Fb skrien virsū smago segu reklāmas. No vienas puses droši vien neslikti, auksts nevar ienākt. No otras puses droši vien čaukst vai šņirkst. Un kā tad var izgulēties? Un miegā apsegties vai iekārtoties ērtāk. Nu nezinu gan, ar vatēto jau nebija pārāk ērti, bet tā vismaz bija silta. Kā bija citos gadsimtos kad mājas nebija siltinātas un logi bija mazi un komforta temperatūra bija cita pat īsti negribas iztēloties
Plakanā ir tā padomjlaiku sega, toreiz trīs veidi vien bija - vatētā, kamieļa un flaneļa. Un vēl stellēs austie vilnas deķi, kam vasarā ar paladziņu ar nav nekādas vainas. Zīda sega man ir plāniņā, to lietoju vasarā, bet ar biezāku pildījumu būtu labu labā arī ziemā, tie, kas Ķīnā zīda segas sapirkušies, atsaucas ļoti pozitīvi - silta, viegla un elpojoša.
Spalvainā, jā, tā ir tirdziņu versija, bet dažādām aitām ir dažāda vilna, domāju, ka tas ASV guļammaiss bija no ļoti specifiskas šķirnes. Man ir Latvijas aitu vilnas sega, un šādos bezapkures pavasaros zem tās jūtos ļoti labi.