Papalisij
.. iespeejams.. 
22.-Jan-2007 09:47 am
.. ka tas viss velk uz mietpilsonisku dziivi, tacju, ja taa.. tad es labaak esmu mietpilsonis..:))
This page was loaded Jun 28. 2026, 7:43 pm GMT.