< back | 0 - 10 |  
miera_lapsa [userpic]

Oi!

September 12th, 2011 (05:47 am)
current mood:
happy
happy
current song: die happy - I Am

rekā man te. sen atkal neesmu rādījusies.
ah. pozitīvi. viss ir tik pozitīvi.
dzīvei ir kvalitāte... jūtos kā iemīlējusies otro reizi.
iririr. :)
Man Londonā prasīja vai neesmu modele, man gan liekas ka mani auguma parametri neatbilst gluži modeles augumam, bet rekā. :) eh. nu jā. te jau latvju zeltenēm ir komplimentu paradīze..
un mārčuks mīļrupucis. mana mazā narkotika. :) eh. liek pacelties spārnos. un pat Redbull nevajag :D Katrai pa tādam!
Un Latvijā arī vēl par smuku sauc [nav jau redzējuši un neredz ka krunkaina,veca un nesmuka palieku :D]

akakak. melo tie kas saka ka dzīve nav rožu dārzs, jo dzīve ir tieši tāds rožu dārzs cik rožainu to pats vēlies, cik pats kop savas rozītes.. :) jup.
visi precās. sāk likties ka tulīt pašai arī jāprecās, bet es laikam izveelos vēl mazliet pagaidīt. :) gan jau to vēl paspēsim :)

miera_lapsa [userpic]

kā būtu ja būtu

September 14th, 2010 (06:37 pm)

Tā nu pēc gadiem uzzināt par kādu kurš tev tiešām ir paticis, ka esi patikusi viņam un ka viss ir varējis būt ir mazliet jocīgi. un pat skaisti pasapņot kā būtu bijis ja būtu bijis.
mazliet skumji, ka tā un tomēr ne tik ļoti.. :)

miera_lapsa [userpic]

cīnoties par spārniem nogurt.

August 23rd, 2010 (03:51 pm)
current mood:
lazy
lazy
current song: Slipknot - vermilion, pt. 2

Nestāvi atpūsties, ja esi noguris no visa. Tam nav laika. Tā čukst balss manā galvā.
Nevaru jau viņu vainot.. kliegt tā uz mani arī nevar. Diemžēl.
vai arī es tā pat neklausos. vismaz ne vienmēr. vai drīzāk, ne tad kad viss vairāk vajag klausīties.
Un kad es tai kliedzu virsū, lai tā stāsta, ko darīt, kas esmu, tā vairs neatkārto iepriekš teikto un manis sen aizmirsto.
Loģiski? nē. Bet likumsakarīgi gan.

Reizēm gribas mazliet tikai noraut to ķermeni nost un mazliet tikai atbrīvoties no materiālām lietām un vajadzībām, lai tikai mazliet vairāk varētu ieraudzīt, sadzirdēt un saprast. Mazliet jau nav daudz prasīts vai ne? Vai varbūt es prasu mazliet vairāk kā mazliet??

miera_lapsa [userpic]

smells like teen spirit.

November 21st, 2009 (12:17 am)

Juutos tik atsveshinaajusies no shiis maajaslapas, no savas ikdienas..
nee. shii nav ikdiena, mana ikdiena ir mainiita.
ritma vairs tajaa arii nav. un dziive bez ritma ir tas pats kas muuzika bez ritma.
Laikam paaraak daudz saak pietruukt. un tomeer ir tik daudz kaa pozitiiva.
Varbuut manis pashas pasaule ir paaraak aizpildiita ar visaadiem niekiem, lai taa speetu iekljaut visu plasho pasauli?
Mammu. es gribu maajaas. gribu redzeet draugus, juus un kakji. Atvadiijos veel kad vinja bija pavisam mazinja. Bail neatpaziit [bet vinja tachu taada ir vieniigaa.] Vai varbuut baidos neatpaziist visus tuvos, kuri kljuust aizvien taalaaki? Vells. Vai tuvaaki?

es vairs nezinu. es vienkaarshi veelos te palikt muuzham.
es vienkaarshi veelos braukt maajaas.
es vienkaarshi juutos apjukusi, sailgojusies.
es vienkaarshi vairs nezinu.

un es neatvadiijos no vinja. no taa kura tik ljoti veeleejos.

un tomeer man blakus ir veel divas pasaules. viena vismiiljaakaa, vistuvaakaa, kas ir manaa kaa ieliimeejusies, bet tai ir pashai savi sapnji, iluuzijas, naakotne, ko mees dziivosim un dariisim kopaa. otra vienkaarshi miilja ar savu raksturu un kraasaam, un ja man buutu tai jaaievada parole, taa noteikti buutu Led Zeppelin.
un tomeer muusu pasaules ir tik tuvas, cik vientuljas... un taas nav skumjas. taa ir laime bez beigaam.

miera_lapsa [userpic]

Jūlija pēdējā dienā.

July 31st, 2009 (08:05 pm)

ļauj bezcerībā apiet sevi un vārdus kuriem negribētu pieskarties. ļauj ieskriet "Bistro" un nokūpināt vienu cigareti, izdzert tēju bez cukura un skriet tālāk. ļauj būt viņa meitenei no pagātnes, tavai meitenei šobrīd, un nākotnē atstāj daudzpunktītes.
ļauj pieskarties tavām lūpām, esi mans plecs, esi mans zaldāts kuru mīlēt. Es viņu mīlu, vai tu to nezini, kuce?!
Jums ir sezona kad zvejot, man būs sezona, kad nokrist nepiepildītā rudenī. Jums būs dienas kuras pavadīsiet dzerot šņabi un alu tajā cietumā, no kura aiziet spēj retais, kamēr es sēdēšu uz jumta ar piena paku un klausīšos regeju. Gandrīz izklausās pēc karavānas tuksnesī, kurā es spēlēšu tikai smilša grauda lomu klausoties vēja sinfoniju, bet jums visiem vienmēr bijusi izvēle, but smilšu graudiņam, vai dot ēzeļiem un kamieļiem savu nastu un sevi nest.

un tomēr es jūsu izvēli cienu. un es mīlu jūs vairāk par sevi.

miera_lapsa [userpic]

nu vot.

June 21st, 2009 (05:44 pm)

apmulsums ir ta'da dīvaina sajūta, pat tad ja tu īsti nezini kāpēc jūties tik samulsis.

īstenībā vakarvakars viscauri liek man apjukt, bet lai arī kā. man vakardiena/šorītdiena patika. Sen nebija gadījies TĀA ar kādu cilvēku parunāt, un ar Zaķi un kārli izglābām bomzenīti :) un vispār tik daudz jauku cilvēku bija tur un visu laiku runājāmies un tā, pat ja arī mani tas kuru mīlu nesaprata, es atteikšos kaut ko nožēlot jo nedarīju neko nosodamu, ja neskaita to ka pārvietoties nepārāk labi mācēju... sen nebiju tā izballējusies... nu tik emocionāli un dažādi pareizāk sakot :)

bet jau atkal vismaz pēc jāņiem % metu nost :)

miera_lapsa [userpic]

nuja

June 18th, 2009 (12:46 pm)

īsta milžu cīņa.

miera_lapsa [userpic]

..

June 10th, 2009 (01:48 pm)

un ar šodienu beidzās visas manas mocības. Kautkā dīvaii, bet pēdējais eksāmens :) un 19.06 izlaidums. žēl gan par to ka tikai cilveki seši ir aicināti.. :)

miera_lapsa [userpic]

Oranži mati.

June 9th, 2009 (05:15 pm)

Gribējās dziedāt šoreiz par sarkaniem matiem, bet tagad jādzied par spilgti rōzā. :) un nemaz tik slikti tā kļūda neizskatās. :)

bet vakar gan sajutos slikti. nāca pretī divas meitenes [izskatiijaas taadas salietojusaas] un teica: fūj cik nesmuka meitene... nekad neesmu jutusies skaista, bet man patiešām sasāpējās... draugiem pastāstiju savu bēdu, bet tie tik, lai neklausos tādos pāķos, ļoti skaista meitene esi, viņām skauda utt. bet tas jau draugu pienākums - pateikt kādu labu vaardu un nomierināt :)

lai cik smieklīgi tas nebūtu, pēctam mājās visu vakaru raudāju, runcīts žēloja un līdz pat iemigšanai raudāju par to ko man pateica... pirmo reizi savā mūžā kaut ko tādu dzirdēju, tik briezmīgi pazemota jutos un neglīta... un tas lūk arī bija tas kas man ļaus turpmāk līdz 19.jūlijam uz ūdenīti sēdēt... tieši tie vārdi :) varbuut tad arii pati sajutiišos labaak un tā.. vienmēr kad man slikti es turos uz uudens diētas... un taas jau tik 10 dienas :)

un vēl. es gribu mieru :) ak jā. iepazinos ar savu vecvecvectētiņu Kārli. Viņš jau sen viņsaulītē, bet foršs večuks... :) un vēl manu vecvecvecvecvectētiņu sauca Miķelis. man tas tik mīlīgs vārdiņš liekas :) un vēl es zinu, ka mūsu ģimene ir ļoti spēcīga. Daļa ir attīstijusi savu spēku bet lielākā daļa to neattīsta. :) Ziniet. ja man asinīs ir dziedināt, tad es to arī darīšu un es mācīšos. Gan jau vecvecvectētiņš Kārlis man būs blakus :)

miera_lapsa [userpic]

juuuul

June 4th, 2009 (03:34 pm)

Itkā rīt brauksim uz Kalētiem. festivāls "ROKANDROLL vasara." būtu jau forši bet īsti nezinu vai būs garastāvoklis.
ir iemesli kāpēc labāk izvēlēties nebraukt. nevēlos jukt prātā un nostādīt sevi muļķa lomā. :)

< back | 0 - 10 |