LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

2. Septembris 2015

fjokla @ 15:31:

martcore @ 15:11: Labdien! Es vēlos pareklamēt savu ierakstu. Šo. Vai dzirdat sev galvā jūras viļņu šalkoņu? Tas es jums skaloju smadzenes.
Tātad, mani sauc Mārtiņš, un es esmu pabeidzis Hārvardas universitātes nosaukuma uzrakstīšanu. Tikai es jums varu pastāstīt pa dažādiem veidiem, kā nekādā ziņā nav iespējams nopelnīt naudu. Jūs domājat, ka zinat par to visu? Nieki, tā ir tikai Rozenberga redzamā daļa. Piesakieties mūsu putnu pasta kursos, un jūsu lidojums lejup pa sociālajām kāpnēm kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu!

torch @ 14:42: Ak vai, cik kārdinoši:

http://www.adventures.lv/4x4-gruzija-sasniedz-teiksmaino-svanetiju/

eermaniitis @ 14:14: lūk, nepareiza, ačgārna - sovietiska domāšana
tipa pilsonība pienākās -vēl vairāk, kāds tev var kaut ko pieprasīt tikai tamdēļ, ka piedzimi par pilsoni! ha! nu ne! tā jāiegūst tam, kurš to vēlas! un tas savukārt uzliek par pienākumu - bet nevis tāpatās, bet pateicoties tam, uz ko tu esi centies
http://www.la.lv/ja-tev-ir-pilsona-pase-tev-ir-pienakums-aizstavet-valsti/2/

tobiš nevis pienākums ir tāpēc ka pase, bet pilsonību dabūsi tikai tad, kad pildīsi pienākumu - lūk likumsakarība, kas nevienam neko neuzspiež un nevienam neliek izlikties par kleinu vai pamuļķi

eermaniitis @ 13:15: ebaja pārlūkotāja atzinums
ameriku vajadzētu iekarot kaut vai tikai tamdēļ, lai pasludinātu metrisko sistēmu par pasaules standartu - un SI ibio!

bet tas jau rūp tikai fraņčiem un arī pagātnes fraņčiem ne tagadējiem

f @ 13:01: vakar vakarā uzliku the adventures of pluto nash.
uzminiet, kas tur bija uz asv dolāra banknotēm?
ja ne hilarija klintone, tad kāda viņai ļoti līdzīga.


Tags:
fjokla @ 12:51: Tagad, tā
Kur ir manas laimes dāvaniņas, mīlas šķiltaviņas un smieklu dzirnaviņas?

eermaniitis @ 11:37: par strauju tās laika maiņas
iestājās rudens un lietus - un viss kā pienākas, tikai es tāds viss nesagatavots
šonedēļ lielais zobens pie liepājas pa mežiem drasēt, pēc nedēļas kājām līdz ērgļiem jāiemanās 24h ar 20kg mugursomu peškomā un tad mēneša beigās sudraba bulta, kur pa ādažiem atkal drasēs
viss jau nekas, tikai pret lietu tāds nepasargāts - nav, nav woodlanda goreteksu nekur un man nav normālu lietus zābaku, sūds ka nav lietus zābaku, pat ja tādi būs, uz ērgļu pārgājienu neievalkāsies ;) bet nu ... mēģinās - šobrīd skatos veikalos un viens piedāvājums sūdīgāks par nākošo - ech! un nekas nav laikā un vistikdārgsvistikdārgs

toadbeauty @ 10:56: Visi sīkie skolā...
Извините, мне пора. Дома никого нет, не хочу это пропустить.

savaadaisu @ 08:49: 1. septembris pavadīts. Pie viena aizbraucām pie sievsmātes. Tur sačinīju tekošo podu un durvju zvanu nomainīju. Biju labs znots :)
Kā izskatās, bērni vēl pat ne tuvu nav sapratuši, ka ir sākusies skola. Man ir aizdomas, ka šonedēļ arī nesapratīs. Labi, ka šiem brīvā režīma nedēļa.
BET līdz ar pirmseptembri visa nedēļa sačakarēta. Eh ... gribas gulēt.

scope @ 08:12: Istabas augs šonakt mēģinājis izdarīt pašnāvību, gandrīz sanāca...

1. Septembris 2015

ripp @ 22:02: šodien rimī nespēju paiet garām grāmatai "mana visupirmā enciklopēdija" par dabu, ar vinnija pūka varoņiem. ļoti labi atceros, ka enciklopēdija par cilvēka ķermeni, kurā bija disneja multfilmu varoņi (donalds daks, mikimauss utt), tādēļ likās krietni interesantāka, kā citas mājas enciklopēdijas. visai liela daļa manu zināšanu par cilvēka ķermeni sākotnēji nāk tieši no turienes. pateicoties tai 4. klasē sportā par mani visi smējās, kad teicu, ka mēle ir muskulis, hehe.
ziemassvētkos lūdzu A. mammai uzdāvināt a. enciklopēdiju tādā garā, bet viņa uzdāvināja tādu pilnvērtīgu skolēna (arī vidusskolēna) palīgu, ne toddlerim draudzīgu zinību krātuvi (kas, protams, arī lieti noderēs, bet vēlāk). pati arī biju skatījusies grāmatnīcās un neko līdzīgu nebiju atradusi. un te, redz kur, stāv rimī plauktā un skatās man tieši virsū.

po, posting in pajautaa @ 21:42: Ēteriskās eļļas
Kad vajag, tad nevar atrast. Kur tā parocīgi tirgo ēteriskās eļļas? Tur, citronzāle, eikalipts, nothing fancy. Rīga, centrs, vai ne.

shiry, posting in pa_leeto @ 21:20: 17 collu LCD Samsung monitors ideālā darba kārtībā. )

shiry, posting in par_velti @ 21:06: Klaviatūra, skandas, kabeļi, telefons, RAM, visādas citādas lietas. )

kuminjsh @ 18:29: Kā jau vakar solīju: pēdējie jaunumi.
Es piedalos "Homo Novus" - šajā priekšnesumā: http://homonovus.lv/programma?s=lasitava Ne visas dienas, tikai svētdienas un otrdienas visās izrādēs ;)

toadbeauty @ 18:08: Trijus sīkus sagatavot skolām, mūzikas skolām un bēndāziem, tas ir vesela viena darba slodze. Nekam citam laika un spēka nav.
Nu, vismaz jaunākais traci pagaidām neceļ. Mantas ir, čomi ir, ēst dod. Drusku bija samulsis, kāpēc citi brēc. Bet māte pakaļ atnāca, tad jau ir ok. Nez kā būs, kad nākšu pakaļ vakarā.

dominika, posting in pajautaa @ 13:38: Sveiki!
Varbūt te ir kāds laipns un pacietīgs grāmatvedis/e, kas par pudeli vīna vai tamlīdzīga apmēra atlīdzību varētu man šovakar veltīt pāris stundas? Palīdzēt piereģistrēties EDS kā saimnieciskās darbības veicējam un apliecinātu, ka esmu visu pareizi sapratusi, kā un kādas atskaites un maksājumi man turpmāk jāveic.

Neesmu stulba, tikai bailīga, man gribas izdarīt visu pareizi, un man nepieciešama konkrēta informācija un varbūt daži praktiski piemēri par to, kā aizpildīt dokumentus. Esmu jau pati izlasījusi visu, ko varēju atrast par tēmu, piezvanīju arī uz VID, bet tur diemžēl uzdūros visai neatsaucīgai darbiniecei. Ļoti negribas braukt uz Kafkas pili pļavas vidū, nav arī garantijas, ka tur saskaršos ar laipnāku attieksmi.

sanitag@gmail.com

P.S.Var arī par naudu, bet tad ar pēcapmaksu, jo šobrīd man liekas naudas nav, būs tuvākā mēneša laikā, ja izdosies sakārtot šo jautājumu.

ripp @ 13:45: labi, ka es pavasarī iesēju cinnijas. labi, ka viņas arī izauga. bija ko iedot bērnam audzītēm. neteiktu, ka to varētu nosaukt par gadsimta pušķi, bet nu vismaz kaut kas. nākošgad noteikti arī sēšu cinnijas, lai tik aug. viņām acīmredzami labi iet zem tā ceriņa. atšķirībā no asterēm un kliņģerītēm.

bet jā, lai slavētas feisbuka māšu kopienas. no vienas puses, dievslaipasarg, protams, bet no otras - bez vienas no tām man nemaz nebūtu atausis, ka jānes ziedi. un, acīmredzami, jānes obligāti. vienu sievieti, kas tur rakstīja, ka to nedarīs, totāli nolinčoja. sauca gan par dranķīgu māti, gan nekam nederīgu cilvēku.

pēcpusdienā varēs braukt svinīgi salīt - dārziņa pagalmā būs svinīgais pasākums par godu lielajai dienai.

es nezinu, ko viņi tur tai dārziņā dara, bet mans trīsgadnieks jau sapņaini velk "kad es izaugšu es iešu uz skolu". aha. fakin trīs gadu vecumā.

kad liek man domāt, ka kaut kad jāsāk izvēlēties skola, lai var apcerēt laicīgu deklarēšanos vajadzīgajā rajonā, bet tas, par laimi, vēl nedeg.

ļoti ceru uz atvasaru.

martcore @ 13:23: Poll #20481 dsgsdgsdgsdgdgdhfhdsf
Open to: All, results viewable to: All

kas, tavuprāt, ir noteicošais faktors mūsdienu popmūzikā - kāpēc viņa ir tāda, kāda viņa ir?

View Answers

kraftwerk
6 (33.3%)

abba
7 (38.9%)

motown ēra
5 (27.8%)martcore @ 11:53: man ir jauns varonis
diemžēl laikam studijā taisīts (mēs ta savus galvenos psihopātus zinam), a žēl


martcore @ 11:00: nesen lj lasīju ierakstu par tēmu "ko mācīt bērniem skolās"
manuprāt bērniem skolās būtu jāmāca, lūk, kas
tiem mūsu reģionālajiem laikabiedriem, kas nākonē atbrauks uz rīgu, kaut ko paskaidrot par dzīvi lielpilsētā
jo es katru reizi esmu reālā ahujā no pāķiem, kas vēlas uzzināt, kā daudzstāvu namā dzīvokli otrajā stāvā un dzīvokli pirmajā stāvā savienot ar ērtām spirāļveida kāpnēm
ar grūtībām noturos nepajokojot par sivēniem pagrabā

f @ 10:47: pirmdiena mūs neatturēs, ja kalendārs apgalvo, ka ir svētki! nudien neatturēja, ne tikai mani, bet pat citi pameta savas migas. pat manējais, kurš, kā pats apgalvo, "nesaprot šo latviešu apsēstību ar vārdadienu svinēšanu". lai gan šodien es, protams, vēlētos, kaut rīta stundas būtu garākas, jo īpaši tās, kuras var pavadīt gultā, tomēr viss tā sakrita, ka šodien attapos - ir 1. septembris, diena, kas piemērota jauniem sākumiem. tāpēc izdomāju, ka pietiks dzert. līdz dzimšanas dienai. un tad līdz nākamajiem svētkiem.


eermaniitis @ 10:41: par polāro mitreņu priekiem


un pārējiem sveiciens portfelīšu svētkos

martcore @ 10:40: nu un jāsaka
ka tas, kas līst uz galvas (jūs, tie kas ar lietussargiem, to nejūtat) ir aizvien silts un mīļš summer rain
tā bija belindas kārlailas dziesma?

brr, posting in pa_leeto @ 10:10: Sveiki, cibas biedri!

Kā gadījies, kā ne, man uzdāvināju šādu 25 cm diametra metāla galda ventilatoru. Šāds te

Bet - es neko tādu nemēdzu lietot. Varbūt kādam citam noder.
Konstatēju, ka ebay`ā tāds nāk par `17 €, es neatteiktos no kādiem +-10.

P.S.

Atrodas Rīgā, centrā.

martcore @ 10:16: VISIEM GLADIOLAS!

izgāju no mājas ārā, no kaut kurienes sāka virsū krist ūdens
tagad sēžu zem ventilatora un žāvējos

dienasgramata @ 08:48: Delfi ir burvīgi - "policija aizturējusi pedofilu, cietušie ir no 14 līdz 20 gadiem veci". Kad žurnālistiem beidzot iemācīs pedofilijas definīciju? http://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aizturejusi-kartejo-pedofilu-liels-cietuso-skaits.d?id=46402765

Skaidrs, tas ir policists Ķuzis, kas viņu nosauca par pedofilu http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/policija-aiztur-pedofilu-kurs-seksuali-izmantojis-daudzus-zenus/ Varbūt turpmāk jebkuru noziedznieku sauksim par pedofilu - nu, lai vairāk klikšķu un laiku?

31. Augusts 2015

goddes @ 23:59: Uzmanību! Briesmas!
Pēc 22.00 Imantā spīdīgi legingi , vēlams neiziet no mājas un aizbarikādēt durvis!

Tags:
scope @ 23:48: Iepriekšējā nedēļas nogalē sagadījās tā, ka abi kaimiņi kūla labību turpat burtiski durvju priekšā, attiecīgi nebija izvēles, bija jāfotografē.
Pēc tam vēl gadījās aizbraukt Rundāles virzienā, kur rosījās vēl nopietnāka tehnika.

Pie pirmajiem nācās skaidroties, ka tomēr neesmu no "Bauskas dzīves" :)

UZMANĪBU: Apakšā lauksaimniecības tehnikas bildes!
... )

martcore @ 23:22: klausos abbu
voulez-vous labākais albums pasaulē
mīlu dziesmas angeleyez un i have a dream

martcore @ 22:33: pārklausos buke & gass albumu riposte
kas bija mans laikam gada albums - 2010
nē, tas ir aizvien megaprikoļnijs albums, tajā nozīmē, kāpēc man tik ļoti patīk keitas bušas the dreaming
moments, kad tu nezināji, ko gaidīt tālāk no albuma vai dziesmas, tie bija 80-ie un 90-ie

scope @ 22:14: 3. josla, -20 km/h no atļautā, ā, pareizi - mobilais pie auss pielipis.
Pats nejēdz pabraukt un arī citiem neļauj.

Žēl, ka mūsu poliči tik slinki pačakarēt (ja ne sodīt, tad vismaz 20 min. parunāties par mobilā lietošanu pie stūres) šos ļautiņus, kuru skaits tikai palielinās.

ierindnieks, posting in pajautaa @ 21:03: WTF ir MATKA tribe?
WTF ir MATKA tribe.

Izskatās kaut kas līdzīgs Cosmopolitan žurnāla turpinājumam, tikai pieaugušām sievietēm ar nedaudz vairāk naudas kā lauku skolas skolotājai. Visādi citādi stilīgas fotogrāfijas, nedaudz romatiski un muļķīgi teksti, bet visumā forši, veic tikpat svarīgu un gaismu nesošu darbu kā savulaik žurnāls Cosmo. Tas tiešām labi.

https://www.facebook.com/matka.tribe

alfa_beta, posting in pajautaa @ 21:02: Meklējot mājas
Kurš būtu tas Rīgas rajons, kurā Tu labprāt dzīvotu? Kāpēc?

putnelis, posting in pajautaa @ 20:29: Rādio dzirdēju, ka notiek pilsētas svētki 05.09.2015. Uzstājas Intars Busulis.
Kur??????

putnelis @ 20:26: Rādio dzirdēju, ka notiek pilsētas svētki 05.09.2015. Uzstājas Intars Busulis.
Kur??????

putnelis @ 19:48: Atkal čakli pastrādāju. Dibens sāp no https://www.youtube.com/watch?v=ei67H4X8X5c
Dzīve ir forša un paliek ar vien labāka :)

martcore @ 19:37: palasījos ierakstu par iekošanu dakšiņā
es diezgan bieži sev iekožu mēlē ne tikai pārnestā nozīmē
ja ar kādu no saviem megaasajiem ilkņiem, nākas spļaut pēc tam asinis
domāju, moš man ar refleksiem kaut kas nav kārtībā

martcore @ 19:20: izgāju dārzā, tur rindiņā gulēja miruši putni
un tagad kopumā par blokbāsteru life is strange, esmu dabeidzis priekšpēdējo epizodi, pēdējā vēl nav iznākusi

kaut kādā ziņā eniksi tomēr ir zamočījuši žanra autorus un klasiķus telltale games, pirmkārt, grafonā - eniksiem vispār grafons vienmēr ir bijusi stiprā puse dažreiz pie vairākiem citiem mīnusiem, te ir daudzas apbrīnojamas smalkas detaļas, pie kurām ir maniakāli strādāts. studentu reivā jūties kā studentu reivā. miljons posteru un grafiti, kurus var lasīt mūžīgi.

nedaudz bojā, vismaz man, diezgan bērnišķīgās kulturoloģiskas atsauces (te dezigneriem tomēr ir dažreiz jādauza ar lineālu pa pirkstiem) un mēģinājumi uzspēlēt postmodernismu. nu kāds, vpizdu, spēlēs postmodernisms 2015-jā gadā...labi, tur "blue is the warmest color" es vēl saprotu, tomēr nu

bet varētu būt. lūk, ja eniksi sev ataudzētu tērauda olas un pēc galvenā sižeta megapagrieziena par 90 grādiem (pēc tam lasīt īsziņas telefonā bija kudiš spēcīgāks pārdzīvojums par visu you don't fuck with da universe morāli) nepārkruķītu vēlreiz atpakaļ laiku - tas būtu bezmaz otrs "lost highway". bet te skolnieki komentos sāka spiegt, "it's too shocking" sakarā ar eitanāzijas momentu, un vispār, bērni nespēj īsti pārdzīvot tādas drāmas, izstrādātājiem nācās padoties. lūk, kāpēc bioshock infinite ir ģeniāls, a life is strange laikam tomēr nav.

daudzreiz esmu pārmetis eniksu izdotajām spēlēm par problēmām ar viņu varoņu psihotipu nu un pārējā konstruēšanu. izeja tiek atrasta - kad spēlē par tīneidž meiteni ar putniem galvā, no mūsu pieaugušo pozīcijām neloģiskie risinājumi vairs nešķiet vairs tik īpaši neloģiski. kad pazudušās skolnieces meklējumos nokļūsti šķūnī, zem kura grīdas atrodas betonēts atmobunkurs ar some heavy scary shit, bet tava dāma mēli izkārusi rāpo fotogrāfēt pūcīti bēniņu stūrī - tā ir pilnīga un absolūta life is strange kvintesence.

patīkami, ka visi pārējie otrā plāna varoņi ir samērā neviennozīmīgi - tie, kuri ir pa īstam labie, šķiet, neko neiespaido, a pa īstam slikto gandrīz vai nebija līdz ceturtās epizodes beigām (neitans neskaitās, ibo ir nevis slikts, bet gan psihs ar anger managementa problēmām; tiesa, tādas problēmas, piemēram, ir arī frenkam, ne)

mans absolūtais fans - vienmēr brīdināt ališu par no malas lidojošiem objektiem. es brīnos, kāpēc mēs vēl neesam labākie draugi.

life is strange - tas tomēr ir tāds kā bezgalīgs siltums uz bezgalīga aukstuma fona. nu un koledžas drāmas nemirst, yo! spēlēt var ikviens, te pogas uz ātrumu nav jāspiež vispār, tikai jāstaigā apkārt, jākaifo, jāspēlējas ar laiku un jāpārdzīvo par. un jāklausās muzons.
indžoi

honeybee @ 17:39: Nu tad par mellajām apenēm, bet šoreiz no cita aspekta. Nu tb ko tad tam nabaga attiecībās esošajam cilvēkam darīt, ja briesmīgi iepatīkas kāds cits.
Sākuma uzstādījums - ilgstošas attiecības, kas nav akurāt šķiršanās procesā.
Detalizētāk droši vien nav jēgas iegrimt, jo katram taču tās attiecības ir citādas.
Jā, dažas atbildes pārklājas, priekš tam ir komentāri. Čekboksi ir priekš sisīšiem. :)

Poll #20479 Krāpšana, no otras puses...
Open to: All, results viewable to: All

Ja tavam mīļotajam cilvēkam dikti sapatiktos kāds cits cilvēks, optimāla rīcība:

View Answers

lai vispirms pamet mani un tikai tad sāk skatīties pa kreisi
13 (14.3%)

lai jau skatās pa kreisi, tikai bez krāpšanas
13 (14.3%)

lai dara, ko grib, tikai iepriekš ar mani sarunā, kas un kā
32 (35.2%)

lai dara, ko grib, tikai tā, lai es neuzzinu
8 (8.8%)

lai neskatās pa kreisi, klusē un cieš, kamēr nāve mūs šķirs
3 (3.3%)

norausies, lai ko arī nedarītu!!!
11 (12.1%)

..es jau rakstu savu komentāru
11 (12.1%)koki, posting in pajautaa @ 15:46: bārs Berlīnē
iesakiet, lūdzu, kādu čomska tipa bāru/vietu/dzertuvi Berlīnē!

snauts, posting in pajautaa @ 14:28: Iesakiet, kur iesācējam labāk iet un apgūt tuvcīņu.

likcepure, posting in pajautaa @ 14:04: Skiču bloki
Kur var nopirkt skaistus skiču blokus?

f @ 10:08: toties meilā pārsteigums no skolas, sak, tev būs braukt katru mīļu piektdienu autobusā turp un atpakaļ uz rīgu, zinības gūt. visu septembri.
značit, četras darba dienas nost.
not cool.

f @ 10:07: šorīt no skapja tika izvilkts rudens mājastērps.
ja dobēs augtu gladiolas, tās liktu uz galda, jo laikapstākļi tieši tādi.

savaadaisu @ 09:17: Visu nedēļas nogali kārtoju šķūni un sētu. Beidzot no bērniem arī bij kāds labums - lielākais puika palīdzēja vilkt no dēļiem naglas. Malacis :)
Toties Kāmis (vidējā puikas mīļvārdiņš) bija viss sevī. Lai ko viņš iesāktu, neko viņš nenoved līdz galam. Lai arī viņam padodas gandrīz viss kam viņš pieķeras. Nu jā ... piebesīja, ka viņš tur tižļojas, neko nedara un traucē ļielajam, un nolasīju lekciju par slinkumu, resnu vēderu, līkām kājām un pliko pauri pēc 20 gadiem. Lai viņš varētu savu statusu kaut kā spodrināt iedevu izmetamās blīvgumijas lai aiznes uz ugunskuru un pats devos uz māju pēc zāģa. Pagriežos, un ko es redzu - Kāmis met blīvgumijas pār drāti starp vārtu stabiem, nostiepj tās un šauj mākoņos. (es taču teicu, ka besī, ka viņš neko nespēj izdarīt līdz galam, šoreiz tikai tas bija smieklīgi)

atheist, posting in pajautaa @ 08:42: Franču valoda
Labrīt tiem, kas kādreiz mācījušies franču valodu,

Gūgle piedāvā n kursus klātienē, bet interesē viedoklis no cilvēkiem, kuri paši kursus izgājuši. Tātad - kur mācījies? Kas patika/nepatika? Kādas bija tavas zināšanas uzsākot un beidzot kursu?

Paldies un jauku pēdējo "brīvlaika" rītu! :)

Mūzika: The Middle East - Blood
Tags:
honeybee @ 07:34: Viena no skaistākajām sajūtām pasaulē: kad tavs bērniņš tevi apskauj, ticēdams, ka tu vērsīsi par labu visas bēdas
Viena no šausmīgākajām sajūtām pasaulē: kad tevi pamodina ķērcošs mazulis, apķeras tev ap kaklu un ievemj tev acī

/atstāju mājās, lai neaplaiž visu b/d varzu

vistu_zaglis @ 01:42: Tikko gandrīz savācu no ielas vēl vienu kaķīti, knapi novaldījos.

P. Cūks pat nestādās priekšā, kā viņam ir paveicies.

Powered by Sviesta Ciba