LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

22. Jūlijs 2017

brokolis, posting in pajautaa @ 09:46: Labdien,

Vēršos pie Jums, jo tiešām nevarēju internetā atrast.

Kur var nopirkt šķidro parafīnu (lakas cietēšanai) ?

Paldies

21. Jūlijs 2017

martcore @ 23:34: este bueno
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem

aai, posting in pajautaa @ 17:47: Patoss vs Pathos
Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

Kā nākas?

blond, posting in pajautaa @ 18:17: Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?

vistu_zaglis @ 16:29: Labi, būs man arī jauns tags jāievieš.

K-x: ārā stāv čuvaks un ar automehānisku zemes placinātāju placina zemi. skaņa wtf.
VZ: Bļaģ, pagaidi, hasn’t the flat earth society gone too far already?

Also, ar nevaldāmu jaudu nemīlu šo dienu, es viņai pa labam iesaku vienkārši doties projām un vairs nebūt.

Garastāvoklis:: Reference error
Mūzika: Zrní / Následuj kojota - Live Acoustic Version
Tags:
lemurs, posting in pajautaa @ 14:18: perniones
visu zinošā Ciba, saki, kā latviski sauc tos niezīgos, sarkanos pampumus, kas no aukstuma parādās galvenokārt uz roku un kāju pirkstiem un locītavām. (nē, tie nav gluži apsaldējumi, jo parādās aukstumā un mitrumā arī temperatūrās virs nulles). latīniski perniones, angliski chilblains, itāliski gelloni, leitiski nuožvarba, krieviski цыпки utt.
izdodas atrast tikai apzīmējumu “sala puni”, bet jābūt taču vēl kādam. mums tak te mēdz būt auksts!
ir "dzērvju zābaki", bet to lieto tikai par ielaistu stadiju kājām. bet rokām?
paldies jau iepriekš!

kalevala, posting in pajautaa @ 09:09: jautājums mazu bērnu (līdz 6–7 gadiem) vecākiem vai citām bērniem tuvu stāvošām personām
Kā mūsdienu bērni sauc tualeti?

20. Jūlijs 2017

vistu_zaglis @ 22:14: Īsi par pretsmēķēšanas likumu.

Sēžu piemājas barčikā, bārmene noliek priekšā glāzi, sākumā padomāju, ka tur Dzidrais iekšā, paostu, nē, ūdens.

Wtf?, jautāju.

Nu kā, benčikus kur dzēst!, viņa man atbild.

Garastāvoklis:: Ok
Mūzika: SpB
mako @ 22:00: Tomogrāfs
Šodien pirmo reizi gulēju datortomogrāfā. Nez, ko tur atradīs?
Bildei ilustratīva nozīme :)


prtg, posting in pajautaa @ 20:31: Vai jūsuprāt ir atrodams pamatojums tam, kādēļ valsts noslēpuma statuss ticis piešķirts pierādījumiem par tirgošanos ar ietekmi? Likumā valsts noslēpuma jēdziens traktēts šādi: "..informācija, kuras nozaudēšana vai nelikumīga izpaušana var nodarīt kaitējumu valsts drošībai, ekonomiskajām vai politiskajām interesēm". Valsts ir visi tās pilsoņi, tātad manā izpratnē valsts noslēpuma statusa Rīdzenes sarunām piešķiršanas fakts ir nevis valsts intereses sargājis (kā to paredz likums), bet gan tiešā veidā tām kaitējis.

vistu_zaglis @ 15:02: Šī bija privāta vēstule, bet mans kauns ir tik liels, ka es atļaušos to aptuveni atdzejot un publiskot arī šeit.

Jūs sapratīsiet, kāpēc.


***

Ir ļoti neērti ko tādu teikt. Bet es to nespēju arī turēt sevī. Man tas ir kādam jāizstāsta.

Hm, kā to tā vislabāk noformulēt? Nē, nav labu veidu, kā to noformulēt, vienkārši teikšu kā ir.

Es tikko uztaisīju bildītes ar motivējošiem citātiem.

Jā, tieši tādas, kādas savos feisbukos postē astoņpadsmitgadīgas ēmō meitenītes. Jā, tieši tādas.

Mans apšaubāmais attaisnojums ir tāds, ka tā nebija mana ideja. Tā bija klienta ideja. Es to darīju par naudu. Bet tas šo situāciju nepadara labāku, vai ne? Es tikko šo jau tā besījošo pasauli padarīju vēl neciešamāku ar 12 motivējošus citātus saturošiem jepegiem.

Kad (ja?) (es sapratīšu, ja pēc šī jūs nekad vairs negribēsiet mani redzēt, tāpēc – ja) mēs kādreiz satiekamies klātienē – vienkārši nogaliniet mani.

Paldies, ka uzklausījāt.

Garastāvoklis:: OK
Mūzika: The Jesus And Mary Chain / My Little Underground - Live
anima_de_nera, posting in pajautaa @ 13:12: placis
vai un kur Gulbenē vai tās tuvumā ir kāds placis, stāvvieta vai skatu laukums, kur ar mašīnu var nolikties un pārnakšņot bez apkārtējo sašutuma un arī bez vietējo jauniešu bariņiem apkārt? ne gluži statoilā varbūt.
Paldies!

yeux_glauques, posting in pajautaa @ 12:12: vai ir kāds medicīnisks vai specifisks termins, kā saucas mūsu pleznu pārpalikumi - ādas krokas starp rokas pirkstiem? angliski hand web

mako @ 11:46: Dumjais es...
Lūk ieraksts no kura saprotu tikai dažus vārdus, un gan jau ka ne pareizajos kontekstos. Njā, laikam vajadzēja skolā fiziku un matemātiku labāk mācīties. Atzīmējieties kāds, kurš bez [info]mindbound un [info]ctulhu saprot par ko ir runa :) Varbūt es viens tāds humanitārs pamuļķis...

maksiine @ 00:25: I just ate a sandwich want those leftovers too, sweetheart?

honeybee @ 00:23: reizēm lielākā daļa no problēmas ir saprast, ka tā vispār nav tava problēma

19. Jūlijs 2017

far_away, posting in pajautaa @ 16:20: Pārtikas kodes
Atvedu no omes kaltētus ābolus, izrādījās, ka tajos dzīvo pārtikas kodes. Ābolus izmetu, bet kodes jau paspējušas savairoties, lidinās virtuvē ap skapīšiem, un tiktāl izķert nav izdevies ne man, ne kaķiem, pie tam, ir aizdomas, ka jau tikušas pie miltiem un citiem produktiem, šodien skapītī pāris lidinājās. :( Kā tikt no kodēm vaļā? Apsveru domu izmest visas miltu, mannas, tējas paciņas un likt jaunos produktus tikai ledusskapī, bet ir kaut kādi tautas vai veikalos atrodami efektīvi līdzekļi, kā viņas apturēt? Ja viņām nebūs nekā ēdama (mana pārtika), dzīvos tik un tā pie manis?

Internets pilns ar padomiem, bet gribu praksē pārbaudītas receptes.

silpurene, posting in pa_leeto @ 17:19: apaļš galdiņš
Vēlos atbrīvoties no apaļa galda, kurš turas uz 3 kājām.  Baltā virsma piedzīvojusi pāris balītes, bet krāsu var nokasīt, dekupēt vai citādi radoši izpausties. Augstums 61 cm, diametrā 65 cm. 
Čemodāni jau paņemti!.
Bildes te
Cenu nosauc Tu un lietas savāc Ģertrūdes ielā.
ja interesē, raskti lūdzu uz esmu punkts silpurene at džīmeils komdeloveja_kundze, posting in pajautaa @ 12:31: ļoti vajadzētu sakontaktēties ar Anriju Kavalieri, kura apraksts goodreads.com ir šāds: "Prof., dr.habil.iur Anrijs Kavalieris divdesmit astoņus gadus strādājis par izmeklētāju. bijis gan Rīgas Milicijas pārvaldes izmeklēšanas daļas priekšnieks un priekšnieka vietnieks operatīvajā darbā, gan Iekšlietu ministra vietnieks. No 1984.gada Anrijs Kavalieris vadījis Minskas leM augstskolas Rīgas fakultāti, bet kopš Latvijas Policijas akadēmijas dibināšanas ir šīs augstskolas Kriminālistikas katedras vadītājs."

internets ļoti sazvērnieciski klusē, ieskaitot par to aspektu, vai, lai sazinātos ar Kavaliera kungu, nu jau ir jāizmanto garu izsaukšana. vai kādam no jums ir kādas ziņas? ļoti priecātos, nepieciešama intervija.

savaadaisu @ 09:55: Tā kā vajadzētu sākt izstrādāt vienu fīču iekšējai darba aplikācijai, bet baigais sliņķis. Ja tās fīčas izstrāde būtu darba plānā, tad jau būtu OK, bet tas tā nav, tās ir tikai manas iedomas, ka vajag, jo atvieglotu darbu kolēģiem. Eh ... pagaidīšu kosmisko staru.

aai, posting in pajautaa @ 07:14: Eko-šmeko
Vai vācvalodu zemēs (šoreiz - tieši Austrijā) vārdu salikumam "eko-šmeko" arī ir tā (mazliet) nievājošā pieskaņa, kas latviešu valodā? Jebšu tas neko specifisku nenozīmē? Tieši tā "šmeko" daļa..

18. Jūlijs 2017

martcore @ 21:23: vaidzētu nopirkt rīt bulku sīkajai kaijai
jūs zinājāt, ka kaijas mēdz piļīt savas atvases ārā no ligzdām nevis tad, kad mazie prot lidot, bet kad tie prot staigāt?
vot sīkais pie mums arī staigā, trenējas lidot (pagaidām rekords - 1m virs zemes), un žēli diskutē ar mammu
kas atrodas uz septītā stāva jumta, un pārsvarā kaut ko pēta laikam internetā

lai arī kāds tur sīkais, viņš ir vienpersoniski lielāks par baložu pāri
acīmredzot, mamma no sākuma viņu no sākuma ir trenējusi ar lauku labumiem, oliņām, krējumiņu un speķīti ar kartupeļīšiem
iznākusi ir miniatūra džefa monsona kopija

scope @ 17:19: Dažiem zīmoliem ir interesanta cenu veidošanas politika.
Šodien tiku pie no-name zāles pļāvēja ritentiņa (parasts plastmasas gabals, ne tur gultņi, ne kas) par 2.80 EUR/gab., savukārt pie monopolista Stokker, tāds pat plastmasas gabals maksā ne mazāk, ne vairāk kā 15 EUR/gab.
Līdzīgi bija kolēģim, kurš bija sabojājis savai Toyota numura apgaismojuma lampiņas korpusu - oriģināls ap 30 - 40 EUR, bet sanāca tā, ka viens paziņa strādāja auto daļu veikalā un ieminējās, ka šādi pat ir arī, laikam, Citroen, rezultātā kolēģis bija priecīgs samaksāt 7 EUR par štruntiņu, kuram izmaksas ir labi ja 1 - 2 EUR.

savaadaisu @ 11:58: Jau otro dienu muguras kreisā puse savilkta. Baigi traucē tā uzspiestā miegainība.
PS: reāli besī, ka nu jau 3. gadu pēc kārtas Latvijā ir tikai 2 gadalaiki - baltā un zaļā ziema.

eermaniitis @ 10:57: dienesta pārbaude
jeb pašuršīsim cibas svārku ziņu dienestu

ļaunas mēles melš, ka Laimas muzejā esot šāds eksponāts - taisnība, vai interneta feiks?


https://drive.google.com/file/d/0B3cP9yf8Ys4SakhReEtrR2I3UDA/view

eermaniitis @ 08:42: noklausīts
"ja cilvēks nespēj kontrolēt savas emocijas, viņš cenšas kontrolēt citu cilvēku darbības"

kas te sanāk? fOšisms! uz līdzenas vietas!

es, aizstāvu cilvēku tiesības justies apvainotiem! tāpat kā es aizstāvu cilvēku tiesības justies nelaimīgiem - akmansdievs, ja viņš tā grib, lai taču jūtas!

un atpisās ar padomiem, kas man būtu jādara, lai tas tur, tā nejustos! tās ir viņa dabiskās, cilvēciskās tiesības, tā justies! neatņemiet to viņam!

versatile, posting in pajautaa @ 06:55: Love me tinder
Vai ir tāds "Tinder" variants priekš diezgan depresīviem vientuļniekiem, un citiem dīvaiņiem? Savādāk, parastajā Tinderī sāk smacēt normālo cilvēku īpatsvars.

17. Jūlijs 2017

martcore @ 23:51: tāpat, biedri, atcerieties, ka jūs varat nomirt katrā brīdī, tur satiksmes negadījumi, agrīnas sirdslēkmes, slikti cilvēki apkārtnē, mums te abortos pilsoņi beidzas nulle, komats, nulle gadu vecumā, tāpēc par to, ka esat nodzīvojuši divdesmit, trīsdesmit vai čēesmit gadus nevajag pateikties dievam un debesīm, tā ir vienkārši apstākļu sakritība, un jums ir nedaudz paveicies ar to, ka vēl puslīdz normālā laikā esat piedzimuši, piedzimtu senajā romā par vergu, jūs zarubītu tīneidžeru vecumā, tiesa, arī 21.jā gadsimtā jūs varat piedzimt par japāni, kas strādā fukuokas atomelektrostacijā vai afrikāni, kas somālijā nodarbojas ar cilvēku nolaupīšanu, kā redzat, tur izredžu dzīvot ilgu un laimīgu dzīvi ir visai pamaz, tāpēc kaifojiet no tā, kas jums ir. 

f @ 21:29: : esi izslāpis, iedzer sprite
it kā jau varētu skatīties kaut ko neredzētu, bet, izņemot preacher 2. sezonu nekas prātīgs nav uzradies, tāpēc true blood maratons veldzē manas slāpes (pun intended).

upd. game of thrones taču šodien!

martcore @ 20:50: viens no maniem mīļākajiem goliem fudbolā

martcore @ 19:07: rutrekers
На данный момент проблема в основном решена, но все же, если вам не удается попасть на Рутрекер, то:

1) Пожалуйтесь своему провайдеру. Законы РФ о блокировках действуют только на территории РФ, и вам совершенно необязательно получать трафик, пропущенный сквозь сито российской цензуры. Пусть ваш провайдер свяжется с нами - мы выработаем механизм решения этой проблемы.
--------------------------------------------------

vot, vot! tā ir viņu likumdošana, nevis mūsējā!

french_mime, posting in pajautaa @ 16:54: Cik ilgi jāgaida, kamēr sadzīst salauzta sirds?

martcore @ 18:57: da labi!

pelnufeja, posting in pajautaa @ 18:25: Mērfijs
Ne uz ko īpaši neceru, bet es meklēju citātu no Semjuela Beketa grāmatas "Mērfijs", ko esmu lasījusi pirms daudziem gadiem. Āķis ir tāds, ka man nav šīs grāmatas un es nevaru pateikt, kāds tieši bija tas citāts, bet tas bija nodaļā par psihiatrisko slimnīcu, un tur bija teikts kaut kas par to, ka, ja citi cilvēki meklē veidus, kā izārstēties un izkļūt ārā, tad viņš nē, jo šis beidzot ir glābiņš no dzīves (bet, jā, es tiešām lasīju varbūt pirms desmit gadiem, tāpēc varu būt arī kaut ko sajaukusi :D). Lapaspuse man nav vajadzīga, jo tas nav akad. darbam, bet tikai pats teksts, varētu būt pāris teikumi.

Anyone?

aborigens, posting in pajautaa @ 16:26: Vai Dschinghis Khan dziesmai Moskau apakšā ir kaut kāds politiskais vēstījums?

santa_be @ 16:09: ikdienas piezīmes
Tikko tā padomāju, ka vēsā vasara man galīgi netraucē ne strādāt, ne atpūsties.

eermaniitis @ 12:28: divas dienas mežā
kauli sāp, cīpslas sāp, mati sāp

pa kalniem un lejām 24h nepārtrauktas staigāšanas

toties redzēju losi (alni), kurš tā pieradis pie visādiem militāristiem, ka smago auto kolonnai nepievērš ne mazāko uzmanību, mierīgi iet savās gaitās 10m no ceļa

divus lapsēnus, kuriem visādas šaušanas pie vienas vietas, kad ir kas interesants, nāk kaut 5 m attālumā klāt

nolikām konzervantu attaisītu - konzervants interesants, bet tas cilvēks, kas ātri nāk šu (20m) izskatās, var viņu atņemt, a aiznesīšu tālāk no grēka, domā lapsēns, paņemam konzervantu zobos, bet viņš paceļas vertikāli(kad pie apakšējās malas paņem), itkā instinkts saka, ka tagad jārauj pēda, bet tas maita konzervants taču ceļu bloķē, nē pag pa sānu kaut kas redzams, nē neredz tomēr, vo tagad redz, tagad var paskriet, nē tomēr nekā ....

nu tā gāja lapsēnam ar to konzervantu ;)

martcore @ 11:27:

savaadaisu @ 11:11: Nu ko ... atvaļinājums beidzies. Tagadiņ pusotrs mēnesītis jāpastrādā, tad atkal būs 2 nedēļas vaļinājums, lai varam puikas ievirzīt skolas gaitās jaunajā skolā.
Atvaļinājums tiešām bija atvaļinājums - pabijām ar sievieti 2 dienu ceļojumā uz Liepājas pusi, visi pabijām Rojas zvejnieksvētkos (vairāk gan pie mana klasesbiedra tusējām), iebetonēju verandā grīdu, pļāvām zāli, klasesbiedrs patusējās pie mums. Piesātināts un labs atvaļinājums. Daudz daudz daudz labāks par tiem, kas bija iepriekšējā darba vietā.

martcore @ 09:38: lietotāja lennay savā emuārā mums uzdod jautājumu, kurš gan skatās letsplejus un strīmus

nu, letsplejus es neskatos, ja vien tie nav par leģendāro vācu autobusu, dotas strīmus - obligāti
tas ir nepieciešams, lai labāk saprastu spēli
jo, atgādināšu, tas, ko jūs redzat ekrānā skatītāja režīmā, ir kardināli pavisam kas cits, ko redz atsevišķs spēlētājs uz kartes (a redz viņš tikai to, ko redz viņš, viņa komandas biedri un sargtorņi)

lūk, mums te bija gadījums, vairs netaceros, kas piļīja, divas komandas sakāvās radiant pusē pie t2, komandai A kaut ko nobeidza, visi skilli iztērēti, jāiet mājās ārstēties (šrains kūldaunā), katls ar kaut kādiem minimāliem 50 hp iet atpakaļ caur krūmiem, kur ierauga absolūti veselu un zaigojošu sand kingu, pēc kā metas viņam virsū, un nekavējoties no atbildes raitklika, protams, nomirst. "kakova hu...!!?", auro komentatori. jā, no skatītāja viedokļa, tas ir veiksmīgs un progresīvs suicīda mēģinājums, reti kad mēs redzam kaut ko vēl tupāku pro spēlēs

