mapats - [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[14. Jun 2020|15:01]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Amerikāņiem viss būs kārtībā. Viņi kopā ar savu prezidentu tiks galā ar aptrakušajiem bagātniekiem un viņu pakalpiņiem. Nāksies norādīt šiem bagātniekiem, ka tu drīksti taisīt naudu, zīmēties un izpausties visvisādi, bet nedrīksti graut sabiedrības pamatus, kas apdraud brīvību un ka šādai rīcībai ir cena, kas viņiem būs jāsamaksā. Pilnīgi droši ka būs visāda ņemšanās, šaušana un varbūt pat apvērsuma mēģinājums, bet domāju ka viņi tiks galā. Lai cik tas nebūtu garlaicīgi nāksies agrāk, vai vēlāk pievērsties pašmāju politikai un sūdiem kas sataisīti viltus pandēmijas aizsegā. Joprojām uzskatu, ka būs liela ekonomiska krīze šogad.

p.s. Lietus pārcelts uz rītdienu, paspēju visu padarīt līdz pusdienslaikam. Esmu ieguvis traktoristu apdegumu, rozā kā sivēns :), vakar piecas stundas uz lauka. Par vēlu uzvilku jaku, jo karsts tač.
Linkir doma

Comments:
From:[info]fedrs
Date:14. Jūnijs 2020 - 18:44
(Link)
Pieņemu, ka pie viņu savrupmājām neviens netiks tuvāk par pāris kilometriem. Savukārt tiem nabagiem, kuriem jāpārtiek no tā, ko ienes dārglietu bodīte 5. avēnijā, visu apmaksās apdrošināšana.
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:14. Jūnijs 2020 - 19:28
(Link)
Šoreiz izskatās būs savādāk. Man jau protams patiktu, ka revolūcija savus dārgos(burtiski) atbalstītājus aprītu, pat kārtējam nēģerim iedotu benzīna kannu un parādītu kā piekļūt miljonāram aktieriem, kurš nēģēriem kājas bučojas ar riebumu sejā(riebumu pat būtu gatavas piemelot). Bet domāju ka būs savādāk. Izskatās ka Tramps taisās pildīt savu priekšvēlēšanu solījumus tieši pirms nākamajām vēlēšanām, tas ir dreinot swampu - sākt tiesu pret viņējo valsts nolaupītājiem, aka dīp steit, supīnas jau izsūtītas, datumi drošvien noteikti, ballīte būs. Papildus uzradusies infa par dīp militarī un dīp čurc, kas arī domājams nepaliks nesodīti. Solās būt varena priekšvēlēšanu kampaņa.