Šugā faiv
 
26.-Aug-2020 09:56 am
Pagajušgad veicu pētījumu par Japānas vadības stila izmaiņām un, tai skaitā, skāru arī sieviešu nodarbinātības jautājumu.
Nebūdams sieviete daudz ko neredzēju un nezināju, bet toreiz gluži atvērās Pandoras lāde: gan no vīriešu puses, kuri ar sievietēm strādā, gan no sieviešu puses, kuras savas domas par to visu izteica.
Pēc pētījuma palika iespaids, ka sabiedrība apkārt ir primitīva un visa advancētība ir tikai fasāde.
Joprojām nevaru tikt no tā iespaida vaļā.
Ar galvu saprotu, ka Japāna nav vienīgā vieta kur daži cilvēki ir vienlīdzīgāki par citiem, bet iespaida klīdēšanā tas neko daudz nepalīdz.
Comments 
26.-Aug-2020 08:58 am
Piekrītu par drošību, par technoloģisko attīstību nē, bet es nezinu kā to var izmērīt.
Bet, vispāri, pēdējā laikā emansipācija pieņemas spēkā un nekādas briesmīgas tendences nav manāmas: noziedzība krīt, technoloģijas kā atpalika, tā atpaliek, par organizētību man vispāri nav ne jausmas, jo, manuprāt, japāna ir aziātisks haoss.
Turklāt, ne jau visa emansipācija ir amērikāņu "woke" padarīšana, tie vispāri ir pilnīgi rieksti, manuprāt, un nav nopietni ņemami.
26.-Aug-2020 09:51 am
Varbūt, ka emancipācija var notikt arī bez wokisma, bet par to grūti spriest, jo Rietumos (ne tikai ASV) tādu piemēru nav un tas viss korelē ar pieaugošu haosu visās dzīves sfērās. Tad jau Padomijā emancipācija bija bija racionālāka un bez lieka dramatisma.
26.-Aug-2020 10:20 am
Piekrītu, tā ir viena no retajām sfērām kur Padomija bija daudz vai maz veiksmīga.
Par haosu runājot, manuprāt, ir jāmāk atšķirt graudus no pelavām: haoss ir neizglītotības, zemās kultūras, zināmu valstu propagandas un taml., rezultāts. Emancipācija ir tikai katalizators. Zini, apmēram kā reliģija: pati pa sevi reliģija var būt pilnīgi OK, bet haoss rodas, kad reliģiju sāk izmantot kā ieganstu haosa radīšanai.
This page was loaded Dec 23. 2024, 6:20 pm GMT.