Šugā faiv
 
25.-Jan-2007 08:58 am
Vakar nopirku papīru kaligrāfijai. Pirms rakstīšanas padomāju ka ir jāpaēd, tad miesa būs mierīgāka un dvēselei būs vieglāk izpausties. Kļūdījos. Jau kādu laiku ēdu pārsvarā tikai japāņu ēdienus, bet vakar izdomāju noprikt cīsiņus. Nē, nu, cīsiņi bija ok, bet tā bija pirmā reize kad es sapratu kāpēc indieši neēd gaļu un kāpēc to pašu nedara budistu lielākums. Gaļai laikam nav ne vainas, bet, pirmkārt, nedrīkst ēst pirms nodarbībām, otrkārt, gaļai nav ne vainas, bet katrs noteikts ēdiens maina miesu tā, ka dvēsele darbojas savādāk.

Rezultātā es sabojāju papīra kalnu, ko izķēzīju ar prāvu tušas daudzumu.

Gaļa neder (ken, sjõ, aiki, un tt.)-do nodarbībām.

Sanāca tikai pāris labas lapas, bet arī tās tādas kā brutālas.
Bija nenormāla gara plūsma, galds sakarsa zem papīra, bet... Kas ir spēks, ja tam nav pielietojuma? Negāja tā, kā gribējās.
Comments 
25.-Jan-2007 11:10 am
es tikai pateicu, kā tas ir teorijā, saskaņā ar ajurvēdu. ja es tagad pēkšņi sākšu darīt visu, ko kāds gudrinieks pasaka, ka tā ir pareizi, kas tad būs? ;)

ajurvēda arī saka, ka sieviete savā mūžā var mīlēt tikai 1 mužiku, ja viņai ir sex pirms laulībām - tad viņas karma ir sapista, viņa var tikai garus matus nēsāt un mazgāt tos drīkst tikai reizi nedēļā - tas ir biežākais, jo savādāk redz viņa sapiš savu enerģētiku.

P.S. es pēdējā laikā nu ļoti reti gaļu ēdu, tikai, ja piem.kāds baro, vai pie ecmammas. tās ir baigās izmaiņas, jo vēl gadu atpakaļ man vismaz reizi dienā kādu gaļas gabalu vajadzēja apēst, lai man nenāktu kautkādi vājumi virsū.
25.-Jan-2007 11:12 am
šādu vādu "sapiš" lietošana arī bojā enerģētiku ;)
25.-Jan-2007 11:43 am
tas ir atkarīgs, kā tu/es to uztver.
25.-Jan-2007 11:53 am
hehe...tiesa gan par to ajūrvēdu...bet, zini, es domāju, ja mēs sāktu pamatīgi urbties un to studēt, mēs saprastu to jēgu, kādēļ gari un nemazgāti mati utt...Arī to pašu dziļāko būtību par to mīlēšanu. Bībelē jau arī, zini, rakstītas ļoti dažādi izprotamas lietas. Viss atkarīgs no attīstības līmeņa.

P.S. Jā...šķiet, likumsakarīgi bez gala - mēs pašas pie tā nonākam dabiski un bez sāpēm. Neprasās to gaļu un viss.
This page was loaded Nov 23. 2024, 9:05 am GMT.