Nesen Palasīt citus Laiks Par mani Ninonas virtuve atpakaļ? atpakaļ? tālāk? tālāk?
Ļaļaļā
User: [info]ninona
Name: Birjuza
kaut kas
Gaišzils
ieskaties
Kopā
Sēžu augstā tronī -
Holēriķe, flegmātiķis un trīs(i) bērni
[info]ninona
6 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Comments
From: [info]ninona Date: 2. Augusts 2005 - 17:56 (Links)

Re: Horoskopi

Tātad tavā uztverē astroliģija ir muļķības...

Manā nē.

Pazīstu cilvēkus, kas mācas astroloģiju, un tai skaitā ļoti daudz par garīgo pasauli un tik daudzko... Un ir KĻUVUŠI kritieši. Tieši caur to, ko mācās.
Un tās lietas IR.

Tieši tāpat kā ir cilvēkiem spējas dziedināt un paredzēt (varbūt tev ir - tikai netici) un tas nav nekas ļauns.
if From: [info]if Date: 2. Augusts 2005 - 20:53 (Links)

Re: Horoskopi

Nesaku ka nav astroloģijas, bet saku ka horoskopi ir prece,kurus reizēm (pie tam itin bieži) sastāda cilvēki neiedziļinoties šajā zinātnē. Tiem nav ne laika ne vēlēšanās pētīt zīmes un zvaigznes svarīga ir nauda ko iegūst no tirāžas. Cilvēks nav tik primitīvi veidots, lai darbotos kā datorprogramma pēc kodu (zvaigžņu) sistēmas.
Es biju fanātiska horoskopu pielūdzēja, bet tad man ieteica lasīt sava horoskopa vietā lasīt citas zīmes horoskopu. Un zini - piepildījās 100% piepildījās,pat ja biju izlasījusi tikai vakarā, tad paskatoties uz tās dienas darbiem viss bija pēc horoskopa - jaunavas, kaut esmu vēzis, ja skatās pēc horoskopiem.
From: [info]ninona Date: 2. Augusts 2005 - 21:50 (Links)

Re: Horoskopi

Viss atkarīgs no tā, kur un kā tos horoskopus skata.
Es skatu pati nezinu kāpēc, un tā ir ikdienas izklaide, bet TUR horoskops ir labs.

Ja vēlēšos personīgo horoskopu, to taisīs kāds no man pazīstamajiem.

Bezjēga.

6 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties