Pišjānis Mācis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pišjānis Mācis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, December 3rd, 2021
  3:29 pm
  Pēdējais ieraksts no šī konta
  Te raksta [info]pishjaanis un [info]gnidrolops kontu autors.

  Protams, ka neesmu ne Didzis (kas šejienes pamuļķiem beidzot pielecis), ne arī nefolks/bauda (kas šejienes pamuļķiem vēl nav pielecis). Nekādus citus parodijkontus (tāpat kā Pišjāņa kontu Twitter) šeit veidojis neesmu, kaut man nav iebildumu, ja neticiet man uz vārda un turpināt nefolku uzskatīt par šo kontu autoru - nav vēlmes, lai šejienes pamuļķi sāk man bāzties virsū ar savām lūzeru caurejām.

  Iemesls, kādēļ pirms nepilniem 7 mēnešiem tapa [info]pishjaanis, bija tas, ka doktora grādu iegūstošais Latvijas izglītības sistēmas kārtējais vanckars, Telošu portāla redaktors Krišjānis Lācis savas nesodāmības apziņā bija zaudējis saikni ar realitāti, iedomājoties, ka viņam te ir atļauts viss - [info]teja aicinājums Krišjānim Lācim izbeigt viņu stalkot un no tā izrietošais Cibas cepetis bija pēdējais piliens, kas motivēja rīkoties. Un tā tapa [info]pishjaanis - projekts, ar mērķi padirsināt uzpūtīgo pamuļķi, nedodot viņam un citiem pamuļķiem iespēju sist pretī. Nav tas bruņnieciski, ne arī džentlmeniski, toties ļoti efektīvi pret tādiem kā Krišjānis Lācis. Un efekts pārsniedza jebkādas manas cerības. Es labi zināju, ka Krišjānis Lācis ir ne pārāk gudrs, mazvērtības kompleksu mākts, atzinību alkstošs, vienlaikus uzpūtīgs un ar paškritiku apdalīts, bet tas, ka viņš uz šo kontu reaģēs tik nožēlojami histēriski pat mani nedaudz pārsteidza. Es sliecos ticēt nefolkam, kurš rakstīja, ka tieši Krišjāņa Lāča nožēlojamā reakcija uz [info]pishjaanis lika viņam zaudēt jebkādu cieņu pret sevi. Laikam lieki teikt, ka Krišjāņa Lāča nožēlojamā reakcija mani motivēja to turpināt, vienlaikus ķerot fun, kā arī dodot mājienu citiem šejienes pamuļķiem, ka ar viņiem var notikt tas pats.

  Bet tādiem kā [info]gnidrologs pēdējais šķiet nepieleca. Tad pirms nepilna pusgada tapa [info]gnidrolops. Ņemot vērā, ka [info]gnidrologs ir visai primitīvi lūzerīgs subjekts, viņu parodēt un par viņu ņirgāties bija pat vieglāk. Vienlaikus jāatzīst, ka [info]gnidrologs vismaz nebija tik stulbs kā Krišjānis Lācis un vienbrīd mēģināja pat izlikties, ka viņam parodijkonts pat patīk. Bet tas nestrādāja, jo sen vairs nav noslēpums, ka viņa urlīgā dvēselīte patiesībā ir diezgan trausla pret katru savā virzienā adresētu nelabu vārdu un tas bija vien laika jautājums, kad viņš šo teātri izbeigs.

  Kopumā jāsaka, ka rakstīšana abos kontos nepaņēma pārāk daudz laika un arī negribējās, lai tas aizņemtu pārāk būtisku daļu no brīvā laika. Tas arī bija iemesls, kādēļ man pietika ar diviem parodijkontiem. Kurš vai kuri ir veidojuši pārējos parodijkontus (izņemot kontus, kuru autorībā nefolks ir nepārprotami atzinies) grūti pateikt un mani tas arī īpaši neinteresē. Šejienes pamuļķiem neiesaku dzīvot naivās ilūzijās, uzskatot, ka Krišjāni Lāci un viņam līdzīgos pamuļķus šeit ciest nevar un par viņiem ņirgājas tikai viens nefolks.

  Šobrīd man šajos kontus rakstīt trūkst turpmākās iedvesmas un motivācijas, sevišķi tādēļ, ka par šiem un citiem šejienes pamuļķiem turpina ņirgāties citi, tādēļ šis ir mans pēdējais ieraksts, kuru publicēju abos savos parodijkontos.

  Un nobeigumā vēlos pateikt, ka šeit vairums Cibā palikušie tomēr esat svētulīgi liekuļi. Stalkošana doksošana un bullijošana Cibā ir notikusi jau sen, tikai vairums no jums to izlikās neredzam, kamēr tas personīgi nesāka skart jūs pašus, jūsu čomus vai citus tuvus cibiņus, tāpat kā mēdzāt līdz šim diplomātiski pievērt acis, kad to dara "savējie" pret kādu, kurš nav "savējais". Tādēļ nefolka un dažu citu plosīšanos esat godīgi nopelnījuši un ņemat vien par labu.

  P.S. Kontus nedzēsīšu. Lai tie paliek kā atgādinājums Krišjānim Lācim, [info]gnidrologs un viņu domubiedriem, kādi nožēlojami deģenerāti viņi patiesībā izskatās no malas.
  Monday, November 22nd, 2021
  5:00 pm
  Jebkurš īsts teļkopis būs patiesi lepns būt altārzēnu pisēju komandā! Tas nav tas, ko feminismā sagājis liberastu renegāts drīkstētu teļkopjiem pārmest! Nopietni apsveru iespēju pārdēvēties par Altārzēnpišjāni!
  4:06 pm
  Visai cibai ir pienākums Man atvainoties par to, ka esmu tāds čīkstulīgs ņerga!
  10:19 am
  Jānim Balodim ir pienākums atvainoties Man un visiem pārējiem teļkopību piekopjošajiem cibas jūzeriem par viņa noziegumiem pret teļkopību, stāstot patiesību par mums! Ja viņš to neizdarīs, es pasūdzēšos mammai un Agnesei Vistai!
  Sunday, November 21st, 2021
  6:37 pm
  Uzzinot, ka pirms 8 gadiem Zolitūdē vairums bija vietējie krievi, es svētlaimē devu sēklu savam kulakam!
  Friday, November 19th, 2021
  12:01 am
  Dievinu būt paštaisni liekulīgs, postulējot praksē manis nekad nepielietoto "mīli grēcinieku, bet nīsti grēku" lozungu, jo ES IENĪSTU VISUS SŪDA LIBERASTUS UN GRIBUS VIŅUS IZNĪCINĀT PAT TO, KA VIŅI MANI UZSKATA PAR TĀDU STULBENI UN BEZVĒRTĪGU SŪDU!
  Tuesday, November 9th, 2021
  3:43 pm
  Protestēju pret jūzera baudas veikto genocīdu pret Mani! Man ir tiesības visās liberastu cibās rakstīt to kādi viņi visi ir nožēlojami liberasti, kā arī to, kāds liberastu pusē pārbēdzis nožēlojams unterliberasts ir bauda! ES RAKSTU JĒGU!!!
  Saturday, November 6th, 2021
  10:16 am
  Nevaru vien beigt jūsmot par sevi, ka esmu līdz vispārākajai pakāpei izkopis savas latviskā nacionālvuārisma spējas!
  Friday, November 5th, 2021
  9:29 am
  Man nepavisam nebūtu iebildumu, ja Rudevskim būtu taisnība un Latvijā tik tiešām būtu kā Gulaga nometnē. Pie nosacījuma, ka ieslodzītie būtu liberasti un Es būtu nometnes apsargs.
  Monday, November 1st, 2021
  3:15 pm
  Paškritiski jāatzīst, ka savā pirmajā Cibas pukstā līdz galam precīzi nenoformulēju savu domu. Stalkot, harassot stučīt un doksot drīkstu ne tikai Es, bet jebkurš cits, ja vien tas tiek vērsts pret liberastiem. Pats savlaik esmu ne reizi vien kūdījis citus uzbrukt liberastiem, piemēram, to pašu jūzeri baudu, kurš nodevīgi pārgājis viņu pusē.
  Friday, October 29th, 2021
  2:58 pm
  Mana megalomānija ir teļkopības augstākā vieduma pazīme!
  9:40 am
  Agnese sadeva man pa seju un pateica, ka nav ko man te šņaukt. Naudu nodzeršot bez manis, kopā ar pārējiem Romas ķecera pielūdzējiem - Juri un Baibu.
  Thursday, October 28th, 2021
  8:42 am
  Raitis malacis - izslaucis no liberastu slaucamās govs pāris tūkstošos sniedziņam (Man) un vīnam (Agnesei)! Nu tik būs dzīve!
  Wednesday, October 27th, 2021
  3:18 pm
  Cik kikerigorismam atbilstoša ir pārmešana citiem par bulijošanu, ja pats ar to regulāri nodarbojos?
  Friday, October 22nd, 2021
  1:34 pm
  Man skauž, ka Kaspara Irbes dienasgrāmatu lasa vairāk kā Manu Cibu. :(
  Thursday, October 21st, 2021
  11:14 am
  Tikai klauni ir emocionāli. Es neesmu emocionāls, vien IENĪSTU VISUS LIBERASTUS!!!
  Wednesday, October 20th, 2021
  9:55 am
  Esmu patiesi sašutis par to kā jūzere az pieklājīgi nosauca mani par mazizglītotu, sarežģītas koncepcijas uztvert nespējīgu pamuļķi, ar kuru neesot iespējams runāt kā ar saprātīgu cilvēku! Kad teļkopji nāks pie varas, viņa to vēl nožēlos!
  9:15 am
  Cik reizes teļkopji vēl tiks nosaukti par muļķiem, tā it kā saucēji paši sev piespraustu vieduma žetonus? Vai visi tie viedie cilvēki, kuru viedumu atzīst vien viņi paši un uz kuriem atsaucamies, arī ir tādi paši lohi un muļķi kā es? Vai jūzeris bauda, laukos dzīvodams, tiešām svētā nopietnībā domā, ka visi, kuri domā ārpus veselā saprāta kastes un viņpus faktiem, automātiski ir neizglītoti muļķi? Tas, ka esmu apnicīgs DDD idejas sludinošs, savā fantāziju pasaulē dzīvojošs lohs, nenozīmē, ka manam neinformētajam viedoklim ir 0 vērtības. Par kādu cilvēcisku pienākumu vispār ir runa? Pierādījumi par to, ka vakcīnas mazina izplatību vai jebko panāk neatbilst manai vēlmju domāšanai, tādēļ neskaitās, tādēļ tur nav ne mazākā sakara ar "pienākumu pret sabiedrību", it īpaši ņemot vērā, ka šīm uz ātru roku salipinātajām vakcīnām tādi lohi kā es mēdz izfantazēt nopietnas blaknes (ko jūzeris bauda savā neprāta iedomībā sauc par "bailēm no nezināmā") un jums nebūs apšaubīt mana aktivakserisma truluma kalngala autoritāti! Nost ar veselo saprātu, ko jūs, pašpasludinātie filozofi karaļi, spiežat, lai lieku reizu uzbrauktu sabiedrības, - SAVAS CILTS VAIRĀKUMAM - ko jūs tik iracionāli un snobiski nīstat, vienlaikus apmierinot kaut kādas fašistiskas egotripa dziņas. Atkāpieties, sātani!
  Monday, October 18th, 2021
  11:47 am
  Pasaulē ir patiesais un aplamais, labais un ļaunais. Tā noteikšanas kritērijs ir vienkāršs - teļkopju personīgās preferences vai izdevīgums un iespējas kaitēt liberastiem.
  Friday, October 15th, 2021
  9:49 am
  Ir jāsalauž cilvēka iedzimtā spītība, ļaunums un nepaklausība, ja šis cilvēks neesmu es.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba