Previous 40

Nov. 24th, 2015

nu i pizģec, raudāja mani zābaciņi sāļas asariņas..

Nov. 19th, 2015

zoolander II

wiiiii... :)

man beidzot dzīvē ir posms, kad man viss ir kārtībā, visās jomās, bet es pēdējās dienas jūtos tik pamatīgi bēdīga. vakar es pat no gultas nespēju izkāpt, lai pavicinātu karoga lentīti vai iedegtu sveci, vai sabakstītu svētkiem daudzmaz pienācīgas pusdienas. iemeslu vēl neuzraku, bet idejas šādas tādas ir.

Nov. 4th, 2015

Es ļoti sen nebiju raudājusi, bet man vakar pateica tik ģeniālu frāzi, ka es nokaucu visu vakaru, bet toties pēc tam gulēju kā lācis ziemas miegā.
Frāze, tātad, "tu vispār esi baigā... pie mazākajām grūtībām izmeti mani un aizgāji pie cita".

Nov. 3rd, 2015

Blje kas tā par modi iekāpt sabiedriskajā un apstāties durvīs, lai sameklētu etalonu, tā it kā tu būtu vienīgais lohs, kas tādus lieto un aiz tevis neviens iekšā vairs nekāps.

Oct. 29th, 2015

kapkopība, Bļe.
atkal vecajai viņai vajag uz kapiem, bet mamma ar veco viņu darba dienā neejot, jo redz mammai esot bail, ka tur neviens darba dienās nestaigā un sliktie cilvēki metīsies apzagt nabaga pensionārītes, bet vecā viņa to pasniedza kā baigo humoru un teica, ka mammai bail no lapkriša. Tad nu kapu ņemšanos ir atstājušas us sestdienu, lai gan.. tad jau būšot sals, lapas būšot piesalušas pie zemes, lai gan mierinot, ka salu nesola, izrādās būšot lietus, visas pasaules nelaimes pār kapos iešanas sestdienu. un vispār es jau arī varēju ar bērniem aizbraukt, lai bērni izskrienoties, uz ko es savācu visas savas pēdējo nedēļu laikā sapistās nervu šūnas un mierīgi atbildēju, ka mani bērni neies izskrieties uz kapiem, bet nu jā, protams, es jau esot stulba, jo visi bērni kapos izskrienoties.. nezinu.. nekad nesmu redzējusi bērnus kapos, izņēmot mūs ar brāli bērnībā, kad mēģinājums izskrieties tika slāpēts ar milzīgu vecās viņas brēcienu, ka te nedrīkst skriet, te guļ mirušie.

Sep. 30th, 2015

skatos uz dzīvokli un saprotu, cik labi, ka man rokas neaug no dirsas, jo savādāk es dzīvotu graustā

Sep. 26th, 2015

Sāpīgi skatīties tādu volejbolu..

Sep. 25th, 2015

piektdiena

Sep. 23rd, 2015

Sep. 17th, 2015

Kramējot skapjus esmu atradusi savu mazo bībeli, tieši īstajā brīdī, lai palasītu un nesačakarētu savā dzīvē kaut ko jauku.

Sep. 10th, 2015

ceturtdiena, gandrīz piektdiena :)

Sep. 7th, 2015

Sep. 3rd, 2015

pupsik, man tevis pietrūkst..

Aug. 27th, 2015

Aug. 26th, 2015

diena bļeģ

Aug. 25th, 2015

-kā izpaužas tava kautrība?
-es nekad neieiešu telpā durvis atsperot ar kāju, un ne jau tāpēc, ka esmu pieklājīgs!

Aug. 20th, 2015

Aug. 18th, 2015

party animal

ja man viņa kaut kādā ziņā nebūtu, es šodien visu dienu raudātu nevis smaidītu.. un ja agrāk man vēl likās, ka tas ir slikti, tā nedrīkst, tad tagad.. pie dirsas, man ir apriebies ciest tāpēc ka tā it kā ir pareizi!

Aug. 11th, 2015

Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var ja nav savējās.

Aug. 3rd, 2015

īstenībā man vajadzētu būt baigam kaunam.
par to, ka es sēdēju naktī gaujas vidū un pilnmēness gaismā puņķoju svešu plecu.
bet es tur tik ļoti atkal sajutos kā cilvēks nevis kā tupa mašīna, ka kauna nav un nebūs.

Jul. 26th, 2015

Geocaching kapos

Jul. 9th, 2015

no šodienas es vairs neiešu pa ceļa maliņu, apdzenot kādu lēnāku gājēju, neskatīšos atpakaļ, šķērsojot ceļu, neskatīšos piecas reizes uz visām pusēm, un kādam tizlam riteņbraucējam mani pagrūstot un atvainojoties, neteikšu - nekas, nekas, viss kārtībā, jo viena sātana jātniece šorīt braucot man garām aizķēra manas ever labākās telefona austiņas un pārplēsa vadiņus. mans mērs ir pilns, es jūs ienīstu, turpmāk varēsiet ritenīti stumt aiz manis, kamēr radīsies iespēja apdzīt, jo es braši iešu pa ietves vidu, bet jūs brauciet pa saviem veloceliņiem, ar kuriem tāpat ir izdrāzta pus Rīga.

Jul. 7th, 2015

noskatījos vakar laureātu deju koncertu.
nepatika man dzirnām tā deja, haotiska ārdīšanās pa skatuvi.
nu nevajag tautas dejas modernizēt, cilvēkiem patīk, ka viņas paliek nemainīgas.

Jun. 30th, 2015

mēs pagājušajā gadā uzsākām akciju - aizbrauc atpūties, piedzeries. šogad izdomājām viņu paplašināt, aizbrauc pārgājienā, atūties, piedzeries, ej tālāk.
Amata, bērnības atmiņas, liels bezceļu ejamais gabals, bet neviena jēdzīga kempinga, kur pusceļā atlūzt. laikam pagājušā gada mājiņa ar divām guļamistabām, virtuvi un dušu mūs ir izlaidusi. tāpēc varētu pat atmest Amatu, vilkties, gar kaut kādiem citiem krastiem, pieskaņot pārgājienu labai atpūtas vietai pa vidu gājienam, bet nekā nav. varbūt kāds ir kaut kur pa mūsu zemīti vazājies un var ieteikt, kādu labu maršrutu vai labu kempingu, kur pieejama 4vietīga vai lielāka mājiņa, kura neatrodas lauka vidū blakus vēl 10 tādām pašām mājiņām, bet kaut kur dziļi mežā, nost no lielajiem ceļiem.

Kāds atkal studijā ir ielaidis šakāli.. Apbrīnojami kā cilvēks var ņirgt bez iemesla, būs jāpamaina rīta ziņu kanāli..

Jun. 27th, 2015

katru nakti es sapnī satieku kādu cilvēku,
šorīt pamodos un sāk jau likties, ka man tur ir vēl viena dzīve.

Jun. 26th, 2015

visi ziņu kanāli dikti plaukšķina par porzingi, bet reditā nabaga amīši šo notikumu atzinuši kā šausmīgu un ievietojuši fanu agoniju pašā augšgalā. gan jau letiņš parādīs vellu..

Jun. 16th, 2015

Es vairs neiešu uz Kalnciema disenītēm, jo man sāp tie cilvēki.

Jun. 9th, 2015

Jun. 4th, 2015

Man gribētos pieiet pie direktores un pajautāt, kā viņai, kā gudrai sievietei liekas, vai šīs huiņas dēļ vecākiem tiešām ir jākavē darbs?!

Pēdējā mēneša laikā es regulāri attaisnojos par to, ka man jāiet uz sapulcēm. Sapulce par dārziņu, sapulce par izlaidumu, sapulce par deju svētkiem, sapulce skolā, sapulce par sapulci.. man riebjas sapulces un man riebjas tie cilvēki, kuri tur ierodas ar laimes pilnām mutēm, ar cepumiem pie kafijas, enerģiski žestikulē un klāsta savas nedēļām briedinātās idejas..

kā man patīk situācijas, kad es kādam zvanu un man atbild ar "ko vajag?". es pasaku "neko" un atslēdzu sirsnīgo sarunu. un tad paiet laiks un sākas pārmetumi, kāpēc es kādam kaut ko svarīgu neesmu pateikusi.. nu lūk tieši tāpēc, ka man ne no viena neko nevajag. un attaisnojumiem, ka tik debīli tiek uzsākta saruna mana rakstura pāraudzināšanas nolūkos arī ir kaut kāds smags errors.

Jun. 2nd, 2015

kašķīgā stūbene

May. 29th, 2015

piektdiena?!

May. 23rd, 2015

snaut, tu jau sms nelasi..
paķer rīt pifci, man tev ir svaigi ceptas ķiplokmaizes.

May. 19th, 2015

May. 14th, 2015

vai tu, pimpi, šodien braucot garām gājējam jau iebrauci peļķē?!

May. 13th, 2015

Delilah

November 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba