porcelāna lellīte [userpic]

15. Oktobris 2020 (21:41)

Neierasti, bet jāieraksta arī labās mātes žanrā - biju uz īsu tikšanos ar bd logopēdu, teicu, ka gribu, lai manus ņem. Laba padarīta darba sajūta, lai gan nekas jau nav izdarīts

Comments

Posted by: bumsiic ([info]bumsiic)
Posted at: 16. Oktobris 2020, 07:49

Vai Tev pašai tā kā šķiet, ka ir pamats?:)Nu iet pie logopēda? Šie jau it kā iet pāri grupām un pārbauda mācību gada sākumā...nu, ja vien ir kaut cik apzinīgs speciālists.

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 16. Oktobris 2020, 08:56

Viņas septembrī vispār grupā nerunāja :D nr.2 šļupst uz s, nr.3 r nav līdz galam pareizs. Es ar viņām nosacīti regulāri mājās strādāju, bet nu kad atceros vairākas dienas pēc kārtas cik nu sanāk līdz vairs neatceros. Un gribu vēl kāda speca viedokli. Ja rados logopēds-defektologs ar tieksmi dramatizēt, vieglāk nekrist līdzi drāmā, ja savu iekšējo pārliecību var pamatot ar vēl kāda cita prof.viedokli.
Darbs nav nekas liels un traks, bet drusku vajadzētu gan piestrādāt

Posted by: bumsiic ([info]bumsiic)
Posted at: 16. Oktobris 2020, 11:57

Nu tātad slodzi savāc lielajās grupās. Pie mums valda absurds, logopēds labo sekas, nevis strādā ar cēloņiem, un ne jau logopēda paša ačgārnības dēļ, bet tādēļ, ka valsts un pašvaldība finansē tik lielu slodzi, ka var paņemt tikai lielās grupas. Jo visu vēl var labot līdz septiņu, astoņu gadu vecumam...tad nu ķer, ko var.:)

3 Lasīt komentārus piebilst