LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

25. Maijs 2017

mako @ 13:03: Par groomingu
Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.

martcore @ 12:56: es protu redzēt, kas notiks nākotnē
ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?

fjokla @ 11:04: ausīmprieks
vismaz jūtūbe man visu pate sviež rokās, gūd


savaadaisu @ 10:02: Baumas izplatās. Mazā ciemā baumas izplatās varen' ātri.

f @ 09:29: runājot par mitrinošajiem, kurš man šorīt vai nu negaidīti beidzās, vai arī salūza sūknētājs:

"Frankly, I believe that the collagen molecule is too large to work as a topical.
The active ingredient does not penetrate the skin, so you're just getting an overly expensive moisturizer."
—S. Manjula Jegasothy, MD, CEO and Founder of Miami Skin Institute

dienasgramata @ 08:59: DELFI. Pagrieziena punkts dzīvē bijusi arī piedalīšanās konkursā "Miss Bikini 2015", kur Anete uzvarēja un ieguva iespēju braukt piedalīties konkursā Ķīnā. Viņa atceras, ka bijis glaimojoši, ka ķīnieši pievērsuši milzīgu uzmanību, jo apbrīnojuši eiropiešu balto ādu.

samantta, posting in pajautaa @ 01:05: Automatizēti epasti
Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!

masha_nje_vasha, posting in pajautaa @ 00:57: Pieneņu pļava
Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.

24. Maijs 2017

honeybee @ 22:37: Also, šodien uzzināju, ka sievietes kopojas ar lieliem meža kaķiem, pēc tam fiksi nodara to ar savu vīru, iznēsā gan kaķēnus, gan cilvēkbērnus, piedzemdē kaķēnus atsevišķi un atstāj termītu pūznī, un tad tikai dzemdē cilvēkbērnus. Kaķēni izaug un kļūst par lieliem meža kaķiem, kuru skatiens nozīmē nāvi. Tās nav visas sievietes, tikai kaķdzemdētāju meitas, un viņas var atpazīt pēc tā, ka viņas nodarbojas ar homoseksuālām praksēm. Izmantojot no saknēm savītus peņus.

/Evanss-Pričards

gribu_gribu, posting in pajautaa @ 21:34: RAMSTEIN 11.06.17
Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

Garastāvoklis:: hopeful
nastja @ 21:38: Acis kautri vērās uz svaigi attaisīto šokolādītes batoniņu. Kā gribēdamas vēl saklausīt Sirdsapziņas žēlabas, ka atkal jau, atkal jau..
- Neuztraucieties krūtis, šito es ņemu uz sevi - teica vēders un našķa iepakojums vien nočaukstēja..

panacea, posting in pajautaa @ 20:02: Čīk-čīk-čīkstoša grīda
Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?

martcore @ 19:25: par dotu
feel it

martcore @ 15:27: par prinčiem un princesēm
pie tevis ierodas princese baltā zirgā
karoče, viņai ir daudz naudas (princese taču), vēl zirgs, un vēl viņa vēlas tevi apprecēt
mēs pieļausim, ka princese ir blonda, vējā plīvojošiem matiem valkīra, nevis tur, kaut kas nestereotipisks
un vienalga nav tas

miiljo_stundinj, posting in pajautaa @ 15:21: Nodot pudeles Rīgā
Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?

malafemmina, posting in pajautaa @ 13:44: Старая Площадь Maskavā
Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?

f @ 13:13: kautska runas par gleznotāju atšķiršanu, kur es galīgi neesmu stipra, lika man pašai ar sevi pasarunāties, ka, nu, labi, tur tak es neesmu stipra, bet dizaineros gan kaut ko jēdzu!
tad es atcerējos modes skati no laikiem, kad es vēl skatījos ftv, un tas bija 2000. gads, kad tāds, es pat atļaušos teikt, modes mākslinieks izdarīja šito:

un es domāju, ha, šito gan es zinu.
un zinu jau arī, tak kā sauc - aizmirsu.
hussein chalayan.
gūgle pateica priekšā.


Tags:
martcore @ 11:40: par mančestru
vai arī rakstnieks džonatans ko, kuram grāmatā "the rotter's club" viens no varoņiem pabā bildina meiteni, iziet ārā uzpīpēt, un pēc sekundes tur sprāgst IRA bumba
teroristu galvenais uzdevums ir radīt cilvēkos bailes
es vot domāju, viņam pēc tam dzīvē bija no kaut kā bail, ja viss sliktākais, kas varēja notikt, bija jau noticis

savaadaisu @ 11:07: Man garšo alus, labs alus, arī viens nelabs alus garšo, jo no tā nav promiļu sekas. Alus sakarā ir viens jaunatklājums "upeņu alus" - "Lielvārdes upeņu stauts".
Vispār pēdējā laikā vērojama tendence, ka pat lielie sāk ražot interesantu un labu mantu, kaut vai tas pats Lāčplēša Staburaga alus, konkrētāk tumšais.
Turpretī ārzemnieki, liekas ir pilnīgi mēsli. Pēdējo pagājšnedēļ pagaršoju Krombacher kaut kādu gaišo - ūdeņaina susla.
Nu ja - par upenīti prieks!

f @ 09:57: : the invisible guest (2016)
protams, kad tu jau atskaties savu devu trilleru, tu jau zini, ka beigās izrādīsies, ka notikumi nav gluži tādi, kā tev sākumā rāda. bet mācēt tomēr tevi apvest ap pirkstu un turēt uz āķa līdz pašām beigām - tas ir izdevies contratiempo.
ko tas vispār tulkojumā nozīmē? pēc "invisible guest" neizklausās.
Tags:
savaadaisu @ 09:43: Nja ... pēdējā laikā liekas, ka dienas par īsām. Visu laiku kaut kam pietrūkst laika. Nu teorētiski jau varētu rauties vakarā līdz 10iem, bet negribas arī par dzīves vergu palikt.
Puikām skola vēl tikai nedēļu, un tad jau braucam iesniegt papīrus jaunajā skolā. Kā izrādās ne mūsējie vienīgie no esošās skolas tiņ makšķeres. Un tas viss vienas skolotājas dēļ, kā arī iespējamās internāt skolas pievienošanas dēļ. Tas nav normāli, ka skolotāja faktiski strādā tikai ar pāris bērniem (mīlulīšiem), nav arī normāli, ka bērni ar garīgās veselības problēmām tiks likti vienā skolā ar veseliem bērniem.

honeybee @ 08:28: Visu laiku pieķeru sevi pie domas "kādreiz es mācīšu studentiem šo kursu un tad es ieviesīšu šādu vērtēšanas/mācīšanas/darba procesa metodi..."
Ko es sākotnēji, protams, uztvēru kā augstprātības un stulbuma sajaukumu, ajmīn seriously, pati nevar normāli darbus uzrakstīt un tagad citiem mācīs?
Tagad man sāk šķist, ka tā actually ir laba ideja, tbš, nevis kursu pasniegt, bet sastādīt Savu Metodi Kā Pareizi Pasniegt Kursus Bļe, un izmēģināt to uz sevis, jo acīmredzami man ir problēmas ar citām autoritātēm, kamēr sevi es actually mēdzu klausīt un ņemt vērā
Un tas būtu incredibly fun also, gluži kā bērnībā spēlēties ar lellēm UN kā izdomāt sistēmu UN kā mācīt UN kā mācīties

Plus man būtu kam ieviest tādus vērtēšanas kritērijus kā "izlasījis 10 nesaprotamus tekstus, pielāgojis savu stilu visnesaprotamākajam: -1 balle"

honeybee @ 08:01: Stella: Mammu, kāpēc Sarkangalvītei nav tētis? ... Es zinu, tas labais mednieks ir viņai tētis. Es jau izdomāju, kāds viņš izskatās. Gribi, es tev izstāstīšu, kā viņš izskatās? ... Viņam ir brūna āda. Tumši brūna āda, un melni, īsi mati, un labajā pusē kabatiņā viņam ir tāds mazs nazis, bet kreisajā pusē visādi instrumenti. Tā es izdomāju.

Tags:
martcore @ 00:28: incanti, meitenes mēdz spļaut? nospļauties ielas vidū vai malā?

23. Maijs 2017

martcore @ 23:45: zajebisj ir nākotne dienvidamerikas futenei, brazīlijas u-20 čempionātā nav vispār, argentīna atlido no anglijas un ar dienvidkoreju spēlēt nevar, tāpēc ka huj jūs tur paspēlēsiet šajā vecumā pret uz rezultātu orientētiem japāņiem un korejiešiem, paliek vairs tikai urugvaja

fjokla @ 21:47: vļe
"kad man ir mēnešreizes, es runāju mīklās" teica transvestīts zināmajā filmā un taisni to pašu mums tvinpīkas pirmā serija stāsta.

f @ 16:21: vai mums te ir kāds baložu eksperts?
man ir divi tādi balti, ar spalvām uz, ē, teiksim, kāju pirkstiem, un ar gaišbrūniem plankumiem uz, ē, sejas, galvas, pie acīm.
kas tā par šķirni un vai tā vispār ir šķirne, vai arī man ir nelidotāji, kaut kādi parastie sētas kranči baložu versijā?

martcore @ 13:36: ko es nespēju piedot agatei, to, ka neviens briesmīgais noziegums nav noticis puaro dzimtenē, beļģijā
anglijā, kur viņu iemeta pirmais pasaules karš, cik uziet - pilīs sprāgst lordi un viņu lēdijas
tikmēr beļģijā viss mierīgi
acīmredzot, tur nav noziedzības
nozagtais premjerministrs - tas pats francijā, ko te vairs piebilst

martcore @ 12:46: Poll #21006 gaskjgdkjgdkjagkgakgdjakg
Open to: All, results viewable to: All

vai jūs pamaniet, ka kādam ir biksēs neaizvērts rāvējslēdzējs?

View Answers

ar laiku ievēroju
17 (50.0%)

pamanu uzreiz un signalizēju
9 (26.5%)

neskatos šajā reģionā
8 (23.5%)savaadaisu @ 12:26: Vispār muļķīgi, ka darbā augšas mēģina ieviest vienu jaunu fīču esošajā sistēmā, bet mani sanāksmēs nepiesaista. Tad nu tā sanāk, ka reālās dzīves situācijas nomodelēt jaunajā fīča nevar. Tāpēc labi, ka laicīgi uzzināju par to visu un pirms nodošanas produkcijā paspēs iestrādāt būtiskas nianses.

Sūdīgi sanāk, ja galva nedraudzējas ar pārējo rumpi. Latvijā ļoti izplatīta sliktā prakse.

mako @ 12:21: Kārtējais tārps
Vai vai vai
Un tad mēs visi mirsim.

martcore @ 12:11: diskusijas kafē
- redzi, nu tas, ka tu esi gudrs puika, bija aktuāli latvijā 80-jos. un tas ir pilnīgi bredova, tu taču negribi drātēties ar kādu no kirī ķīmiķu ģimenes. pēc tam meitenes zatoščījās uz naudu un nez kāpēc varu, letas žurnālistes sāk aiziet pie saeimas džekiem. tas ir, iespējams, interesanti, taču uz zināmu laiku, nu tur stabilitāte, sīkie viss šitais. 2017.gadā meitenes vēlas to pašu, ko vēlamies mēs - piedzīvojumus. aizraujošu dzīvi.

livia, posting in pajautaa @ 11:40: Labas dienas!

Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
(protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

PALDIES!

martcore @ 09:25: vispār laikam ir grūti fanot ar mobilo telefonu popkoncertos
nupat nostījos video, kur britnijas spīrsas pasākumā skatuves priekšā pūļa vidū piecas meitenes priecīgi lēkā, kamēr viena vidū stāv un fočē vai ko tur, pie tam vēlas ņemt dalību kopējā priekā, izdarot nedaudz savādas kustības ar kājām, diemžēl to nevar apvienot ar vēlamā kadra monolītismu, ne īsti pakaifoji, ne kino uzņēmi

martcore @ 08:54: viss, ko jums vajag zināt par otru stenlija kausa finālistu nešvilu, ir tas, ka sestajā spēlē pret anaheimu vislielākais aistaims no uzbrucējam bija kallem jernkrukam (reg.sezonā 15+16)
karoče, nešvila ir josi, subans un tie zviedri, kas neaizbrauca uz pasaules čempionātu

dunduks @ 08:39: Novērojumi
Garšīgie
Pekanriekstu smalkmaizīšu frontē viss pa smuko: piektdien Narvesenā - pērc trīs, maksā mazāk nekā par divām (1EUR/3gb). Šodien Statoilā Sērklī - viena pa piecdesmit centiem, bet piecas pa eiro divdesmit pieci. Dzīve ir salda skaista.

Amatiersociālantropoliģiskie
Vakar, kamēr auto pičiņu pačiņu, tikmēr palasījos kaut kāda februāra (?) "Kas jauns" un bija fantastisks materiāls par Gerkenu un viņa auto. Absolūti burvīgā fotogrāfija no 90o pirmās puses, ar amerikāņu limuzīnu Doma laukumā un Gerkenu botās un džinsos un vienkārši burvīgs apraksts par esošo sapņu auto Porsche Panamera, kuram salons pieskaņots viņa mīļākajam itāļu mētelim. Eleganta parazīta&sponsora simbioze.

Šorīt pie luksfora stāvot pamanīju Saskaņas reklāmu, kura bija: "Bezmaksas brauciens un brīvpusdienas patiesa ekonomija" un tipa cilvēka blablabla teksts, ka Ušakovam rūp cilvēks vulgaris. Nekas īpašs. Fascinējošā bija ģimene uz šī plakāta - divas skolas vecuma meitenes, māte un vecāmāte.

