Dec. 15th, 2020 @ 08:25 am (no subject)
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]savanna
Date: December 15th, 2020 - 11:09 am
(Permanent Link)
Sadzīvē - kolēģi, paziņas, sveši cilvēki pasākumos, es labi spēju adaptēties un ignorējot "bīstamas tēmas", atrast kādus kopīgus interešu tematus par kuriem var ērti runāt.

Savukārt sociālajos tīklos, kur ir lielāks kontaktu loks kā ikdienā blakus, mani traucē, ja informācija un raksti ir man pilnībā neinteresanti vai pretēji manai pārliecībai. Tā sakot, es nedzēšu paziņas no kontaktiem, bet es tos apklusinu uz mēnesi, ja parādās daudz šērotu tēmu, kuras man ir netīkamas. Pēc mēneša, ja joprojām turpinās viena veida man neinteresants saturs no konkrētā cilvēka, es to nedzēšu, bet nospiežu unfollow. Tas nozīmē, ka viņa teksti manā redzeslokā vairs nerādīsies, bet, ja būs nepieciešamība sazināties, piemēram, kā ar kādas jomas profesionāli vai ar radinieku, tas būs izdarāms viegli.


Piemēri. Kāda augu veikala pārstāvis sāk publicēt visus Gobzema rakstus, jo ir tā piekritējs. Es redzēt visu to negribu un cilvēku apklusinu savā lentā. Tomēr, ja kādreiz mani interesēs augu iegāde, tad es cilvēkam uzrakstīšu ziņu vai arī meklētājā viņu atradīšu un paskatīšos, vai ir kaut kas iepostots par augiem.

Jeb arī ir paziņas vai kāds kolēģis, kurš dalās ar visiem konkursiem un īpaši tiem, kuri ir fake. Redzēt saturu negribu, bet saglabāt cilvēku paziņu lokā ir noderīgi, ja nu kādreiz vajadzēs sazināties.

:) Tas ir kā mobilā telefona kontakti. To telefonā ir simtiem, bet reāli zvanu tikai tuvākajiem cilvēkiem un pārējo esamība sarakstā mani netraucē. A ja nu noder un ir nepieciešamība sazināties. Tas, ka kontakti ir, nenozīmē, ka es tiešām ar visiem gribu sazināties un zināt, ko cilvēki ēd brokastīs vai arī, kurā veikalā iepērkas.