LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

28. Novembris 2014

f @ 09:53: vakar, aizrautības uzplūdā, izritināju zaļo paklājiņu i no rīta, i vakarā,
rezultātā, šorīt spēju tikai 110 squats uztaisīt.
(un aizmirsu uzrakstīt svarīgāko:
dibens sāp!)


dienasgramata @ 09:35: DELFI. Latviešu bērnu un jaunatnes literatūrā jau ilgstoši trūkst plašāka apjoma darbu - grāmatu, kuras sižets ieinteresē jaunieti turpināt lasīšanas procesu ilgākā laika periodā, pagūstot iedziļināties literārā darba varoņu gaitās, to valodā.

savaadaisu @ 09:10: Beidzamais vezums jāaizvelk. Gribu gribu gribu nedēļas nogali.

honeybee @ 06:14: Happiness is a choice, but sometimes it's a very hard choice.

ripp @ 01:21: viennozīmīgi labā lieta šajā dzīvesvietā ir platība. dzīvojamajā istabā var nolikt normāla izmēra slidkalniņu un tas netraucēs.
šodien nopirkām lapiņas un dzīvist. vismaz vairs nav pagalam tumšs. man gan ļoti trūkst centrālais gaismas ķermenis griestu vidus rajonā, bet nu ja nav, tad nav. un rītdien derētu gan savākt māju, gan izvārīt piparkūku mīklu, gan arī uztaisīt dažas kreppapīra "bumbas".

šovakar, savukārt, griežu sneigpārsliņas. izrādās, daudz labāk sanāk, ja dara to pēc paraugu līnijām.

27. Novembris 2014

maksiine @ 22:01: Tas ir pizģec kaut kāds... lai " normāli" mazliet pagulētu slimnīcā ir jāņem kredīts vai jābrauc kaut kur prom... dirsā visu šo fakino sistēmu...

martcore @ 21:44: no boksa ābeces
par mikiju rurku, kas cīnīsies ringā pēc 20 gadu pārtraukuma
ja čuvaks savos 60 izskatās tik brīnumainā formā ar kubikiem un muskuļiem

sakačātām kājām n'shit

viņam nav ne mazāko izredžu vispār uz kaut ko
superbokseri gados izskatās pavisam, pavisam savādāk


ttp, posting in pajautaa @ 21:00: vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?

Mūzika: Tripswitch
dienasgramata @ 20:48: DELFI. 48% uzņēmumu darba devējs nav novērtējis paslīdēšanas un paklupšanas risku darbiniekiem un nav veicis preventīvus pasākumus, lai tos novērstu.

aizliegts_v @ 19:44: Kristīne Deimon (lai kas viņa arī būtu) esot aizvainota. Dzeltenajā presē esot rakstīts, ka viņa atsūkusi taukus no vēdera. Nu kā tā var apvainot, viņai esot bijusi tikai liposukcija. Vot!

aizliegts_v @ 19:35: Liekas, ka viskaismīgāk par padomjlaiku kolaboracionismu runā emigrācijas tautieši. Īpaši izcēlās Vita Matīsa, stāstot, ka viņa te esot kopš deviņdesmitajiem un tāpēc ļoti labi zinot, kā tas bija, dzīvot padomju režīmā.

vistu_zaglis @ 17:54: Un jā, dārgie žīdmasoni no istockphoto, tas, protams, izklausās ļoti kruta, ka "visi bilžu izmēri pa vienu cenu", bet ja man tagad katra fotogramma izmaksā no 10 līdz 30 USD, tad jūs mierīgi varat ar viņām dekorēt sava ofisa labierīcības, ja?

'kthxbye

P.S. Tiem, kam interesē: Drīmstaimā "black friday" izpārdošana, -50% kredītiem.

P.P.S. Un vēl drīmstaimā ir fiška automātiskai kredītu papildināšanai par, ahtung!, to pašu cenu, par ko tie iegādāti. Hm, ja es šo fišku aktivizēju, man sanāk -50% požizņenno?

Mūzika: Jay-Jay Johanson / The Beginning of the End of Us
dienasgramata @ 18:09: DELFI. Šajā nedēļas nogalē notiks Jeruzalemes Svētā Kapa bruņinieku ordeņa Latvijas nodaļas dibināšana un pirmo biedru iecelšana bruņinieku kārtā. Šāds notikums Latvijā nav bijis jau vairākus gadu simtus. Visdrīzāk kopš laika, kad tika likvidēts Livonijas ordenis.

vistu_zaglis @ 15:22: Nav vārdos aprakstāms, cik brīnišķīga ir sajūta pēc 15 dienām aizverot InDesign un redzot, kā fails pa baitiņam vien uzkrāmējas uz tipogrāfijas servera.

Būtu kāds spirdzinošs dzēriens mājās – nekavējoties atvērtu, jei bogu.

Piecpadsmit dienas dzīves!!!

Garastāvoklis:: Nenoformulējams
amberss, posting in pajautaa @ 14:33: ziemas kopšanas līdzekļi
Sveiki, iesakiet lūdzu kādu ziemas sējas krēmu un kādu balzāmu/koncionieri matiem, kas novērš to elektrizēšanos.Paldies

martcore @ 14:31: a vienu aci skatos kaimiņu ūsainā krēslas ģēnija jaunāko fruktozi, 3 stundas, un vai no mārtiņa kalitas ir sanācis leo de kaprio - господа офицеры, вот моя аплиециба! - uzreiz varu pateikt, ka nav, viņš tur drīzāk pēc vinila plašu spekulanta no kohtlajarves izstās
nu bet pats tetānegs arī vairāk pēc terensa malika grib prezentēties

cheshiras_kakis, posting in pajautaa @ 14:15: Dzimšanas diena Nr. 18
Ko lai uzdāvina puisim uz 18. dzimšanas dienu?
Varbūt kāds ir dāvinājis/pats saņēmis ko foršu un atmiņā paliekošu? Jādāvina brālim, tamdēļ, lūdzu, pieklājības robežās.

ripp @ 14:10: runājot par jogu, redzkur īss klips jogai ofisā, uz krēsla, bišķi virs 6 minūtēm. https://www.youtube.com/watch?v=tAUf7aajBWE&list=UUFKE7WVJfvaHW5q283SxchA


bet par mūziku runājot, redzkur kas http://montopolismusic.com/
ļoti patīk albums, ko viņi piedāvā klausīties saitā. un viņiem ir kompozīcijas nosaukums "Jurgis goes to work" :)

santa_be @ 13:21: ēdiena ziņas
Sataisīju sev darba pusdienu kārbiņā lēcu salātus. Mērce no eļļas, zemesriekstu sviesta, apelsīna sulas un vēl šādiem tādiem niekiem. Rezultāts garšīgs, vispār pēdējā laikā esmu sapratusi, ka man patīk saldas garšas, tā sauktajos sāļajos ēdienos.

savaadaisu @ 12:36: Slaidās līnijas ieturēšanas īpatnības. Darbā pamatā pārtieku no graudu kraukšķiem, jeb galetēm. Visu laiku pirku letiņu ražojumu - rīsu/kviešu. Baigi labās, tika ar švaku noturēšanu pie neēšanas, jo pēc katra tā ripuļa apēšanas paiet max 10-20 minūtes, ka gribas akal. Vakar nopirku kaut kādu ... francijā? ražotu ... galešu paku. Baigais kakaškins. Pirmajā brīdī pat sajūta, ka produkts pievilcies ar iepakojuma smārdu. Izlasīju sastāvu, tomēr tie būs griķi kas piedod to "garšu".
Protams garšīgāk būtu labi paēst, bet ... nu besī speķis uz vēdera, un sportam man īsti nav nedz laika nedz vēlēšanās.

tiga, posting in par_velti @ 12:20: žurnāli
uzkrājušies un atdodu

ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
cosmo: aug14
una: jul14
lilit: mar13
forbes: feb14
joy: jun13
mēbeles un interjers: nr 3. 2004
ieva: 2014. g. 30. jūlijs
latvijas architektūra: okt/nov10

savaadaisu @ 10:47: Tā vien liekas, ka ja 2dien nebūtu izsūtījis mailu ar pieprasījumu pēc datiem, tad šodien vēl joprojām varētu kasīt olas. Visu laiku tāda sajūta, pat ne sajūta, drīzāk atkārtots apstiprinājums aizdomām, ka mums iestādē darba process vispār netiek organizēts. Nu ja "projektu" jānodod 1dien un ir secīgi iesaistīti 2 departamenti,cilvēki, vai kas nu tur, tad pirmais savu daļu nodos otrajam labākajā gadījumā pēdējāsas 5dienas pusdienlaikā.

Vismaz es pie sava darāmā parasti tieku vēlāk nekā pēdējā brīdī. Tas tiešām reizēm paliek ārkārtīgi kaitinoši.

f @ 09:56: sūdu būšana. ienīstu to mašīnu. jābrauc ar velosipēdu.

dienasgramata @ 09:54: DELFI. 26. novembris. "Mēs nevienam nedraudam un negrasāmies iesaistīties kaut kādās ģeopolitiskās spēlēs, intrigās, vēl jo vairāk konfliktos, lai vai kā kāds nevēlētos mūs tur iesaistīt," uzsvēris Putins.

DELFI. 27. novembris. Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien telefonsarunā ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko piedraudējis sākt uzbrukumu.

dienasgramata @ 08:59: DELFI. 25.novembrī, Valmieras policijā ar iesniegumu par nesaņemtu mantojumu vērsies kāds vīrietis.Cietušais informējis, ka nav saņēmis viņam piedāvāto vairāku miljonu mantojumu no Āfrikas valsts Togo. Piedāvājumu vīrietis saņēmis e-pastā, kur kāds kungs informējis, ka ir lieliska iespēja tikt pie 10 700 000 ASV dolāru mantojuma. Lai to saņemtu, mantojuma tīkotājam ir jāveic naudas pārskaitījums 250 eiro apmērā. Vīrietis nauda pārskaitījis, taču no mantojuma nav ne vēsts, skaidroja policijā.

f @ 07:49: lūk, un izdomājuši cilvēki tomēr, kā arī "īstajā dzīvē" iepīt kaut kādus eksāmenus, lai pirms tiem tu varētu kārtīgi panervozēt, cerēt uz veiksmi un eksāmena pieņēmēju pielaidību.
8.55 jābūt uz tehnisko apskati.
krustojam īkšķus.


fake_plastic @ 23:30: Gcccp
Un tomeer ir skumji no shii dziivoklja skjirties. Daudz kas labs te ir noticis un daudz kas labs sagaidiits, maaju sajuuta ieguuta. Jaunajaa dziivoklii veel mazliet buus jaapiestraadaa, lai sho sajuutu radiitu. Vot uzpiipeeju un seezhu atceros labos mirkljus, kas sheit piedziivoti. Shajaa dziivoklii noteikti paliks pozitiiva aura un jaunajam saimniekam buus patiikami sheit dziivot.

Mūzika: Bi-2 - Moj Rokenrol
kuminjsh @ 01:12: Gaļa!
http://greg-butcher.livejournal.com/

scope @ 00:33: Paldies par viedokļiem sērijas sakarā, apkopoju jūsu rezultātus, kā arī ieliku savu sākotnējo versiju.
Jāsaka, ka jūsu versija izskatās labāk.
... )

26. Novembris 2014

vistu_zaglis @ 22:20: Ņemam 1/3 Flinnas, 1/3 Murakami, atjaucam to ar kārtīgu šļuku S. Fraja, un mums ir Sophie Hannah: Kind of Cruel.

Knapi iesākts, bet nespēju nepadalīties sajūsmā, brīnišķīgi brīnišķīga lasāmviela.

Tags:
putnelis @ 22:58: Gatavojam vilnas apakšveļu:


antijahve, posting in pajautaa @ 22:36: Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.

maksiine @ 20:44: Ļoti sakātojās puansetiju podiņā... divas... un zvaniņus vai ko citu palmā... Ziemsvētcīgs noskaņojums...

f @ 16:49:

Are there any stereotypes about gender and communication that are simply false?
The stereotype that women are more sensitive than men is not true; we’re just sensitive to different things.
Women can be more sensitive to the implication they’re being pushed away.
Men can be more sensitive about feeling they’re being put down.

Tags:

silpurene, posting in pajautaa @ 14:07: Kur Rīgā varētu tikt pie zilas vai zaļas matu krāsas? 
Paldies!


scorpse, posting in pajautaa @ 13:04: Par papildus ienākumiem
Dārgie cibiņi, ir jautājums.
Papildus pilnas slodzes darba vietai kāds cits uzņēmums vēlas no manis dabūt dažas konsultācijas un godīgi par to maksāt. Kāds ir ērtākais legālais veids, kā man noformēt šos ienākumus? Tas nebūs ilglaicīgi, tikai kādu brīdi dažas konsultācijas.
Kādi līgumi jāslēdz? Vai man kā papildus jāreģistrējas pie VIDa, lai šādas atrakcijas vispār varētu notikt?
Paldies!

Tags: ,
dienasgramata @ 12:46: DELFI. Līdz šim piesardzīgais Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir kļuvis par neapdomīgu un bīstamu pokera spēlmani.

maksiine @ 11:56: Jēj jēj... sniedziņš...

fjokla @ 11:27: Toties, kad narkoze neiedarbojas, bet zobārsts iebāž spicu adatu līdz žoklim, esība izspurdz laukā un baranciņā sakoncentrējas griestu labajā stūrī un tur arī kādu laiku karājas. Tad tevi, savukārt, sanarkozē tik tālu, ka tev atņemas deguns un tā esība lēnām sāk vilkties apakaļ, abet tad akal, -hrjasj, un pasprūk, un kopā ar degunu atņemas arī viss pārējais, jo rēķinā izlasi: 77 eur + 9 eur rentgens!

f @ 09:44: varbūt neviens vēl nav pamanījis, bet briseles kāposti ir kļuvuši teju vai par deficīta preci veikalos. var labi ja atrast dažus (trīs) gabalus kādā no saldēto dārzeņu maisījumu pakām, un viss.
un tagad - prieks, laime un acuraugs. pilnīgi nezināju, ko ar viņiem iesākt, bet šodien, šķiet, likšu cepeškrāsnī ar brokoļiem kopā.
aš pati sevi sakārdināju.

dienasgramata @ 01:17: DELFI. ASV dzērienu gigants "Coca-Cola" gatavojas decembrī laist tirgū piena zīmolu. "Coca-Cola" piena zīmols sauksies "Fairlife" un paredzēts, ka šis produkts maksās divreiz vairāk par šobrīd veikalos nopērkamo pienu.

maksiine @ 00:57: :'(
26!!!

25. Novembris 2014

jim, posting in pajautaa @ 23:36: Latviešu dzeja par kino
Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.

izdziivotaaja, posting in pajautaa @ 22:11: Jautras dziesmas par jūrniekiem
Labs vakars jūsu pusē!

Organizējas tematiskā ballīte un kā jau pēc virsraksta var nojaust, meklējam mūziku, ko likt fonā. Izrādās nemaz tik daudz nezinām par šo tēmu dziesmas.
Visideālāk, ja kāds varētu roķīgākas ieteikt, jo publika tāda, kura dod priekšroku smagajam mūzikas galam...sievietes raudas par jūrā aizgājušo mīļoto nederēs :)
Nu vai arī jautrās... Papajs (Popeye the Sailor) tika pirmais pievienots sarakstam :D Par pirātiem ar neskādētu.

Mūzika: Drunken Sailer - Irish Rovers
dienasgramata @ 22:12: KASJAUNS. 42 gadus veco Danielu Podžiali arestēja pagājušajā mēnesī aizdomās par to, ka tieši viņa varētu būt ļaunprātīgi ievedusi nāvē pacientus Lugo pilsētas slimnīcā.

ripp @ 21:54: kaut kāds wtf's. pirms 2 nedēļām kaķim vets iepilināja pretblusu līdzekli. pagāja laiks un kaķis turpina sevi kodīt un pleķi uz vēdera ir joprojām, tikai citās vietās. kaut kādas imūnas blusas?

oldess, posting in pajautaa @ 21:41: Galda spēles
Kādu galda spēli ieteiktu uzspēlēt 2 līdz 6 cilvēku kompānijai (vecumā 22-27 gadi)?

Tags:
vistu_zaglis @ 20:25:

Uh, pirmo reizi redzu tiešām sakarīgu pielietojumu tiem jūsu modīgajiem, kaitinošajiem, bet par visām varītēm visur bāžamajiem QR kodiem.

Kādu laiku nevarēju iebraukt, kas ellē ir tie "QR maksājumi", kas figurē uz visiem rēķiniem, likās, ka kaut kāda alternatīva norēķinu sistēma, līdz ar ko augstprātīgi ignorēju.

An nē, ko domājies. Izrādās, ka tu, jūzerneim, lai apmaksātu rēķinu, vienkārši atver savu internetbankas aplikāciju telefonā, nofotkā kodu un noklikā "Samaksāt". 8 sekundes, tā vietā, lai bakstītu internetos kartes numuru vai, diespasargi, pildītu lauciņus ar rēķinu numuriem i-bankā.

Zajebok, kur viņi ātrāk bija, kāpēc nepastāstīja?Garastāvoklis:: Viss apnicis
ripp @ 16:48: dārziņā apjautājās, vai es šogad arī gatavošu piparkūku mīklu. šogad tad uzreiz jāsaprot, kurš cukurs ir ok. pagājšgad sliktā cukura dēļ bija vairākas neveiksmes.

neetiski, posting in pajautaa @ 15:57: Digitālā druka
Varbūt kādam ir pieredze ar digitālo druku uz auduma. Kur labāk drukāt "Mintprint" vai "Abi2"? Galvenais interesē attēla kvalitāte. Paredzēts drukāt uz šifona vai plāna, puscaurspīdīga poliestera. Nav paredzēts ne nēsāt, ne izmantot interjerā, ne mazgāt utt. Attēls melnbalts.

Paldies!

Powered by Sviesta Ciba