Previous 40

Apr. 27th, 2016

kaut reizi kāds būtu pateicis - o, kruta, paldies, mums ir tīrs ledusskapis, ir aizvākti sapuvušie ēdieni un sapūkojušās desas, izberzts izlijušais smirdīgais piens un izmesti maisiņi ar mirušo dārzeņu paliekām..
es vispār nesaprotu, kāpēc pieauguši normāli cilvēki paši nevar savus sūdus savākt?! tu taču pieej pie ledusskapja, atpazīsti savu smirdekli, kurš vēl nesen bija baigais gardums un spēj viņu izmest ārā. nez kas to dara viņiem mājās..
bet tad pienāk diena, kad kāds tavu darbu ir pamanījis!
.. jo tu labu gribēdams, esi izmetis ārā kāda dārgumu! līdz galam neizkasīto burciņu, kura būtu šodien spējusi darīt cilvēku ļoti laimīgu.
lai arī es šobrīd esmu stadijā, kad tupties un locīties man nav ne baigi viegli ne ieteicami, ne arī smakas mani baigi iedvesmo, es tomēr esmu rīkojusies slikti un ļoti nožēloju nodarīto un iešu kādā kaktiņā nokaunēties! (joks, protams :D)

Apr. 26th, 2016

es šonakt visu nakti baigi pīpēju

Apr. 21st, 2016

Pēc četru mēnešu atturības pat bezalkoholiskajam alum apkārt spīd tā dievišķā gaisma.

Apr. 20th, 2016

varētu jau salikt burkas ar suņuburkšķiem, bet viņas izskatās lieliski tikai pinterest bildēs, kuras apstrādājis fotogrāfs par pāris simtiem stundā.

Apr. 18th, 2016

pirmdiena..

Apr. 14th, 2016

pēc tam, kad mācītājs man bija atsūtījis rēķinu par nelielu ceremoniju, mani pārņēma bažas, ka dieva ceļi tomēr nav baigi tīri.

Apr. 7th, 2016

eju tik pat viegli kā pagājušajā gadā, tikai uz katru km zaudēju pāris minūtes.
toties pēc tam gan kādu laiku elpa trūkst un sirds lekā.

jebkura lieta kurai piekabina klāt vārdu "kāzu" maksā 5x dārgāk nekā tāda pati lieta bez šī burvju vārda

Apr. 6th, 2016

mārtiņa beķerejas mājas lapa ir tik pat nožēlojama un bezjēdzīga, cik iespēja viņu veikalos maksāt ar karti

Apr. 5th, 2016

meklēju kāzu kleitu.
valim.

Apr. 4th, 2016

es iegāju aptiekā pēc zālītēm, bet aptiekāre teica, ka es nedrīkstot tādas lietot. teicu, lai izlasa lietošanas instrukciju, jo man tās zālītes dikti vajag. kamēr atrada attiecīgo nodaļu, kamēr kaut ko lasīja, es jau paspēju no otras puses izlasīt, ka varu tādas lietot.. un tad viņa pēkšņi man saka - nē, nē jūs nevarat tādas lietot. es apjuku. saku, ka tur taču rakstīts, ka viss kārtībā, pērc, lieto uz nebēdu, pat bez standarta teksta - konsultējoties ar savu ārstu. ar pirkstu vēl iebakstīju tai instrukcijā.. bet viņa man apvainojusies atbildēja, lai tik pērku uz savu atbildību. un tadad man ir lūgums visām aptiekārēm - lūdzu, lūdzu, krievu bābas, iemācieties lasīt latviski, lūdzu! Es zinu, ka tas jums ir diezgan vienaldzīgi, jo jūsu aicinājums ir atstāvēt savas darba stundas nevis palīdzēt cilvēkiem, bet šādi jūs varētu darīt cilvēkus laimīgākus un pasauli ja ne skaistāku tad vismaz mazliet veselīgāku. dirsas tādas!

Mar. 29th, 2016

Lielākai daļai cilvēku pirmā reakcija uz to, ka kāds gaida bērnu, ir horoskopa rēķināšana.

Mar. 22nd, 2016

five nights at freddy's
toy chica


vienai patiks šausmenes

Mar. 21st, 2016

Kad beidzas mēģinājumi vemt vienmēr un visur, un parādās cerības stars dzīvot atkal normāli, ikdienu pārņem nenormālas galvassāpes.

Mar. 18th, 2016

Ir cilvēki, kuriem es pasaku, un pēc tam man paliek pretīgi ap dūšu.

Mar. 13th, 2016

Man nav ko vilkt. Es esmu valis.

Mar. 8th, 2016

es nesaprotu, kas tām pārdevējma ir par drausmīgi aizvainotu attieksmi, kad viņām pieklājīgi norāda, ka cena kaut kur nav pareiza. es taču nesaku, ka viņu bērni izskatās pretīgi.

Feb. 29th, 2016

Feb. 25th, 2016

katru reizi, kad es grāmatnīcā ieraugu "Bībeles stāsti mazajiem" man sāk sāpēt vēders.

