Previous 40

May. 24th, 2016

mana darba specifika ir mācēt mēnesi neko nedarīt

May. 23rd, 2016

nevajag pēc vēdera formas mēģināt pareģot bērna dzimumu, tas ir kaitinoši

May. 20th, 2016

neatceros, kad pēdējo reizi kādu dienu būtu tik ļoti gaidījusi kā šodienu.
varbūt kaut kad tālā bērnībā dzimšanas dienas un ziemassvētkus, bet arī diez vai..

May. 16th, 2016

Продаю тумбу под телевизор на колесиках.

bļ.. to taču es bildē redzu
izmērus uzrakstīt slabo?!

May. 12th, 2016

baltcom ir idioti

May. 10th, 2016

tā ir lieta, ko es gribētu noslēpt visdziļākajos sirds kambaros, jo man ir kauns, ka man ir šīs sajūtas, bet es tiešām priecājos, ja redzu divus saskrējušos riteņbraucējus vārtamies pa zemi! varbūt tas kaut drusciņ no viņiem un garām braucošajiem izdauzīs ārā dieva sindromu, ko dod tas bleķa verķis starp kājām.

May. 9th, 2016

es, cilvēks, vienmēr bāls, vienmēr zilgans, savu nespēju iesauļoties vienmēr komentēju kā aristokrātisko daiļo bālumu, bet lai spētu pienācīgi uzvilkt svārkus vai šortus neskaitāmas stundas pavadīju solārijā. Turpinot tādā garā es vakar mazliet apsēdos dārzā saulīte, un tavu brīnumu, esmu nodegusi tā, ka neesmu pat gulējusi, tāda sajūta, ka sāp ne tikai plecu āda, bet arī muskuļi. bērni mani saukā par resno sivēnu, bet kolēģi pieklājīgi par bieti..
mani hormoni mani nebeidz pārsteigt!

May. 6th, 2016

es esmu vecmodīga.
pirms desmit gadiem man bija jauki šūzi ar trīs jaukiem lipekļiem, kuri nebija jāliecas un jāšņorē.
es tagad tādus ļoti gribētu, bet tādu vairs nav, jo tas nav stilīgi, stilīgi ir šņorēt :(

Apr. 27th, 2016

kaut reizi kāds būtu pateicis - o, kruta, paldies, mums ir tīrs ledusskapis, ir aizvākti sapuvušie ēdieni un sapūkojušās desas, izberzts izlijušais smirdīgais piens un izmesti maisiņi ar mirušo dārzeņu paliekām..
es vispār nesaprotu, kāpēc pieauguši normāli cilvēki paši nevar savus sūdus savākt?! tu taču pieej pie ledusskapja, atpazīsti savu smirdekli, kurš vēl nesen bija baigais gardums un spēj viņu izmest ārā. nez kas to dara viņiem mājās..
bet tad pienāk diena, kad kāds tavu darbu ir pamanījis!
.. jo tu labu gribēdams, esi izmetis ārā kāda dārgumu! līdz galam neizkasīto burciņu, kura būtu šodien spējusi darīt cilvēku ļoti laimīgu.
lai arī es šobrīd esmu stadijā, kad tupties un locīties man nav ne baigi viegli ne ieteicami, ne arī smakas mani baigi iedvesmo, es tomēr esmu rīkojusies slikti un ļoti nožēloju nodarīto un iešu kādā kaktiņā nokaunēties! (joks, protams :D)

Apr. 26th, 2016

es šonakt visu nakti baigi pīpēju

Apr. 21st, 2016

Pēc četru mēnešu atturības pat bezalkoholiskajam alum apkārt spīd tā dievišķā gaisma.

Apr. 20th, 2016

varētu jau salikt burkas ar suņuburkšķiem, bet viņas izskatās lieliski tikai pinterest bildēs, kuras apstrādājis fotogrāfs par pāris simtiem stundā.

Apr. 18th, 2016

pirmdiena..

Apr. 14th, 2016

pēc tam, kad mācītājs man bija atsūtījis rēķinu par nelielu ceremoniju, mani pārņēma bažas, ka dieva ceļi tomēr nav baigi tīri.

Apr. 7th, 2016

eju tik pat viegli kā pagājušajā gadā, tikai uz katru km zaudēju pāris minūtes.
toties pēc tam gan kādu laiku elpa trūkst un sirds lekā.

jebkura lieta kurai piekabina klāt vārdu "kāzu" maksā 5x dārgāk nekā tāda pati lieta bez šī burvju vārda

Apr. 6th, 2016

mārtiņa beķerejas mājas lapa ir tik pat nožēlojama un bezjēdzīga, cik iespēja viņu veikalos maksāt ar karti

Apr. 5th, 2016

meklēju kāzu kleitu.
valim.

Apr. 4th, 2016

es iegāju aptiekā pēc zālītēm, bet aptiekāre teica, ka es nedrīkstot tādas lietot. teicu, lai izlasa lietošanas instrukciju, jo man tās zālītes dikti vajag. kamēr atrada attiecīgo nodaļu, kamēr kaut ko lasīja, es jau paspēju no otras puses izlasīt, ka varu tādas lietot.. un tad viņa pēkšņi man saka - nē, nē jūs nevarat tādas lietot. es apjuku. saku, ka tur taču rakstīts, ka viss kārtībā, pērc, lieto uz nebēdu, pat bez standarta teksta - konsultējoties ar savu ārstu. ar pirkstu vēl iebakstīju tai instrukcijā.. bet viņa man apvainojusies atbildēja, lai tik pērku uz savu atbildību. un tadad man ir lūgums visām aptiekārēm - lūdzu, lūdzu, krievu bābas, iemācieties lasīt latviski, lūdzu! Es zinu, ka tas jums ir diezgan vienaldzīgi, jo jūsu aicinājums ir atstāvēt savas darba stundas nevis palīdzēt cilvēkiem, bet šādi jūs varētu darīt cilvēkus laimīgākus un pasauli ja ne skaistāku tad vismaz mazliet veselīgāku. dirsas tādas!

