entries friends calendar user info
citi runā
runā
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Šķiet, es beidzot noformulēju, kādas beibes man patīk un ar kurām jūtos ērti.
Galvenais ir līdzīga humora izjūta un spēja uztvert un būt uz viena viļņa. Visvairāk es pavelkos uz sauso humoru vai tādu, kur jāpārzin konteksts, lai to joku uztvertu, bet tai pat laikā der arī diezgan primitīvs, ar seksuāliem mājieniem piesātināts bazars, kas nekādi neatceļ faktu, ka mēs esam cienījamas dāmas.
Mani diezgan pārsteidz, cik reti šāda tipa humors ir izplatīts sieviešu vidū, lai gan arī starp vīriešiem nav daudz tādu, kuri būtu gana virtuozi.
Vai vēl variants ir ieslēgt un dzīt bērnišķīgu huiņu, tas man arī patīk.
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
ziņoju
paliek labāk.

ne jau tā mega uzreiz. un protams ar lielākiem un mazākiem atkritieniem, bet tendence ir uz pozitīvo.

ja nevar iet uz mērķi, tad vismaz jākrīt uz mērķa pusi.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Pamazām sāku iedzīvoties jaunajā lokācijā. Lielākais bõnus - dzīve blakus mežam ar velotakām. Vakardien beidzot sanāca būt ciema centrā sestdienā - super mājīgs, kad visas mazās bodes un kafejnīcas vaļā. Svētdienās gan, totāls pamirums.
Pavisam tuvu, 5 min ar kājām, ir šika ferma ar kafejnīcu, eko-šmeko veikalu un mini-siera tirgu. Cenas gan nav diez ko zemas, bet, ņemot vērā, cik te pilis uz kvadrātmetru, tad arī attiecīgs līmenis.
 

Uzmanību, pumas un mušmires! )

Tags:

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Šī bija diezgan lieliska nedēļas nogale. Sestdien lielāko daļu pavadīju ārā - biju uzaicinājusi ciemos kolēģi, kurai izrādīju tuvāko apkārtni - blakus esošo zemnieku saimniecību, pili, kā arī izvizināju ar Nmaxi līdz gleznainajam ciemam ar ostu un koka laivām un pēc tam izbraukājāmies pa meža single-takām. Neskatoties uz to, ka viņai bija elektromtb, plakanajos-līkumainajos posmos viņa netika līdzi, kaut arī es neesmu diži ātra braucēja.
Pamēģināju to elektromtb, bet nafig - kāda tad vispār jēga braukt, ja nav gandrīz nekādas piepūles. Nu varbūt tad, kad man būs 60 un ceļi krakšķēs. Vēl der tiem, kuri grib braukt pret kalnu, bet negrib, lai mēle karājas pār plecu un kuri nav baigi downhill fani, bet ir kaut kādi svētdienas cross-country pedalētāji.
Vienīgais, kur man liekas tie elektrovelo ir pieņemami ir tad, ja tu ar tādu vari braukt uz darbu un negribi iesvīst. Lai gan šajā gadījumā arī neder mtb, bet vajag kaut kādu klasisko/vecmāmiņstila velo.

Savukārt šodien izvāļājos līdz pusdienlaikam pa gultu, tad ar Nmaxi aizraļļoju līdz mega-krāmu festam, kur nopirku zīda blūzi un...bungas un taures...2kg smagu kristālu - tuksneša rozi. Man patīk minerālu muzeji un šis konkrētais specimens ir vienmēr fascinējis. Tādam pasaules staigulim kā es gan nevajadzētu apkrauties ar 2kg smagiem akmeņiem, bet man karoč vajadzēja.
Un pēc tam stāvvietā kaut kāds vīrietis pienāca un izteica komplimentus manam Nmaxim un tad mēs nopļāpājām kādas 10-15 minūtes par šo tematu. Pēcpusdienā aizbraucu pavazāties pa Hilversumu skatlog-šopingā, iedzert kafiju, apēst kādu tūtiņu ar frī.

Tagad morāli jāsaņemas uz to, ka rīt jāaizbrauc līdz birojam un jāsatiek nākamais priekšnieks, jo esošais migrē atpakaļ uz Japānu, diemžēl (viņš ir reāli gudrs, kā arī liek man svētu mieru).
lavendera
[info]pa_leeto
[info]lavendera
Add to Memories
Tell A Friend
Viss par piecīti
https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

Aktuālais: 40.izm. mākslīgās ādas zābaciņi ar flīsa iekšu, jauni, šaurai (!) pēdai. 5 eiro.

38.izm. (S/M) pieguļošs pusvilnas mētelītis, nevalkāts. 5 eiro.

Ja man nebūtu par knapu, valkātu pati, it īpaši to foršo mētelīti.

aikidoka @ tvnet. lv
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.
slepkava
[info]paardod
[info]slepkava
Add to Memories
Tell A Friend
Veļas mašīna
Pārdodu Bosch Maxxx 4 lietotu veļas mašīnu par 50 eur. Plusi griežās labi, aizņem samērā maz vietas. Mīnusi: Nevienmēr visu izgriež labi, nākas palaist vēlreiz griežšanu. Pārāk daudz neiekrāmēsi iekšā aptuveni 4,5kg.Rakstīt ja interesē morganstuks iekš gmail.com
edzinsh
[info]edzinsh
Add to Memories
Tell A Friend
Uztaisīju šodien jaunu ierakstu, klausījos/skatījos un domāju.
Nu it kā ir diezgan labi, un tāds pašvērtējums man jau ir sasniegums, bet...
tā sēdēju un iztēlojos, ka esmu pie audition galda. Vai es sevi baigi gribētu? (pun intended)
Nē.

Mūzika: Lily Allen -- Fuck You

[info]darbs
[info]lasitajs_nr1
Add to Memories
Tell A Friend
Logo
Sveiki,

meklēju kādu, kurš/-a ātri un par viegli paceļamām naudām uztaisītu vienkāršu logotipu labai lietai.

Ja viss ies labi, tad sadarbība būtu arī uz priekšu ar materiāliem, maketiem etc. Būtu ļoti labi, ja var arī samaketēt.

Ldz uzrakstiet (ar kādu savu piemēru un izcenojumu) uz nils.konstantinovs at gmail

Paldies!
profile
pec
Name: pec
calendar
Back Septembris 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930