duālisms

draudziņi

5/26/20 06:33 pm - [info]virginia_rabbit

Saplēsu pēdu uz izrūsejušās riteņa kājiņas tieši brīdī, kad satiku audzinātāju, kura gribēja parunāt par Simo. Es mēģināju noparkot velo un ar iešļūceni no visa spēka spiedu uz tām rūsas driskām, kas palikušas kājiņas vietā. Es arī gribēju parunāt par Simo, tāpēc pat neiepīkstējos, bet asinis tikmēr tecēja uz iekšu izliektajā kurpē līdz sakrājās normāla peļķīte. Tad, mēģinādama to neizliet, gāju uz grupiņu savākt Simo.
Tags: , ,

5/26/20 06:31 pm - [info]virginia_rabbit

Dzīve nu beidzot ir vecajās sliedēs - Xin Či ir atpakaļ (no Vuhaņas)

5/25/20 07:54 pm - [info]virginia_rabbit

Ēdu Gobas gaļu
Tags:

5/25/20 02:28 pm - [info]ulvs

Vakar, garlaicības mākts, sāku skatīties 1922 (k/f, ja nemaldos, netflix original). Man laikam nedaudz patika galvenās lomas atveidotājs. Taču viss pārējais šķita lieki. Filmas eksistence arī diezgan lieka. Vardarbība - bezjēdzīga. 

5/25/20 01:16 pm - [info]klusais_okeans

pandēmija, tāpat kā jebkura cita emocionāla stresa situācija, pastiprinājusi cilvēku (arī manu) vēlmi pašapliecināties, esot visgudrākajiem un zinošākajam jebkurā diskusijā, interneta strīdā vai latentās formās ikdienas komunikācijā. Man vajadzētu pret šo dziņu (arī savu) izturēties tikpat saudzīgi kā pret jebkuru citu cilvēciska vājuma izpausmi - saudzīgi, ar izpratni, cenšoties mierināt, nevis nosodīt, bet tas izdodas daudz grūtāk nekā līdz šim, acīmredzot saasinoties arī manai vēlmei pēc uzmanības, savas nozīmības apliecinājumiem, un tas viss noved pie kaut kāda apburtā loka, kurā mēs tikai pieprasām un gaidām, neredzam otra vajadzības un iespēju sazināties kā diviem pilnvērtīgiem indivīdiem, kuri atvērti apmainās ar domām, nevis līdz asinīm cenšas otram pierādīt savu vērtību. Šīs vāji slēptais uzmanības bads izkropļo cilvēku tēlus (jo nekas nevar būt seksīgāks par cilvēku, kurš spēj atzīt savu zināšanu ierobežotību, atzīt savu kļūdīšanos un pārprašanu), gribas tikai vēl vairāk nolīst stūrīti un laizīt savas rētas, nevis netaisnīgi kalpot otram par savu kompleksu projekcijas telpu. Ļoti gaidu šī psiholoģiskā saasinājuma līdzsvarošanos un spēju arī pašai sevī pieņemt šo neglīto, mazisko īpašību. Bet vispār man iet ļoti labi, pat neatceros, kad esmu bijusi tik produktīva, mierīga, spējīga sajust un baudīt labo, un neļaut sliktajam ielīst dziļāk par automātiskai reaģēšanai nepieciešamo. Kādu mēnesi iepriekš bija pilnīgs omm, tagad tas mazliet sarūk, bet joprojām stāvu uz zemes stabilāk kā jebkad iepriekš.

5/24/20 11:26 pm - [info]virginia_rabbit

Tātad pirms prombraukšanas no laukiem bija 2 lietas: Eižena krosenes bija žļurgstoši slapjas, un vienīgie apavi, ko varējām sadzīt rokā, lai nav jāiet basām uz pieturu, bija vecmammas laka kurpes.Otra lieta bija gliemeži - E savā mazjā rozā terārijā noteikti gribēja kādu iemitināt, ielika divus vīngliemežus. cik maz mēs par tiem zinājām! Autobusā siltumā līgojoties abiem hermofrodītiem atraisījās romantiskas jūtas un viņi savijās mīlas aktā jeb abi izvilka milzīgus baltus ļerpatainus stroķus un sāka bāzt viens otram ausī. Izskatījās pēc mīlas, bet tad izlasījām wikihow, ka viņiem ļoti sāpot šis mīlas akts, sāpes var pielīdzināt tam ka kad iedurtu vēderā īkšķa resnuma naglu.

attēli )

5/24/20 10:34 pm - [info]arkls posting in [info]pajautaa - ienākumu deklarēšana

gan jau ir kādi gudrāki par mani. katru gadu sistēma mazliet tiekmainīta un jāmeklē no jauna:

1. Izīrēju dzivokļus neveicot saimniecisko darbību - deklarēju D1prim sadaļā. Kur varu norādīt izdevumus NĪN par attiecīgajiem objektiem, lai samazinātos attiecīgais nodoklis?
2. Kur jānorāda iegūtie dāvinājumi?

5/24/20 08:08 pm - [info]banderlogs posting in [info]pajautaa - Terapeits

Cibiņi, vai kāds varētu ieteikt terapeitu ar pieredzi tieši ēšanas traucējumos?
Nav super nopietnais gadījums ar anoreksiju vai bulīmiju, bet ir diezgan neveselīgas attiecības ar ēšanu un gribētos beidzot tos tarakānus izmēzt laukā.
Paldies jau iepriekš!

5/24/20 12:59 pm - [info]virginia_rabbit

Eižena jaunais swag

Tags: ,

5/24/20 11:23 am - [info]virginia_rabbit

Būs daudz melleņu šogad

Tags:

5/23/20 06:41 pm - [info]virginia_rabbit

5/23/20 12:47 pm - [info]virginia_rabbit

Tags: ,

5/23/20 09:32 am - [info]virginia_rabbit

Vēl viņš lien ielūrēt akā
Tags:

5/22/20 08:08 pm - [info]virginia_rabbit

Tags:

5/22/20 07:32 pm - [info]ulvs

Testosterons (balansā) ir dievs.

5/22/20 05:54 pm - [info]virginia_rabbit

Jūrā nereāli silts ūdens

5/22/20 05:15 pm - [info]virginia_rabbit

5/22/20 12:21 pm - [info]dienasgramata

5/22/20 12:03 pm - [info]dienasgramata

5/21/20 02:57 pm - [info]dienasgramata

LSM. Alkohols kā stresa mazināšanas līdzeklis krīzes laikā tiek izmantots biežāk nekā iepriekš, novēro speciālisti. Ir saprotami, ka cilvēki izmanto alkoholu kā atslābinošu, nomierinošu līdzekli, jo tas dod tūlītēju pozitīvu efektu.
Powered by Sviesta Ciba