Papalisij
 
27.-Okt-2006 08:25 am
laikam buutiski buutu piespiest sevi briivdienas vienkaarshi noguleet..
.. atkal baisais sagurums paarnjemies..:((

.. veixmi..
Komentāri 
27.-Okt-2006 08:54 am
Jā, tas Tev būtu vissvētīgākais darbs.. Miegs ir vislabākās zāles :-)
This page was loaded Jun 28. 2026, 11:57 pm GMT.