bet tagad es izstāstīšu šo situāciju no spēlētāja redzespunkta. visi ir izkāvušies, skilli ir iztērēti, jāiet mājās, uzbruka komanda B, kas laikam ir iefigačījusi pirms konflikta sev zem kājām vardu, tāpēc neiesim atpakaļ pa lainu, bet iesim caur krūmiem. tā arī sanāk tuvāk pie reizes. visi pretinieki laikam iet atpakaļ pa lainu. bļ, sendkings! viņš nekur nav aizgājis, cūka skorpionīgā! a ko darīt? mēs no viņa jau vairs nekur neaiziesim, mums ir pilnīga žopa. katli ar blink dageriem apkārt nestaigā, mēs vairs nevar šaut atpakaļ zem torņa, tiesa, pret resnu sendkingu arī tas nepalīdzētu. nu, davai ievilksim viņam, pirms doties uz tavernu. mīnus 100 hp kādreiz tuvā nākotnē un nākamajā faitā var noderēt.

tā ir ļoti racionāla rīcība, kuru jūs nekad nesapratīsiet, ja nespēlēsiet paši vai neskatīsieties strīmus. vai arī, kā divi skotu režisori, nemēģināsiet palūkoties uz futbola laukumu ar zinedina zidana acīm.

martcore @ 09:02: vau, manis dziļi mīlētā banda metz tagad rakstās pie stīva albini, un, šķiet, pirmoreiz vēsturē šis saunds absolūti ne ar ko neatšķiras no tā saunda, kā viņi skanēja iepriekš 

morraa, posting in pajautaa @ 14:32: Iebiezinātais piens
Kādu saīsinājumu jeb īsāku vārdu jūs lietojat runājot par iebiezināto pienu?

16. Jūlijs 2017

martcore @ 20:43:
[uzkāpjot tribīnē un sakārtojot kaklasaiti]

dāmas un kungi! es je.. tā, vēlreiz. dāmas un kungi! es daudz ko esmu dzirdējis eiropas topmūzikas virsotnēs. grupu alphaville, jūs smiesieties, bet es par viņu balsoju raidījumā būsim pazīstami. jā, tēv moris, es esmu vienmēr ticējis popmūzikai, esmu liels dženiferas lopesas daiļrades līdzjūtējs. a dažiem te daido patika, nevajag uz mani tā skatīties. starp mums ir cilvēki, kas klausās krisa rī soloalbumus. bet šo vājprātīgo jebanātismu man tagad nākas klausīties sabiedriskajā transportā cauru vasaru. kā, lūdzu? nē, sliktāk vairs nevar, no viņiem paliek slikti pat grupas sparks dalībniekiem. kad es nomiršu, es gaidīšu ellē viņus - grupu chainsmokers un coldplay dalībniekus


martcore @ 13:07: cilvēki vienmēr grib sev izveidot vizuālo identitāti - griezt frizūras, lakot kāju un roku nagus, tetovēt hieroglifus uz vēdera
atliek tikai to nodemonstrēt pasaulei
nekad nevilkt cepuri, staigāt sandalēs, un mēģināt atbrīvot tērpu tā, lai var redzēt skorpionu uz mugurkaula augšdaļas
tas viss ir jāparāda pārējiem, savādāk nav jēgas

martcore @ 12:50: Poll #21042 gfjdrgjsewayewrywruyeru
Open to: All, results viewable to: All

grupa sisters of mercy

View Answers

fanoju!
1 (2.8%)

laba banda
12 (33.3%)

neesmu dzirdējis, jo dzīvoju kvasa tvertnē
9 (25.0%)

nē, ziniet, nahuj
6 (16.7%)

iedzeršu vanagu un noklausīšos
8 (22.2%)blond, posting in pajautaa @ 09:57: Auklite īslaicīgam darbam Kopenhāgenā
Mana meita kopā ar vīru no 11. līdz 29. septembrim strādās Kopenhāgenā pie kāda mākslas projekta un ņems līdzi savu četrgadigo puisīti. Vai kāds, lūdzu, nevar ieteikt kādu Kopenhāgenas latvieti auklītes darbam šim periodam vai daļai no šī perioda?

martcore @ 11:52: labs teksts par propagandu

martcore @ 01:46: tagad jau jāsāk skaitīt, cik cilvēku nav noskatījušies jona ponga ho (es to vairs nespēju izrunāt) kino par supercūku
kur lasu internetos, uzduros aizvien jaunām recenzijām
bet kopsummā holivuda brīnišķīgajam korejietim nav īpaši nākusi par labu, tagad viņš ar savu vesandersonismu ir vnk labs, a kādreiz bija ģeniāls filmmeikers

15. Jūlijs 2017

honeybee @ 15:36: Pagājšnedēļas beigās attapos, ka
1) pārāk daudz strādāju
2) šī rezultātā neesmu praktiski neko lasījusi no Hugo nominantiem
3) balsošana šodien

Ergo megatempā piebeidzu trīsarpus romānus, gandrīz visus garstāstus un īsos stāstus un vienu normālo stāstu (jebaķ, tie novel-novella-novelette mani nobeigs)

Secinājums (ļoti izplūdis pagaidām)
> SF romānus bez iepriekšējām zināšanām par to, kas ir kas, lasīt šķiet pilnīgi neiespējami (nu tb pat nenormāli mīlīgais A Closed and Common Orbit prasa, lai nevainīgais lasītājs labi saprot, kādas ir mākslīgā intelekta problēmas un kaut kur romāna vidū paliek ar aukstām kājām, lai arī patiesībā jau nekas TĀDS nešķiet noticis)
> feminisms+ (nu, ietverot ekofeminismu un visa veida awareness par dažādām minoritātēm) ir reāli jokains pasākums, nevar pat saprast, ko es par to domāju
- nu tādā ziņā, ka absolūts vairākums darbu ja ne iebliež par galveno varoni Izteikti Minoritātes Pārstāvi vai Apbižotu Zato Spēcīgu Sievieti, tad vismaz piebaksta tam galvenajam varonim nebūtisku, bet zato superinteresantu minoritātes izpausmi
- kas reizēm ir reāli fucking meh, vismaz tad, kad tas tiek darīts uzkrītoši un tieši; ajmīn ja es nelasītu pusgrāmatu par to, kā karavecis siekalojas ap iedomīgu aristokrātu meitenīti, tad kāpēc lai fakts, ka meitenītes vietā ir puisītis, šo sūdu glābtu?
- un reizēm ir okei, bet tā kā jau atstrādāti (no otras puses, es esmu pietiekami dziļi tajā visā iekšā, lai man vienkārši vairs nebūtu interesanti)
- bet pie garajiem stāstiem tas kļūst reāli interesanti (it īpaši, kad šie motīvi tiek apvienoti ar Lavkrāfta mitoloģiju, kas atkal notika veselos divos gabalos! un turklāt tiešām smukos)
- un tad, kad cilvēks par to reāli aizdomājas, kā Too Like a Lightning, tad tas vispār ir kruta (man tā grāmata patīk ar katru mirkli vairāk, bet pieļauju, ka tas ir Stokholmas sindroms kaut kāds)
> that said, klasisks fantasy, tā kā The Tomato Thief vai Penric and the Shaman, vai klasisks domīgi-mīkstais SF, kā That Game We Played During the War vēl joprojām mani sajūsmina

Sabalsoju, cik varēju, tagad tikai nezaudēt atspērienu un dalasīt arī to, ko neesmu lasījusi

de_profundis, posting in par_velti @ 12:07: Vai kādam nevajag maurlociņus. Daudz. Eko, no dārza laukos. Centrā vai juglā, tuvāko stundu laikā.

Powered by Sviesta Ciba