Feb. 17th, 2016

man ir baigās dusmas uz muteri, jo viņa visur saskata buršanas un pesteļošanas, un viss, kas nenotiek pēc viņas prāta, tiek uzskatīts par ļaunā nelabvēļa pirkstu. man jau vemt gribas no tās viņas stulbās pārliecības, ka kādam baigi interesē kaut ko ieriebt bez jebkāda redzama iemesla. nez kad viņa beigs ticēt tai huiņai un sāks domāt vairāk par sevi.. ko viņa nav darījusi un nedara pareizi, tā teikt paskatīsies uz saviem sūdiem no malas.. varbūt tajā brīdī pāries visas viņas drausmīgās slimības, kuras viņu moka katru dienu, jo pagaidām vienīgais ļaunā kultivētājs ir viņa ar savām melnajām domiņām..

Feb. 16th, 2016

Mēs šodien redzējām vienu centimetru absolūtas laimes.

Feb. 15th, 2016

Man fb ir viens draugs, kurš regulāri atzīmējas ar to, cik viņam labs darbiņš un foršiņi kolēģīši. No sākuma es par viņu priecājos, pēc tam jau sāku apskaust, bet tad tas aizgāja par tālu. Kā par daudz saēsta torte. Es aizdomājos, kā ir strādāt tādā uzņēmumā, kurā visi ir jaukiņi un mīļuki, kurā tu iečekojies biežāk nekā jebkur citur, kurā viss ir tik perfekti kā vienā lielā ļoti laimīgā ģimenē, kuru tu satiec ne tikai darba laikā, bet arī regulāri ārpus tās. Es laimē nopūtos, jo man ir iespēja ienīst un nerunāt ar kolēģiem, kuri man riebjas un tās retās reizes, kad mēs ar kolēģēm kaut kur izejam, mēs nevaram beigt dzert un apdirst gan citus, gan viena otru nevis mīļumvakaros malkojam tasi tējas ar augli un medu. Es mīlu savu darbu, man šodien pielika algu :)

Feb. 5th, 2016

5dienaaaa

Feb. 3rd, 2016

Jan. 30th, 2016

Braucu garām kapiem un ieraudzīju aiz sētas kapu, pie kura pielikta liela jaunas, skaistas meitenes bilde. Dikti žēl palika, tie kapi vispār ziemā izskatās diezgan bēdīgi, tā it kā visi viņus aizmirstu, jo vai nu viņus klāj sniegs vai visur ir dubļi, lapas nekrīt un krūmiņi nav jaapcērp. Aizdomājos par cilvēkiem, kuri regulāri iet uz kapiem. Nez, cik no tiem to dara tāpēc, lai apsēstos uz nodilušo beņķīti un parunātu ar aizgājēju un padomātu par dzīvi un cik no cilvēkiem uz turieni iet, lai brutāli grābtu, cirptu un stādītu, jo tā ir jābūt, kapam jābūt sakārtotam, lai blakus kapa radi nepārdomātu - fui kādi tam tur blakus sūdīgi radi..

Jan. 29th, 2016

Jan. 28th, 2016

Māte kā māte ir galīgi garām. Nez kad viņa sapratīs, ka apvainošanās metode bērniem neizraisa cieņu un mūžīgo paklausību.. Viņiem ir pie dirsas, ka viņa paceļ degunu un sacirtusies aiziet.. Tāpat arī jāsaprot, ka bļaušana 'beidz test' bērna klepu nemazina un slimošanu neatvieglo.

Jan. 26th, 2016

bļe

Jan. 20th, 2016

Kā es tevi, draudziņ, varēju palaist garām, kā?!

darbiņā

Jan. 18th, 2016

pirmdiena

Jan. 15th, 2016

nu ne jau tāpēc, ka man nav tāda šalle kā visiem Lielvārdes jostas motīvā, es esmu mazāk latviete.

man ir psiholoģiski grūti nopirkt kaut ko 220.lv, jo viņiem visas preces uzrādītas ar baigo atlaidi, kas ir klaja diršana salīdzinot ar preču cenām citos veikalos.

Jan. 14th, 2016

Šorīt es pamodos laikā, jo sētniece baigi agresīvi zem logiem kasīja asfaltu ar bleķa lāpstu.

Jan. 13th, 2016

vispretīgākās sievietes ir profesijā - tramvaja vadītājs.
izcilas kuces.
vienmēr nogaidīs tos simts metrus, kamēr kāds skries līdz tramvajam un tad tieši deguna priekšā aizvērs durvis un paceltu pretīgo puņķaino degunu aizbrauks.

Jan. 7th, 2016

mani pamatīgi ir satriecis dženīmei gadījums ar kūciņu
nu ko lai saka, salauzti likteņi

Jan. 5th, 2016

jaunā gada joga

Jan. 4th, 2016

Bērnam ir kādu laiku jau uznācis komiksu zīmēšanas periods..
Viselegantākais man likās par stulbo Čārliju, lai gan vēl nepabeigts, bet pirmie divi zīmējumi jau ar daudzsološu tekstu:
1. Man vajag (oriģināli - vaig) jaunu dibenu;
2. Vecajam ir plaisa.

Dec. 29th, 2015

The Hateful Eight
Kārtējais Tarantino brīnišķais mēsls :)

April 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba