopš tās dienas ir mainījušās divas lietas: es nevienam vairs uz šo jautājumu neatbildu un konkrēto cilvēku uztveru kā garīgi slimu.
bet.. pie visa jau pierodot, man arī viņas bērna vārds sen vairs negriež ne ausīs ne dvēselē.

Jul. 9th, 2016

Labrīt, pljeckas kundze :)

Jul. 5th, 2016

pēkšņi uzradušies nenormāli daudz smaidīgi un pozitīvi puikas un meitenītes, kuri paši ar savām rociņām lasījuši puķītes, odziņas, sēnītes un mēģina pelnīt naudiņas. un visi tik priecājas un shēro un shēro un shēro..

Jul. 4th, 2016

Jun. 17th, 2016

katram satiktajam kolēģim vajag man paprasīt, kad es iešu prom.
kaitinoši.
ne viņiem interesē, ne mums pienākumi pārklājas..

Jun. 14th, 2016

Vakar biju vakariņās ar draudzeni, kura beigās aizskrēja prom, jo apvainojās, ka kāzu svinīgajā daļā piedalās tikai ģimene. Kaut kā vienu brīdi kļuva bēdīgi, un brīžiem uznāca dusmas, bet šorīt jau sēžu un domāju - nu kas par stulbeni.. Manas kāzas, kā gribu tā maunu.. Meitene būs kaut ko drusku sajaukusi.
Un vispār nekad neesmu sapratusi, kā var apvainoties par to, ka kāds rīko kāzas tā kā viņam gribas.. Pie dirsas pareizi vai nepareizi..

May. 30th, 2016

ja godīgi..
bļe ko visi piepisuiešies par to manu gājienu.
it sevišķi tādi, kas paši savu dirsu nevar pakustināt, un pēc tam stāsta visiem pārējiem par manu šausmīgo nodarījumu. ārprāts, nogāja 15 km gar jūru..
nu bļin tas bija mans labākais gājiens mūžā. neviens mani neraustīja, es varēju iet cik lēni vai ātri gribēju, apsēsties uz akmeņa un mērcēt kājas jūrā, cik ilgi gribēju, lasīt akmeņus un stiklus. cilvēku maz, it sevisķi akmeņainajā daļā, kur kilometriem vispār neviena, tāds klusums un miers, vietām tik ļoti smaržoja ceriņi, un ik pa laikam mazās upītes, kurās iebrist, es sen nebiju bijusi tik mierīga un laimīga. saulīte bija aiz muguras, dažreiz sānā, bet tā kā es nojaušu ko es daru, man bija normāls apģērbs, smēre un ūdens, vienīgais viena auss drusku nocepās, tad nu gan. man nevienā brīdī nesavilka vēderu vai nepalika slikti, patiesībā sen nebiju tik labi jutusies, ko nevaru teikt par darba dienas atsēdēšanu pie datoru, pēc kā man vakarā viss sāp. Mani pat uzjautrināja tādi cilvēki kā nūdisti un tādi, kas izvilkuši pludmalē būri ar papagaili.. es tikai lēnām ripoju un smaidīju par visu. Pie bākas, līdz kurai gribēju aizkriet pāgājuša gadā, bet nesanāca, izrādās nav smiltis bet sarkanie un zilie māli.. es iekāpu zilajos, ilgi stāvēju un pricājos, cik viņi jauki. Tālākais punkts ko biju sev paredzējusi šajā gājienā bija klintis, pie kurām atrodas kempings ar restorāniņu, un līdz turienei arī tiku, apsēdos paņēmu milzīgu ledus kokteili, garšīgas vakariņas un kā balva man arī šokolādes fondantu, kuram es nekad garām neeju un biju dikti pārsteigta dabūt viņu meža vidū.. sēdēju atpūtos un skatījos uz zivi akvārijā, kādi rotāju katru galdu..
un tad mani aizveda mājās..
un nevienam pat neinteresē, ka es katru dienu eju uz darbu sešus km un ka esmu pieradusi pastaigāties.

May. 24th, 2016

mana darba specifika ir mācēt mēnesi neko nedarīt

May. 23rd, 2016

nevajag pēc vēdera formas mēģināt pareģot bērna dzimumu, tas ir kaitinoši

May. 20th, 2016

neatceros, kad pēdējo reizi kādu dienu būtu tik ļoti gaidījusi kā šodienu.
varbūt kaut kad tālā bērnībā dzimšanas dienas un ziemassvētkus, bet arī diez vai..

May. 16th, 2016

Продаю тумбу под телевизор на колесиках.

bļ.. to taču es bildē redzu
izmērus uzrakstīt slabo?!

May. 12th, 2016

baltcom ir idioti

May. 10th, 2016

tā ir lieta, ko es gribētu noslēpt visdziļākajos sirds kambaros, jo man ir kauns, ka man ir šīs sajūtas, bet es tiešām priecājos, ja redzu divus saskrējušos riteņbraucējus vārtamies pa zemi! varbūt tas kaut drusciņ no viņiem un garām braucošajiem izdauzīs ārā dieva sindromu, ko dod tas bleķa verķis starp kājām.

May. 9th, 2016

es, cilvēks, vienmēr bāls, vienmēr zilgans, savu nespēju iesauļoties vienmēr komentēju kā aristokrātisko daiļo bālumu, bet lai spētu pienācīgi uzvilkt svārkus vai šortus neskaitāmas stundas pavadīju solārijā. Turpinot tādā garā es vakar mazliet apsēdos dārzā saulīte, un tavu brīnumu, esmu nodegusi tā, ka neesmu pat gulējusi, tāda sajūta, ka sāp ne tikai plecu āda, bet arī muskuļi. bērni mani saukā par resno sivēnu, bet kolēģi pieklājīgi par bieti..
mani hormoni mani nebeidz pārsteigt!

May. 6th, 2016

es esmu vecmodīga.
pirms desmit gadiem man bija jauki šūzi ar trīs jaukiem lipekļiem, kuri nebija jāliecas un jāšņorē.
es tagad tādus ļoti gribētu, bet tādu vairs nav, jo tas nav stilīgi, stilīgi ir šņorēt :(

Apr. 27th, 2016

kaut reizi kāds būtu pateicis - o, kruta, paldies, mums ir tīrs ledusskapis, ir aizvākti sapuvušie ēdieni un sapūkojušās desas, izberzts izlijušais smirdīgais piens un izmesti maisiņi ar mirušo dārzeņu paliekām..
es vispār nesaprotu, kāpēc pieauguši normāli cilvēki paši nevar savus sūdus savākt?! tu taču pieej pie ledusskapja, atpazīsti savu smirdekli, kurš vēl nesen bija baigais gardums un spēj viņu izmest ārā. nez kas to dara viņiem mājās..
bet tad pienāk diena, kad kāds tavu darbu ir pamanījis!
.. jo tu labu gribēdams, esi izmetis ārā kāda dārgumu! līdz galam neizkasīto burciņu, kura būtu šodien spējusi darīt cilvēku ļoti laimīgu.
lai arī es šobrīd esmu stadijā, kad tupties un locīties man nav ne baigi viegli ne ieteicami, ne arī smakas mani baigi iedvesmo, es tomēr esmu rīkojusies slikti un ļoti nožēloju nodarīto un iešu kādā kaktiņā nokaunēties! (joks, protams :D)

Apr. 26th, 2016

es šonakt visu nakti baigi pīpēju

Apr. 21st, 2016

Pēc četru mēnešu atturības pat bezalkoholiskajam alum apkārt spīd tā dievišķā gaisma.

Apr. 20th, 2016

varētu jau salikt burkas ar suņuburkšķiem, bet viņas izskatās lieliski tikai pinterest bildēs, kuras apstrādājis fotogrāfs par pāris simtiem stundā.

Apr. 18th, 2016

pirmdiena..

Apr. 14th, 2016

pēc tam, kad mācītājs man bija atsūtījis rēķinu par nelielu ceremoniju, mani pārņēma bažas, ka dieva ceļi tomēr nav baigi tīri.

Apr. 7th, 2016

eju tik pat viegli kā pagājušajā gadā, tikai uz katru km zaudēju pāris minūtes.
toties pēc tam gan kādu laiku elpa trūkst un sirds lekā.

jebkura lieta kurai piekabina klāt vārdu "kāzu" maksā 5x dārgāk nekā tāda pati lieta bez šī burvju vārda

Apr. 6th, 2016

mārtiņa beķerejas mājas lapa ir tik pat nožēlojama un bezjēdzīga, cik iespēja viņu veikalos maksāt ar karti

Apr. 5th, 2016

meklēju kāzu kleitu.
valim.

Apr. 4th, 2016

es iegāju aptiekā pēc zālītēm, bet aptiekāre teica, ka es nedrīkstot tādas lietot. teicu, lai izlasa lietošanas instrukciju, jo man tās zālītes dikti vajag. kamēr atrada attiecīgo nodaļu, kamēr kaut ko lasīja, es jau paspēju no otras puses izlasīt, ka varu tādas lietot.. un tad viņa pēkšņi man saka - nē, nē jūs nevarat tādas lietot. es apjuku. saku, ka tur taču rakstīts, ka viss kārtībā, pērc, lieto uz nebēdu, pat bez standarta teksta - konsultējoties ar savu ārstu. ar pirkstu vēl iebakstīju tai instrukcijā.. bet viņa man apvainojusies atbildēja, lai tik pērku uz savu atbildību. un tadad man ir lūgums visām aptiekārēm - lūdzu, lūdzu, krievu bābas, iemācieties lasīt latviski, lūdzu! Es zinu, ka tas jums ir diezgan vienaldzīgi, jo jūsu aicinājums ir atstāvēt savas darba stundas nevis palīdzēt cilvēkiem, bet šādi jūs varētu darīt cilvēkus laimīgākus un pasauli ja ne skaistāku tad vismaz mazliet veselīgāku. dirsas tādas!

Mar. 29th, 2016

Lielākai daļai cilvēku pirmā reakcija uz to, ka kāds gaida bērnu, ir horoskopa rēķināšana.

Mar. 22nd, 2016

five nights at freddy's
toy chica


vienai patiks šausmenes

Mar. 21st, 2016

Kad beidzas mēģinājumi vemt vienmēr un visur, un parādās cerības stars dzīvot atkal normāli, ikdienu pārņem nenormālas galvassāpes.

Mar. 18th, 2016

Ir cilvēki, kuriem es pasaku, un pēc tam man paliek pretīgi ap dūšu.

Mar. 13th, 2016

Man nav ko vilkt. Es esmu valis.

Mar. 8th, 2016

es nesaprotu, kas tām pārdevējma ir par drausmīgi aizvainotu attieksmi, kad viņām pieklājīgi norāda, ka cena kaut kur nav pareiza. es taču nesaku, ka viņu bērni izskatās pretīgi.

August 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba