Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

March 23rd, 2019


krii
12:37 am
Gribēju priecīgi ierakstīt, ka man pat izdevās salabot taimkodu un tas pierāda, ka vismaz dažreiz cilvēki līdz ar vecumu kļūst gudrāki. Tad Ciba man norādīja, ka ieraksti nevar sekot cits citam nepareizā laika secībā, un es biju spiesta manuāli nomainīt ieraksta laiku.

Bet jūs man ticiet, ja!

(Leave a comment)

krii
12:24 am
Mana datora nobrukušais taimkods rāda jau nākamo dienu, akurāt to dienu, kad es atkal skaitīšos kļuvusi vecāka, un kārtējo reizi nesekmīgi apņemšos kādreiz izaugt par šarmantu, gudru asprātīgu un stilīgu dāmu, kura nepiespiesti flirtē un joko, un visiem, nu, labi, daudziem, patīk, un tad gan es atkal rīkošu viesības, klāšu galdu ar saviem skaistajiem Kuzņecova traukiem, un mēs visi līdz rītausmai dzersim, smiesimies, būsim mazliet ciniski, iesim ārā pīpēt, aprunāsim paziņas un mērīsimies erudīcijas krāniņiem (es labprāt eifēmismu lietojumā būtu dženderneitrāla, tomēr mērīties sievišķajiem orgāniem ir dikti sarežģīti, es pat nezinu, kā to dara, bet tā noteikti nav nekāda viesību spēle), un viesi atkritīs gulēt uz mīkstajām mēbelēm, apsegušies ar mājdzīvnieku nospalvotiem plediem, un izlietne būs leģitīmi pārpildīta traukiem, un jā, nu, būs tak tā dzīve vienreiz tāda, kādai tai jābūt!

Un šodien es impulsīvi-kompulsīvi nopirku kleitu, kuru droši vien nevarēju atļauties, bet viņa bija tik stilīga, ka es biju gatava parādu verdzībai, un tad ar kleitu somiņā es skrēju klausīties akustiskos prozas lasījumus (manā dzīvē pēdējā laikā ir ļoti daudz akustiskas prozas), un atklāju, ka esmu pazaudējusi vienu no pūcīšu auskariem, jo stilīga kleita un skaisti auskari - tad nu būtu par daudz laimes vienas sievietes mūžam. Mazliet pabēdājos un nolēmu atlikušo kādreiz aiznest pie juveliera, lai pārtaisa kulonā.

Ir pavasaris, un ir pilnmēness, un uz naktsgaldiņa vīst mimoza.
Avotu iela izskatās pēc upes gultnes, jo tā kādreiz esot bijusi upes gultne. Upi sauca par Speķupīti. Tā nu es dzīvoju Speķupītes krastā. Iespējams, tas daudz ko izskaidro. Jāatsāk taču skriet un vingrināt vēderpresi.

Ā, un vēl tikko konstatēju, ka man sākuši garšot Sicīlijas vīni ar saldeno rozīņu pēcgaršu. Ceru, ka nākamā stadija nav babulis, kas sūc krējuma liķierus vai ko tamlīdzīgu...

(10 comments | Leave a comment)

March 21st, 2019


ulvs
11:45 pm
Poll #21285 ko lai skatās?
Open to: All, results viewable to: All

Ko labāk šovakar skatīties? Ja ne šovakar, tad vispār?

View Answers

The Mule (2018)
1 (25.0%)

The Green Book (2018)
3 (75.0%)


(1 comment | Leave a comment)

krii
12:41 am
Banka tik tikko piespieda man atzīt sevi par politiski nenozīmīgu personu.
Īsu mirkli sajutos nedaudz skumja.

(5 comments | Leave a comment)

begemots
10:29 pm - improvements of one's lot (shed included)
Tas brīdis, kad tu pēc pusstundu ilgas vēdināšanas -- ārdurvis + viss otrais stāvs -- izej ārā, ievelc gaisu dziļi krūtīs un neizelpo līdz viesistabai, lai saprastu, vai tur no otrā stāva nākusī krāsas smaka pa nakti būs tik traka, ka no rīta nepamodīsies, vai tomēr varēs mēģināt gulēt.

(5 comments | Leave a comment)

f
10:17 pm
uz nakti lieku okeāna viļņus klausīties, ļoti relaksējoši. aiz aizvērtām acīm redzu ceļojumu uz kādu no taizemes pludmalēm, iztēlojos vakarus ar izgaismotiem barčikiem ūdeņu krastos. tālāk parasti netieku, jo atlūztu.

(Leave a comment)

martcore
07:40 pm
viss ir figņa salīdzinot ar amerikāņu 50-o gadu merkūrijiem
mūsdienās visas tačkas kā čuguna bruņutransportieri, ne tur kādas individualitātes, ne laika gara atspoguļojuma
cita lieta merkūriji

(nopūta. žesc.)


(12 comments | Leave a comment)

f
04:56 pm
sēžot mājās, esmu uzzinājusi apbrīnojami daudz par cilvēkiem, kuri nesēž mājās.
un
sēžot mājās, esmu noskatījusies apbrīnojami maz seriālus = kur nu seriālus - sērijas!, a filmas - vispār nevienu.
par to lielākā bēda. bet vakar izbraucu uz pilsētu, mašīnā paklausījos mūziku, un man izdevās uz mirkli atslēgt prātu. tā nudien ir, ka nogurdina ne jau miega trūkums, nē, nu tas gan jau arī, bet tā, hmm, nezinu, trauksme?, nezinu kā labāk nosaukt to stāvokli, bet ir grūti būt te un tagad. galvā visu laiku zobrati griežas.

(9 comments | Leave a comment)

prtg
01:44 pm
mūzdienas

(Leave a comment)

hedera
10:57 am
Labi uzrakstīts, lasīju priekšā Pankam un saprotoši smējāmies. Daži fragmenti pilnīgi tādi, ko es pati varētu būt uzrakstījusi.

Ciba, starp citu, man ir izteikta prokrastinācijas narkotika. Tā kā ziniet - kad es pēkšņi cibā rakstu n-tos komentārus, tas bieži nozīmē, ka blakus kādā tabā ir atvērts Svarīgs Darbs, kuram tūlīt, tūlīt ķeršos klāt, tādēļ jau esmu piesēdusi pie datora, lai to steidzamo darbu padarītu, kuru katru brīdi, vēl tikai atbildēšu šim komentāram...

(3 comments | Leave a comment)

March 20th, 2019


ulvs
07:08 pm
Lūdzu, palīdzīet man izdarīt secinājumus par pasauli un realitāti, atbildot uz šo jautājumu.

Poll #21284 kā tu jūties?
Open to: All, results viewable to: All

Kā tu šodien jūties?

View Answers

Izcili
3 (9.7%)

Labi
5 (16.1%)

Normāli
11 (35.5%)

Slikti
8 (25.8%)

Realitāte brūk kopā!
4 (12.9%)


(7 comments | Leave a comment)

ulvs
05:22 pm
Ādmiņu 4 - 2 izlase pieejama baudīšanai onlainā. Karstais links šeit.(3 comments | Leave a comment)

unpy
03:52 pm - Sava tizluma vērotāja piezīmes.
Diezgan labi ar sevi sadzīvoju, neko īpašu nepārmetu un ļaunu prātu ilgi pats uz sevi neturu. Teju vai vienīgais, kas man sevī visai regulāri kaitina, ir nespēja apgūt iemaņu glīti iešķilt olu pannā. Vidēji katra piektā vēršacs iztek. Parēķināju - pēdējo divdesmit gadu laikā šādi esmu sačakarējis vismaz 1460 ēdienreizes. Nožēlojami. Un vēl nožēlojamāk ir tas, ka it kā jau būtu laiks pie šīs konstantās tizlības pierast, bet nekā - katru reizi esmu tikpat nīgrs kā pirmajā reizē.

(43 comments | Leave a comment)

prtg
12:36 pm
Vārds "daiļrade" būtu jālieto atbildīgi

(Leave a comment)

begemots
12:14 pm
The vast majority of people that Mr. Mancini and his colleagues studied — almost 80 percent — already reported high levels of well-being before getting married, with no significant increase afterward. More often, marriage seems to be a reward for having a high level of well-being than a route to attaining it.

// When numbers mislead

(3 comments | Leave a comment)

unpy
11:48 am - Mūsdienu feminisma kritikas vērotāja piezīmes.
Latiņina par mūsdienu feminismu(krievu valodā).

(5 comments | Leave a comment)

prtg
09:26 am
Tab creep

(Leave a comment)

March 19th, 2019


krii
11:47 pm
Ir vēlāks nekā tu domā, - noteica mans dators un sāka rādīt citu laika joslu.
Šobrīd esot 23:47, viņš apgalvo. Jāiet gulēt, steigšus nudien.

(Leave a comment)

chaj
08:02 pm
Pajautā man.

(6 comments | Leave a comment)

ulvs
07:25 pm
Dievs, dod audzetājiem labu ražu un labu izpratni par stealth. Kaitina šie sausie periodi.

(6 comments | Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba