LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Aprīlis 2017

fjokla @ 12:01: teikšu tā, garās brīvdienas bij viskādos veidos lieliskas, izņemot tos siltuma jautājumus, šķiet, ka pa tam lāgām biju pārgājusi aukstasiņu radības statusā jau, vakar atgūlos pilsētas gultā ap kadiem septiņiem un divām kārtām lupatu un sāku pa vienai maukt nost tikai ap pusnakti, cik patīkami, ka ziemelis nepūš, ne segapakšā, ne priekšā, ne pakaļā. vilciens bij arī tāds jocīgs, pustukšs, bet konduktorene sēdināja visus ciešās grupiņās, laikam, lai vieglāk uz pirmo otro izskaitīt. un tad viļānos viņa piesēdināja mums priekšā divus, vēlvairāk par mums smirdošus siņkas, orkus, faktiski, tādu uzburbušu piecdesmitgadnieci, kam izskatījās zeķenes vēl no astoņdesmito disko balles kājās ieaugušas un tādu stipri ap kādiem divdesmit līksmu jaunieti, kas viskādi izrādīja savu līksmību ap to beidzot sakoļīto, ja tā var teikt, gultas partneri, tanu viņi mums tur viskādi priekšā cilājās un demonstrēja tos sagumzītos pritona pakaušus,ik pa laikam skandalēja, tad atkal salīga, vienubrīdi, vai dažubrīdi es pat ar šausmām domāju, nez vai viņa tiešām guļ viņam klēpī, vai veic kādas citādas intimas darbības, kas dotā gadījumā neizraisītu manī nekāda veida pacilājumu. Un tad tās smirdīgās dvuškas, kā sakustās, ta kā ar bomi tāda šausmiga trīsddiennieka smaka, no kā uzreiz noraso piere un sagumst sirds, kautkad pie pļaviņām, neizturēju un aicināju līdzbiedru šito vairāk nebaudīt, jo jūtos kā degpunktā, kas izraisīja tādu kā sašutumu, laigan runaju ļoti klusām, un tad līdz rīgai dabūju klausīties viskādus, krāšņumus, piemēram, la- haim, sučka un tad spalgus smieklus. Sač fan, jā. un tad tas bija tākā ievads tai rīgā iebraukšanai un taisni tāda viņa arī ir, BET, god bless taxifaju un mūsu gadsimteni, ka vari mēms un sašauts pa taisnam iebirt siltā mašīnā un nonākt pa taisno segapakšā, kur, kājau minēts, nepūš un var taisni vai ņurrāt aiz tīksmes, ka tūlīņ nebūs kautkur jāiet, sniegu no apakšas saņemtot, pēc pagalēm end staff un oi, ku man patīk dažas pilsētas ekstras. Tagad esmu atkal siltasiņu, viscaur, un smaržīga un lielsiki atpūtusies un daudzko izvējojusi laukā, takšto, ceļojums ar pluszīmi, daudzām

honeybee @ 00:27: Mēs ar bērniem gandrīz vai nobeidzāmies no smiekliem, skatoties šo te:
https://youtu.be/SqDDmDOezWs?t=3m55s

Mūzika vēl jorojām brīnišķīga, bet KO TU DARI AR TO KAFIJAS AUTOMĀTA KANNU, GRĀVER?

Vēlāk:
- Mammu, par ko ir tā dziesma?
- Ēē, nu, par Dievu.
- Tad varbūt tas ir svētītais ūdens?

Tags:

22. Aprīlis 2017

polija, posting in pajautaa @ 21:24: Zīdainis var/nevar satraumēties izkrītot no stāvoša auto?
Tātad es uzskatu, ka zīdaini, kurš vēl nestaigā, nekur nekāpj, tikai rāpo viskautkur NEVAR sēdināt auto priekšējā beņķī, kamēr no bagažnieka izvelk un saliek ratus, jo viņš var izvelties pa durvīm uz ielas vai novelties no beņķa autiņā ar galvu pa priekšu. Diemžēl otra pusīte domā citādi.
Tad nu jautājums citiem vecākiem - sieviešiem un arī vīriešiem (jo redz sievietes visu pārspīlējot drošības jomā :) ) Jūs uzskatāt, ka šādi atstāt 10mēn vecu bērnu, kurš pats vēl nekad nav ar kājām pa priekšu pat mēģinājis nokāpt no kādas augstākas virsmas (cenšos mācīt, bet pagaidām nestrādā), kamēr pats skraida ap bagažnieku/ratiem un nevar visu laiku paturēt bērnu acīs/aizsniedzamības attālumā ir/nav droši??

upd. Ja nu netapa skaidrs no paša ieraksta - bērns diespas nekur netiek vests autiņā tāpat, autobeņķis autiņā parasti nestāv (mikrorajons un tā) jautājums ir par noiešanu lejā no 4ā stāva un ratu, kuri glabājas auto grabažniekā, salikšanu un pretējām darbībām, atnākot no pastaigas. Man pieņemams šķita variants sēdināt zālē vai provēt žonglēt rokās ar bērnu un ratiem, bet katrā ziņa bija pamatīgi iebildumi pret bērna iesēdināšanu auto parastajā sēdeklī, atstājot durvis vaļā...

maksiine @ 21:23: Tas brīdis, kad sāk trīcēt iekša, jo visā mājā nav vairs nevienas nervu tabletes

fjokla @ 19:23: Kolosāla


martcore @ 15:46: vai arī jautājums - jūs esat kādreiz peldoties jūrā nedaudz salietojušies sālsūdeni?
tas teorētiski taču ir pizģec, ja mēs sāksim dzert sālsūdeni, mēs visi nomirsim
taču, dažreiz, ja es aizpeldu jūrā nedaudz par tālu, vajadzētu peldēt jau atpakaļ, man šķiet, ka cenšoties ieelpot gaisu, es nedaudz iedzeru sālsūdeni
un ko? neko? aim alaiv?

dominika, posting in pa_leeto @ 14:50: Pārdodu 3 biļetes uz Valmieras teātra izrādi "Džeina Eira" rīt plkst. 13:00. Biļetes 2. rindā, pirku par 13 Eur gabalā, pārdodu par 10 Eur gabalā, t.i. kopā 30 Eur. Var kaulēties saprāta robežās.
sanitag@gmail.com

21. Aprīlis 2017

honeybee @ 23:21: Man šķiet, ka pirmo reizi mūžā taisīju prezentāciju, balstoties uz drusku zinātniskas metodikas (tiešām drusku), un konstatēju, ka tā tiešām var iegūt interesantus datus (kas to būtu domājis). Rīt 15.15 RCB lasīšu lekciju/diskutēšu par to, kas mums ir jaunākajā latviešu SF/F un ko es/mēs gribētu redzēt vēl un vairāk.

pirmslietus, posting in es_shobrid_lasu @ 17:11:


elina @ 16:05: nevar taču grīdu paslaucīt - jādanco!

Mūzika: https://youtu.be/8P09rxVaQAM
fjokla @ 11:43: Nezinu gan, kur tas viss radies, par maizītes bučošanu, ja nokrīt, zirnekli, kam nedrīkst laist ar čību un visas šitās lietas, věl uz akas vāka nedrīkstot kāpt, tad jākāpjot uz cita maza sūdińa un jāsakot, nost, nelaime, šitam gan es atceros izcelsmi, manšķiet, ka kaimińliene man šito krūmos samācīja, kopš tā laika nevaru atpisties. Tad věl es ceļu augšā tos sańķikus, ko pa zemi var atrast, tas arī esot uz laimi. Muļķïbas kautkādas, tā prātīgu aci raugoties. Un te nu es šodien stāvěju, babińa cienījamā vecumā, pie izlietnes, kam pa vidu uz šķīvja malas sēž trekns zirneklis un veicu iekšěju cīńu, raugoties vińa derdzīgajās astońās, kā mācīts, laimi nesošajās acīs un domāju ko darīt ar visu šito laimi. Man, pieměram, stipri riebjās un kratās no vińiem, bet no otras puses, kas es tāda par karěńinu, ka pati savām rokām, vai raudupieti, veco mauku, ka savām rokām, tāteikt, to varbūtějo laimi aizskalošu renstelě. Unlūk, dilemma, to laimi izsmelt laukā arī tak nevar, jo kustïga un pretīga un vělāk skries pa kāju augšā, vļej vļeh, veee. Nulūk, tad es izdomāju tā, labi, lai tad tā laime eksistě šitai izlietně, jo man ir otra. Unta pusrītu vazājos turpu šurpu, tik, lai nesaskartos ar to derdzīgo krebaini no dūmlandes. Un, jo vairāk es izvairìjos, jo vairāk man pa ceļam atgadījās visādi piedzībojumi ( uzvārīju lādětājam galu katlińā, pieměram), jo ātrāk es aizmirsu to laimi, un hujak, vienā tādā aizmirstības brīdī to kafijasūdeni tai světā izlietně uz galvas šim virsū un tur vińš aiziet, un es visa tāda šokā pieliecos tai trubai tuvāk, pavisam līdz elkoñiem iekšā un saku tai laimei dobji nopakaļus, lai skan caur trubām cauri: " es ļoti, ļoti ārkārtīgi atvainojos, piedodiet"

dienasgramata @ 10:54: The term pygmy is sometimes considered pejorative. However, there is no single term to replace it.

goddes @ 07:00: a

20. Aprīlis 2017

dienasgramata, posting in pajautaa @ 23:40: kādus jaunus un jaunizdomātus apsaukāšanās vārdus jūs esat dzirdējuši vai lasījuši? nu, tur tipa "liberasti", "sorosīti", "Trampistāna"... interesējos zinātniskos nolūkos

ttp, posting in pajautaa @ 20:26: kur rīt rīgā (āgenskalns/centrs) var tikt pie garšīgām brokastīm?

goddes @ 19:36: Joprojām/atkal čābīgi ar potīti. . Mocos jau pāris mēnešus un atklājās padziļinātā izpētē, ka pamīšus sastieptajām un izļurkātajām saitēm tomēr bijis mazs lūzumiņš. Doks īsti negribēja noticēt, ka es spēju strādāt tik fizisku darbu ar šādu kāju, bet nu fenomens esot diezgan, ne tā kā lūdza manu ķermeni anatomikumam novēlēt, bet tagad jau "ko nu vairs".
***
Citās ziņās- šonedēļ pie manis nonāks lakstiņš, kurš dos auglīšus ar nosaukumu Monster Naga. Piparam skovilla skalā niknums ~1000000. Miljōns, Karl! Bāleliņam ar ārieša izcelsmi, kuram šķiet, ka biezpiens ar lokiem ir pikanti, salīdzinājumam asais jalapeno stiprums tur ap 3,5 līdz 10k, Būs interesanta pieredze ar monstriņu.:)

ripp @ 15:11: ag guļ ratos lodžijā, bet mēs ar a piknikpjam pie ezera. Par laimi, ezermala ir rācijas uztveres zonā.
a plūkā niedru vālītes.
<3

martcore @ 11:01: nesen uzzināju vienu fišku par zīmēm uz ielām. karoče, ja uz ielas vertikālā zīme ir aizklāta (tās dažādu iemeslu dēļ mēdz reizēm aizklāt ar melnu polietilēnu), tad nedarbojas arī horizontālais apzīmējums. respektīvi, ja pirms zebras aizklāj zīmi gājēju pāreja, un ka vajadzētu te automašīnām nedaudz piebremzēt, zebra juridiski pārstāj eksistēt. kā tas ir iespējams, es jautāju, gājēji taču vispār nepievērš uzmanību vertikālām zīmēm, viņi redz zebru un iet pāri? a vot tā, mums atbild.

mako @ 10:10: Stereo
Nopirku nupat jaunas austiņas. Un uz viņām nav L un R atzīmes. Padomāju... cik gan nozīmīgs ir stereo efekts? Rūpīgi sekojat lai labais un kreisais kanāls ir pareizajā ausī? Filmās tas varētu būt būtiski, lai svilpjošās lodes lido no pareizās puses. Bet mūzikai? Spēlētāji tak sēž tā, ka klausītāja labā puse ir no viņiem pa kreisi, vai ne?

elina @ 09:55:
Man rīt būs dzimšanas diena. Lai gan biju svēti sev nosolījusies nesvinēt, solījumu izdevās noturēt līdz aizvakardienai, kad tomēr paslīdēja roka un sāku aicināt ļaužus ciemos uz balli. Nu,kas tas ir, ka citi cilvēki kā cilvēki un viņiem pietiek ar to, ka dzimšanas dienās aiziet vakariņās, vai vienkārši var pasēdēt pie kompja? Nē, man uzreiz vajag ļembastu :) Šogad gan svinēšu dzīvoklī. Pagājušogad pie jūras gan bija iespaidīgi, bet tā kā esmu vēl ar smadzeņu trīci un vēl arīmazliet slima, tad labāk šogad bišķīt nomierināties. Ka nu ar Jāņu svinēšanu nesanāk tāpat - esmu ļoti stingri apņēmusies beidzot neuzņemt jāņu bērnus Koknesē, bet nezinu pat kur pati likties, citādāk liekas, ka vienmēr tik daudz daru un neviens nenovērtē un pēc jāņiem paliek rūgtumiņš iekšā, tā taču nevajadzētu būt, vai ne. Nu, tā. Bet tagad - pa veikaliem! Bole taču no nekā pati neuztaisīsies, vai ne :)?

savaadaisu @ 09:09: Tā učene vidējam puikam tiešām ir ar kaut kādām problēmām. Vakar sačakarēja noskaņojumu pamatīgi, un tikai tāpēc, ka nepiekrītam dalībai Sporto visa klase. Mēs nerūpējoties par bērnu un esot slikti vecāki. Tupākais ir tas, ka viņa ir arī bāriņtiesas pārstāve. Mobings pilnā plaukumā.

martcore @ 02:57: mīlu šādas sarunas ar dievu

martcore @ 00:01: piekrītu uzskatam, ka juventus ir labākā aizsardzība pasaulē

19. Aprīlis 2017

martcore @ 22:41: aija: zane, kā tev šķiet, mums ilgi nāksies runāt par pārējiem garlaicīgām lietām?
zane: aija, droši vien. mēs taču esam viņa galvā izdomātas divas automātiskas meitenes, kuras viņš pats ir nosaucis, sākot ar alfabēta pirmo un pēdējo burtu
aija: un viņš mums stāsta pr garlaicīgām lietām
zane: jā, par to, ka annai hatvejai losandželosā var mākslīgi palielināt lūpas, bet ne acis.
aija: tā nevar būt!
zane: acis nevar palielināt! lai arī, iespējams, var palielināt galvaskausu...
aija: un tad acīm ir jāķļūst lielākām
zane: ja palielina galvaskausu...
aija: varbūt viņai acis bija ļoti lielas jau sākumā
zane: jā, aija, varbūt jau sākumā tā bija.
aija: zane, cilvēkiem nevar būt tik lielas acis
zane: aija, nē.

dienasgramata @ 21:35: DELFI. Kāpēc vecāki soda bērnus un kā to pareizi darīt.

crescendo @ 20:46: Is this Ok?
Tematisks viedokļraksts.

My Daughter Is Not Transgender. She’s a Tomboy. https://nyti.ms/2pA8zn5

Vai ir OK, ja cītīga etiķešu līmēšana noved pie ļoti sašaurinātas izpratnes 'kas ir meitene'? Nav rozā kleitā, bet biksēs, spēlējas ar mašīnām un kāpj kokos- tad regulāri jāapjautājas, vai nejauši nejūtas tomēr kā puiškāns? Bet varbūt tagad?

honeybee @ 20:16: Jā, starp visu citu vakar biju lieciniece episkākajam veidam, kā uzaicināt meiteni pie sevis uz mājām: "Man mājās ir pods un divas miskastes. Un tu drīkstēsi visam pieskarties."
Meitene aizrautīgi piekrita.
Mums, abu četrgadnieku mammām, nācās vien samierināties.

Tags:
dienasgramata @ 19:52: DELFI. Notver sievieti, kura 2,45 promiļu reibumā rāpo pa skolas sporta laukumu.

iive, posting in pajautaa @ 16:44: Saraksta sakārtošana
Sveiki!
Man Word dokumentā ir garš saraksts ar filmām alfabētiskā secībā. Katras filmas beigās ir izveidošanas gads, minēts iekavās.
Vajadzētu šīs filmas sakārtot pēc gada. Kā to visnesāpīgāk izdarīt? Vienīgais variants, ko es varu iedomāties, ir Ctrl+F "gads" un tad ķeksēt ārā jaunā dokumentā. Bet tas izklausās pēc laikietilpīga un laikā atpalicīga veida, kā apstrādāt datus.
Vai jums ir kāds ieteikums?
Paldies!

martcore @ 15:56: urrā francijas sociālistiem. ja nemaldos vēstures ziņā, tad slavenie francijas sociālisti kā reizi pirmie zafigačīja uguni pa arodbiedrībām un strādnieku apvienībām. nejaukt ar anglijas sociālistiem 70-jos!

zazazumm, posting in pajautaa @ 15:47: Domaju taisit kapostu titenus, bet risu vieta velos kvonoju. No kvinojas NEKO nesaprotu. Risus apvara pirms maisisanas ar svaigu malto galu, ko darit ar kvinoju? Kadu kvinoju vispar pirkt (dazadas krasas)? HELP!

emi, posting in par_velti @ 13:59: Čau! Varbūt kādam ir vajadzīgas šīs antīkās mēbeles? Atdodam visu par velti, mēbeles atrodas pie Dailes teātra.

Ja interesē, lūdzu rakstiet Aleksandram uz lal2002@inbox.lv vai 29207125. Update: Krēsli un šujmašīna vairs nav pieejami.

savaadaisu @ 13:40: PS: šorīt lielākais puika "pārsteidza". Fona situācija tāda, ka vidējais skatījās no rīta Lielā sprādziena teoriju, lielākais, laikam, bija sacepies, ka neredz kādu tur multeni un rezultātā atsūtīja mammai SMS, ka nenesīšot brāļa saksafonu līdz autobusam. Mamma atbildēja, uz ko lielais atkal atbildēja ar SMS kur bija apmēram tā - viņš jau tāpat tai seriālā neko nesaprot, viņš to seriālu tikai grib skatīties kopā ar tēti.

Lielais puiks sāk pieaugt un man jāaizdomājas, ka tā pat varētu būt taisnība un biežāk jādara kaut ko kopā ar sīčiem.

savaadaisu @ 13:35: Man liekas, ka nākotnes cilvēks, ja cilvēce pietiekami ilgi spēs sevi neiznīcināt, evolūcijas procesā tiešām izskatīsies pēc citplanētieša, kā mēs to tagad zinām - es par tiem pelēkajiem un zaļajiem. Gariem kakliem, lielām galvām, gariem pirkstiem, smalkiem rumpīšiem, jo fizisko darbu jādara arvien mazāk, pārsvarā visa darīšana notiek domu līmenī, visur ir skārienjūtīgie ekrāni un daudz ko vajag darīt tieši klabinot pa pogām vai paijājot ekrānus.

Tik pat labi ticams ir Eloju un Morloku scenārijs.

savaadaisu @ 12:24: Vajag kaut kādu metodi, lai tiktu vaļā no uzmācīgām domām, kas reāli čakarē dzīves kvalitāti. Tipa hipnoze varētu palīdzēt izdzēst atmiņas, ne?

goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 11:39: a

santa_be @ 09:09: 30
Nu neko, ieejam nākamajā gadu desmitā!

honeybee @ 06:41: Bet vispār vakardienas kašķī man vislabāk patika arguments "jāsauc cilvēkus oriģinālajā vārdā un vietniekvārdā, ņemot vērā viņu bioloģiju ģenētikas līmenī, jo tā ir PATIESĪBA, un kaut ko tādu nedarīt ir problēma, kas būtu jārisina galvas pusē, un PATIESĪBA ir mans vienīgais credo, sabiedrības izlikšanās un roleplayings ir zem mana goda"

Incanti, kā tas ir, drošvien šitā:
- runājot par paziņu, kas nokrāsojusi spilgti zilus matus, viņi saka "tā meitene ar gaiši brūnajiem matiem"
- ja viņu paziņu lokā kādam ir adoptēts bērns, tad viņi katru reizi saka "tavs adoptētais bērns", bet bērnam - "tava adoptētāja", nevis "tava māte"
- cilvēkiem, kas izlabojuši sakodienu ar breketēm, saka "piedod, tavs smaids vēl joprojām ir reāli šķībzobains", bet briļļainos ved pāri pie ielas aiz rociņas
- ja kādu pilnā vārdā sauc Līga Elizabete (bet sarunvalodā par Līgu), tad arī vienmēr sauc šo cilvēku par Līgu Elizabeti
- also, visus augstākminētos pie pirmās izdevības sūta pie psih*, jo šiem točna ar galvu kaut kas nav kārtībā - ne ta psih* problēmas ar savu ķermeni, ne ta ar realitātes apzināšanos, figviņzina, bet KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ AR VIŅIEM

martcore @ 00:55: par maģiju un ķīmiju
aija: zane, kā tev šķiet, vai maģija pasaulē eksistē?
zane: aija, es nezinu.
aija: kad tu, piemēram, braucot atpakaļ uz jūrmalu ej garām vilciena vagoniem, un pamani tur kādu foršu džeku...
zane: nu...
aija: tu pagriez atpakaļ galvu, ļauj viņam notvert tavu acu skatienu
zane: jā! tā ir maģija?
aija: nē, tā vēl nav maģija! es pagriežu galvu un raidu hormonus viņa virzienā
zane: aija, tu vari raidīt hormonus?
aija: protams, zane, ikviens no mums var! raidīt hormonus ir tik vienkārši, kad tu esi jauna un hormonu ir tik daudz
zane: bet kāpēc tieši uz to džeku?
aija: tādēļ, ka es viņu izvēlējos? meitenes vienmēr izvēlas džekus!
zane: no...resnā kontroliera un čuvaka ar trīs bērniem, kas kāpj ceturtajā, tu izvēlējies džeku, kuru tu pat lāgā neredzi aiz vagona stikliem?
aija: šeit sākas maģija
zane: un tu viņu izvēlies! kāpēc? tāpēc, ka viņš uz tevi vienreiz paskatījās?
aija: tā jau ir ķīmija

18. Aprīlis 2017

panacea, posting in pajautaa @ 21:24: Kādi tur ir cilvēki?
Sveiki!

Es te esmu apceļojusi pasauli un dzīvojusi dažādās valstīs un lai gan piekrītu, ka katrs cilvēks ir individuāls, tomēr valstu pārstāvjiem mēdz būt visispārinošas iezīmes. Tad nu gribēju lūgt cibiņus dalīties iespaidos par to valstu iedzīvotājiem, kurās attiecīgajam cibiņam gadījies dzīvot (vēlams norādot, cik ilgi tur tajā valstī apmēram dzīvots).

Piemēram no manas pieredzes, ko nācies novērot:

Beļģi (novērošanas periods 1 gads), samērā lieli pofigisti, kas izpaužas tā, ka piemēram ir netīras pilsētas, bet tas visiem pofig. Kaut kas valstī nestrādā -- piemēram ilgi nav valdība -- atkal visiem pofig. Diezgan arī tādi dzīves baudītāji, tendēti uz izēšanos - nacionālie ēdieni ir frī kartupeļi, šokolāde un alus. Paši par sevi saka, ka ir introverti, kam daļēji piekrītu, ka cilvēki pārāk nelielās ne ar ko un vēl viņiem ir liels komplekss par savu necilo vēsturi, it īpaši abiem pasaules kariem.

Amerikāņi (novērošanas periods 2,5 gadi, divās dažādās lokācijās). Vispār man amerikāņi ārkārtīgi patīk. Viņiem ir tāds diezgan liels iekšējs moto, ka kamēr tu ej uz darbu un kontributē ekonomikai, tad ir diezgan pofig par to ko tu dari mājās, kāda ir tava tautība, kādi ir tavi dīvainie paradumi. Pat ja dīvainie paradumi amerikānim riebjas, tad viņš ne vienmēr to atklāti teiks, jo it īpaši paviršā komunikācijā valda liels pozitīvisms un entuziasms. Kopumā tas sociālo saskarsmi padara diezgan vieglu un patīkamu. Amerikāņi savu smaidu un prieku piedevām neuzskata par samākslotu un parasti jūtas sāpināti, kad eiropieši viņiem to pārmet. Bet tai pat laikā, jā, ir arī tāds undercurrent, ka spiediens uz pozitīvismu un spēju sasniegt ir tik liels, ka nesmaidīšana jau vairs netiek sociāli akceptēta un tad ja ir depresija vai skumjas, tad cilvēkiem var būt grūti to pavilkt. Nu un vēl amerikāņi tiešām ir nācija, kas ļoti daudz strādā. Viņiem ir arī normāli celties 4-5os no rīta.

Īstenībā, visās nācijās, kur man ir nācies dzīvot, ir uzskats, ka tieši viņi strādā visvairāk. Es teiktu, ka visvairāk strādā USA, tad UK, tad LV, BE un NL apmēram vienādi, bet, manuprāt, gandrīz vispār nestrādā PT (hehe).

Gaidu jūsu novērojumus un paldies!

martcore @ 22:29: kaut arī būtu ļoti interesanti uzzināt, kā jūs iemācaties spēlēt dažādas spēles
es, piemēram, pirms dažiem gadiem madžongu spēlēt mācījos spēlēt pret personisko datoru

da viss tur vienkārši, tipa, soliteirs, divas vienādas kārtis likvidējas no galda
likvidēju, bet kaut kā zaudēju. es nepamanīju kādu gājienu? viņi beidzās
ā, nolādēts, izrādās, ka divas puķītes var neizskatīties vienādi, bet sarkanās un melnās savstarpēji likvidējas!
okei, okei. nē, vienalga, slikti.
varbūt vajag paskatīties uz visu šo galdu kopsummā, varbūt es sāku ar nepareizo galu.
jācenšas galdu atklāt simetriski
nu jau ir labāk
cik mums ir atklātu puķu uz galda? un austrumu vēji? tā, vajag vēl vienu, es mēģināšu sameklēt, kur ir vēl viens...
nolādēts, tas ir apakšā!
tātad mums vajag šo te hieroglifu tagad...

martcore @ 21:20: par dotu un naudu
atvainojos, ka vēlreiz par tēmu, kuru neviens nesaprot, proti, pat nevis par to, ka 2020.g. kibersporta prognozējamais apgrozījums sasniegs miljardu zaļo gadā (kaut kāda pesimistiska prognoze, manuprāt), bet par vienu šo konkrēto disciplīnu, kas vairāku iemeslu dēļ ir bezmaz andergraunds.

senjor kautski, ieklausieties. lūk, kādus pārmetumus es dzirdu no dotas esošās monetārās politikas kritiķiem. deviņi miljoni par uzvaru pasaules čempionātā the international nav adekvāts atalgojums uzvarētājam (ko nozīmē, nav adekvāts? adekvātas nav krievijas futbola vai hokeja līgas, kurās klubi ik pa laikam zaudē bezmaz pamatkapitālus, pēc kā ir jāraksta žēlabainas vēstules valsts prezidentam. dotā neviens neko nezaudē, visiem ir labi?!). nauda sabeigs šo spēli (ar domu, nauda samaitās spēlētājus? ja samaitās, tad viņi vairāk to nepelnīs. nauda ir samaitājusi krištianu ronaldu kā fudbolizdu? a uz viņa tur odekoloniem ar truseļiem, vai ko viņš tur ražo, nu, lai taču cilvēks izpaužas, visiem samērā ne pārāk interesanti). tas neesot normāli, ka cilvēks iegulda simts miljonus vienā komandā (tas par ališeru usmanovu, kuram, cik saprotu, iespējams, šobrīd ir savas finansiālās kustības, grūžot naudu pa dažādām kabatām, taču tāds turnīrs kā epicentrs ir jūtami mēģinājums aizsist sev vietu paradīzē)

tātad naudas dotā ir pārāk daudz. tas ir burbulis, kas drīz pārsprāgs!
nē, čuvaki, iespējamās naudas dotā šobrīd nav vispār. par to ir jāpateicas kompānijai valve, kuriem pieder gan dota, gan tāda lieta, kā steam. tie, kas spēlē elektriskās spēlēs aptuveni saprot, kas ir stīms. un valve ir viena no vissavādākajām un īpatnējākajām kompānijām pasaulē, kas droši pasaka "piķis mums jau ir, čo, jā, ļoti daudz, un mums uz to ir pohuj. mūsu galvenā vērtība ir savu darbinieku laiks, etc". viņi nevēlas cīnīties par peļņu. tas ir, viņi to nenovēršami nopelnīs, bet kā jau izteicos iepriekš...

mēs varam saskaitīt kaut kādu bilanci valves organizētajos dotas galvenajos turnīros un internešanalā. blakusinvestori? nulle. pamatreklāmdevēji? nulle. televīzijas tiesības? nulle... nosacīti konkurējošie league of legends īpašnieki riot games piesaista kokakolu un pārējo, bet viņi nebūt nevelk šādus sākumā šķietami milzīgus praizpūlus, kas patiesībā nebūt nav tik ļoti milzīgi, ja paņemt kādu dotas zvaigznes vidējo ienākumu gadā.

kas īsti ir šī mitoloģiskā nauda disciplīnā? valves merčandaizs plus kaut kādi sākotnējie līgumi ar komandām vai atsevišķiem spēlētājiem, tur, teiksim, enerģētisko dzērienu ražotāji, kas cenšas pārdod tieši mērķauditorijai, kaut kāds letālā gala hārdvērs ar krēsliem un austiņām, kas cenšas to pašu, pagaidām diezgan uzmanīgi. taču, ja panestos attiecības ar pašu centrālo bāzi, cipari sāktu iet no dibena varavīksnēs. tādēļ es tuvāko gadu laikā prognozēju vai nu dotas pārdošanu trešajām personām, vai arī kaut kādas neatkarīgas valves apakšstruktūras izveidošanu. no sērijas "a ja vēl viņiem nopietni vajadzētu naudu..."

var pirkt par miljardu. kā tviču.

martcore @ 20:48: šodien sarunās ar kolēģiem par telešoviem es izteicos, ka mūsu austrumu kaimiņu šovā brīnumu lauks dalībnieka dāvinātā sālīto gurķu burka šova vadītājam ar sirmajām pielīmētajām ūsām - tā taču ir cīņa par televīzijas ētera sekundēm
nauda ir huiņa, automašīnas sarūsē, ir jāapdrošina un jāpārkrāso, ēters ir viss
latvijas tv neviens neko tādu nedāvinātu, tur šādu šovu tikai kontestantu kaimiņi skatās un vēl cilvēki, kuri atraduši aizmigt ar grāmatu, tāpēc mēģina aizmigt ar televizoru
kamēr šeit miljonu auditorija
labi, gurķu burka, var noskaitīt dzejoli, tas jau ir jūtami ilgāk, lai arī ar četrdesmitlitrīgu gurķu cisternu, kuru vadītājs elsdams mēģinās aizstiept kaut kur pie muskuļotajiem palīgiem, principā ir tas pats. toties dzejolis, noskaitīts ar izteiksmi un pauzēm, var ienest liekas piecas, sešas sekundes.

to nevajag nosodīt, cilvēki publicitātes dēļ nereti viens otru ir gatavi nogalināt, tas vēl nav sliktākais

dunduks @ 18:34: Futbola brauciens - 4
ceturtā diena )

f @ 18:12: lielākajai šejienes daļai tādi sasniegumi gan jau diezgan sveši, tomēr fakts, ka šodien, 18. aprīlī, gaidu jau pirms svētkiem pasūtīto pirmo malkas kravu - tas nudien ir kaut kas ievērības cienīgs. ne starp pieaugušajiem, bet starp tiem, kas dažkārt par tādiem cenšas izlikties.
lūk, tikai pati krava kavējas jau piecpadsmit minūtes.

dunduks @ 17:57: Futbola brauciens -3
trešā diena )

dienasgramata @ 17:16: DELFI. Višņivecka radikalizēšanās, pievēršoties galēji labējiem uzskatiem, notika jau pusaudža vecumā, norāda DP. Viņš uzturēja kontaktus ar citiem galēji labēju uzskatu pārstāvjiem un nodarbojās ar cīņas sportu, tostarp cīņu bez noteikumiem.

dunduks @ 17:05: Futbola brauciens - 2
otrā diena )

dunduks @ 16:23: Futbola brauciens - 1
kopsavilkums un pirmā diena )

elvira, posting in par_velti @ 14:43: plakans CRT monitors
Atdodu CRT monitoru, vecs, bet strādā. Imanta. Bildei ilustratīva nozīme, bet apmēram tā arī izskatās.Powered by Sviesta Ciba