Papalisij
 
7.-Feb-2006 08:57 am
.. pasaule shodien plakana.. un. tas nepriecee..:((
.. neesmu miera.. ne ar sevi ne citiem..:((
.. straadaas..:((
Komentāri 
7.-Feb-2006 09:38 am
Ieliec citas lēcas. Vai nopērc burbuļtelevizoru.
7.-Feb-2006 09:55 am
Tad acjgaarnais burbuljmonitors atliek..:)
.. gan jau.. driiz tiks pie jeedziiga darbelja.., bus jau ok..:)
This page was loaded Jun 28. 2026, 10:14 pm GMT.