šīs varētu būt lieliskas lietotājbildes:
divi pēdējie ir bušbēbiji. pirmais Galago moholi,otrais Galago senegalensis
kā saucas zvēriņš pirmajā attēlā, nav ne jausmas, bet pilnīgā WTF izteiksme mani savaldzināja
Lasu sērijas Apvārsnis grāmatas. Džojas Adamsones Dzimusi brīvībai ir gadrīz pieveikta, to, kas par hiēnām, hiēnsuņiem un šakāļiem es apriju slimošanas laikā, palikusi tikai viena Loranca grāmata. Tās, kas par indiāņiem pārāk asinskāras (izlasīju vienu šausmīgu burkalu gabalu par sievieti, kas ilgi nodzīvojusi pie janoami cilts indiāņiem un tagad nevaru sadūšoties lasīt citu par Melnajām salām). tādēļ man jums pilnīgi nopietns jautājums vai latviski ir iznākusi kāda populārzinātniska grāmata par:
krokodiliem
bušbēbijiem
antilopēm
dzeloņcūkām
zebrām
žirafēm
burundukiem
degunradžiem
ziloņiem
bruņnešiem?
nezinu, kādēļ, bet mani vairāk interesē plēsēji, zālēdāji un putni, par šimpanzēm, babuīniem un gorillām arī noteikti grāmatas nesmādētu, bet tas mani interesē mazāk. Ideāli, ja autors pievērstoes tieši etoloģijai, nevis teorijām par miljoniem gadu senu pagātni, kas vairāk gaisā rakstītas.
Varbūt kāds atceras, kā saucas Apvāršņa grāmata par pingvīniem un vēl tā, kura rakstīta par Kanādas ziemeļiem. m?
paskatījos bildītēs vēlreiz un sapratu, kur iedvesmojušies Madagaskaras radītāji :)
Darels? :) Jaunajā tulkojumā ir iznākušas krietni vairāk grāmatu kā Apvāršņa laikos. Un, btw, tas gan nav lasāms, bet skatāms - ļoti ļoti rekomendēju šo - http://en.wikipedia.org/wiki/Life_on_Ea rth_%28TV_series%29
Varu nākamreiz iekopēt tev kompī.