22. Maijs 2017

torch @ 17:55: Kad ārā atkal jau ir +40°C
bilde ar asfaltu )

redrum, posting in pajautaa @ 22:24: Auto īre
Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?

dienasgramata @ 21:34: brauzēju Delfus un vairākas reizes pa dienu nobrīnos, ko tie latvieši ar stuopiem braukā

DELFI. Meklējot pavasari: latvieši ar stopiem izbraukā Eiropas vidieni no Milānas līdz Parīzei

martcore @ 18:58: uzspēlēsim spēli


kā jūs domājat, cik šim cilvēkam ir gadu?


martcore @ 17:53: vēl es iedomājos, kā es justos, ja būtu šajā pozitīvās diskriminācijas setingā. uz koka zirga kabinetā iejāj šefs un saka "mārtiņ, tev ir pimpis starp kājām. tāpēc tu būsi mans vietnieks." nē, nu labi, bet kā ar visām personiskajām karjeras ambīcijām? ja es, teiksim, esmu kaut kāds bļaģ karjerists, mani taču interesē karjeras fundaments - es vēlos labi strādāt un vēlos, lai to kāds atzītu, ne tā. paliek kaut kāda nepiepildījuma sajūta, mani par labāku darbinieku ir padarījis nevis paveiktais, bet ģenitālijas. tā ir, klausieties, no šovbiznesa aizgūta fiška?

martcore @ 17:14: bieži vien iedomājos, kā savā starpā sarunājas teksti, zīmes un simboli
teiksim, ortodoksāls krievu jaunietis, kas ir uzsitis sev tatuhu спаси и сохрани dodas celtniecībā pretī zīmei не лезь под кран vai ķieģelim ceļa galā, aiz kura sākas upe
un, iedomājieties, viņam betona bloks aizlido garām, vai arī mašīna noslīkst, bet viņš pats izpeld laukā

savaadaisu @ 16:56: Dikti piesātināta un kārtīga nedēļas nogale sanāca. Gan zāli pļāvām, gan kokus gāzām, gan lauku pabeidzām, i pie kaimiņienes mazā tusā pabijām, arī uz NBD aizšāvām.
Pa dobēm kad rakājāmies arī pie atradumiem tikām - sievai ķēdīte ar krustiņu, bet man šautenes patrona(vai cita bliežamā patrona) pilna protams. Un turpat kur to patronu atradu atklājās, ka apakšā kārtējai lielais akmens. Turpat metru tālāk ir vēl viens liels akmens pie kura pagājušo vasaru atradu nesprāgušo lādiņu.

martcore @ 16:32: Poll #21004 sdgdsfhdehwhrwerhewh
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu krāj naudu?

View Answers

jā, melnās monētas beru trauciņā
12 (31.6%)

jā, dzeltenās kapeiciņas beru kristāla vāzē
3 (7.9%)

krāju baltās monētas!
2 (5.3%)

man stāv cūka maltā ofšorā
8 (21.1%)

nea, nekrāju
13 (34.2%)brr, posting in pajautaa @ 14:25: Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)
Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

Paldies!

martcore @ 13:10: staburagi man ir naakushi par labu, tagad apsveru iespeeju atveert nacistu krogu starp aptieku un svenskterrora krogu
finansiaalais motiivs sleepjas mopshu tirdznieciibaa
vaardsakot, katrs kaartiigs frichu fashists meedz staigaat apkaart ar mopsi, kuram veel ap kaklu ir dzelkshnjaina kaklasiksna
mopsis krogaa meedz dirst uz griidas,shis moments aarkaartiigi iepriecina padziivojusho tetoveeto nacionaalsociaalistu
muusu uznjeemumaa axe und pippelstock mopsi var iegaadaaties konkreeti pie letes, pie tam firma garantee dziivnieka veedera izeju tuvaakaas stundas laikaa

martcore @ 11:32: apsveru iespeeju iepist veel divus staburagus

hekate, posting in pajautaa @ 10:21: Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?
Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.

santech, posting in pajautaa @ 10:04: Ticketshop biļetes var kaut kur nopirkt arī bez pakalpojuma maksas? Labi, tie ir knapi 2 eur pa virsu biļetes cenai, bet nu huļi tad nevar norādīt uzrteizi pilnu cenu? Vai arī ir varianti nopirkt par tieši 25 eur? Citiem vismaz ir iespēja nopirkt par pareizi norādītu cenu kaut kur offline.
Vobšem biju jau aizmirsis par šito sviestu.

toadbeauty @ 08:17: Pirms astoņiem gadiem šajā laikā biju uz galda.
Meitiņai - peciņai - zarazai jau daudz gadu!
Dāma uz dzimšanas dienu pieprasīja rozā instrumentu komplektu sievietēm, kas nesen lauksaimnieku veikalā uzradās. Nu, tur mērlenta, šķēres, nē - ne izšujamie diegi, bet skrūvgrieži, āmurs, roratslēga utt.
OK... Tēvs gan purpināja, ka kur tad tādu liks, bet izlēmām, ka tā galu galā nav mūsu darīšana. Ja jau vaig, tad vaiga!

Vsja v mamočku.

Powered by Sviesta Ciba