mind_unit - Par (dvēseles) spoguli. [entries|archive|friends|userinfo]
mind_unit

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Par (dvēseles) spoguli. [13. Okt 2020|19:38]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Nēsāt masku ir pretdabiski. Lieli cilvēka smadzeņu resursi tiek nepārtraukti trenēti un ziedoti tam, lai apgūtu un pielietotu spējas lasīt cilvēku sejas. Tas ir supersvarīgi. Cilvēka sejā ir viss! Atceroties to Melnā Spoguļa sēriju, kurā cilvēki varēja izslēgt iespēju redzēt vienam otru, man joprojām iet nepatīkamas tirpas pār kauliem! Un tagad mums liek nēsāt maskas teju vai visur. Gluži kā filmā, tikai daudz nožēlojamākā veidā no tehniskā viedokļa un daudz masveidīgāk. Cilvēki, nemanot, no īpašām individuālām būtnēm ar savu unikalitāti un dvēseli, paliek par nāvi nesošiem bezpersoniskiem bīstamības objektiem.
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]bolero_10
Date:13. Oktobris 2020 - 20:07
(Link)
Dvēseles spogulis jau paliek neaizsegts. :)
From:[info]mind_unit
Date:13. Oktobris 2020 - 20:46
(Link)
Skaistus vārdus un nodrāztus citātus mīlot, jā. Bet ja runājam konkrēti par to kā darbojās mūsu smadzenes, tad nekā! Svarīga ir visa seja, katrs muskulītis un grumbiņa. Maska ir veids kā cilvēku depersonalizēt un padarīt par bezveidīgas masas daļu. Sasaucās tas ar to, kas notiek Baltkrievijā, Habarovskā un tml. Tiem brašuliem balaklavās arī acis redzamas, bet kad kādam norauj masku, kā apmīzušies kucēni mūk un slēpj seju, izmisīgi mēģina to masku uzvilkt atpakaļ, kaut uz otru pusi! Seja ir tā kas ļauj tevi identificēt, atšifrēt un izlasīt.
[User Picture]
From:[info]bolero_10
Date:13. Oktobris 2020 - 20:58
(Link)
Nejauc mušas ar kotletēm.
From:[info]mind_unit
Date:13. Oktobris 2020 - 21:12
(Link)
Domā, muša medicīnas maskā ļoti atšķiras no kotletes balaklavā? Aspekts par ko runāju es, cilvēkam tiek atņemta viņa identitāte, saglabājās. Mērķi, pielietojums un sekas protams dažādi.
[User Picture]
From:[info]magnolia
Date:15. Oktobris 2020 - 22:04
(Link)
šodien ar daudz klientiem tiekoties tieši bija sajūta, ka ar tām pārstāju tos just kā personības.kā daļu no paklausīgas masas gan. cieņa arī vairs tikai domās, ne sajūtās.
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:13. Oktobris 2020 - 21:41
(Link)
Tāda laime, ka tev nav neviens tuvinieks un draugs riska grupā #blessed, kā dēļ domā, ka masku valkāšana ir ļaunuma sakne.
Karoče, tad jau sanāk, pēc tavām domām, zobārsti ir kaut kādi ļaunuma saknes, nāvi nesoši, jo ikdienā allaž velk mutes aizsegus, kad atrodas pāris cm attālumā no pacienta sejas. Arī tas tur aktieris no filmas Ezera sonāte ir pridurks, jo omg, labā filmā nofilmējies ar mutes aizsegu, viss, nāve,pļutka un posts. :DDD
Nē, nu es saprotu, ka kaut kādiem urļikiem ar kādreiz salauztiem deguniem ir baigās problēmas uzvilkt masku, jo white trash men individuālo sniegpārsliņu nedrīkst aizskart, jo "prinzipi".
From:[info]mind_unit
Date:13. Oktobris 2020 - 21:52
(Link)
Neskatoties uz to, ka es uzskatu šo masku histēriju par absurdu un neefektīvu, un domāju, ka būtu jāievieš pavisam citi pasākumi, es ievēroju savas valsts likumu prasības. Es nēsāju masku kur un kad tas tiek prasīts. Gribēju tikai dalīties savās pārdomās par vienu atsevišķu šī pasākuma aspektu.
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:13. Oktobris 2020 - 22:25
(Link)
Nu lūk, es arī gribētu citus pasākumus un pilnīgi cita izmēra naudas maku, ne visi ir būmeri ar jau esošu māju vai zemi.
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:13. Oktobris 2020 - 21:47
(Link)
Bet par sci-fi "omg visi tik vienādi, uga uga čaka", nu kuru tas piš? Katram savi siltumi, piedzīvojumi, pārdzīvojumi, dienas rituāliņi, ja tu neesi spējīgs/a to pamanīt, tad tu esi tas uga uga čaka biorobots.
From:[info]mind_unit
Date:13. Oktobris 2020 - 21:55
(Link)
Dievinu neizvēlīgu rupjību lietošanu un nekontrolētas emocijas! Pubertāte?
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:13. Oktobris 2020 - 22:08
(Link)
Piedod, vienkārši šodien redzēju ļoti skaistu sievieti maskā. Viņa lasīja grāmatu un iemiesoja kaut ko ļoti skaistu un jauku.