Mar. 29th, 2016

Lielākai daļai cilvēku pirmā reakcija uz to, ka kāds gaida bērnu, ir horoskopa rēķināšana.

Mar. 22nd, 2016

five nights at freddy's
toy chica


vienai patiks šausmenes

Mar. 21st, 2016

Kad beidzas mēģinājumi vemt vienmēr un visur, un parādās cerības stars dzīvot atkal normāli, ikdienu pārņem nenormālas galvassāpes.

Mar. 18th, 2016

Ir cilvēki, kuriem es pasaku, un pēc tam man paliek pretīgi ap dūšu.

Mar. 13th, 2016

Man nav ko vilkt. Es esmu valis.

Mar. 8th, 2016

es nesaprotu, kas tām pārdevējma ir par drausmīgi aizvainotu attieksmi, kad viņām pieklājīgi norāda, ka cena kaut kur nav pareiza. es taču nesaku, ka viņu bērni izskatās pretīgi.

Feb. 29th, 2016

Feb. 25th, 2016

katru reizi, kad es grāmatnīcā ieraugu "Bībeles stāsti mazajiem" man sāk sāpēt vēders.

Feb. 17th, 2016

man ir baigās dusmas uz muteri, jo viņa visur saskata buršanas un pesteļošanas, un viss, kas nenotiek pēc viņas prāta, tiek uzskatīts par ļaunā nelabvēļa pirkstu. man jau vemt gribas no tās viņas stulbās pārliecības, ka kādam baigi interesē kaut ko ieriebt bez jebkāda redzama iemesla. nez kad viņa beigs ticēt tai huiņai un sāks domāt vairāk par sevi.. ko viņa nav darījusi un nedara pareizi, tā teikt paskatīsies uz saviem sūdiem no malas.. varbūt tajā brīdī pāries visas viņas drausmīgās slimības, kuras viņu moka katru dienu, jo pagaidām vienīgais ļaunā kultivētājs ir viņa ar savām melnajām domiņām..

Feb. 16th, 2016

Mēs šodien redzējām vienu centimetru absolūtas laimes.

Feb. 15th, 2016

Man fb ir viens draugs, kurš regulāri atzīmējas ar to, cik viņam labs darbiņš un foršiņi kolēģīši. No sākuma es par viņu priecājos, pēc tam jau sāku apskaust, bet tad tas aizgāja par tālu. Kā par daudz saēsta torte. Es aizdomājos, kā ir strādāt tādā uzņēmumā, kurā visi ir jaukiņi un mīļuki, kurā tu iečekojies biežāk nekā jebkur citur, kurā viss ir tik perfekti kā vienā lielā ļoti laimīgā ģimenē, kuru tu satiec ne tikai darba laikā, bet arī regulāri ārpus tās. Es laimē nopūtos, jo man ir iespēja ienīst un nerunāt ar kolēģiem, kuri man riebjas un tās retās reizes, kad mēs ar kolēģēm kaut kur izejam, mēs nevaram beigt dzert un apdirst gan citus, gan viena otru nevis mīļumvakaros malkojam tasi tējas ar augli un medu. Es mīlu savu darbu, man šodien pielika algu :)

Feb. 5th, 2016

5dienaaaa

Feb. 3rd, 2016

Jan. 30th, 2016

Braucu garām kapiem un ieraudzīju aiz sētas kapu, pie kura pielikta liela jaunas, skaistas meitenes bilde. Dikti žēl palika, tie kapi vispār ziemā izskatās diezgan bēdīgi, tā it kā visi viņus aizmirstu, jo vai nu viņus klāj sniegs vai visur ir dubļi, lapas nekrīt un krūmiņi nav jaapcērp. Aizdomājos par cilvēkiem, kuri regulāri iet uz kapiem. Nez, cik no tiem to dara tāpēc, lai apsēstos uz nodilušo beņķīti un parunātu ar aizgājēju un padomātu par dzīvi un cik no cilvēkiem uz turieni iet, lai brutāli grābtu, cirptu un stādītu, jo tā ir jābūt, kapam jābūt sakārtotam, lai blakus kapa radi nepārdomātu - fui kādi tam tur blakus sūdīgi radi..

Jan. 29th, 2016

Jan. 28th, 2016

Māte kā māte ir galīgi garām. Nez kad viņa sapratīs, ka apvainošanās metode bērniem neizraisa cieņu un mūžīgo paklausību.. Viņiem ir pie dirsas, ka viņa paceļ degunu un sacirtusies aiziet.. Tāpat arī jāsaprot, ka bļaušana 'beidz test' bērna klepu nemazina un slimošanu neatvieglo.

Jan. 26th, 2016

bļe

Jan. 20th, 2016

Kā es tevi, draudziņ, varēju palaist garām, kā?!

darbiņā

Jan. 18th, 2016

pirmdiena

May 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba