Previous 40

Jul. 26th, 2014

Tas mirklis, kad tu sēdi tukšā vilcienā un vislielākā, resnākā un nosvīdušākā cūka apsēžas tev pretī.. tas mirklis liek nopūsties - bļeģ, piecelties un aiziet apsēsties jebkurā citā vietā..

Jul. 23rd, 2014

Ir cilvēki, kuru depresivitātes pakāpe man vairs nav pieņemama.

Jul. 21st, 2014

no malas skatoties, pilnīgs idiots.. žēl, ka es nespēju tā no malas, par daudz emociju..

Āfrikas cūku mēra un Rīgas cūku Mēra sērga

Jul. 14th, 2014

šorīt narvesen pirku ūdeni, bet pārdevējai nebija ko izdot. viņa man jautāja, vai ir iespējams maksāt mazākās naudās vai ar karti, bet nē, man nebija iespējams. un tad... viņa apvainojās.. uzmeta lūpu, pamatīgi, kā mazs bērns, ar visiem tiem pūtieniem elsieniem un sejas izteiksmēm. nevarēju saprast smieties vai dusmoties. mēs, protams, viņas emocionālo stāvokli nepārrunājām, bet tā noteikti bija savilktā maza bērna lūpa, kad kāds nav iedevis tev savu smilšu grābeklīti. tad man bija jānoklausās, ka pēc mana pirkuma jau nevienam vairs viņa atlikumus izdot nevarēšot.. izgāju ārā un pretī nāca ex, mīļi palūdzu, lai viņš arī aiziet nopirkt kādu sīkumu pie nabaga grūtsirdes.. un pēkšņi izskatījās, ka diena būs izdevusies!

Kā gadījies, kā ne - appisējus es otrreiz dvēselei klāt nelaižu!

Jul. 13th, 2014

Labrīt, manas jaunās dzīves pirmā diena!

Jul. 4th, 2014

-dzīve ir mauciska..
-mauciska?! nē, dzīve nav mauciska, dzīve ir dzīve, visāda un riebīga, bet ne jau mauciska. dzīve drāž cilvēku nevis cilvēks dzīvi, tātad mauciski ir tikai cilvēki.. un papildus dzīvei, viņi pamanās vēl drāzt viens otru..

Jul. 3rd, 2014

tikko pamodos

ak vai, ak nē..

Jul. 1st, 2014

kolēģi, kuri laicīgi nevar no ledusskapja izvākt potenciālos sūnotājus, ir īpaši slikti kolēģi!

Jun. 26th, 2014

kad es jau atkal sāku valdīt pār lietām, vietām un domām, kad prieku rada tikai jaunas kurpes un visu luksoforu zaļā gaisma, tad pēkšņi man uzkakā putns un es saprotu, cik laime ir trausla, lai gan ir cilvēki, kas bļauj - tas uz laimi, tas uz naudu! - es zinu, ka tā nav, to ir izdomājuši citi apkakātie, lai kaunpilno mirkli, kad kāds ir nodirsis tavu žaketi padarītu mazliet mazāk bēdīgu..

Jun. 24th, 2014

Es zāles dzeru ļoti ļoti reti, tikai tad kad ir pamatotas aizdomas par nāvi, bet ja man šodien kāds piedāvātu ripas pret raudāšanu, es viņas paņemtu, un paņemtu daudz, lai gan no raudāšanas jau itkā neviens nemaz nav miris.

Jāņi, Jāņi.. Jānis..

Jun. 18th, 2014

Es vakaros skatos futbolu, jo mani nomierina zaļā krāsa un Anatolija Kreipāna balss.

šodien pirmo reizi sajutu, ka man laikam tomēr sāp.
visu laiku likās, ka aizdomīgi labi pārcietu.
bet man laikam nebija laika par to domāt,
šodien laiks stāv uz vietas, un domāšana sāk raut kaut ko ārā.

Jun. 17th, 2014

Ar tuneļiem tāpat kā ar solāriju, ir cilvēki, kuri nejūt, kad jābeidz.

Jun. 15th, 2014

futbolistiem modē ir sekste

Šodien kā pilnvērtīgs zvēra saimnieks iegāju zooveikalā un nopirku visu nepieciešamo savam jaunajam draugam. Zvērs tagad dikti priecīgs, skraida pa būri, taisa jaunu migu un grauž savus jaunos graužamaksesuārus. Nedomāju, ka man tas mazais negantnieks baigi patiks, bet nu jā viņam ir izdevies iekarot manu sirdi, īpaši ar skaļo pīkstienu, katru reizi, kad kāds slēdz vaļā ārdurvis, kaut kāda fiška tam ir, jo tās ir vienīgās reizes, kad viņš izdod kādu skaņu.

Jun. 14th, 2014

Ir pienākusi tā diena, kad ir vērts pamatīgi iztīrīt dzīvokli, jo nebūs neviens, kurš no otra gala viņu piecūkos.
Pēc tam izdzert kokteili un doties brīvībā, kura beigsies tikai pirms skolas laika sākšanās.
Ta ta da dā da dā!

Jun. 10th, 2014

parādi cilvēkam kā darīt, un viņš sāks plaģiēt

Jun. 9th, 2014

Ja galvu ielaiž, to vairs nevar ārstēt.

Jun. 6th, 2014

Gulbīti, Gulbīti, kustini kājiņas, ved mani uz laimīgo zemi..

Jun. 2nd, 2014

tukša vēstulīte

May. 28th, 2014

mazais: tur ir tikai īslaicīgas zāles, kas saucas vīns un ilglaicīgas, kas saucas laiks
lielais: nē, ilglaicīgas saucas alkoholisms

May. 21st, 2014

iestājies ierindas šūnas sindroms,
ir labi arī tad, kad nav

May. 16th, 2014

PMLP Rīgas 3. nodaļa, paldies, piektdienas vakarā no septiņpadsmit galdiņiem strādā pieci. Čaklās bites bļin!

upd. trīs

es kā cilvēks, kuram darbā un austiņās vienmēr skan radioswhrock, pēdējā laikā jūtos ļoti nekomfortabli.
- Ainār, tu un tavs nācijas izlīgums, man ir smagi pie dirsas! Lūdzu beidz čakarēt vienīgo radiostaciju, kuru es spēju klausīties!

May. 15th, 2014

desktop

katram sūdiņam pa podiņam!

May. 9th, 2014

Šogad oranžo lenteņu diena pārciesta tikai ar svētku smaku trolejbusā!

man facebookā ir draudzene, kura dalās ar visām bildītēm, kurās rakstīts - share if you love your.. un tad tur visi iespējamie varianti - ģimeni, bērnus, māsu, brāli, suni un citus radījumus, kurus tev ir pienākums mīlēt jau no dzimšanas. nu ko lai saka, tādi man tie daži draugi ir, dikti mīloši cilvēki. es, protams, viņus nesaprotu, bet es jau daudz ko nesaprotu.

krokodīlēns

May. 8th, 2014

Kam negadās dažreiz pakrist zem kā pagadās..

May. 7th, 2014

krāsaini gliemeži, bļe

May. 6th, 2014

Biju uz teātri, pēc izrādes īsti nesapratu, ko man vajag padomāt, tā kā padomāju tikai to, ka kaut ko vajag padomāt.. Arī labi!

May. 5th, 2014

Man brīžiem ir sajūta, ka esmu svešā dārzā, līdz ceļiem dubļos, un mēģinu zagt ābolus.

May. 4th, 2014

es esmu kļūda

Apr. 30th, 2014

es knapi velku savu pēdējo pacietības pilienu pret cilvēci. tas man liek atcerēties, kāpēc es te vispār sāku rakstīt.. tādas emocijas sen nav bijušas. naids un riebums, un visam pa vidu kaut kas bēdīgs. šorīt viss sākās ar sīkumu, kad bērns pieskrēja pie grupiņas durvīm un nospieda kodu. kāda cita bērna apzinīgais papus norādīja, ka bērniem kodu spiest ir aizliegts, kas man galvā automātiski izsita - jā jā, un vēl tev pastāv lieliska iespēja iet dirst. kodu spiest tiešām ir aizliegts, bet ja cilvēkbērns ir tādā vecumā, ka pirkstiņš stiepjas līdz pultij un viņš spēj galvā jau ilgāku laiku noturēt četrciparu kombināciju, tad kāpēc ne?! un dieva goda vārds, viņa kodiņu vakaros kaimiņu onkuļiem nestāsta! sīkums, protams, bet sen nebijis. pēdējā laikā biju labi iemācījusies smieties par tizleņiem un stulbeņiem, nevis kaut ko bubināt un perināt sevī. nu tas ir zudis, tramvajā cilvēks ir neapmierināts, jo tur kaut kas smird un kaut kas stumda, uz ielas turos no visiem pa gabalu, bet darbā atkal brēcu uz kolēģiem.. esmu atpakaļ. protams, vēl sekundē iziet cauri kādas simts domas sākot ar to, kurš katram rimi apelsīnam uzlipina uzlīmīti un beidzot ar to, ka izskatās, ka sen nav bijis karš..

Apr. 28th, 2014

July 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba