LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

17. Novembris 2017

honeybee @ 18:54: Iegādājos Iegāzos reklāmas aģentūrā un konstatēju, ka acīmredzot pastāv tāda lieta kā "resting copy face", kas iemieso sevī visu pasaules nogurumu

komentators @ 16:18: https://www.youtube.com/watch?v=DD65K4VR6Lw

Šitas gabals plēš uz pusēm

love_hacker, posting in pajautaa @ 13:34: Liepāja un Liepājas aprinķis // 10km HIKE // Lai vējš neaizpūš
Labdiena Liepājas zinātāj cibiņi!


Jautājums, kur labāk no šosejas - Liepāja/Nīca, doties iekšā uz Jūras pusi, tā lai nav purvs / brikšņi / mājas ?
Mērķis šoreiz ir nepārslogojot sevi - noiet aptuveni 10km līdz Liepājas autoostai!

Ko Jūs varētu ieteikt?Paldies jau iepriekš :)

honeybee @ 09:43: Kas ir pašos pamatos aplami: ka uz bērniem, kas mani kaitina, es varu sakliegt vai reaģēt ironiski, bet bankas darbiniecei virsū nekliedzu. (Lai gan, tbh, bankas darbiniece dabūja to manu mierīgo un laipno toni, no kura bērni panikā lien zem gultas un iedarbina citus pašaizsardzības paņēmienus.)
Atvainojos tikai par kliegšanu un toņi, par ironiju nē, lai gan vajadzētu.

f @ 09:10: nē, bet nopietni, nu-nafigam ārā tik tumšs?

16. Novembris 2017

vistu_zaglis @ 22:13: Lūk vēl kāda svarīga lieta. Par vārdiem, ja? Nu, cilvēku vārdiem. Tas taču ir pilnīgi kaut kāds absurds koncepts, ja tā padomā. Nu kā, vārds, tam būtu jābūt tādam tipa UID tomēr, pajautā, mol, kā tevi sauc?, noskaidro, tagad zini, ka tu pazīsti šo cilvēku vārdā un vari pēc tā identificēt. A te kas sanāk? Visi liek jaunajiem jūzeriem tādus pašus jūzerneimus kā simtiem un tūkstošiem citu! Kā tevi sauc? Ilze? Paga, es jau zinu vienu, da kādu vienu, sešas, nu kā es kādam pateikšu, ka Ilzi satiku, ko tas viņiem izteiks?

Nē nu ok, daži mēģina izšļūkt uz vārda un uzvārda combo, bet nu būsim reālisti, labdien, mani sauc Jānis Bērziņš. Un nē, retāku vārdu un uzvārdu kombinācija nepalīdz itin nemaz, man skolā savulaik divi Nili, bļaķ, Henriksoni mācījās.

Šito jāsāk risināt, es uzskatu. Nu piedzima kinders, stiepj tagad viņu uz to kinderu reģistratūru, kā jau tur tas mūsdienās notiek, nezinu, kaut kā noteikti viņus uzskaita taču. Nu vot, kā sauksim tagad šito?, jautā, nu un lepnie vecāki tādi domā, ka paši gudrākie un saka – Ildze. A tur pie lodziņa ver vaļā jauna jūzerneima reģistrācijas formu, ieraksta šito te, un hobana!, tur uzreiz sarkans iekrāsojas, atvainojiet, bet šāds lietotāja vārds ir aizņemts. Piedāvājam izvēlēties Ildziite772. Nu vai IlzeIlzeIlze tikko atbrīvojās. Nomira, gads pagājis, nu lai droši, ka neaugšāmcelsies, tad nu ņemiet, arī var lietot.

Citādi nekārtība, nekārtība visapkārt.

Garastāvoklis:: Saguris, also gribas iedzert
Mūzika: -
maksiine @ 22:13: Bye bye tiesības un tekošo cauruļu remonts... :(

pelnufeja, posting in pajautaa @ 21:21: atkal problēma ar pastu
Sveiki!

Vai jūs zināt, kas varētu būt par iemeslu tam, ka paciņa pienākusi nevis uz manu pasta nodaļu, bet pasta nodaļu, kas atrodas lidostā? Un vai man ir vērts viņiem zvanīt un mēģināt sarunāt, ka to paku attransportē uz manu pastu vai atved uz mājām?

Jo nu, var jau būt, ka es esmu neadekvāta, bet es mēdzu iegādāties dažādas lietas internetā tieši tāpēc, lai varētu ietaupīt laiku un enerģiju, un man šis galīgi neliekas ok.

martcore @ 21:19: гоу конь педальный
Mans mīļākais grāmatu tulkotājs tagad ir ņekijs Armīns Voitkāns, kurš Dž.Patersona lubenē "Pusnakts klubs", acīmredzot, frāzi "thanks for the ride" ir ar latvju zemnieka sūro tiešumu pārtulkojis kā "paldies par jājienu". Nopietni.
Tiešām, paldies, tagad es zinu, kā runāt ar taksistiem. Iesēdies taksī, tur jau skan bītlu dziesma "viņai ir biļete uz jājienu, viņai ir biļete uz jāāājienuu", labi, ka Armīnam nebija jātulko grāmata par Sarkangalvīti - red riding hood jaunajā interpretācijā izklausās draudīgi. Labāk lai mūsu ieraksta varonis turpina mēģināt jūrā jāt viļņus, tas vēl piedzīvojums.

aizliegts_v @ 21:06: Gethsemane

mako @ 19:37: Borsalino
Atcerieties jauku filmu Borsalino, kurā Alēns Delons tēloja pārī ar Belmondo? Ja kāds nav redzējis - iesaku.
Bet ne par to ir mūsu stāsts. Man tagad pašam ir šāda hūte. Ceru, ka piestāv.
malvine_truse, posting in pajautaa @ 09:29: cik maksā hiv un auglības analīzes vīrietim?

f @ 09:05: skatos uz attēlu un nevaru saprast, kas tur nav riktīgi - papēža augstums, kurpju krāsa, šķības kājas..?

nē. velveta zeķes! velveta zeķes, forgodssakes! nekad nebiju īsti sapratusi, kāpēc sandales un zeķes ir "nē". tagad saprotu.
šermuļi.


Tags:
savaadaisu @ 09:04: Socionika. Interesanta lasāmviela, bet cik noprotu, tādas "zinātnes" ir vairākas.

15. Novembris 2017

martcore @ 20:44: a kādas agrāk bija aktrises
madlēna stova un sisija speiceka

dienasgramata @ 19:58: DELFI. Eiropas problēmas ir pārspīlētas, paziņo Slovākijas prezidents

f @ 19:18: mana meditācija, t.i., kad prāts atslēdzas no apkārtējās pasaules, un es nejūtos kā potenciālais attention deficit upuris, ir lasot labu papīra grāmatu. mirgojošie ekrāni man traucē ilgstoši koncentrēties kaut kam vienam. te būs pretruna, jo varu pielipt pie seriāla, vai ne, bet prāts jau tomēr tik ļoti neatslēdzas.

f @ 13:59:
lūkass. animētā zirnekļkjūtnesa bomba, kura made my 2 o'clock.


Tags:
f @ 10:33: : law & order, season 1, episode 1
gribēju izteikties par tiem patiesā labuma guvējiem, un par to, ka tiem jāiet reģistrēties un par to jāmaksā nodoklis, bet tad pārgribēju.

savaadaisu @ 09:45: Man mājās ir no vecmāmiņas mantota pavārgrāmata. Pēc tās tad arī taisu visus ēdienus, jo ... nu reālas receptes ar reāliem produktiem un reāli pagatavojamas. Tad nu lūk, 5dien, ja būs laiks, pamēģināšu uzcept pankūkas pēc vienas no tām receptēm. Jākle gan diezgan pamatīga sanāk, bet, ja sanāks, kā ar citām receptēm no tās grāmatas, tad ir jābūt riktīgi labi.

Nez kur Rīgā netālu no centra būtu iespējams iedot to grāmatu pārsiet, jo vāki atdalījušies, lapas krīt ārā. Grāmata irst pa vīlēm bet ir tika laba, ka gribas saglabāt.

savaadaisu @ 08:43: Tā kā karodziņu pie krūts tā kā vajag, tad es tā kā pats par karodziņu tapu.
Netīk, ka to piespraužamo lentīšu adatas čakarē krekla audumu.

šodien beidzot sīčiem iedevu līdzi planšeti, lai ir ko bakstīt kamēr gaida vilcienu. Ceru tik, ka tas netraucēs mācībām stundu laikā.

UN vakar lielais puika pozitīvi pārsteidza. E-klasē paskatījos, lai arī ļoti nelabprāt, ka lielajam viens paliels mājas darbs uz rītdienu. Lai arī pirms tam puiks teica, ka viss izdarīts, šo mājas darbu tomēr nebija izdarījis. Tad nu mierīgi šim arī to norādīju, ka tā kā vajadzētu tomēr izdarīt, lai nav atkal nesekmīga atzīme. Un te arī pārsteigums - lai arī nedaudz sagruzījies, aizgāja pildīt mājasdarbu!!! Tā tas parasti nenotiek, ne tik vienkārši.

Un vispār vakar bija labs arlabunaktisekss.

ulvs, posting in pajautaa @ 07:09: Vai kāds pazīst cilvēku, kurš ir piedalījies brīvprātīgajos Āfrikā vai kur citur? Nu, teiksim, caur kādu ANO orgu vai citu programmu. Man ir nepieciešamība nokļūt absolūti citā pasaulē (uz šīs zemes). Saprotams, esmu gatavs vergot un arī iziet apmācības. Protams, jo mazāk jādara, jo labāk - man tieši svarīga ir "oficiāla padzīvošanās" citur, lai gan no darba nebaidos. Vēlos šim cilvēkam uzdot dažādus jautājumus par viņa pieredzi. Ja tu tādu pazīsti, lūdzu, atraksti man uz u.ulvis at gmail, iedodot viņa kontaktus / vārdu, pēc kura atrast FB. Vai atrodi mani feisbukā un uzraksti tur- mani tur sauc Disorderlijs Kondukts.

honeybee @ 07:07: ekselenti. bērns sasita telefonu AR DAKŠIŅU :D

pats sabijās un saraudājās un atvainojās
bet vispār skaidrs, šitajā saimniecībā CAT izvelk gadu ar mazu astīti, bail pat domāt par ko trauslāku.

14. Novembris 2017

andris_k, posting in pajautaa @ 15:10: Krievu literatūras lasīšana
Kādā veidā vislabāk lasīt krievu literatūras klasiku, ja krieviski prot ne pārāk labi? Latviski, angliski vai tomēr lauzties krieviski?

vistu_zaglis @ 19:34: Jums, protams, feispukos nevienam nepatīk, bet pēdējā laikā es esmu kickstārtējis foto modeļa karjeru, un tas, ievērojiet, neskatoties uz to, ka man patiesi klīniski riebjas, kad manā virzienā tiek pavērsta jebkāda foto iekārta. Bet nu pats vainīgs, vajag uzmanīgāk draugus izvēlēties, te jau viss, neko vairs nesaglābt.

Nu lūk. Karjeras ietvaros es esmu bijis maska un kājas, bet tas, kas notika svētdien... nu labi, es mēģināšu pastāstīt, bet neko neapsolu.

Svētdien notika tā, ka RL mājās vietējā mēroga olainē ieradās trīs paģiraini cibiņi ar divām pudelēm vīna un četriem vīna korķiem, mazliet omulīgi iedzēra kafiju, nokāpa līdz studijai un tad sākās Tas. Sākumā mums ar jz [info]perkons nomālēja rokas. Ar priecīgām, gliteriem pārsātinātām krāsām. Un tad pieprasīja tās bāzt jz [info]kakjux sejā un taisīt viņai četrkāršo feispalmu. Gliteri bija visur. Visur. Nomocījuši K-x, uzkāpām atpakaļ nomazgāt visu to skaistumu, iemalkot šķidrās vīnogas, nervozi uzpīpēt, un turpat jau atkal bija jākāpj lejā un... nu jūs redzējāt iepriekšējo postu, vai ne? Šķiet, ka tur nav vērts neko mēģināt aprakstīt, es tikai varu padalīties insider info, ka ja tu esi govs – ir samērā grūti elpot un ik pa brīdim prasās uzrīkot skābekļa pauzi, un ja tu esi govs, bet jz Pērkons – pērkaķis, tad ir arī ārkārtīgi strjomīgi skatīties jz Pērkons virzienā, laimīgā kārtā tas nav jādara pārāk bieži, jo ja tu esi govs – tu arī neko neredzi. Toties pēc kārtējās "now + click" sekvences varēju pateikt RL, ka atvainojos, man bildē acis ciet.

Vārd'sakot, kad viss šis ahtungs bija beidzies, mēs domīgi kāpām no kalna stacijas virzienā un vienojāmies nekad par šo vairs nerunāt. Jo kas notiek Černošicē – paliek Černošicē.

Toties pēc tam bija jāsakonektējas ar vēl diviem cibiņiem, pēc pāris stundu neredzēšanās – arī ar RL un jādodas uz Archive gigu, kur sākumā jāsapīkst par to, ka zāle ir tik maza, ka viņi tur nevar uzlikt savu jau tā kompakto, bet tik un tā krāšņo skatuvi, tad jāsapīkst par to, ka arī blondā soliste izlēmusi palikt mā un tajā vakarā nekur neiet, bet sapīkšana ilga minūti-divas, jo tālāk nācās kratīt pačku pie Fuck U un šito te visu, RL pēc koncerta paziņoja, ka man nekavējoties jāizsniedz viņai visa mākslinieku diskogrāfija un reportēja par to, kā astoto reizi pēc kārtas klausās Bullets, sajutos izdarījis labu, pat teicamu darbu.

Pēc tam sēžot Jiržikbārā secinājām, ka ir sajūta, ka tikko ir aizvadīta gada visdīvainākā diena. Jo nu jā. Viss normāli. Viss ārkārtīgi normāli. "Normality is my specialty", viszinīgi piekomentēja RL.

Jz Pērkons šodien izlēma atgriezties Rīgā. tikmēr es nezinu, kā tas nākas, bet jau atkal gribas teikt, ka šis bija episkākais starptautiskais cibas festivāls starptautisko cibas festivālu vēsturē, uh. Jāiet iedzert, sen nav darīts.

Garastāvoklis:: Gut
Mūzika: Deine Lakaien tikko beidzās
Tags:
sirualsirual, posting in pajautaa @ 18:30: Kā mazi bērni vēl sauc mammu? Memme? Māma? Mā?

martcore @ 16:54: tagad man ir pacanskaja klaviere ar neona iluminētajām pogām, izskatās spocīgi un ir nedaudz bail, vai es ar šiftu neuzlaidīšu gaisā itāliju

f @ 09:59: : katastrofa
nopirku, tātad, la roche posay toleriane ultra krēmu (šoreiz ne fluīdu, galu galā - winter is coming), visa tāda laimīga, izstudēju iepakojumu, paliku apmierināta, uzklāju uz sejas, viss lieliski, solīts makā nudien reizēm arī iekrīt. tad pamostos no rīta, nomazgāju seju, tad micelārais ūdens, tad stiepju roku pēc krēma, spiežu uz sūkņa un - nekā! tukšgaitā. nekas nenāk ārā. ja neskaita manas nepiepildītās cerības. brīnumainā kārtā man ir saglabājies čeks un es taisos nest uz aptieku atpakaļ ij čeku, ij krēmu. vai apmainīs - kas to lai zina - bet kāda man jēga no krēma, pie kura nevar tikt klāt?

upd. apmainīja bez problēmām!

savaadaisu @ 09:29: Lasīju, ka hobiji ir tiem cilvēkiem, kas negūst piepildījumu darbā un privātajā dzīvē (attiecībās). Nez taisnība?

crescendo @ 09:29: Finanses.
Ok, paldies T.K., ka beidzot blogā uzrakstījis to, par ko man vienmēr gribas spļaudīties lasot finansu padomu blogus ar smukiem graficiņiem. https://www.tomskreicbergs.lv/2017/11/13/cik-nakamajos-10-20-gados-pelnis-akciju-tirgus/

Visi tie optimistiskie graficiņi pie dzīvības apdrošināšanām, pie pensiju fondu uzkrājumiem - pat obligāti aizpildāmās riska apetītes novērtēšanas anketiņas - tie visi stāsta, ka 'optimisti rēķinās ar 9-10% pieaugumu gadā, reālisti ar 6-8 un pesimisti ar 3-5%'

3-5% gadā 10 gadu periodam ir optimisti.
Reālisti ir ~1% un pesimisti paredz zaudējumu.

(Kas, protams, nemaina faktu, ka kaut kāds spilvens ir vajadzīgs un tāpat ir vajadzīgs arī uzkrājums tam 55 gadu vecumam kaut vai - un arī bitkoini, zelts un nī nav bezriska ieguldījumu varianti. Kas šobrīd no tirgū pieejamajiem pensiju fondiem ir piesaistīti populārajiem indeksiem UN ar sakarīgām komisijām, nez?)

Otra puse - ohoo, beidzot pamanīju, ka revolut aplikācija ļoti glīši sagrafē izdevumus pa kategorijām. Swed internetbankā uz šo fīču kādreiz skatījos, bet tā arī neiesāku lietot, tur bija jādaraa par daudz. Šis varētu palīdzēt budžeta izvērtēšanai.

13. Novembris 2017

kbrgs_, posting in pajautaa @ 17:44: notariāli apstiprināti dokumenti vāciski
Draugi cibisti un cibistes, vai jums ir rekomendācijas, kur vērsties gadījumā, ja nepieciešams notariāli apstiprināt dokumentus vāciski, t.i., lai tie būtu derīgi Vācijā? T.s. apostilles, man šķiet. Paldies!

f @ 20:49: : jj
aij, ja jessica jones būtu atklāta šovakar, un ja šovakar būtu piektdienas vakars vai atvaļinājuma sākums..

jelyfish_patrol, posting in pajautaa @ 19:59: Klusa vieta
Sveicināti!

Meklēju kādu klusu vietu centrā kur varētu parunāties bez baigajiem trokšņiem (skaļas fona mūzikas), lai diktofona ierakstu neizčakarētu. Liekas, nesen bija tāds jautājums, bet neatrodu vairs to. Neko šiku, tādu omulīgu.

Tags:
scope @ 15:51: Cepuri nost Volvo automātiskās bremzēšanas sistēmas priekšā https://www.youtube.com/watch?v=HnCU20Cu0fs

Cita starpā, laižot cilvēkus pie gājēju pārejām, esmu novērojis, ka ir vecāki ar maziem bērniem, kas, laikam domādami labu (it kā lai mazāk aizkavētu automašīnas), pēc tam, kad automašīnas ir apstājušās, lai gājējus palaistu, izdomā gājēju pāreju šķērsot skriešus.
Lieki teikt, ka neko labu no šādas vecāku rīcības bēns neiemācās.

vistu_zaglis @ 13:18: Svarīgās lietas, kas jāpieraksta:

• Numb

• Honk

• Es govs.

Nē, es tiešām ceru, ka kāds cits no šitajā episkajā festivālā iesaistītajiem ierakstīs kaut ko vairāk, jo nu... es govs.

Garastāvoklis:: Ļ la
Mūzika: Archive / Get Out
Tags:
mako @ 12:40: Šušenska
Vai cik jauks lasāmais. Vladimiram Iļjičam Sibīrijas trimdā bija kalpone. Pie kam, par 8 rubļiem pabalsta, ko trimdā nosūtītajiem izmaksāja katru mēnesi valdība, pietika, lai īrētu istabu, maksātu istabenei, veļas mazgāšanai un pārtikai.

f @ 11:35: nez, cik ilgs laiks paiet, kamēr sarodi un saaudz ar jaunu uzvārdu? skatos uz savu burtu salikumu un domāju, ka tas ir pilnīgi svešs cilvēks.

vaiksts, posting in pajautaa @ 10:31: Detektīvseriāli?
Kādi ir forši, mierīgi detektīvseriāli bez pasaules glābšanas, apmērām kā agrāk bija tas Puaro?

dienasgramata @ 09:06: DELFI. Salaspilī vīrietis ar gaļas āmuru gandrīz nosit paziņu.

savaadaisu @ 08:38: PS: lai nākamnedēļ atkal nebūtu jātup virtuvē, brauksim uz Jelgavu ciemos.

savaadaisu @ 08:34: Nedēļas nogale atkal pa virtuvi. Tā kā aplami tas sāk izskatīties, lai gan no otras puses tas ir laiks, kas tiek pavadīts kopā ar sievieti un nedaudz arī ar bērniem.
11.11 arī nedaudz atzīmējām, ataicinājām kaimiņieni, lai jau tantīte ar kādu prieciņu dabū. Nu tā pa smuko pasēdējām.

Ir cita lieta - mašīnai viens no riteņu diskiem dabūjis plaisu, un nu jau gandrīz mēnesi braukājos ar uzlikto rezerves riteni. Nez, cik jēdzīgi ir to disku metināt (alumīnijs)? Beigās gan laikam tāpat pirkšu komplektu lietotos, bet vispār, metināt alumīniju, liekas, ka mūsdienās tam vairs nevajadzētu būt kaut kam neiespējamam?

12. Novembris 2017

dienasgramata @ 23:35: DELFI. Sievieti par savas mājas nodedzināšanu un liecinieku uzpirkšanu tiesās pavasarī.

goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 16:44: a

ll_, posting in pajautaa @ 15:54: Dārzeņu dīleris
Vai jums ir zināmi vēl kādi pārdevēji neskaitot z/s dobītes un absolūts ēd, kas piegādā uz mājām (Rīgā) jau sakomplektētas dārzeņu kastes?

11. Novembris 2017

dienasgramata @ 09:16: DELFI. Ceturtdien neilgi pēc pulksten 13 likumsargi saņēma informāciju par kādu tumšās drebēs tērptu sievieti, kura Vecrīgā garāmgājējiem piedāvā, iespējams, zagtas smaržas. Pārrunu laikā pārkāpēja ieskrēja vienā no veikaliem un pārdevējai uzkliedza: "Dievs tevi sodīs!"

10. Novembris 2017

french_mime, posting in pajautaa @ 17:44: Kur var noskatīties 'No ērkšķiem uz' sērijas?

ripp @ 17:21: Rīt notiek kkas, kur būtu forši aiziet ar bērniem?

juriic, posting in pajautaa @ 12:18: Looking for drummer
Čau.
Latvijā ir kaut kādi grupmuzikantu interesentu forumi, kur varētu atrast bundzinieku grupai?
Vienīgo zinu gitaristiem.lv.

lavendera, posting in pa_leeto @ 11:14: vakar pirkts tonālais krēms
Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude Foundation 3. numurs (natural).

Kļūdījos ar toni, man vajadzēja otro (light).

Izlietota viena pile.

37 eiro.

9. Novembris 2017

jebalaitung, posting in pajautaa @ 17:45: lēna gremošana
nu jau kādu laiku esmu piefiksējis, ka man ir spēcīgi palēninājusies gremošana. ja paēdu brangākas pusdienas, tad vakariņas pat vispār negribas, sajūta pat vēl vēlā vakarā, ka vēders pilns. un tāpat ar vakariņām - tad negribas ēst brokastis.

nekas it kā nesāp, bet nu ir tāda smagnējuma sajūta pat tad ja normālu porciju apēdu, nevis kaut ko tiešām lielu.

vai šis varētu liecināt par kādu saslimšanu? ir pamats satraukumam? jebšu vienkārši ēst divreiz dienā, un miers?

Powered by Sviesta Ciba