LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

4. Maijs 2016

dunduks @ 20:31: Divas kārtas vēl līdz beigām,
bet var jau teikt, ka turnīrs Veiksmīgs (no vārda "veiksme").

Šodienas pirmajā partijā bija pretī Klients (apmēram mana līmeņa šahists, vēl nestabilāks, bet ar augstākiem sasniegumu pīķiem un varētu padomāt, ka savstarpējās partijās būtu jābūt apmēram fifty-fifty, nu labi - tur nelieli plusi kādam, bet ne jau tā, ka viens ir uzvarējis visas) un partijas gaita bija tipiska, atklātnē brīžiem pārsvars vienam, brīžiem otram, tālāk man visu laiku vairāk vai mazāk, bet labāk (lai arī pašam tā nemaz neizskatījās), pēc it kā loģiska gājiena paliek sliktāk un, ja pretinieks ieraudzītu dūrienu ar bandinieku, tad būtu pavisam skumji, viņam iestājas laika trūkums, tad jau man atkal drusku labāk, beigās es pārsvaru izlaižu, bet tad viņš izjūk pāris gājienos.

Otrajā partijā nevarēju atcerēties pirms turnīra skatītos variantus un, lai arī dabūju labāku pozīciju, bet ar tādu struktūru, kas man nepatika. Neliels pārsvars gan palika, bet tad pretinieks sāka spēlēt pavisam vāji, es ne tik vāji, nu un beigās vairāk kā pusstundu skaitīju vienkāršu taktiku, bet izskaitīju, spēcīgāko atbildi pretinieks neatrada un drīz vien padevās, jo uz galda bija nenovēršams mats pāris gājienos.

Nu jā, abas pēdējās zaudēt galīgi negribas, bet nu neatkarīgi no tā kā tās iegrozīsies, sportiskā ziņā būs bijis labs turnīrs. Tāpat arī saturiski tomēr būs vismaz pāris lietas, par kurām uzsist sev uz pleca.

Tags:
martcore @ 13:42: high-rise diezgan začotnijs neskatoties uz vājprātīgo klipmeikingu un samērā purgu dramaturģijā
diskotēka trakonamā vienmēr pamanās uzvarēt

mako @ 12:20: Dīvainā Google
Meklēju informāciju par anīsa šņabja sastāvu. Un Google izcēlās ar īpaši kreatīvu pieeju.mako @ 11:50: Pavasaris manā pagalmā. Nu nevar noturēties bez visa kā ziedoša aplūkošanas un bildēšanas.

nomirusi, posting in arii_cirsliitis @ 11:02: Cirslīts, kā bieži tas notiek, mazliet kavē darbu un ierodas piecas minūtes pāri, bet nekas traks. Sāk darbu, sataisa rīta zaļo tēju, parunājas ar agrajiem klientiem, nolem vienam ļaužam zvanīt vēlāk, jo pulksteņi ir 9:45, varbūt vēl guļ. Un tad, kad pulkstenī pamana, ka nu ir stunda pagājusi un ir 10:10, pēkšņi pārņem šoks - kāpēc cirslītis ir darbā ieradies studu agrāk un to pat nav pamanījis? Jā, jā, cirslītim, kā katru reizi strādājot konkrētajā vietā, vajadzēja darbā būt 10.

martcore @ 11:06: no pārdomām tviterī
На гибридную Пасху-Первомай ожидалось восстание из мертвых Ильича, но вместо этого воскрес Джон Сноу.

f @ 10:51: stulbie alumīnija spaiņi! ārgh! iespiedu rādītājpirkstu starp osu un apmali, un čuķ ņi nocirtu pusi īkšķa!
labi, nevis pusi, un gabals nav nocirsts, bet dziļš un, fak, asinis uz visām pusēm, plāksteris knapi pielipa, tāpēc plāksteri aptinu ar salveti un salveti noskočoju, rezultātā man ir tik liels īkšķis, ka manāmi aizsedz taustiņus. bļadstvo. tieši šodien, kad man vajadzēja abas rokas pie pilniem spēkiem. nu kas tas ir, a?


3. Maijs 2016

martcore @ 23:40: ieslēdzu uz pēdējām divdesmit minūtēm, nu tas ir atletiko, ko tur daudz, pat ja fernando torress neliek kreisas pendeles

scope @ 23:08: Svētdien bijām uz kursingu jeb suņu skriešanās sacensībām, kur suņi pāros dzenas pakaļ māneklim. Pasākums notika Smārdes pievārtē, zemnieku saimniecības "Ruģeļi" ganībās.
Jāpiebilst, ka bijām vienīgie skatītāji, kuriem pašiem nebija līdzi sava sacensību suņa (par ko arī no vienas dalībnieces izpelnījāmies pārsteiguma pilnu repliku: "Tas taču ir dīvaini, braukt no Rīgas 50 km skatīties suņu skriešanās sacensības").
Sanāca arī šo to sabildēt, bet bija grūti, jo suņi skrien ātri un azartiski. Domāju, ka labu rezultātu sasniegšanai būtu jāiegulda krietns laiks "roku taisnošanā".
... )

dunduks @ 22:20: Pretī jauns un perspektīvs starptautiskais meistars. Pirms partijas visi saka, ka principiāls, iet uz galvenajām līnijām, bla bla bla. OK, pret cilvēkiem varbūt, bet pret mani хуй вам - sicīlene ar 3.Lb5 (protams, no viņa puses tas bija ļoti pragmatisks un pareizs lēmums). Dabūju stabīli sliktāk, pareizo ideju ar bandinieka nomešanu, bet skābekļa iegūšanu redzēju, bet nenoticēju. Nu un pēc tam vienos vārtos. Beidzās ātri un (nedaudz) amizanti - sen nebiju figūru vienkārši nolicis. Vienīgais saules stariņš, ka tā nolikšana notika, kad tāpat bija truba, nevis tad, kad viss iespējams.

Tags:
martcore @ 22:17: vārdsakot, armagedons ir brīnišķīgs
minimums ouena vilsona, maksimums līvas taileres
ko lai vēl šovakar paskatās no kino, man asociāciju rindas mēģina galvā darboties, lūk, teiksim, melanholiju pārskatīties

torch @ 11:38: Cepums tam, kas atpazīs šo mākslinieku.
Šoko gabaliņš tam, kas atpazīs arī ierakstu.
bilde ar seju )

martcore @ 20:08: - call NASA, we all are astronauts!

liizhj, posting in pajautaa @ 19:39: Riskējot uzdot kaut ko, kas citiem liekas pašsaprotams, tomēr vaicāšu (jo valsts iestādes tik sūta viena pie otras un nejēdz atbildēt konkrēti).
Esmu pašnodarbinātā, kas maksā mikrouzņēmuma nodokli, bet vairs nestrādā algotā darbā citur. Gribu dabūt bezdarbnieka statusu un pabalstu. Kā rīkoties?
a) jānoņem sevi kā darba ņēmēju mikrouzņēmumā un jānodrošina, lai bezdarbnieka statusa periodā man nav ienākumu kā pašnodarbinātajai?
2) jāmaina mikrouzņēmuma nodokli pret kādu citu nodokļa formu un turpināt saņemt (vai arī nesaņemt) ienākumus?
3) jānoslēdz pašnodarbinātā statuss pavisam, un, kad beigšu uzdzīvot bezdarbniekos, pieteikties pašnodarbinātajam atkal?
4) vēl kāds cits variants?

martcore @ 19:02: vaig kaut ko pacilājošu iet paskatīties
piemēram, k/f armagedons, tik sen neesmu skatījies

emiilia, posting in es_shobrid_lasu @ 17:21:

martcore @ 16:10: pie tam par tēmu atvainoties, mīlu atgādināt, ka man tāda rasbainieks divreiz mūžā ir pa seju iejaukusi, vienreiz par ģelu, vienreiz tāpat aiz laikam neko darīt, nekādu romantisku konotāciju, jums liekas, viņa skraida man tagad pakaļ atvainodamies, vai es tur stāvu sarkans, sieviete, es nevaru dzīvot tālāk bez tavas nožēlas?
sekunde pagāja, bliežam tālāk

martcore @ 15:44: turpinot par gostisbēru, tas būs anekdotiskākais kolders nhl vēsturē, kad no vienas puses ir 24 gadus vecais panarins, no otras 23 gadus vecais gostisbērs
nhl jaunatne
makdeividu es neskaitu, viņš spēlēja tikai pussezonu, un vispār nespēju ierubīties, kādēļ kandidātos viņa vietā nav tas pats lārkins. vai aikels.

ripp @ 15:36: Korķis šajā brīdī, pusčetros, sākas jau pirms jaunās ģertrūdes. Omg. Labi, ka nebraucu vēl vēlāk.

marule, posting in pajautaa @ 13:48: Veloceliņš Centrs - Dārziņi
Vai kāds zina, kādā stāvoklī šobrīd ir veloceliņš Rīgas Centrs - Dārziņi? Pabeigts/puspabeigts/nepabeigts?

martcore @ 13:13: turpinot izglītoties zooloģijā un saprast barības ķēdes pasaulē, varam painteresēties
a kas var zamočīt degunradzi?

cik atminos, degunradzis viens uz viens ir uzreiz žopa visam, kam nepalaimējas trāpīties pilsoņa ceļā. ja viņš izpilda savu sprintu, un jūs gadāties kaut kur blakus, uz redzēšanos
pēc idejas viņu vajag močīt tikai kolektīvā un no aizmugures, jo lasi augstāk. zilonis viens uz viens arī neparakstīsies
kas ir spējīgi kolektīvi?
vilki neder. hiēnas apšaubāmas. principā lauvas var, bet viņiem tās kolektīva idejas ir tādas, ka pārsvarā mamma bliež antilopi sīkajiem, ko paēst. kaut arī, nu, lauvas ar tīģeriem kaut nedaudz spēj apvienot savos kolektīvos intereses uz suicidālām misijām

martcore @ 12:27: tulkings
pēkšņi konstatēju, ka nav ne mazākās idejas, kā pareizi uzrakstīt šo filadelfijas aizsarga un koldera trofejas nominanta uzvārdu, gostisbērs, gostisbeijers, gostisbīrs, kā?!

vispār vēlreiz paklausījos trubā, kā viņu izrunā amerikāņu komentētāji, nu, manai ausij tas skan, kā "gostisbērs", lai arī uzvārds toč nav no frenč oridžina
upd 2 a nē, tiešām ir franču oridžins, drusku neparasts, bet laikam jāsliecas būs uz to variantu, ko dzirdu

brr, posting in pajautaa @ 11:43: Ceļš Rīga-Kuldīga
Sveiki!


Kā šobrīd viskomfortablāk ar auto nonākt no Rīgas līdz Kuldīgai - kuru ceļu izvēlēties?

Skatījos google maps, bet tur attēli no `2011. gada. Pa to laiku var gan labu ceļu nobraukt, gan bedrainu savest kārtībā.

martcore @ 11:27: «Ir konkrēta, pilnvarota persona, kura darbojas tavā vietā. Tu viņu pilnvaro principā, ja tu gribi to bankas kontu, tu viņu pilnvaro, un viņš tur darbojas,» raidījumam atklājis kāds taksists, kas darbu Baltic Taxi pametis nesen un kuram arī bijis savs mikrouzņēmums. «Jā, visus maksājumus, visu viņš pārskaita. Licences viņš tai mašīnai pērk, kas ir tā pilnvarotā persona. Viņš visu dara. Viņam (šoferim) nekas nav jādara, viņam ir tikai jāaizbrauc un jāparaksta dokumenti.»
xxx

un?
tas taču vairs nav "tavs" konts, tas ir "mikrouzņēmuma" konts, kāpēc lai tu nevarētu pilnvarot grāmatvedi rīkoties ar mikrouzņēmuma kontu?


martcore @ 11:06: par atpakaļskata spoguli automašīnā
vienmēr ir bijis čujs, ka kaut kā tā viss arī notika


martcore @ 10:57: oklahoma izlīdzina sēriju, uzvar izbraukumā un ščas, jūtu, būs ļoti, ļoti interesanti

savaadaisu @ 08:47: Ura ... ūdeni vakar atguvām.
Toties šorīt sīkie kaut kādi dirsīgi. Mazākais ņerkst, bet lielākais dikti gruzīgs un dikti par visu aizvainojas. Tikai vidējais relatīvi normāls ar savu attieksmi - a man uz visiem PO. Normāls čalis.

Bet vispār pēdēja laikā kaut kāda pārdoma par tēmu - kāda mārrutka pēc man ir bērni. JO pa lielam man bērni besī kā tādi.

honeybee @ 06:49: Par strīdiem runājot, vakar noslēdzu kaismīgu un dramatisku kašķi ar tīneidžeri, nobļaujoties "Lai cik pretīgi tu pret mani neizturētos, es par tevi vienmēr rūpēšos!!! Un tiešām vajadzēja tik daudz laika, lai tev tas pielektu?!" *blīkš, izslēdz lielo gaismu, aizcērt istabas durvis*

As punchlines go, this worked pretty well

Tags:
maksiine @ 04:46: Šorīt gaiss smaržo tā kā tad, kad man bija 16
Pēc mūžīgajām ballītēm, sexa, alkohola, smiekliem.

maksiine @ 03:44: Zajebal

dienasgramata @ 01:13: Radiohead have cryptically erased all their Internet presence this weekend: shutting down their website, and deleting all posts on their social media pages.

The mysterious move, which was noticed by Reddit users yesterday morning, saw the band’s official site slowly disappear throughout the day (May 1). According to one poster, the page’s opacity was dropping “every 10 minutes”, until it eventually turned completely blank.

Similarly, all the band’s official tweets and Facebook posts have been slowly deleted over the last 24 hours – leaving nothing on either site. Thom Yorke’s tweets have also all been erased, and, as of this morning, the Radiohead Google+ page has also gone blank.

martcore @ 00:26: vārdsakot, šo dienu sportā mēs atcerēsimies ar lesteras uzvaru premjerlīgā, neizšķirtu cibas šaha derbijā, un vēl kaut kādu krānu, kas uzvarēja snukerā (sporta veids, kuru es vispār nesaprotu)!

martcore @ 00:08: bļaģ, viņi to ir paveikuši
lestera, jūs bijāt supermalači šajā sezonā

dunduks @ 00:10: Un vēl papildus iemesls svinībām Lesterā,
jo Marks Selbijs = pasaules čempions snukerā.

2. Maijs 2016

dunduks @ 23:56: Pelnrušķītes stāsts ar laimīgām beigām
jeb Lestera = čempioni!

dunduks @ 23:41: Cibas derbijs beidzās ar draudzīgu neizšķirtu. Plāns nepareizas (man nevēlamas) atklātnes gadījumā spēlēt bez vikrutasiem ar rezervi un paņemt tad, ja pretinieks pats iedod, izrādījās labs. Tiesa, brīdī, kad pēc nelielas flanga diversijas varēju dabūt pārsvaru biju pārāk noskaņojies uz vienkāršošanos un palaidu izdevību garām, nu un galotnē vienu pozīciju nepareizi novērtēju (it kā bija tas, pēc kā jātiecas ar laidni pret zirgu, bet figviņzinkas man norādījās) un pēc tam iekritu pie viena gājiena uz 40+ minūtēm - saskaitīju dafiga variantus, nu tur neizšķirtu bez figūras un tā, gandrīz tā nospēlēju, bet galu galā tomēr pamanīju, ka pretinieks var neņemt vis laidni, bet gan bandinieku un tad man ir truba, sāku jau satraukāties, bet saņēmos, labi arī, ka laiks bija daudz iekrāts, un atradu stoiku, kur zaudēt bija neiespējami, pēc kā kādi pēdējie desmit gājieni bija lieki.

Tags:
dienasgramata @ 20:20: DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu

dienasgramata @ 20:17: DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība

martcore @ 19:10: jā, es esmu savā dzīvē sitis sievietei pa seju, un es to šausmīgi, ļoti nožēloju
labāk es to nekad nebūtu darījis
nekad to nedariet, čuvaki, tas paņems gabalu no jūsu dvēseles

dienasgramata @ 18:09: DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti

martcore @ 18:01: Poll #20711 gasfsdgsdgsgdsdg
Open to: All, results viewable to: All

vai tev vienmēr ir lldzi personu apliecinoši dokumenti?

View Answers

jā, es staigāju ar pasi kabatā
21 (43.8%)

vadu automašīnu, un man ir autovadītāja apliecība
16 (33.3%)

man ir dzimšanas apliecība, ja nu kas
0 (0.0%)

nē, man kabatā ir laikam panākumu liecība no ceturtās klases
7 (14.6%)

parasti tur ir korķis no vanaga
4 (8.3%)martcore @ 17:45: + par nba
nostījos sanantonio un oklahomu. bļaģ.
neteiktu, ka es gaidīju kaut ko citu, taču...

di_wine, posting in pajautaa @ 17:27: Frizieris
Varbūt kādam ir zināms sakarīgs frizieris, kas var atbraukt uz mājām un izdarīt lietas? Rīgā.
Konkrēti interesē matu pieaudzēšana ar kapsulām. Paldies!

milk, posting in pajautaa @ 17:24: Kur par visdraudzīgākajām cenām iegādāties kvinoju?

Rīgā esmu reti, baigais slinkums braukt un uz bāzēm skatīties. Pagaidām esmu atradusi tikai nuko.lv.

Taču man gribas par draudzīgāku cenu un vismaz 1kg iepakojumu, lai nav lieki jāņemas ar papildināšanu. Vēlams, lai ir pieejams vairākās krāsās.

Paldies jau iepriekš.

martcore @ 16:38: vēl par evolūciju
makkormaks savā grāmatā ļoti precīzi piefiksēja to, ka atomkara gadījumā ir ne tik svarīgi, ka tas nogalinās miljonus cilvēku, no kuriem daļa nolīdīs pazemē, etc, kā tas, ka atomkarš uzreiz nogalinās visus putnus debesīs, un bez putniem, es nezinu, kā šī dzīvā daba funkcionēs jebkad tālāk.

inese_tk, posting in pajautaa @ 16:38: PSRS
kāds nezina - ir kāds (mūsdienīgs) pētījums par latviešiem, kas spiegoja Padomju Krievijai Latvijas laikā? ja ir - kur ar to var iepazīties?
un kā pārziņā tagad ir LKP CK Partiju vēstures institūta arhīvi?

Tags:
martcore @ 15:42: lai arī es krokodilus un visādus gatorus ļoti mīlu, tas ir vienīgais, kas mums ir palicis no pirmatnējiem laikiem
ja starp mums ir biologi un zoologi, varbūt varat izstāstīt, kas vēl ir izdzīvojis no, kaut vai pirmskristus ēras
narcises? sniegpulkstenītes? cik ilgi uz pasaules eksistē aļņi?

martcore @ 15:23: acīmredzot, vajadzētu kaut kādus secinājumus no diskusijas par krokodiliem izverst

1. barības piramīdā viņi eksistē ļoti nosacīti, lai neteiktu, ka neeksistē tur vispār
2. šaut cilvēkiem viņus ir garlaicīgi, tās tev nav lauvas kenijā, un tā
3. acīmredzot ar bezmaz pirmatnējām milzu ķirzakām tā arī ir jābūt, liksim viņas mierā

copy, posting in pajautaa @ 14:24: igauņu etnogrāfiskās rakstu zīmes
Vai šeit ir kāds igauņu tradicionālās kultūras zinātājs?
Vai igauņiem ir etnogrāfiskās rakstu zīmes un kur tādas varētu meklēt?
Mani interesē kaut kas līdzīgs jumim - auglības, bagātības simbols.
paldies!

elpa, posting in pajautaa @ 14:16: akupunktūrists, meridiānists, ausu caurdūrējs
Sveiciens!

Kurā vietā Rīgā iespējams caurdurt ausu ļipiņas pie cilvēka, kurš ir pazīstams ar akupunktūru un meridiānu sistēmu? Un cik eiro tam vajadzēs?

Powered by Sviesta Ciba