LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Jūnijs 2018

vistu_zaglis @ 14:50: Vispār tāds kā mazliet patriotisks lepnums pārņem, kad redzi, ka viena maza tautiņa jūras krastā spēj sapist vīkendu pusei Eiropas, jo nav jau tā, ka šitas te nolāpītais aukstums un lietus varētu kaut kā satilpt jāņojošās valsts robežās, jācieš visiem, kas vairāk vai mazāk tuvumā. Bet neko, starptautiskais cibas festivāls nopūtās, vairākkārtīgi noskuma, bet tomēr devās apmeklēt festivālu.

Jo festivāli dalās divās neproporcionālās kategorijās: vieni liek jums pērties uz kaut kādām jebeņām, vadīt dienas izdzīvošanas režīmā, salt teltīs, dzert overpriced spirdzinošos dzērienus, jo aizej un pameklē lētāk!, vārd'sakot kaut kādus ar normāliem dzīvības procesiem nesavietojamus apstākļus. Tikmēr citi notiek až pilsētas centrā un piedāvā pat speciāli atvēlētu tramvaja maršrutu, nemaz nerunājot par to, ka pēc pasākuma vari mierīgi aiziet iedzert iecienītajā barčikā un pēc tam ērti un omulīgi migt pats savā šai nodarbei iegādātajā mēbelē. Lūk, šīs otrās kategorijas festivālus es ļoti, ļoti atbalstu, atšķirībā no.

Bet par šaitanu detaļās. Un par to, kā vismazākie sīkumi var izrādīties sasodīti nozīmīgi. Iekļūšana festivālā vilkās apmēram 40 minūtes, vārdiem – četrdesmit. Un stāvot un gaidot uz iekļūšanu tu domā, ka nu kā, nu kā var šis process vilkties tik jau nu nožēlojami ilgi?, bet kad pats nonāc līdz šai procedūrai – saproti, cik absurdi ir iemesli. Vei, viņi tur šogad izlēmuši būt visi tādi progresīvi ar RFID čipiem aprocē, ko var izmantot maksāšanai par dzērieniem, iešanai iekšā-ārā, utt, lieliski, vai ne?, bet aproce ir tāda, kur bantīti kopā satur plastmasas huiņa ar samērā asām malām. Un meitēns, kurš tev viņu liek virsū, mēģina it kā pieklājīgi smaidīt, bet no kustībām un grimasēm redzi, ka viņai nupat jau nenormāli, nenormāli sāp īkšķis, ar kuru to plastmasas hreņ jāuzbīda virsū. Nu skaidrs, ka cilvēki pārāk nesteidzas, viņi pat varbūt labprāt darītu to savu darbu ātrāk, bet nevar!

Rezultātā papisām až pusi no Zrní performances, bet tas netraucēja nekavējoties atplaukt priecīgā smaidātm, jo tie jaunieši ir tik ļoti, ļoti neaprakstāmi kļovi un draivīgi, nu tik ļoti, ka jā, man, pa visādiem gigiem aktīvi staigājošam, jāsecina, ka šitā nevienam nezināmā čehu indie blice ir viens no labākajiem dzīvajā performējošajiem kolektīviem pasaulē, viņi prot, viņi aizrauj, viņiem pašiem patīk, viņi katru reizi vairo prieku pasaulē. Nu un pēc tam, pēc vairāku gadu neredzēšanās, Massive Attack, kas atkal jau nonesa jumtu ar savu performanci, sākumā nīgrojies par tiem cilvēku miljoniem apkārt, no kuriem puse nav sapratusi, kur vispār atnākuši, bet viss šovs ir tik hipnotisks, ka pārstāj vispār reaģēt uz apkārtējo realitāti, uh, tur tiešām nav vērts pat mēģināt kaut ko sākt stāstīt.

Un vēl ir ļoti lieliski, ka pašā vecpilsētā ir savējo barčiks, kurā kādu laiku jācieš un jāfeispalmo par kārtējo britu tūristu grupu, bet tad tiek aizslēgtas barčika durvis, un vakars var beidzot sākties, omulīgi, mierā un klusumā var uzņemt atspirdzinošos dzērienus, lūk tādi ir pareizi festivāli, jo es jums atgādināšu, ka ārā pūš un līst, un ir visādi citādi izteikti pretīgi.

Vārd'sakot pasākums šķiet izdevies, šodien ies turpināt.

Garastāvoklis:: Miegains
Mūzika: Zrní / Nízko letí ptáci
Tags:
kbrgs_, posting in pajautaa @ 10:22: Draugi cibisti, līgo! Vai te ir kāds, kurš varētu saformatēt Word doķi no teksta angliski (man tētim vajag darba pamācību uzdrukāt skaisti), līdz 4dienai? apmēram 80 lpp., tikai teksts. Zinu, super short notice, bet tā mans tētis funkcionē...

22. Jūnijs 2018

panacea, posting in pajautaa @ 16:22: Kāpēc PSRS iedzīvotājiem nebija mikroviļņu krāsnis?

vistu_zaglis @ 13:36: Pelēkā Cūka atrada uz grīdas naudu. Būtu jau labprāt savācis sev, vismaz mēģināja, bet viņš ir kaķītis, viņam ķepiņas, nu un kabatu jau arī īsti nav, kur iebāzt. Noskuma, aizgāja uz savu happy place – pagulēt uz somas.

Nesaistītās ziņās, dārgie Metronome festivāla rīkotāji, kaut jūs nomirtu kur jums bija prāts rīkot pasākumu jāņu vīkendā, nu varējāt taču pajautāt, es uzreiz būtu pateicis, ka būs auksti, līs un pūtīs, nu ko tur vispār varēja gaidīt, tur tak viss zaudēts jau pašos pamatos!

Garastāvoklis:: Die, birch, die
Mūzika: Anna Calvi / I'll Be Your Man
komentators @ 11:18: Autostāvvieta netālu no mājas ir izcila. Ne tikai es tur dabūju cenas, kas ir apmēram 5-10x mazākas nekā jebkur citur, bet tur ir arī sirsnīgi cilvēki. Viena tante jau man ir sākusi dot atlaides (lol), un vēl viņiem tur ir stilīgi tusiņi vīkendu vakaros. Man vakar šķita nedaudz dīvaini, ka ceturtdienas vakarā tur tāda rosība tajā mazajā būdiņā, bet noliku mašīnu ap 18:00 un gāju prom.

Apmēram 22:30 eju pakaļ mašīnai. Čalis (ap 50) krēslā guļ. Pēc tā cik viņš sparīgi komunicēja ar saviem čomiem pirms 4 stundām, skaidrs ka ne jau no noguruma miegs uznācis. Es nekad neesmu sapratis kā parastā krēslā sēžot var gulēt. Bet viņš to dara lieliski, pilnīgi šķiet, ka ir izkopis iemaņas. Paņemu savu lapiņu (uz kuras rakstīts laiks, ka datstāju mašīnu), dodu viņam un saku "emm, sveiki". Acis atveras, bet prāts vēl čuč. Tuvākās pāris minūtes tiek pavadītas pievēršot uzmanību kaut kam pa kreisi. Es pacietīgi turu izstiepis savu lapiņu, bet vienā brīdī apnīk, un nolaižu roku. Kaut kas izmainās un pēkšņi ieslēdzas nākamais process, tiek paņemtas dažas lapiņas un noliktas viņam priekšā (viņiem tur ir tāda lapiņa uz kuras ir pierakstīts tas pats laiks, kas man, bet tā vietā lai paņemtu to, viņš vienkārši paņem čupiņu ar randomām lapiņām un noliek sev priekšā). Tiek paņemta beidzot arī mana lapiņa.

Tā, tagad jāieslēdz gaisam. Klik, klik. Nav. Klik, klik, klik. Nav arī tagad. Tiek pakratīts vads, tādā veidā pārliecinoties par tā eksistenci. Klik, klik. Arī šoreiz nav. Vads tiek pakratīts aktīvāk un kā filmā parādās kontaktdakšas uzgalis. Vads nav iesprausts. Tuvākās pāris minūtes tiek veltītas, lai mēģinātu vadu iespraust kontaktā, kas man liek aizdomāties par to kā šmigā vispār grūti lietas iespraust. Jūtu onkulim līdzi. Tikmēr vējš ar spēcīgu pūtienu nahujarizē visas lapiņas no galda. Aizeju pakaļ vienai lapiņai, kas nokrīt manā pusē un turpinu gaidīt, kad spraudiens būs trāpījis mērķī. Tas izdodas. Klik, klik, klik. Gaismas nav. Es mēģinu teikt, ka stāvu no sešiem un ka varbūt es varu vieknārši samaksāt. Es tieku ignorēts. Čalis pievēršas otrai pusei un mēģina tur atkal kādu kontaktu iespraust. Atkal paiet pāris minūtes un tas viņam izdodas. Man šķiet, ka ir pagājusi jau mūžība. Beidzot gaisma tiek ieslēgta un čalis ir gatavs pievērsties lapiņām, kuras viņam vairs nestāv uz galda. Es izpalīdzīgi sniedzu savu pacelto lapiņu un saku, ka tā nav mana. Saku, ka stāvu no sešiem.
-No sešiem rītā?
-Nē, vakarā
-(kaut kas tiek pierakstīts uz svešās lapiņas) Tad būs 4 eiro
(tas izklausās apmēarm 3x par dārgu, viņš droši vien domā, ka es te diennakti stāvu)
-Es 4 stundas stāvu
-4 stundas? (uz svešās lapiņas iepriekš rakstītais tiek nosvītrots un pierakstīts kaut kas jauns) Nu tad pusotrs eiro

Par laimi viņam izdodamā nauda tieši priekšā stāvēja un izrāde varēja beigties. Pēc viņa sejas neizskatījās, ka viņš arī beigās būtu pamodies.

dienasgramata @ 08:53: kopš iegādājos ūdens filtru, Getsbijs dienā izdzer divas līdz trīs reizes vairāk ūdens

martcore @ 00:40: lūk, jums šerloks reizēm liekas neadekvāts, bet kā jums jaunās "abc slepkavības" (pēc, manuprāt, viena no skaistākajiem un neparastākajiem detektīvromāniem pasaulē), kur erkilu puaro atveido džons malkovičs? atkārtoju - mazais simetriskais, taktiskais un zaļacaianais beļģis džons malkovičs?

21. Jūnijs 2018

santa_be @ 22:52: morālā kompasa regulēšana
Mūsu robežas un sarkanās līnījas visbiežāk ir pieskaņotas pašu vājībām.

martcore @ 21:20: arg - cro
uzbeku tiesnesis neslikti verbāli hujārī visus - mesi, modriču, aguero, rakitiču...the power of uzbekistan!

santa_be @ 13:32: mājdzīvnieki
Kādu pusotru gadu atpakaļ mūsu WC parādījās jauns mājdzīvnieks. Mazā sudrabkrāsas kukaiņa rosību varēja vērot sēžot uz troņa ar nolaistām biksēm. Tumšajā vēsajā tualetē tam neuzbruka ne grīdas tīrīšanas robots, ne abi kaķi. Kad dažas dienas atpakaļ ievēroju viņa neesamību uz mirkli pat saskumu, tik sarasts jau bija tā kopā tur būt. Šodien pa ceļam uz darbu iedomājos, ka vajadzētu tomēr uzmeklēt mikroskopisko līķi un apglabāt to rozmarīna podā. Dzīvība taču nekad beidzas, yo.

Vīrs nesen atklāja kā mēģinājis vannā glābt zirnekli, bet rezultātā tam salauzis vairākas kājas. Nabags esot kaut kā aizklibojis prom. Es ceru, ka zirnekļiem nav pārāk daudz jūtu.

peacemaker, posting in pajautaa @ 12:45: Pārceļoties no citas valsts atvedu sava stacionārā datora pamatlietas (mātesplati, proci, ssd, ram, video), tagad meklēju vietu Rīgā, kur varētu tos iedot, izvēlēties atlikušo komplektāciju un laipni palūgt, lai viņi par godīgu samaksu saliek visu kopā. Zinu, ka to varu izdarīt pats, bet jautājums ir cits.

svens, posting in pajautaa @ 11:40: Specifiska foto aplikācija
Dārgie tehnoloģiju adepti! Jautājums šāds:
Vai pastāv tāda aplikācija, kas atļautu vairākiem telefoniem (vēlams gan androīdiem, gan aifoniem) pievienoties vienam un tam pašam bilžu strīmam un to atjaunot? Mērķis – pasākuma laikā laist uz projektora foto galeriju, kuru turpat uz vietas var papildināt katrs dalībnieks.

f @ 10:15:
un it kā nepietiktu jautājumu, kas jau tā nomāktu prātu, visam pa vidu ir uzradušās apmācības, kuras, no vienas puses, vajadzētu iziet tieši šobrīd, jo pēc tam, nu, kas to lai zina, kad tas "pēc tam" pienāks.
no otras puses - šobrīd ir visnepiemērotākais laiks pasaulē.
tāda ir dzīve?


20. Jūnijs 2018

santech, posting in pajautaa @ 17:32: Kur nopirkt vislētāko šampi bez svetskoje nosaumā? Apmēram 50 cilvēkiem.

neetiski, posting in pa_leeto @ 17:17: Isle of Dogs
Divas biļetes uz "Isle of Dogs" rīt, plkst. 21:35 "Forum cinemas". Pretī gribētu 4€.

neetiski@gmail.com

Upd. Pārdots

martcore @ 16:17: por - mar
"mazi zvaniņi portugālei"
nunu

f @ 13:27: rakstīt "nevainojams" un uzrakstīt "nevinojams".

dienasgramata @ 13:20: Nacionālajam teātrim šodien svētki - 33 nominācijas Spēlmaņu naktī, jūsmīga Silvijas Radzobes recenzija Satori.lv, Rubenis attaisnots digitālgeitā un vēl Kaimiņš aizturēts!

honeybee @ 11:28: Interesanti, tas laikam tā naturāli, ka ir viens izpētes posms, kurā pēkšņi sāk nākt virsū nevis kaut kādi vecūkšņi, kuriem liekas, ka būt par "homosexual" ir tikpat šausmīgi kā tad, ja tev nopuvusi pusi sejas [promska vecūkšņi par šo jautājumu runā ļoti mīlīgi un tā, bet wtf],
vārdsakot, kad sāk nākt nevis kaut kādi vecūkšņi, bet gan grāmatas, kas iznākušas pēdējo gadu laikā un kuras tev šķiet must-have

Šodien, piemēram, trāpīju uz 2016. gada "Feminist ethnography", kas izskatās vnk fucking awesome (nu tb paredzēta studentiem un uzrakstīta actually salasāmā valodā) (feminist ethnography vispār ir kruts ar to, ka kliedz uz visiem, kas raksta kā motherfucking Gidenss)

martcore @ 10:49: Poll #21214 gdfsghdsfhdjhdjfgj
Open to: All, results viewable to: All

Vai muns ir vajadzīga seriāla "Šerloks" piektā sezona?

View Answers

piekrītu benediktam kamberbetčam - ir vajadzīga un vēl kā
13 (44.8%)

esmu, šitais, indiriģents
3 (10.3%)

piekrītu mārtinam frīmenam - nafig, tur jau pēdējās sērijas brauca nost no visām iespējamajām sliedēm
13 (44.8%)jebalaitung, posting in pajautaa @ 10:14: likumi
vai uz ierakstiem cibā attiecas vēlēšanu aģitācijas ierobežojumi?

