Previous 40

Sep. 21st, 2017

Kad mēs bijām mazi, mums daudz ko neļāva, mierinājumam lietojot tādas frāzes kā - kad tev būs tik garas bikses kā man, kad tev būs pašam savs dzīvoklis, kad tu pelnīsi.. Tad tik varēsim ņemt dzīvniekus, ēst visādus mēslus un atmiņā paliekošākais par "grīdu un tapetēm". Tas laiks ir pienācis, viss ir sasniegts, bet.. te nu bija - nekādi prieki. Turpinu klausīties pārmetumus, kas un kur nav labi, kas un kur nav kārtībā un tosteris.. tas briesmīgais tosteris, kāpēc ir netīrs tosteris, kāpēc tosteris nav notīrīts, kāpēc viņš ir ielikts plauktā netīrs.. tosteris, tosteris, tosteris.. Svešās mājās svešs tosteris ir ielikts svešā plauktā netīrs, bļe..

Sep. 15th, 2017

Ko vajag atnest no veikala?, noprasīja vīrs pirms iziešanas no mājām, es teicu, ka neko, bet beigās nobļāvos, lai atnes sievai kādu našķīti.
Vītinātas gaļas vai sapuvuša siera vietā viņš atnesa Laimas konfekšu kasti. Dod man un smaida, priecīgs un lepns, zinot ka man riebjas. Un es sapratu, ka mīlu viņu ar katru dienu vairāk un vairāk.

Aug. 25th, 2017

3+ karte nebeidz pārsteigt atkal un atkal. Nekad neesmu no viņas gaidījusi mega ietaupījumu, jo atlaides ir smieklīgas un pārsvarā visur man jāparāda 3+ komandas atsūtītais buklets, lai pārdevējai pierādītu, kas tas vispār ir un ka man pienākas atlaide. Bet šodien sanāca super mīlīgi. Pirku Jānis Roze burvīgajā grāmatnīcā mazajam bērnam attīstošās puzles, devu savu karti un pārdevēja priecīgi paziņoja, ka atlaide pienākas tikai maisiņam. Nu ko darīt.. Lai iet maisiņam! Klap Klap priekā plaukstas :)

Es šodien apraudājos. Divreiz.
Izgājām ar meitām no bibliotēkas, pagājām jau kādus metrus simts, kad vidējā norāda uz onkuli ar vienu kāju un kruķiem. Prasīja, vai drīkstot aizskriet atpakaļ atvērt durvis. Stāvēju un pie sevis apraudājos, jo sapratu, ka kļūdu nav, pamatos bērns ir pareizs. Kad atskrēja atpakaļ, vecākā viņai paprasīja, kāpēc viņa tik ilgi. Apraudājos otrreiz.

Aug. 4th, 2017

Kad regulāro auksto zupu nomaina regulārie pildītie pipari, ir pienācis rudens.

Jul. 3rd, 2017

Mana māte ir kā Čaks Noriss - viņa saņem Maximas bukletus pirms tie vēl tiek nodrukāti.

