mmd's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Tuesday, October 8th, 2019
09:44 - Man nepatīk ūdenī
Vakar vakarā eju uz mājām. Līst. Un tad busiņš pabrauc garām - tik tuvu ietvei, tik ļoti apšļaksta, tik auksts tas ūdens. Kā upē iekāpt ar visām drēbēm.

Būs jābrauc uzmanīgāk.

(ir ko piebilst)

Monday, September 30th, 2019
07:35 - Rudens SUP
Ja gribas Zelta Rudeni, bet negribas ļaužu barus un sastrēgumus Siguldā, tad paņemiet laiviņu vai SUP dēli un apbrauciet Zaķusalu.

Tikai - nedariet tā kā es izdarīju :) Jo, redzies, mans vestibulārais aparāts paģēr strādāt ar visiem muskuļiem lai neapgāztos un tas nozīmē, ka strādā arī pēdas. Un ja pēdas ir ieautas melnās botās, tad tās sāk sāpēt jau pēc 5 minūtēm. Rezultātā, es stājos krastā, āvu baltas basas kājas un botas atstāju krastā.

Viss pārējais bija jauki - rudens krāsas, motorlaivu viļņi, deltaplānu triki. Saule vēl sildīja, lietus lija, viens varavīksnes loks, tad otrs un es pirmo reizi biju tik tuvu "zelta podam", kas aprakts tur, kur varavīksnes gals. Bet, tā kā gals bija pārdesmit metrus no manis un tas bija Daugavas vidū, tad jādomā, ka pods sen jau nogrimis un peldēties man galīgi nepatīk.

Paldies Riga Wake puišiem par kafiju - nākamajā garajā braucienā jāsarūpē dzēriens un šokolāde.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, September 23rd, 2019
12:44 - SvDiena
pamošanās (daudz par agru)
kafija (atnesa uz gultu)
brokastis (Kool brieža burgeris)
darbs (ar taustāmu rezultātu, krāmēju malku)
atpūta (ja ir auto, kas ikvienu braucienu padara par atpūtu)
stress (divi bērni + darbs + ikdienas sīkās raizes)
miegs (jau vienpadsmitos vakarā, lai varētu nākamajā ritā sākt visu no gala)

(ir ko piebilst)

Tuesday, September 17th, 2019
09:21 - smaciņa
Manā mašīnā kāds ir nomiris.

Ja atstāj bagažnieka pārsegu vaļā - smird. Pat meitas aizmirstais asinszāļu pušķītis to nenomāc. Smird pēc kaut kā sapuvuša, pretīga. Protams, ka visu izkrāmēju un pārkramēju un neko neatradu. Atliek vien atdot mašīnu uz ekstra dziļo, pilno, kārtīgo tīrīšanu un cerēt, ka viņiem izdosies likvidēt to, ko es neatrodu.

Piezīme sev nākotnē - kad ienāk prātā ideja vest no meža/ezera mājās baļķīšus un bluķīšus, lūdzu neizvēlies to mašīnu, kas paredzēta lai vizinātu klientus no lidostas uz ofisu vai doties darba komandējumā uz Viļņu.


UPD Lietainās dienā automazgāšanas kantorī vīri garnlaikojas. Ja jātīra salons - iesaku.

(4 comments | ir ko piebilst)

Monday, September 16th, 2019
11:57 - Once Upon a Time in Hollywood
Patika, jo gara, jo niansēta, jo bez steigas un ļāva sajust nianses. Ja salīdzinam ar "traditional action", kas ir kā kaislīgs drāziens, šī bija niansēta erotika un maigošanās līdz kulminācijai un vēl fantastiska pēcspēle, kura ļauj vaļu fantāzijai. Bija fantastiski kadri, kad es skatījos un domāju - fak, kā tā var izplānot un novadīt kameru. Bija kadri, kuros piedomāts pie vissīkākajām detaļām (kā piemēram eļļu ēdošs V8 - nevis vienkārši dūmi, bet tieši tas zilais un pēc piedeguma smaržojošais, kas sajaucas ar benzīna dūmiem). Un paviršība/absurdums slepkavības ainās - tas protams Tarantīno rokraksts. Jo slepkavība nav galvenais, bet bez tās (tā pat kā sexā bez kulminācijas) nav jēga nekam - ne pirms, ne pēc.

Ir protams arī otrs skaidrojums - es reizēm asociēju sevi ar piņājošu četrdesmitgadnieku, kurš neredz savas veiksmes un iespējas. Tāpēc jābrauc brīvdienās uz laukiem un jāatrod mans ugunsmetējs.

(4 comments | ir ko piebilst)

Thursday, September 12th, 2019
15:20 - Piezīme sev pēc xxx gadiem
Ja pienāks tā diena, kad es zināšu - drīz jāiet, es pacentīšos atstāt aiz sevis neko. Neko no mantiskajām vērtībām. Nauda kontā varētu būt maksimums. Viss pārējais ir ahujenākās klapatas tiem, kam tas jānokopj.

(10 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 10th, 2019
11:37 - No kolēģu izteikumiem ...
Es šodien to redzēju - tas ir ass. Tas nav maigs un patīkams. Tas ir šņirkstošais.

(ir ko piebilst)

Monday, September 2nd, 2019
11:56
Es dievinu pirmo septembri. Bērni aizdodas uz skolu un iestājas mierīga ikdienas rutīna. Tagad tikai jāsakārto pulciņi un vaŗes ķerties pie Ziemassvētku brīvdienu plānošanas.

PS Laiks ārā dievīgs

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, August 31st, 2019
08:33 - Trampulīni
5m - check
7,5m - check (vajadzèja 5 min lai saņemtos)
10m - neatradu motivāciju

PS Man tomer ir baigi bail no augstuma

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, August 26th, 2019
11:15
Romantiķis:
- Wow, paskaties cik skaisti! Iedomājies, katru reizi, kad mēs mājās braucam agri, agri no rīta, viss ir tik skaists un brīnumu pilns.

Praktiķis:
- Tas tāpēc, ka Tu neesi pieradis redzēt pasauli saullēkta gaismā. Ja brauksi katru dienu, pieradīsi un brīnumi izzudīs.

(ir ko piebilst)

Saturday, August 24th, 2019
15:26 - Ar bitèm ...
Vai tas ir normāli, ka bites iekārto māju vecā kurmja alā?

Vai ir vēl kāds zvērs (izņemot lāci), kurš būtu gatavs paciest bišu dzēlienus, lai tikai tiktu pie medus?

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, August 23rd, 2019
16:41 - Realitīvi
Kamēr diviem ir bēdīgi - nu tur, lauzti kauli un asfalta slimība, tikmēr man - priecīgi, jo vecākais bērns tajā visā noraudzījās un teica - nu labi, nepērkam moci. Ir protams noteikumi, bet tas jau atkal - relatīvi.

(ir ko piebilst)

Thursday, August 22nd, 2019
15:33 - Ačkariks Vol.2.
Piecelties agrāk - ček
Aizbraukt uz semināru, ierasties pirmajam - ček
Noparkoties - ček
Aizmirst izslēgt gaismas - ček
Pēc darba aizvilkties līdz mašīnai - ček
Padomāt visu to labāko par kolēģiem, kuri visas dienas laikā nav pienākuši pie manis un pateikuši - vecīt, tu aizmirsi gaismas izslēgt - ček


Jocīgi tie cilvēki (es) un viņu nosacījuma refleksi. Melnajā mašīnā visu laiku meklēju iespēju nospiest rokas bremzi ar kāju, violetajā - pilnīgi aizmirstu par gaismām.

(ir ko piebilst)

Wednesday, August 21st, 2019
09:06 - Ačkariks
Tātad, iedomājies, ir ārkātas situācija - jāglābj bērns no karojošiem kristiešiem. Lidoju cauri pilsētai, nometu ielas malā mašīnu, skrienu, glābju, darbojos. Pēc stundām divām atgriežos un konstatēju - mašīnas nav. Izstaigājam ielu, viens kvartāls, otrs, uz priekšu un atpakaļ - nav. Bet es skaidri atceros - noparkojos šeit, pie apmaksas automāta. Nu neko, sāku apzvanīt policistus - parastos un pašvaldību, piezvanu apdrošinātājiem, gaidu... Gaigu... Prātā jau iztēlojos, kāda varētu būt jaunā mašīna un tad es netīšām nospiežu pogu uz atslēgas un tālumā kaut kas iemirgojas, iezaigojas un es atrodu savu auto.

Pateicība visiem iesaistītajiem dienestiem, ļoti profesionāla un iejūtīga attieksme, gan pirms, gan pēc.

Ar cieņu,
Ačkariks

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, August 9th, 2019
12:13 - Tik daudz jautājumu ...
Kapēc mūzikas skola jānovieto blakus viesnīcai, kurā guļ paģirains es? Kapēc bundziniekam jāieplāno nodarbība agri no rīta? Kāpēc nolādētie tūristi nepaņem savas nolādētās pankūkas un nepārtrauc tā nolādētā aparāta nolādēto pīkstēšanu?

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 31st, 2019
07:02 - Tātad, par V8
Pilsētā un mierīgi ripinot pa Vidzemes pakalniem, tas murā kā kaķītis, bet tad, kad iespiež grīdā, tas pārvēršas par tīģerīti.
Viss ir jauki un skaisti, sānslīdes paredzamas un viegli "noķeramas", tomēr atslābt negribas, īpaši tad, kad pie stūres sēž pusaudzis un spidometrs rāda trīsciparu skaitli.

Nu kā tas ir iespējams, ka ceturtdaļgadsimtu vecs metāla gabals ripo labāķ kā vakar iegādāts? Un runa ir ne tikai par jaudu.

(ir ko piebilst)

Monday, July 29th, 2019
11:25
Atsakoties no sēdēšanas svētdienas vakara Rīgābrauktgribētāju sastrēgumos, mēs ieguvām mierīgu vakara ar dzērvēm (lielās māca jaunajām lidot), badmintoniem un kulinārām izvirtībām uz grila un saulrietu - tik siltu un mierīgu, ka varēja to ēst ar karotēm.

Šodrīt piecēlāmies 4:30, satikām stirnas, staltbriedi (200m no mājas, ar tādiem RAgiem) un saullēktu pār Vidzemes nelīdzenumiem.

Šogad vasara turpina izdoties.

(ir ko piebilst)

Thursday, July 25th, 2019
16:49 - Drīkst es palielīšos ....
Mans pirmais V8
Par sajūtām un iespaidiem - pēc weekenda.

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 8th, 2019
23:46 - -enes
Brīvdienas raksturojošie lietvārdi:
Lācenes;
Lapsenes;
Gailenes.

Labi, ka mežā nesatikām ne lāčus, ne lapsas, ne gaiļus.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 2nd, 2019
09:38
Apkaltušas pekanriekstu maizītes starppilsētu autobusā ir bonuss.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba