Tā vīņš īŗ - Tā gadās jeb Ak tu Mērfij...

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Tā gadās jeb Ak tu Mērfij...
[8. February 2005|21:06]

Atļaušos es nedaudz te pārtraukt savu klusēšanas zvērestu, ar jūsu atļauju, protams. Bet nu tākā manu žurnālu neviens vairs te nelasa, un kas ir pilnīgi saprotami pēc vairāk kā 3 mēnešu klusēšanas, tad nu vienpersonīgi kā vienīgais lasītājs atļauju sev pātraukt klusēšanu.
Tad nu pie lietas. Domāju visi, nuok, Elviss varbūt nea, reiz ir nokļuvuši tādā situācijā, kad gribas nospļauties un piesaukt Mērfiju(jā, jā, to pašu kurš pazīstams ar saviem Mērfija likumiem). Nu lūk, man ar kautkas tāds sanāca. Vakar, pirms došanās uz ģitārspēles stundām, pačekojot savas kabatas, sapratu ka vairs ir palikuši tikai 36 santīmi. Turpatpakaļ uz Pārdaugavu viss nesanāks, nu un attālums pietiekami liels, lai nemeiģinātu ceļu veikt kājām, un laikapstākļi jau nu ar, kā zināt, nebija tie labākie vakar. Kautkas bija jāizdomā, lai iegūtu trūkstošos 4 santīmus sagādātu, jo diezvai tās trakās tantiņas trolejbusā mani saprastu. Protams, kā šādās situācijās notiek, karti līdzi paņēmis nebiju, skolasbiedri jau sen bija gabalā. Nācās vien doties pie kāda no seņčiem. Tuvākā iespēja bija 20-25min attālumā kājāmejot vienā virzienā. Tad nu veiksmīgi tiku pie vajadzīgā piķa, 4 santīmiem(!!!) :). Laimīgi izstaigājies beidzot devos trolejbusā iekšā. Visa šitā staigājiena dēļ kāreiz trāpījos sastrēgumstundā un trolejbuss bija krietni vien pāāārrpildīts. Mazliet saškrobojies un cīnoties par izdzīvošanu trolejbusā, tantiņai, kas kautkur tālumā trolejbusā prasīja samaksāt par biļeti(ne tieši man, bet ~ trolejbusa aizmugurei), tos 20 santīmus nepasniedzu. Laimīgi izdzīvoju trolejbusā un veiksmīgi nokļuvu tur, kur jānokļūst. Patīkami bija apzināties ka viss mans gājiens bija kaķim pie astes, laigan ja man to 4 santīmu nebūtu biļeti man noteikti būtu prasījuši nopirkt. Bet nu Mērfijs paliek Mērfijs... Nu un pilnai laimei atpakaļceļu veicu ar pavisam citu transportu par kuru nebija jāmaksā. Tā nu veiksmīgi nonācu Ogrē, neiztērējot nevienu no sūrigrūti gūtājiem santīmiem :). Mērfija likumi strādā pilnībā.
Current Mood: dikti labs :D
Current Music: Pink Floyd - The Final Cut

(4 comments | Leave a comment)


Comments:


[User Picture]
From:[info]trusisz
Date:February 9th, 2005 - 04:32 pm
(Link)
stulbi
[User Picture]
From:[info]icey
Date:February 10th, 2005 - 07:38 pm
(Link)
es visu uzmanu :P
[User Picture]
From:[info]x_f
Date:March 6th, 2005 - 02:22 pm
(Link)
Piedzīvojums pamatīgs, bet, jā, Tev taisnība. Ja Tev trūktu to 4 santīmu, Tev tos noteikti pieprasītu. Lai arī sviestmaize ne vienmēr krīt ar sviestu (margarīnu) uz leju, lielākoties tā tomēr ir.
[User Picture]
From:[info]felipe
Date:March 12th, 2005 - 09:31 pm
(Link)
Ehh, man bij liidziigi vienreiz. Nebij 20 santiimu ko par autobusu samaksaat,bet toreiz veel bij taads jaukums kaa taksobusi, un tad nu es ielaviijos,shoferim neredzot, un veiksmiigi tiku liidz maajaam bez starpgadiijumiem.

> Go to Top
Sviesta Ciba