19. Jūnijs 2018

martcore @ 22:37: atzīšos, es dzīvē neesmu redzējis nevienu kiras muratovas filmu, lūk, ir tādi režisori, kurus apstākļu sakritības dēļ nekad neredzi
vai kādu citu iemeslu dēļ, kā ingmāru bergmanu
zhora un pārējie, ko man būtu no kiras muratovas jānoskatās, izņemot "īsās tikšanās", tās jau tāpat?

martcore @ 20:11: pol - sen
jāsaka, esmu nedaudz vīlies senegālas izlasē, biju domājis, ka viņi iznīcinās šo grupu, kā fukusimas reaktora eksplozija palēlinājumā
čo, tā ir labākā āfrikas komanda pēdējos gadus piecus
bet faktiski nevienam no favorītiem sākumā īsti neiet

martcore @ 17:37: par fudbola iespaidiem pēc pirmā apļa - tie ir, galvenokārt, iespaidi par televīziju

teiksim, saunds ir tāds, ka laikam esmu īsti dzirdējis tikai angļus dziedam
a tā ir kaut kāds intertroksnis bez bungām, čāntiem un vuvūzelām
vienkārši skatītājus un patiesos atbalstītājus īsti nerāda
un kādēļ viņi bija gatavojuši performances

kameras īsti nepaceļas augstāk par pirmo skatītāju slāni
it kā tā ir arī apl, taču tur vēl ir masu atbalsts, tādēļ to tā nejūt
a bet vienmēr ar kavdrokopteriem, kamerām no krāna un helikopteriem tumsā ir jādemonstrē pasākuma MĒROGS
rezultātā televīzijā pasaules čempionāts izskatās kā dženovas-atalantas mačs sērijā a, kas divām turnīra tabulas vidusdaļā esošajām komandām neko īsti nenozīmē

dienasgramata @ 15:38: DELFI. Pēdējos gados izskanējuši dažādi minējumi par latviešu dziedātājas Aijas Andrejevas privāto dzīvi un viņai piedēvētas attiecības ar vairākiem sabiedrībā zināmiem vīriešiem. Visbeidzot skatuves māksliniece ieviesusi skaidrību – viņa joprojām esot brīva sieviete.

tapetes_puksts, posting in pajautaa @ 13:40: Vai ir kaut kur internetā iespējams lasīt Bodlēra "Ļaunuma puķes" latviešu valodā?

martcore @ 14:37: 99,6% of all people in Iceland watching TV during #ARGISL at @FIFAWorldCup were watching the match. That is some statistic.

tas ir pizģec, es nesaprotu, ar ko pārējie 0,4% islandiešu bija nolēmuši tajā laikā nodarboties? kādas svarīgas lietas tur islandē var būt? čurāt aisbergā, pielūgt efajaskaktulhu, moš, kāds sivēns vēl pamanījies pielieties un aiziet gulēt?

tikko_pamodos, posting in pajautaa @ 12:55: apvainošanās
Padoms vaig. Tuvs cilvēks ģimenē jau kopš bērnības sirgst (nezinu, kā to citādi apzīmēt) ar apvainošanos, kas pakāpeniski laika gaitā ievērojami progresējusi.

Vai jūs varat, lūdzu, ieteikt teorētisko literatūru (rakstus, grāmatas, pētījumus, intervijas u.tml.) par šo tēmu? No psiholoģijas, attiecību veidošanas, personības izaugsmes, nezinu, kāda vēl skatpunkta. Kā cīnīties, ko un cik daudz var palīdzēt ģimene, lai palīdzētu mazināt šo sakāpināto pasaules uztveri. Pie kādiem speciālistiem vērsties, ja tas vispār var ko līdzēt. Cilvēkam drīz būs 25 gadi. Pēdējā laikā kļūst neiespējami kontaktēties, tikko kā kaut kas nenotiek pa prātam, pirmā reakcija - sapūšas un nerunā. Apvainojas pat par pavisam ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, ja kāds no mājiniekiem uzreiz nevar pacelt telefonu un atzvana pēc mirkļa. Paldies par ieteikumiem un komentāriem.

dienasgramata @ 10:06: DELFI. Aiztur divus kafijas viltotājus

crescendo @ 08:42: QOTD

Real is NOT: Being Yourself
“Be yourself” is some of the worst advice on planet Earth, because a lot of “selves” are just run-of-the-mill assholes, or kleptocratic authoritarian assholes, or totalitarian genocidal assholes, or just the most left-swipe-able asshole on Earth. There again, although they stayed true to their beliefs, asshole beliefs are at best delusional and at worst pure evil. Not real.

I think I probably fall into the category of being an asshole under the guise of being real. Sometimes I take too many bitch pills in the morning and she oozes to the surface. My inner asshole is mainly a defense mechanism to keep people at bay. I think a lot of us live with the fear that if we ever expose our realness the world will chew us up and spit us out, moving on quickly to its next meal.

<https://psiloveyou.xyz/what-it-means-to-be-real-92e5a9ded33b>

Tags:
scope @ 07:39: Zemgales lauki.
... )

18. Jūnijs 2018

aizliegts_v @ 20:19: KOVACS - My Love (Live)

teja, posting in pajautaa @ 20:28: vai kāds var ieteikt reprezentablu un sirsnīgu tai-či vai cigun skolotāju, kas varētu vadīt publisku nodarbību cilvēkiem, kam nav bijusi saskare ar "šādām lietām" / nesabaidīt ar pārāk lielu ezotēriku, bet gan nodemonstrēt to darbībā?

santa_be @ 15:27: pirmās reizes
Līdz vakardienas vakaram, man nekad nebija kavējusies lidmašīna ilgāk par 2h. Un es šogad vien esmu lidojusi jau 12 reizes.
Kompensāciju caur kādu trešo kantori uzprasīs tīri prieka pēc, lai nosvinētu negulēto nakti un sajāto darba dienu.

mazheks @ 14:25:

vistu_zaglis @ 12:16:

Te ir jāsāk ar priekšvēsturi, tā šķiet. Vei, Jana ir tāda trakoti jautra zaja, kura strādā manā piemājas barčikā un iespēju robežās gādā, lai nevienā brīdī nenāktos noskumt par to, ka ir beigušies atspirdzinošie dzērieni, parasti jauns kausiņš uzzīmējas, pirms vēl ir izdevies tā kārtīgi piebeigt iepriekšējo, [info]perkons kursā, kā šitas notiek.

Nu lūk. Pie svētdienas dzīvespriecīga kompānija, sastāvoša no K-x, Janas un, protams, jūsu padevīgā kalpa VZ, izlēma mazliet pakratīt pačkas radošā kolektīva Asking Alexandria koncī. Radošais kolektīvs Asking Alexandria, par spīti tam, ko sagaidītu nesagatavots klausītājs, izrādījās ārkārtīgi jautri jaunieši, kas, cita starpā, aktīvi gvelza visādu huiņu, viens par otru ņirgājās un manāmi baudīja vakaru ne mazāk kā mēs. Bet te ne par to. Tātad, ierodamies Karlīnas forumā, paņemam sev pa kausiņam dzēriena, kādas 10 minūtes pacietīgi pagaidām uzstājmāksliniekus, nu un tur jau aiziet, troksnis, krāsainas gaismiņas, dūmi pa gaisu, tas viss, un pēc kāda laiciņa piepeši ievēroju ka eu!, a kur Jana?, Jana piepeši pazudusi!, bet nu neko, pieaugusi meitene, gan jau tiks ar sevi galā.

Paiet pāris minūtes, jūtu – kāds man piebiksta, tur Jana ar trim pilnām alus glāzēm, mēs tur tā O_O nevajadzēja jau pūlēties, bet nu paldies, jā!, un Jana, mēģinot pārbļaut apkārt valdošo troksni, atzīstas man ausī, ka viņai vispār darba reflekss nostrādājis: mums ar K-x beidzies alus, nekavējoties jāpienes jauni!Garastāvoklis:: I need a fucking drink
Mūzika: Asking Alexandria / Undivided
Tags:
krii, posting in pajautaa @ 11:50: Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!

kisswithafist, posting in pajautaa @ 11:20: feta
Sveika, ciba!

Padalieties, lūdzu, ar ieteikumiem, ko darīt ar fetas sieru, neliekot salātos. Cepeškrāsns arī nav, citādi nejautātu :) paldies!

vakardiena, posting in pajautaa @ 10:15: MADARA atlaižu kods
Labdien!
Vai kāds būtu tik laipns un padalītos ar pēdējās MADARA Labo cenu diennakts drauga kodu, kas parasti nāk līdzi pasūtijumam?
Paldies!

dienasgramata @ 08:48: Kāds vispār boikotē to futbola čempionātu vai visiem pofig?

16. Jūnijs 2018

martcore @ 18:00: arg - ice
islande ir brīnišķīga, taču es mazliet sāku pagurt skatīties uz visu šo karu pret autobusiem

honeybee @ 08:27: Nupat domās sev teicu "I'm not the brightest shed in the toolbox", which is strangely appropriate

/Pēc 4,5 h pašvērtējums uzlabojās, un es sev paziņoju, ka esmu "sharp cookie"

15. Jūnijs 2018

vistu_zaglis @ 22:28: Mans iekšējais mizantrops man liek domāt, ka jūs visu šo laiku zinājāt, tikai man nestāstījāt, ka kaut kur Holandēs dzīvo lieliska zaja uzvārdā Kovacs, kurai balss mazliet izklausās tā, it kā Beast soliste būtu nomainījusi muzicēšanas stilu, un kura, par spīti it kā jestrajam klātpievienotajam paraugam, vispār ir samērā nelāgā noskaņojumā. Viennozīmīgi mēneša prieciņš, uhti, dodiet nu jau ātrāk augustu un nākamo albumu!

https://www.youtube.com/watch?v=1FrpXSe8IcU

Garastāvoklis:: A witch, a bitch, a murderer
Mūzika: Kovacs / My Love
martcore @ 21:48: spa - por
beidzot mēs redzam spēlētājus, kas bez nervozitātes spēj atdot piespēli uz trīs metriem partnerim

neetiski, posting in pajautaa @ 20:13: Ķīšezers
Vai kāds var ar punktiņu kartē parādīt, kur atrodas pludmale pie Ķīšezera?

f @ 19:34: : u gotta work it
par tādām lietām jāraksta pirmdienas rītā, bet nupat jau kā veselu nedēļu es mokos neziņā, vai negaidītā fantastiskā darba iespēja, kas ir nonākusi manās ausīs, pārvērtīsies par reālu darbu. vai nē. sūtu visas iespējamās labās domas juniversā un lielajam cibas dievam, jo uz šīs iespējas fona visas iepriekšējās neveiksmes pēkšņi vairs nešķiet svarīgas. pagaidām gan arī neko citu nevar darīt, kā tikai sūtīt domas, jo cv jau ir nosūtīts, un atliek tikai gaidīt zvanu. ja ne cita iemesla dēļ, tad vismaz, lai būtu skaidrība.


martcore @ 17:47: jāsaka, ka man, kā gan bijušajam sporta biļešu pircējam, gan spekulantam, šī situācija sāk interesēt
vienīgā reize, kad esmu redzējis centra sektoru biļetes, ja tā nav vieglatlētika, teniss vai regbijs, savās rokās (bez abonementa), ir uz ventspili pret ņūkāslu daugavas stadionā
ne tas īpaši populārākais mačs dievzemītē

a tur, tipa, mēģināja nopirkt vietas par pieciem miljoniem un pārdot par desmit? breds, šeit pārpircējus nevainojiet
visdrīzāk tas ir atkal šovs dienvidāfrikas čempionāta garā, nopērciet džanni infantino čebureku


martcore @ 16:03: uru - egy
lol, pirmajā puslaikā mesjē geničs teica, ka tas kamera rāda tikai apakšējās centrālās tribīnes, kurās nav skatītāju - visapkārt tās ir piepildītas
tad nupat parādīja arī augšējās centrālās - tur arī, kā saka anglijas futbolā, ir četras kaijas un vīrs, kas pārdod hamburgerus

f @ 15:35: kā viens cilvēks var gribēt tik daudz gulēt?

jebalaitung, posting in pajautaa @ 14:12: tv ārzemēs
vai ir kādi ieteikumi, kā pēc iespējas legālāk, korektāk un mazpisnīgāk piekļūt latvijas tv materiāliem ārzemēs?

vaicāju šajā kontekstā:
http://klab.lv/users/jebalaitung/1471372.html

Powered by Sviesta Ciba