LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Augusts 2014

martcore @ 13:26: a kāds no jums vispār tv daudzsēriju filmu the 4400 savā laikā skatījās
jāsaka, ka vot izcila tur ir tikai viena sērija
kur varoņi veiksmīgi likvidēja realitāti tupa pārstājot tai ticēt

bet tā viss principā arī kā labākajos eiropas namos, šļirces ar zaļu šķidrumu un paranormāli zibeņi no pakaļas, patīkami aplūkot

Tags:
safe, posting in pajautaa @ 13:21: mati
vai varat ieteikt kaadu salonu, kuraa frizieris nebaidaas un prot kraasot matus netipiskajaas kraasaas(bqlti,zili,..)?varbuut kaadai bijusi super pieredze paariesanaa uz baltiem matiem?

Tags:
augsne, posting in pajautaa @ 12:33: Windows 8, navigācija
Datornezinīša jautājums, help. Kā panākt, lai Windows 8 pārstāj šļūkāt starp desktopu, startu un vēl sazin kādām sadaļām, kad es tam to neprasu? Es izņēmu ķeksīti, lai, braucot uz labo stūri, "charms" nerādās, bet dažkārt tie tāpat parēgojas, lai arī kursors pats redzams ekrāna vidū, un izņēmu, lai kreisajā stūrī arī nekas nenotiktu - tur tagad mazās bildītes nerādās, bet tāpat brīžiem aizlec kaut kur, kur nevajag. Es negribu tik "gudras" tehnoloģijas.
Paldies!

Tags:
elina @ 09:15: Tādai ilgai braukšanai ar auto vienatnē tomēr piemīt kaut kas līdzīgs meditācijai - tikai tu, tavas domas un ceļš. Un tas viss - skaistu zemes ceļu fonā.
Un tu tur brauc stundām un kaujies pats ar sevi.

Mūzika: http://youtu.be/88wL8oRf45U
x_f @ 00:19: Надо, Вова! НАДО!Tags:

22. Augusts 2014

pzrk @ 22:16: fotobomba
tikmēr Igaunijā... )

pecuminjsh @ 15:16: Neesmu bijusi Latvijā gadu un man jāizdomā, ko no savām mēbelēm un lietām gribu paturēt. Man nav ne jausmas nemaz, kas man pieder, es atceros tikai dīvānu un grāmatas, un kaķi.

upd: un riteni. un guļammaisus, un telti, un visus pārgājienu pričendāļus.

honeybee @ 15:35: Par pašreklāmu runājot, viegla pašironija arī nav slikta lieta.

"Šī grāmata ir mana atbilde miesas kultam, cilvēcības komercializācijai, egocentrisma triumfa strupceļiem, nemākulībai mīlēt un atmiņas zudumam, ka esam šajā dimensijā mirstīgi ļaudis. Tā ir arī atbilde vispārējai daiļvārdībai."
/Gundega Repše/

snorke @ 13:51: vo, palielīšos
Mans pirmais starpkontinentālais raksts (EU vs ASV) ! Dabūju šodien salikumu, tas mirklis, kas redzi rakstu publicēšanai gatavu rakstu - mazliet atgādina mirkli, kad dabū svaigi dzemdētu mazuli, pilnīgi sirds apstājas (ilgi šo ideju perināju un tagad ir 5 min līdz publikācijai)

nenoteiksme, posting in pa_leeto @ 13:36: vienas dienas kontaktlēcas
Labdien, ciba! 
Piedāvājumā par 50 eiro 2x90 Focus Dailies, stiprums -1,75, bāzes rādiuss 8,6. Viens iepakojums atvērts un kāds pāris izmantots, lai konstatētu, ka nebūs nēsāšana.
Atrodas Āgenskalnā, pieteikties komentāros.martcore @ 13:03: teicami
xxx

martcore @ 12:28: vau!
I like fucking all kinds of people. But when it comes to “spiritual guys,” I just can’t fuck ‘em. Or, more precisely, they can’t fuck me. It’s not that I don’t fuck spiritual guys from lack of wanting. I don’t fuck spiritual guys because they don’t know how and aren’t willing to be fucked themselves.

martcore @ 12:03: Около единственного ресторана сети "Макдоналдс" в Ижевске с утра образовалась непривычно длинная очередь из желающих поесть знаменитые гамбургеры "впрок", рассказал ИТАР-ТАСС один их находящихся в очереди автомобилистов.
"В "МакАвто" непривычная для утра очередь, машин в пять раз больше, чем обычно. Видно, что люди покупают не просто так, а впрок", - рассказал сегодня корр. ИТАР-ТАСС ижевчанин Андрей Попов.

xx


savaadaisu @ 10:58: Jēēēiii ... auto nu ir mans!

ripp @ 10:44: pie izvēles "apakšbikses vai pampers" ģērbjoties pirms ārā iešanas, mans bērns izvēlas īdēt un bļaut, jo, redzies, negribās ne vienu ne otru. vakar vakarā mēs ārā tā arī neizgājām. redzēs kā būs šodien.

nevaru saprast, vai tik tiešām ir tik svarīgi iet ārā ar pamperu vai apakšbiksēm, bet nu labi. pagaidām pieņemsim, ka ir.

upd: tā ap 12:50, pēc agrām pusdienām, viņa izdomāja, ka tagad jāiet ārā. un kādu laiku atteicās pieņemt, ka tagad ja nu jāiet, tad tikai uz gultu.
nu un izskatās, ka pirmsmiega dziesmiņa izpalika, viņai bija jāvelk lellei cepure. tad atkal. tad bija jāmazgā dibens (nezinu, kādēļ, bet nomazgāju) un atkal jāliek cepure. tad es aizgāju novēlot pasaukt mani, kad būs gatava dziesmiņai. jau kādu laiku ir klusums.

upd: 13:35 atradu guļošu uz grīdas pie gultas, lol.

tjigra @ 09:54: hujdožņica

Gribas nedaudz dusmu palaist userinforediiss jaunkundzes(?) virzienā. Vakar, lai sakrāsotu nagus, bija nepieciešamas 50min, nevis kā parasti - 10min. (Jo redz, kāds lasa tos nagulakupiedzīvojumus.) Bet, rezultāts visai glišs sanāca :)sickboy, posting in pajautaa @ 09:10: Kaa tikt galaa ar probleemu, ka es no aarzemeem nevaru ieiet savaa gmailaa? Vinjsh tipa domaa, ka kaads grib uzlauzt manu e-pastu un iesaka nomainiit paroli, bet kur ir opcija: apstiprinu, ka tas esmu es, tikai aarzemees?

dienasgramata @ 04:04: DELFI. Rīt uz Latvijas ceļiem būs plaši starptautiski policijas reidi. Akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību.

21. Augusts 2014

maksiine @ 23:35: Ak nē... es esmu kļuvusi tik neuzmanīga un neveikla un aušīga un vispār...
Pasūtiju grāmatu spāņu valodā... Diez ko es ar viņu darīšu?

Ja nevarēs samainīt būs jāiet uz kādiem kursiem vai...

Vakar no rīta darbā vēru vaļā durvis un no griestiem izkrita lampa...

dienasgramata @ 22:25: šodien domāju - ko man atgādina Signe Baumane? Atcerējos - El Greko gleznas.martcore @ 21:45: beyond
ziniet, kad dzīvē ir visvairāk bail
kad tu, vadot šo piecpadsmitgadīgo rebelmeiteni, iemaldies nomaļā amerikāņu bārā ar biljardu un pārējo, bezmaz bezspēcīgi monitorā aurojot, dura, kur tu lien
un tu nevari neko izdarīt

pilnīgi un absolūti neko
tu nevari pateikt piecpadsmitgadīgam skuķim ar nokrāsotu čolku, kas ir izlēmusi, vot viss, ejiet ka jūs visi nahuj

violets_t, posting in pajautaa @ 20:26: Slovākija
Ko vērts apskatīt šajā zemē? Vairāk interesē daba un tādi zvēri, bet der arī kāda ūberskaista, ne pārlieku liela pilsēta. Pagaidām sliecamies uz Popradas tuvumu. Der arī kādi naktsmāju ieteikumi un tā.

Paldies!

thx1138, posting in pa_leeto @ 19:28: PANTONE katalogi
PANTONE Plus Series Coated/Uncoated katalogi abi kopā par 30 EUR. Lietots ievērējot prasības - ar krāsu atbilstību viss ok. Ja nevajag pašam, varbūt ir draugi/paziņas, kuri ikdienā nodarbojās ar drukas darbiem - padotiet ziņu, jo svaigs komplekts maksā 149 $.

martcore @ 19:36: beyond
spēles autora versijā amērikas centrālās izlūkošanas pārvalde ļoti izskatās pēc rajona slimnīcas
tur ir pat savs reģistratūras galds un tā
centrālās izlūkošanas parvaldes reģistratūra, my ass

thx1138, posting in par_velti @ 19:21: Maiss pilns ar baltiem papīriem, tukšiem bloknotiem un dažiem kartoniem tavas/tava bērna iztēles realizācijai.

martcore @ 18:52: beyond
/sēžot ar aptvertu galvu/
BĻA! BĻA! NOMAZGĀ ROKAS, PIRMS PIEŅEMT DZEMDĪBAS! PIRMKĀRT - NOMAZGĀ ROKAS, PĒC TAM VISS PĀRĒJAIS! POHUJ KUR, SNIEGĀ, KAUT KUR IR JĀBŪT TAČU ŪDENIM! TAS IR PIZĢEC KAUT KĀDS!
atvainojiet, mani viss šis pasākums satriec aizvien vairāk

martcore @ 18:19: beyond
apsveicu visus, pirmoreiz el. spēlē es gandrīz pārgriezu sev weenazz
te tomēr parādās jautājumi, cik daudz keidžs saprot tīneidžmeitenes psiholoģiju

upd. gandrīz nolēcu no deviņstāvenes jumta! man te laikam kvests, kā var sevi nogalināt, lai nepagūtu izglābt

_g, posting in pajautaa @ 18:15: Juvelieris rotkalis
Labvakar
Lūdzu iesakiet labu rotkali, kas darbojas Rīgā un varētu izgatavot gana mūsdienīgu preci!

Paldies

far_away, posting in pajautaa @ 17:49: nakts tirgus
Kur tagad atrodas Nakts tirgus? Un cikos sāk darboties? Vienā lapā rakstīts, ka 17:00, citā, ka 19:00, netieku skaidrībā. :)

Tags:
nastja @ 17:48: Spellchecks ir nepielūdzams, 'nearest' latviskojot par 'nearestē' pēc noklusējuma..

Tags:
martcore @ 17:48: par fudbolu
es to ne piromoreiz dzirdu


racoon @ 17:39: Par sestdienu
eu, a kā būtu aizbraukt uz cehstivālu, tā nodot konkrēto černi?

ripp @ 17:10: vēl par priecīgo runājot. šodien nopakoju vasaras drēbes (vēl gan neesmu izvilkusi ziemas krājumus) un nupat ir piezvanījuši no dārzina - meitai kaut kāds rota vīrusa paveids. jipījeij. visi plāni kaķim zem astes, rītdien sēžu mājās viena ar slimu bērnu. es jau teicu "jipījeij"?

martcore @ 16:46: lasīju internetos par čehoslovākijas-68 okupāciju, tad tur ir viens savdabīgs moments - izrādās, ka bez poļiem, ungāriem un bulgāriem arī vācu demokrātiskie spēki bija uzaicināti piedalīties diskotēkā
uzaicināti, bet pēdējā brīdī genštābā karavadoņi veterāni pamanījās nosirmot otrreiz, kad pēkšņi iedomājās vācu armiju čehos
nu un, karoče, fričus izbanoja

jāatzīst, man bija ļoti liels pārsteigums, ka vācijai tajā momentā vispār bija kaut kāda armija
man likās, ka arī tagad viņas nav (a ir, cilvēki raksta, ka neefektīvākā nato)


scope @ 16:48: Pagājušā nedēļa pagāja Latgales pakalnos un ezermalās, īpašs paldies [info]nord par viesmīlību.
Turpceļā pa ceļam sanāca apskatīt Līvānu Stikla fabrikas muzeju un Leļļu muzeju Preiļos.

Apmeklējām arī Krustaceļu Aglonā, kaut arī iesēdāmies diezgan lielā korķī, bet tik un tā liels paldies lielajam CP skaitam, kas nodrošināja kārtību. Protams, neizpalika arī bez kāda īpašāka "dzīvnieciņa", kam viss korķis bija jāapbrauc pa pretējo joslu, jo rindā stāvēt ir zem pašcieņas.

Nākamajā dienā turpat Aglonā airējāmies pa Ciriša ezeru, piknikojām Upursalā - forši un pavisam nedārgi. Savukārt, Dagdā konstatējām, ka interneti melo un pilsētiņā nav īsti, kur paēst, tāpēc bijām ļoti priecīgi iekost mazā piparbodītē, kur pārdevēja mikrovilnī uzsildīja picu, belašu!! un pīrādziņus, kā arī piedāvāja pagatavot 3in1 kafijas, ko tad arī notiesājām pie ārpusē ierīkotā galdiņa.
Tās pašas dienas vakarā, pa ceļam piedzīvojot auto bagāžnieka apskati no CP puses Ezerniekos (nezinu, cūku mēra vai kontrabandistu dēļ), apmeklējām augstāko koka skatu torni Latvijā, kurš uzsliets Lielajā Liepu kalnā, kur mani tā labi sabiedēja strauji atnākušais negaiss, jo 34m augstumā, krietni virs koku galotnēm, strauji atnākušais vējš nav nekāda joka lieta. Atceļā vēl forši skati pie Rāznas un gabaliņu aiz Pušas.

Rēzeknes apkārtnē iesaku apmeklēt keramiķa Staņislava Viļuma darbnīcu, kur iespējams iegādāties viņa un viņa sievas skaistos melnās keramikas darinājumus. Rēzeknes pievārtē ir vērts apmeklēt Ančupānu skatu torni, kas ierīkots pateicoties Latvijas valsts mežiem. Protams, vērts apskatīt arī pašu Rēzekni, sevišķi jau jaunos kultūras centrus "Zeimuļs" un "Gors". Šeit gan jābrīdina, ka posmā Viļāni - Rēzekne šobrīd darbojas 15 luksofori un posma šķērsošana var aizņemt krietnu laiku.
Vēlāk devāmies Ludzas virzienā, kur arī norit pilsētas sakopšanas darbi, bet pats centrs, kopš manas pēdējās vizītes, piedzīvojis patīkamas pārmaiņas.
No Ludzas devāmies meklēt LVM iekārtoto atpūtas vietu Pildas apkārtnē. Pirmajā jau bija apmetušies atpūtnieki, bet otrā gan mūs sagaidīja tukša, tikvien cik kāds zvēriņš bija parevidējis atkritumu urnu saturu, tāpēc ieteikumus - visus atkritumus labāk vest līdzi, lai zvēriņiem nav jārokās pa maisiņu kaudzēm un jāmeklē šķietamais kārums.

Pirmo reizi biju Lubānā, kura izskatījās ļoti sakopta un patīkama pilsētiņa, lai arī svētdienas dienā abas ēstuves bija slēgtas. Pa ceļam apmeklējām Gunāra Igauņa senlaiku mūzikas instrumentu darbnīcu, kā arī Teirumnieku purva taku, kur apskatījām ne tikai purvu, bet tikām pamieloties arī ar dzērvenēm, brūklenēm un zilenēm, kuras varēja ēst pilnām saujām.

Arhitektūra... )

Ainavas... )

Ludzas kaķīši!!!... )

martcore @ 16:27: vai ir jāsāk uztraukties, ja vēstules raksta inteliģence? nē, ir jāsāk uztraukties, ja vēstules raksta proletariāts!

blond, posting in pajautaa @ 16:24: maiņas auto no oficiālā dīlera
Sakiet, tas tā parasti ir, ka oficiālais auto dīleris, no kā tu esi iegādājies mašīnu, piedāvā uz remonta laiku maiņas auto par diezgan sālītu maksu? Man nez kāpēc likās, ka viņi dara to par velti, bet varbūt es maldos.

mazliet, posting in pajautaa @ 15:14: Microsoft Surface Type cover - kur?
Nopirku lietotu Microsoft Surface2, līdzi nāca refurbished Type Cover, kurš nekāds brīnums -nestrādāja. Vajadzīgs cits Type cover, lai redzētu, vai vispār Type Cover opcija strādā (t.i.- vai vaina nav iekš Harddrive). Jautājums ir - kur es tādu Rīgā lai atrodu? Vai Microsoft ir kāds servisa centrs? Pēc pašas centieniem to uzgūglēt, uzdūros tik programmatūras atbalstam un tur neko par tehnisko palīdzību (fiziski -tehnisku palīdzību ierīcei) nemin.

Varbūt kādam no cibiņiem ar savu Type cover ir vēlme iedzert kādu kafiju un papļāpāt par šiem aparātiem? (kafija uz mana rēķina). Palīdziet izmisušai dāmai, lūūūdzu!

f @ 15:01: ja nu ir viena lieta, ko es no sirds neciešu, tas ir - izmantot internetu telefonā.

savaadaisu @ 14:50: Vakar aizdomājos.

Pēdējā laikā un vispār daudz tiek medijos ziņots par "notikumiem" Ukrainā. Bet ir pāris gadījumi, kas vispār man stipri liek šaubīties par medijos paustās informācijas patiesumu.
Gadījums nr 1 - tvnetā parādījās ziņa, ka Lielvārdē notiekošajās militārajās mācību vai kaut kā līdzīga dēļ uz Latviju ir atlidojušas ASV vai citas militārās lidmašīnas, tur vesela varza. Pēc apmēram 15 min no ziņas parādīšanās brīža, tā ziņa atkal pazuda. Un nekur citur vairs arī neparādījās. Lai gan lidmašīnas tiešām bija - dzīvoju relatīvi netālu un pats redzēju.
Gadījums Nr 2 - interneta medijos rakstīts par "iespējamo" krievu humānās palīdzības konvoja apzagšanu, bet piemēram panorāmā par to ne ziņas ne miņas.
Salīdzinājums Nr 3 - krievu medijos viens, pie mums cits. (Saprotu, ka Krievi maļ cauri a*ujenāko propogandu, un tomēr)

Tāpat ir vēl ārkārtīgi daudz tādu sīkumu ko pamanu, kas kopumā liek man nonākt pie sākumā minētā secinājuma - man ir stipras šaubas par medijos paustās informācijas patiesumu.

Saprotu, ka jo tauta mazāk zin, jo tā mierīgāk dzīvo, bet ... uzskatu, ka esmu gana apķērīgs un saprātīgs puika un pats spēju izvērtēt vidēja līmeņa riskus.

savaadaisu @ 14:22: Man liekaa, ka esmu sasniedzis to vecumu, kad jo īpaši sāk interesēt (seksuāli) jauunākas (vismaz par 10 gadiem) sievietes.

auksts_entelekt @ 12:57: вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки, а я изначально целая!
/Фаина Раневская/

ripp @ 13:43: runājot kāda izteiciena terminos, man tagad ir diezgan daudz malkas.
eh.

kuminjsh @ 13:14: Kauns atzīties, bet tikai vakar pirmo reizi noskatījos "Sapņu komanda 1935". NŪŪŪ, tīrais brīnums, ka latviešiem beidzot ir izdevies nofilmēt ko tik sakarīgu - brīžam aizmirsās, ka skatos mākslas kīno, nevis reālas sporta sacīkstes! ;)
Un pat ierastā latviešu aktieru deklamēšana tik ļoti nekrita acīs ausīs, oder bija pie tā piestrādāts.

P.S. Bērnībā tā ļoti sirsnīgi skatījos basketbolu, kaut kā šķiet, ka parasti rezultāts gan grozījās ne ap 20, bet 100 (katrai komandai) ;)
P.P.S. Jautājums zinātājiem - ko viņš tur dziedāja? Tā bija Šveices franču kantona himna vai, ka tāda sajūsma?

savaadaisu @ 13:11: Mērfijs rullz.
Vakar pagaršoju alu un šodien liekas, ka būtu vakar piedzēries. Pfff ... trakākais, ka tādai sajūtai velkas līdzi baigā vēlme ēst, bet ... nu sēžu uz diētas ...

f @ 13:01: mani dārgie dārznieki!
kas tie par tādiem saldajiem kartupeļiem?

honeybee @ 12:56: Darbs reklāmā - tā ir špicka, vot darbs pašreklāmā, tas gan ir grūti.

martcore @ 11:01: problēma ir nevis tajā, ka keidžs nesaprot tīneidžmeitenes psiholoģiju, to viņš, kā reizi, šķiet, daudzmaz saprot, problēma ir tajā, ka eidena ir afigenna maz, es nevaru saprast šo meiteni kaut vai tāpēc, ka es nesaprotu eidenu
viss sanāk ļoti atsvešināti
tas ir diezgan kritisks kosjaks el. spēles dramaturģijā

ripp @ 09:57: pēdējā laikā uznācis kaut kāds grafomānisms. nekas, gan jau drīz pāries.
bēēt. ko es gribēju teikt. bez tā, ka Alise šodien cēlās 5:40, pēc vakardienas 7 minūtēm man reāli sāp muskuļi.
es nemaz neticu, ka man jebkad agrāk ir sāpējušas tik daudzas muskuļu grupas pēc 7 minūšu nodarbībām.

f @ 09:51: ja kāds man jebkad mūžā būtu teicis, ka es celšos 6.45, lai varētu taisīt pilates, es viņam teiktu: "hā!"

Powered by Sviesta Ciba