Jun. 30th, 2017

šodien biju Ķīpsalā..
vecās mīļās mīļās mājas, kuras jau desmit gadus redzu tikai sapnī un pat diezgan regulāri. nekad neredzu dzīvokli, bet tikai pastkastītes, mājas ārpusi un dārziņu. kā izrādās dārziņa, kur tika mēģināts audzēt redīsus, dilles un pojenes, kuras regulāri zaga augšējie kaimiņi - narkomāni, vairs nav, tāpat kā viens narkomāns. otrs vēl cītīgi tur dzīvo, kā stāstīja satiktā kaimiņiene, kura uzreiz mūs atpazinusi. dārziņa vietā uzslietas pamatīgi lepnas privātmājas, tieši blakus mūsu vecajai, nolupušajai, pēc smakas mitrajai mājai, kurā tika izciesta visa bērnība. mans istabas logs, pa kuru lecām ārā, lai muktu uz veikalu pēc aliņa bija vaļā, nez kas tur tagad dzīvo, ko viņš ir izdarījis ar manu istabu, jo logs ielikts jauns šiks plastikāta.. atceros, ka gulēju istabā un skatījos uz antonofku aiz loga, mēģināju zaros saskatīt dzīvnieku un lietu formas, un sapņot par stulbiem seriāliem.. ābele, tajā kaut kas ir, tā ir atstāta, bet lepnās privātmājas sētas iekšpusē, kas priecē, jo viņa izskatījās mīlēta. diemžēl visam pārējam neies tik spīdoši, jo cilvēki tiek lūgti aizvākties, lai vecās mitrās mājas vietā varētu uzsliet smalkas privātmājas, tā stāstīja vecā kaimiņiene. līdz zundas kanālam, kurš tecēja gandrīz gar mājām tikt nevar, jo tur viss aizaudzis ar pamatīgiem krūmiem. ejam tālāk pa mazo ieliņu un satiekam nākamo kaimiņieni, kas dzīvo mazā privātmājiņā.. tā apstulbusi blenž uz mani un nevar noticēt, cik līdzīga esmu palikusi snautam.. ha in your face! bet tā jau forši, viņa vienmēr baigā pļāpa bijusi, izstāsta veselu stāstu ar savu versiju, novērojumiem un cilvēku likteņiem, kuri kādreiz ar mums dalīja veco māju un veco ielu.. tālāk jau aiziet jaunā ķīpsala, kurā manāma buržuju ietekme. bet bija viens tāds keks, pavecs vīrietis, kurš mums likās nevisai pie pilna rubļa, jo staigāja mammai pie rokas un kaut ko dīvainu runāja. agrāk, kad gājām pie senča uz darbu ķīpsalas otrā galā viņš stāvēja uz stūra un visiem piesējās, cik pulkstenis. un kā mirāža, kā pagātnes gļuks, nemaz nemainījies pa piecpadsmit gadiem, viņš tur stāv un pa gabalu jau bļauj - cik ir pulkstenis!

Jun. 24th, 2017

Man ir jauns novērojums!
Tāpat kā pēc Ziemassvētkiem fb laika josla ir pilna ar saderināšanās pasludinājumiem (nemaz nepieminēšu lieldienu olas, adventes vainagus un vecas birstošas lapas attiecīgajos periodos), tā pēc līgo vakara ir pilna lentere ar jauniem draudzības apliecinājumiem, kas liek saprast, cik draudzīgi kāds ar kādu kaut kur ir dzēris.
Nu skauž, protams!

Jun. 3rd, 2017

No sērijas 'viss ir slikti'.
Brīvdabas muzeja gadatirgus - kārtējais man nesaprotamais pasākums. Kas cilvēkiem tā par eiforiju mīcīties vienam otram virsū..

Jun. 1st, 2017

Vakar kaut kur fonā gāja jaunais prisonbreaks. Laikam esmu redzējusi tikai pirmās sezonas daļu un tad likās, ka nu baigi jau dramatiski, izstiepti, sarežģīti un kaitinoši. Bet šī pēdējā sezona.. mīlas viesulis nobāl.. aizviltas sievas, nozagti bērni, nenogalināmi galvenie varoņi.. īstens mājsaimnieču sapnis, tikai bez Hosē un Marijām.

May. 27th, 2017

Kad es redzu plakātu 'mērs bondars' vienmēr pasmaidu un atceros, cik ļoti leonardo dicaprio jaunībā man patika.. Hihihhhhiihihihi :)

May. 10th, 2017

Ja pavisam kārtīgi parēķina un salīdzina izdevumus par saldējumu un apkuri.. Tad lai iet, lai tik snieg, lai tik snieg..

May. 8th, 2017

Mūsu ģimene braši liek 2000gabalu puzli. Esam salikuši pusi, to, kurā ir torņi, mājas un parks. Palikusi otrā puse - 1000 zili gabaliņi debesīm..

May. 6th, 2017

Es te kā vietējais ciema pamuļķis stāvu prisma rindā kopā ar vēl tūkstoti tādiem pašiem pamuļķiem, kuriem liekas, ka ar 60% atlaidi arī sūds ir salds, lai bērns manis izcīnītās mobilā telefona mantas vietā labāk izvēlētos visu vakaru pavadīt graužot vilnas zeķi.

Apr. 2nd, 2017

Mairi, Mairi, facebook tevi mīl!

Mar. 26th, 2017

Nē nu to, ka viņa galīgi nejēdz ko kad un kam teikt mēs sapratām jau sen.
Bet šodien - vot tas bija vainags!

Mar. 17th, 2017

kad draugi ieliek bērna bildi fb ar uzrakstu angļu valodā, jo dzīvo aizrobežijā, un citi tavi draugi to komentē angliski.. Vot tas ir BĻEG!

Mar. 11th, 2017

Beidzot es esmu sieviete nevis trauku mazgājamā mašīna.

Mar. 8th, 2017

Bērna pirmais zobs atspoguļojas tikai manā sejā, manā nogurušajā, negulējušajā sejā..

Mar. 4th, 2017

...un es zinu - ar manu vīru viss būs kārtībā!

Feb. 16th, 2017

smuki ir veltīt labo enerģiju tuvākajiem

šodien iegāju pastā pēc paciņas, un sīkā ratos uztaisīja normālu jandāliņu.
nepagāja ne pāris sekundes, kad 'visumūžudzīvojulvbetvalodasnepadodas' babulis bija klāt un sāka stāstīt, ka viņas vnuk takže raud, kad grib ēst vai ir pilns pampers. mēģinu ignorēt briesmīgo cilvēku, kura padomi vnuka audzināšanā acīmredzot nav novērtēti, tādēļ tiek dāvāti pa labi un pa kreisi pilnīgi svešiem cilvēkiem, kad babulis jau sāk pastā darbiniekus un rindu pieskaņot it kā manām vajadzībām.
paķēru paciņu un metos bēgt, kad šams jau skrien pie durvīm, pieturēt un pastumt mazums vajadzēs. nu tak atgādināja kādu. baigi atgādināja..

Feb. 15th, 2017

Mani nekad neviens nebija sveicis Valentīndienā, bet vakar vīrs atnesa visspīdīgāko, kruzuļaināko, maksimāli rozā ar maksimāli daudz sirsniņām un uzrakstu 'i love you' balonu.
'ak dievs, cik pretīgs!' es izdvesu, bet dārgais priecīgi pamāja ar galvu un teica, ka esot ilgi izvēlējies.

Feb. 13th, 2017

Feb. 6th, 2017

Svētki nāk!
Visi ātrie kredīti man sūta piedāvājumus ar iespēju iebraukt parādu jūgā bez komisijas maksas.
Es esmu tik laimīga.

Jan. 24th, 2017

Es maksāju par apkuri par aizgrieztiem radiatoriem, jo karstums ir neizturams.
Nav par ko, kaimiņi, nav par ko, Rīgas siltum!

Jan. 20th, 2017

Skatos skeletonu un aizdomājos - pieauguši vīrieši nopietnām sejām šļūc uz vēdera lejā pa kalnu.. Zeķubiksēs..
..un vāciešiem uz ķiverēm ir riekstu sviesta reklāma!

Jan. 3rd, 2017

pirms gada bijušais 'draugs' (lai gan nenovēlu nevienam tādu draugu) naidā, ka taisos galīgi un neatgriezeniski viņu pamest, izmeta man nicinošu frāzi par manu tagadējo vīru ar tekstu - nekas, nekas, pēc gada jūs viens uz otru skatīsieties un brīnīsieties! un patiešām brīnos, patiesībā pat par divām lietām - kā var kāds mani, tādu riebekli, tik ļoti mīlēt, un otrā - kā es varēju tā dzīvot pirms tam un nesajukt prātiņā pavisam.

Dec. 23rd, 2016

Dec. 11th, 2016

Es ilgojos pēc darba!

Nov. 24th, 2016

mebeles24 never ever

cik daudz prieka var radīt sīkumi, kuriem nemaz nav jārada prieks.
piemēram, šodien man iemaksāto avansu atgrieza viena firmele, kurā mēs augusta sākuma pasūtījām skapi.
skapim vajadzēja būt oktobra sakumā, bet kopš tā laika mums katru nedēļu solīja, ka skapis būs nākošajā nedēļā. novembra vidū apnika un pieprasījām naudu, kuru, protams, atkal solīja nākamajā nedēļā.. kaut kāds prikols viņiem ir ar to nākamo nedēļu..
pēc regulāras zvanīšanas uz ofisu un veikalu un pārdevējas tiranizēšanas klātienē, nauda šodien atgriezās manā kontā, par ko es biju neizsakāmi laimīga, bet pēc tam man palika afigena bēdīgi, jo sapratu, ka nekas jau nav noticis, viss stāv uz vietas - esam papi..uši četrus mēnešus un skapja ta mums kā nav tā nav!

Manas trīs meitas aug griezdamies, viena svarā, viena gudrībā un viena pusaudžu raksturā..

Oct. 11th, 2016

Mana aizvietotāja vispār nav dzirdējusi, ko es viņai stāstīju un mācīju, jau kuro reizi kaut ko stulbu pasakot priekšniekiem ar tekstu, ka es tā teicu un pataisot mani par idioti. Un pēc tam viņa brīnās, kāpēc es neatbildu uz stulbajiem jautājumiem, uz kuriem esmu jau atbildējusi vismaz trīs reizes.
Kur var būt tāda aita.

Oct. 10th, 2016

Skatos 'īstos večus' un priecājos kā viņi raud kāpjot vellā..
Brīnišķīgas atmiņas, lietus, slapjums līdz miesai un nenormāla deva adrenalīna.
Ja salīdzina ar izlikšanu ar izpletni, vells pat varētu teikt pārsit visu.

Oct. 4th, 2016

kā cilvēkam, kuram vienmēr kaut kas riebjas, man šobrīd ir diezgan smagi, jo es sēžu mājās un īsti nav kam riebties.
Bet sēžot mājās esmu apradusi ar televizoru, man ir savs grafiks, kurā laikā kurš seriāls vai realitātes šovs, vesela sistēma, kas dienu padara piepildītu. Bet pa vidu seriāliem milzum daudz reklāmu, dažas no kurām spēj nogalināt sāpīgāk nekā debilie cilvēki, kas ikdienā spieto apkārt.
un šajā jomā mana favorīte ir superneto reklāma, kur mazais rižiks ar savu omi ir iegājis veikalā un nesaprot, kāpēc piens ir balts, banāns nav taisns, kafija nevārās plauktā un vistas ir tik mierīgas. un tad omīte pārgriezusi acis spēj izdvest tikai "nu taču".. un liekas, ka arī viņai tas mazdēls reāli riebjas un kā gan neriebsies, ja liels bērns uzdod tādus pamuļķa jautājumus un rodas sajūta, ka vienīgais ko viņš sava dzīvē ir redzējis, ir superneto plaukti. laikam jau nav vērts saprast, ko viņi mēģina ar šo reklāmu pateikt, bet es esmu laimīga, jo man vismaz ir kam riebties :)

Sep. 29th, 2016

A mēs šogad nepiedalīsimies projektā "sadirsīsim dārzeņus kompozīcijai"!

Sep. 22nd, 2016

vot vot sākās..
mutere sēž mājās jūk viena pati prātā un paliek līdzīgāka vecmuterei.
šodien atnāca aizvest sīkās uz dejošanu. un uzreiz ķērās pie lietas.
-parādi kādas zāles tu bērnam dod, kādi tur blakus efekti, kāpēc tu dod utt.
sākās kārtējie daktera jociņi, diagnožu uzstādīšanu un zāļu atbilstības noteikšana.
uzreiz pateicu, ka neko nerādīšu, lai nebūtu jāklausās kārtējie murgi par to, ka viņa ir gudrāka par ārstiem, un lai labāķ vispār ar mani par tādām lietām nerunā, ja negrib kasīties, jo man vēl diezgan gaišā atmiņā ir viņas sev pašai uzstādītā diagnoze vēzis viegla gastrīta gadījumā.
nākamais teikums tipisks:
-nu tad vaino pati sevi.
wft?! par ko?! kas man jāvaino?!
nav tā, ka es vienmēr akli baroju bērnam visu ko man ārsts liek, bet šoreiz atzinu zāles par labu atbilstošām mūsu gadījumā.
beidzās ar to, ka es varēšot visu mūžu bērnam barot tās zāles, pati būšot vainīga, ka bērns visu mūžu būšot slims un ka man pašai vajagot pie ārsta. jauki, man vienmēr ir paticis viņas vārdu spēks!
no manas puses, pateicu, ka viņa paliek tāda pati kā vecmutere pret viņu, atnāk uzbrauc, izved un baigās nosauc par nenormālu, pilnīgi kopija.. baigi žēl, ka viņa kādreiz nevarētu nomierināties un padomāt, cik viņa tiešām stulbi uzvedas un cik līdzīga paliek savai mātei, tā vietā viņa ir apvainojusies un sapūtusies par to, ka es esmu nenormāla un indēju savu bērnu!
un nē, es jau tagad jūtu, es par tādu nepalikšu, jo ar katru paaudzi tas tomēr atšķaidās!

Sep. 20th, 2016

Man atkal ir grūti aizmigt, vēders spiež un elpa trūkst, domas spīdzina. Nespēju sagaidīt to dienu. Gribu, lai man pasaka, ka viss ir kārtībā, un ka mums tikai atliek augt gudriem, skaistiem un veseliem.

Sep. 8th, 2016

ir pagājušas jau pāris nedēļas, kamēr 'izklaidējos' pa mājām. no sākuma likās, ka ies diezgan traki, vēlme visu sakārtot pamatīgi izbesīja. sākumā meģināju pietīrīt un izmest nevajadzīgās mantas, kuras beigās savācās nenormāli daudz, bet talāk jau aizvilkās līdz jaunu mēbeļu iegādei un pat sienu un griestu krāsošanai. tas laikam ir tas ar tik ļoti stulbo nosaukumu apveltītais ligzdas vīšanas sindroms. tā kā es biju pieradusi katru dienu atgriezties 'piedirstā' dzīvoklī, kur trauki mētājās pat manā gultā zem segas, nemaz nerunājot par bērnu istabu, kur visi bija kašķīgi un ar asarām pildīja mājas darbus tikai vakarā, kad es atnācu mājās, kur ēdienreizes parasti aprobežojās ar maizītēm vai ceptiem kartupeļiem, man bija pamatotas bailes, ka es varētu sajukt prātā (no turienes arī vēlme stradāt līdz pēdējam), bet nav pagājusi pat nedēļa, kad mums jau ir tīri smuks režīms, piekramēju un izmazgāju visu es no rītiem, kas man neprasa vairak par stundu, sataisu pusdienas, aizeju pēc bērniem, viņi izmācās un tad izklaidējas pēc saviem ieskatiem, bet es guļu un audzēju vēderu, viss liekas tik vienkārši, ka man jaaizdomājas, kur agrāk bija tā problēma?! kapēc man viss tika pasniegts kā tik briesmīgs un sarežģīts?! es nezinu, kā būs talāk, bet pagaidām es droši varu teikt, ka varētu būt mājsaimniece!
un kas man vēl liekas svarīgi pieblst - maizi es pēdējo divu nedēļu laikā esmu pirkusi tikai vienreiz un mans pirmais dzīvē gatavotais šokolādes fondants sanāca perfekts - kraukšķīgs apkārt, bet vidū šķidrs :)

Aug. 17th, 2016

Pirmo reizi redzu cilvēku, kuram tik ļoti piestāv vārdu savienojums - tupa kā zābaks!

Aug. 9th, 2016

..un kāpēc man tāds būtu jāpacieš savā tuvumā?! ja visu manu dzīvi es no viņa neesmu dzirdējusi nevienu labu, atzinīgu vārdu?! tikai to cik viss ir nepareizi.. pat dzīvošana ar atkarīgu zagli, kurš manu dzīvi padarīja par elli, ir definējama kā mana vaina, jo neesmu mācējusi tikt galā ar situāciju.. nevis laicīgi šķirties no cilvēka, bet neesmu mācējusi pārveidot viņu pēc sava prāta!
man dažreiz liekas, ka visa huiņa, kas ar mani notika, ir kā lāsts, kura sakne ir tur! un pat tagad, kad nav ne mazākā iemesla man piepisties, tiek izdomātas visneiedomājamākās lietas, lai parādītu to, cik es esmu slikta un nepareiza.

September 2017

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba