LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Janvāris 2018

lennay, posting in pajautaa @ 13:47: Grāmatveža konsultācija
Cik maksā vienreizēja grāmatveža konsultācija pašnodarbinātai personai?
Nu, tur, parādīt, kā aizpilda ienākumu un izdevumu žurnālu un atskaiti, nokonsultēt par nodokļiem un ko un kā rakstīt pie izdevumiem utt.

crescendo @ 10:40: Rīkojums IT10101 pt2
Naktī murdziņš par statistikas mācīšanos vēl vienu semestri, pēc 'statistikas inženieriem', 'vispārīgā statistika', kas jāapgūst komplektā ar pāris igauņu apmaiņas studentiem, soczinību fakultātes meitenēm un būvinžinieriem. Lai gan eksāmens bija jau pagājšceturtdien, man viss ir iesniegts, tik mazās wa studijgrupas biedri vēl ņemās par pēdējiem atlikušajiem jautājumiem un aicina mainīties pieredzē. (Protams, tas jungisko ievainoto dziednieku manī ļoti iepreicina, re, varu būt noderīga).

Pirmais semestris veiskmīgi nobeigts. Uz atzīmēm skatoties, tik vieksmīgi kā nekad.

No otras puses, protams, terapijas uzdotajā uzdevumā esmu bezcerīgi izkritusi - tas būtu izpildīts, ja spēki un laiks tiktu aprēķināti tieši tik, cik nepiecieāms minimālajai izpildei. Bet biškiņ, ilgtermiņā minimālajai izpildei man nesanāk. Es svilinu visu, īstermiņā, pēc labākās sirdsapziņas. Pirmā semestra vajadzībām ar to, protams pietiek. bet... Jā, baidos no brīža, kad 'bet protams es varu semestra darba lauvas tiesu izdarīt pāris naktīs' atkal izrādīsies nepietiekami.


Man, godīgi, vienmēr ir bijis mazliet naidiņš pret cilvēkiem, kas eksāmenos pelna 10niekus. Tas kaut kā uzreiz šķietami pārklājas ar cilvēkiem, kam eseju pulēšana un zubrīšanās sagādā kaut kādu perversu mazohistisku baudu (un, protams, kur nu bez sīkumainās kasīšanās ar pasniedzējiem, lai pārliecinātu, ka mazās kļūdiņas ir gana mazas un nesvarīgas), kā arī niknos stipros mugurkaulus, kas katrreiz īdēs par termiņu pagarināšanu un pielaižu došanu pārējiem, grādu devalvāciju utml.


Bet nu, ja jau sagadījies, ka pirmkursniekiem tos 9 un 10 liek nevis par kaut ko ļoti īpašu, bet vienkārši daudz-maz prasību izpildīšanu - nu manis pēc.

Tik, ka kognitīvā disonance ir... interesanta. Kā ar to tiku galā vidusskolas laikā - neatceros. Un iepriekšējā studiju periodā ar atzīmēm virs 8 nebārstījās, bija 8nieku skala ar 9/10 pierezervētiem specgadījumiem. Un, taisnība, šoreiz tas tomēr nav par 'atnācu, ieraudzīju, izdarīju', bet 'man nebija ne jausmas par to kas patiesībā bija jādara, tāpēc iesniedzu kaut ko, kas izpilda nosacījumus tā, kā es tos sapratu, paveicās, ka mans nepareizi iekļāva arī visu vajadzīgo'.

Tags:
lavendera, posting in pajautaa @ 13:02: Tiem, kam salst pēdiņas
Kā jūs aizmiegat? Ar zeķītēm, ar papildu segu uz kājām, ar ūdens termoforu, ar ķirškauliņu termoforu, sildoties pie blakusgulētāja ciskām, piestūmuši gultas kājgali radiatoriem, ar elektrisko segu?

liuut, posting in pa_leeto @ 10:14: Grāmatas mediķiem
ja kāds zina kādu, kurš zina kādu, kam noderēs, priecāšos! Gribu paretināt līdzi vazājamo grāmatu kaudzi

1. Textbook of Medical Physiology - Guyton - klasika!
2. Gray's Anatomy - arī klasika; nomenklatūra veca, bet ilustrācijas, topogrāfijas un ķirurģijas apraksti labie
3. Histology: A Text and Atlas - Ross - arī; ļoti labas anotētas ilustrācijas
4. McMinn's Color Atlas of Human Anatomy - anotētas preparātu bildes
5. Microbiology - nav specifiski mediķiem, vispārīgāk
6. Medical Microbiology - diezgan specifiski par klīniku un diagnostiku
7. General and Systematic Pathology - labi strukturēts izklāsts, shēmas un dzīvi piemēri
8. Medical Embryology - īsi un kodolīgi, ļoti labas shēmas, klīniskie piemēri
un vēl aizķēries stetoskops, pelēks, lietots reizes 5 max, oriģinālajā iepakojumā un ar detaļām.

par cenām vienosimies. Labprātāk sūtītu pakomātā, apmaksāšu no savas puses.
sashviika gmailā

f @ 08:45: : twenty-tens
I
uzrakstīju:
2010s - the age of desirable garments?

II
atvēru vikipēdiju:
twenty-tens

III
daudz labu lietu, depresīvu lietu, but first - coffee.

savaadaisu @ 08:42: Šodien darbā nozīmīga sanāksme.

Jautājums - vai darba grupās, kur tiek nolemtas nozīmīgas lieta iestādei būtu nepieciešams protokolētājs, vai vismaz diktafons?

Mums darbā nav un man tas nepatīk un liekas pilnīgi aplami.

honeybee @ 07:21: Kas tas tāds par cilvēku, kas vienu dienu nosūta pēdējo sesijas darbu, piecas minūtes staigā pa māju, rādīdams debesīm fakuci (vienu, nevis divus, jo otrā rokā glāze), ieraksta visos blociņos "fuck it neko nemācīšos", nākamajā rītā (ar viegli sāpošu galvu) ieraksta to pašu, pēc tam atver e-pastu, un kas tur? Open Minded par kognitīvajām zinātnēm, ooooo, man vajag, vajag, vajag, kāpēc sākas tikai sestajā februārī? Es gribu tagad, nu, ne šodien, jo šodien aizņemts un iešu uz Ozoliņa lekciju (iet skatīties uz Ozoliņu nav mācīšanās, tas ir prieks, ja), bet nu tad varēja jau uzreiz pēc tam tās kognitīvās zinātnes, ā nē pag, viņiem tak open mindedā bija visvisādi kursi, nu i nafik es viņus iepriekš neapskatīju, nekārtībiņa, vajadzētu apskatīt, varbūt kaut ko var līdz lekciju sākumam pasākt.

Yeah, fuck that, kognitīvās zinātnes es varētu dabūt par labu uzvedību un ozoliņu arī, bet tad gan viss.

22. Janvāris 2018

honeybee @ 21:23: win: Used "It brings to focus the permeability of the self" in a meaningful way
fail: Read inordinate amounts of Latvia-potato jokes and didn't find them funny

fjokla @ 18:43: Labakar! Šovakar ēterā interaktīvi analītiskais raidījums "Zem venozā mīlas mezgla" un šoreiz, mūsu omulīgajā studijā viesojas visu fronšu speciāliste, personas pilveides trenere Fjoklarististirustvajumaķirushuiķebevglazius.
- Labvakar!
- (rešņi) Labvakar!
- Kāds milzīgs, milzīgs prieks just jūsu piepīpēto lupatu smārdu mūsu mazās un mājīgas studijas telpās...
- (krekšķot) Lieliem kuģiem,.. hah ha... sulīgs dūms (izpļūst lielos smieklos un sit pa kāju"
- Jā! Nujā. He he! Domājams, arī mūsu klausītāji nepacietīgi knosās savās midziņās un gaida atbildes un sevi nodarbinošajiem jautājumiem. Un tāāaa, pirmais jautājums mums ir, jautājums pirmais ir mums... (uzsvērta čabināšanās loterijas biļeti velkot)O! Pirmahs jautājums mums ir no Dzidras un raksta viņa mums no, hahha, vēja dzemdību un mūzikas pilsētas, liepājas, Un dzidra raksta, tātad: "Labvakar venozā mīlas mezgla redakcija! Es šobrīd ciešu diezgan lielas mīlas sāpes, tikko šķīra manus ceļus no jaunā cilvēka viena, jūtu, gauži man, gauži. Varbūt ir kāds viedajais padoms no cienītās vakara viešņas, ko darīt, kur likties, kā dzīvot?" Khem, khem tāds lūk jautājums, lūdzu, jūsu komentārs.
- Nū-ē! (grēmaini krekšķot, ieslīdot dziļāk klubkrēslā, kājas uzceļot uz studijas galda malas) Jautājums man ir skaidrs, khem khem, skaidrs es pats un atbilde man skaidra, hā hā hāaa (izplūst smieklos.) Mīļā Dzidra, nezinu cik jums gadu, bet runāšu kā vecūksne uz zirnīti ceļmalā.
Pa lielam, viņi visi ir cūkas, Dzidra. Ja tev nokritīs kāja, viņi tevi pametīs bēdās un nelaimē, atvadu vārdiem veltot kādas trejādi izprotamas dzejas vārsmas un šķiltavas piemiņai. Paļauties, Dzidra, tu dzīvē vari tikai uz sevi. Jāmācās vieduma, filozofijas, visas pasaules reliģijas un grāmatas, jāattīsta, kā smejies, sevi, lai mierīgi vari iztikt un pietikt tikai ar sevi, lai tev nekad nav garlaicīgi, ar sevi, ar sevi, mācies vienpatības, Dzidra! Un, samierinies, - ar katru reizi tavā dzīvē ienāks tikai aizvien lielāki, lielāki kretīni līdz atnāks THE KRETĪNS, kas iemīdīs tevi dubļos un saškaidīs pirkstus drupačās, līdz ausu ļipiņām tu būsi dziļi, un vēl tu būsi resna, un tu ļoti, ļoti pa mili mili mili nule komā null viens mm lēnām sliesies atpakaļ un tikai tad, tikai virzienā uz augšu tu pate, ja no svešiem nemācīsies, tu pate sapratīsi iepriekšpēdējā teikuma mācību. Esi gudra, dzidra! Dzidradzidra, Dzi-dra, esi... (sapņaini)
....

-Pīiip! (šalkoņa)

dienasgramata @ 17:44: DELFI. Daugavpilī atsavina atpazīstamu smaržu viltojumus.

komentators @ 16:50: Es šad tad te kaut ko palasu, bet nesanāk pašam ierakstīt - tik daudz domas nodomātas, bet nav ierakstītas.
Ja ir kaut kas īss, es labāk ielieku feisītī, ja ir kaut kas garš, tad slinkums rakstīt.

Vakar bija nedaudz funny moments - skatījos spēles Hearthstone finālu pa internetu. Mums atnāk ciemiņi. Meitene noiet man garām un prasa "Ā, tev spēļu vakars, ja?" Es atbildu: "Nē, es skatos turnīra finālu". Viņa pārsteigti "Tu skaties kā VIŅI to dara?". Es: "Jā, es pieņemu ka tu arī dažreiz paskaties, kā citi to dara".

dienasgramata @ 16:10: DELFI. Kristaps Porziņģis atkal sūkstās par vientulību.

racoon @ 16:07: Par īres tirgus īpatnībām
Paraku internātu, kaut kādu ekspertu vāvuļojumus, kaut kādas statistikas un citu sūdu, bet tā arī netiku gudrs - kas īres tirgū pieprasītāks - nemēbelēts vai mēbelēts dzīvoklis, ja meklēju ilgtermiņa, ne īstermiņa īrniekus. Jūsu domas?

Žīds žmiedz to mēbel pirkt

dienasgramata @ 16:06: DELFI. Veselības ministre Anda Čakša laidusi pasaulē mazuli, tādējādi kļūstot par māti.

mako @ 11:53: Ko tik visu nevar uzzināt googlējot pilnīgi nesaistītas lietas. ADSL pa slapju auklu. Bez vadiem.

fjokla @ 11:40: Es atradu bildīti savam dzēstajam ierakstam, tas bij tāds un vispār man pašai tīri labi patika:

"... toties manī jau kādu laiku briest ļoti skaista un skaidra nākotes vīzija. Kautkad, pēc gadiem es apbūvēšu augstu sētu apkārt meža namiņam un ievākšos tur ar pieciem suņiem un pāris spurainiem bāreņiem, pohui par ūdensglāzi, to mēs, kā redzam, dzīvē grūti izspiest vai nopelnīt. Tikai papīri lēnam jānokārto, lai viss smuki. Ja kādam vajadzēs, lai runā caur sētu, tur būs tāds vonnegūta dirsas cauruma formas runājamais izcirsts, šitāds *, kur viņi visi varēs runāt iekšā savus tukšos, bezjēdzīgos vārdus, cik tik lien un iebāzt uzaicinājumus uz pastu vai abonēto presi, tīri- iekuram. Privātīpašums, uz divām kājām ienākt aizliegts, tā tur būs rakstīts. Mums ir ieroči! Un īsas atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, tām visām priekšā vai, attiecīgi, pakaļā būs "-hui""pzrk @ 11:25: Nameja leģenda
Sestdien noskatījos "Nameja gredzenu". Trāpījās pabūt provincē uz suņu izstādi un ar brīvo laiku tieši uz seansa sākumu, likās grēks neizmantot iespēju.

Man patika un tā, ka palicis atmiņā. Protams, tā ir tāda skaista pasaka mazliet uz "Troņu spēļu" pusi, bet ne tai sliktākajā nozīmē. Vizuālais izpildījums man patika, leģendas ideja arī. Vārdsakot, tāda izklaidējoša leģenda, brīžiem gan tāda... pārspīlēta, bet ok. 8/10

Tags:
fjokla @ 09:51: Vakar bij ciemos mīļā zirka ar kūkām, šausmīgi jauki bij, miljons tējas un gardumi, histērisks zaķītis zem galda ar kaulu. Uz viesiem viņam iestājas kautkāda neiroze, apguļās un grauž kā traks, tā arī nograuza visas piecas vai cik stundas un tikai, kad viesi prom, aizskrēja padzerties un paēst ko normālu, tad sēdēja, kā sēd grūtdienis, kas pasaules šausmīgākās sēras pieredzējis. Laikam dzīves gaitā vazāts turpu šurpu, no viena rada citam radam, bažījas, ka iebāzīs maisā un nesīs prom, mazā suņa sirsniņa, nemūžam ne.

savaadaisu @ 09:43: Tā kā dīvāna dekoratīvajiem spilveniem saplīsa un novazājās pārvalki, vajadzēja kaut ko vietā. Veikalos par saprātīgām cenām neko neatradām. Tad nu degās nopirkām vienu segas pārvalku no kā vakar sašuvu pārvalkus spilveniem. Pirmoreiz nācās iešūt rāvējslēdzi. Tā arī netiku gudrs kā lai smuki nošuj slēdzējam galus. BET tā kā tas mājas vajadzībām, tad nav arī liela bēda, ka tuvumā ne visai glīti tie gali.
Vakar atkal picas. Sīkajiem ļoti garšoja. Teica, ka labākas kā veikalā, un tas glaimo, protams. Izrādās, ka labāk par piena desu picā iet desa ar speķa gabaliņiem, žēl, ka nepiefiksēju desas nosaukumu. Tāpat atziņa, ka, ja taisa siera picu, vajag klāt kādu niansi, kas tos sierus tā kā atdzīvina , ja būtu iespēja, pieliktu bazilika lapiņas.

goddes @ 02:10: Komūnai uzzinu_pēdējais.
Jūs zinājāt, ka Absolut degvīns ir pieejams 1,75 litru krūkā? Absolūti burvīgs tilpums.

21. Janvāris 2018

honeybee @ 21:36: Noguruma bingo iezīmējam rūtiņu "pārāk noguris, lai aiz noguruma iedzertu"

vikings @ 21:28: Zin kāds es esmu?
A vot i neteikšu. Jo pašam nav skaidrs. Šodien bezpajumtniekam, kurš rakājās pa atkritumu tvertni, norādīju uz to, ka kartupeļi kurus viņš tagad liek maisiņā, nav labi. Iedevu 6 gab labus un nedaudz medus. Dzirdēju daudz laba.

Pēc tam gan kungs nekautrējās nospert klēpīti ar malku.

miims_, posting in pajautaa @ 21:24: 35mm filmiņas attīstīšana
Kur Rīgā var attīstīt melnbaltās filmiņas? Pirms pāris gadiem vēl tas bija kas neredzēts un to piedāvāja tikai viens, divi saloni.
Thanks

dienasgramata @ 16:03: Mana mamma vakaros raud
Un es nevaru saprast, par ko
No rītiem jau viss ir kārtībā
Un mēs sēžamies brokastot

Pēc tam man ir jāiet uz dārziņu
Bet mammai uz darbu kaut kādu
Tad mazliet jāraud ir man
Es tikai to neizrādu

Tad viņa atnāk man pakaļ
Dažreiz - krietni par vēlu
Un saka auklītēm smiedamās:
Gandrīz aizmirsu šodien par dēlu!

Mēs ejam ar viņu uz veikaliem
Nopirkt man beidzot to Lego
Tikai naudas nekad mums nepietiek
Un lētāk jau arī nedod

Līdz mājām mēs aizejam klusējot
Bet arī vēl tad viņa neraud
Es reizēm atveru mammas aifonu
Varbūt tur atrast iemeslu cerot

Starp bildēm vien atrodu sevi
Taču īsziņu - vispār nevienu
Mājās mēs cepam tad pankūkas
Un padzeram tēju ar pienu

Bet pēc tam mana mamma raud
Tad, kad es esmu jau gultā
Es taču to dzirdu caur sienu
Tikai neuzdrošinos neko jautāt

Katru vakaru viņa raud
Un es nezinu, ko man darīt
Šodien atradu mammas feisbuku
Tur ierakstīts tikai #esarī

anna, posting in pajautaa @ 13:57: Kā vienmērīgi izkaltēt citrusaugu mizas, lai tās nezaudētu savu apaļo formu? Precīzāk sakot - no citrusaugu mizām veidotus “svečturus”, kā šos.

Uz radiatoriem kalst nevienmērīgi, sačokurojas. Vienkārši apsildītā telpā atstāti sāk pelēt. Cepeškrāsnī? Man patiesībā nevajag, lai tie ir izkaltēti, bet lai var sagatavot tagad un lai vēl pēc divām nedēļām izskatās normāli. Uztaisīt, sasaldēt un vajadzīgajā dienā atkausēt?

#zerowastedekorācijas #diy #grūta_dzīve #problēmas

fjokla @ 10:20: Laipni lūgti : http://klab.lv/userinfo.bml?user=abncsab

fjokla @ 07:43: Labrīt no tiem, kas brokastā ausīs uz pilnu katušku Sauli, pěrkonu, daugavu bliež. Ak ta tas bij domāts tas ozols, pie kā turěties, es jau ar, visu burtiski. Starp citu, Pūt Vějińi grand fināle ir bipolāro neirotiķu himna, tā mums tur iekśā cilăjas, plok, sabango, rămi plūst, briest un kūļājas no jauna.

20. Janvāris 2018

vistu_zaglis @ 22:12: Nē nu bet kurš tad varēja iedomāties, ka pērkot tupeles ir smalki un rūpīgi jāizmēra protektors uz zolēm, nu? Jo izrādās, ka tie nolāpītie akmentiņi, ar ko te bārsta ielas, ir akurāt, sasodīts, tādā izmērā, lai ķertos tur iekšā un ejot nelabi čirkstētu, nu un katru reizi vēl kādus piecus-sešus mājās atnes, taisni vai nav skaidrs, ko ar to skaistumu pēc tam iesākt.

Ko, zābaki būs jāvelk, vai? It kā ir dzirdēts, ka ziemā tā mēdzot darīt, bet nu es nez, izklausās pēc padošanās sistēmai.

Mūzika: BirdPen / Equal Parts of Hope and Dread
fjokla @ 22:02: Un! Kas vieno šīs piecas personas? Dzimums! Turieties pie sievietěm, gļěvie šmurguļi!
(Lai gan, dainās bij teikts, ka pie ozola jāturās, tas izturěšot,.. haha, atļaujiet, ser, aiz smiekliem pāris reizes koķeti apdirsties

dienasgramata @ 14:54: Bija tāds sapnis, nu, pēdējā laikā bieži gadās sapņi, kuros būtiska loma ir jaunajām tehnoloģijām, bieži atkārtojas motīvs, ka es sapnī nevaru kaut ko uzspiest vai ievadīt datorā vai telefonā, bet šis sapnis bija interesants ar to, ka es gāju pa ielu un kaut ko fotografēju ar mobilo telefonu, bet pēc tam skatījos telefonā un konstatēju, ka esmu to turējis rokās un nejauši uzspiedis vai nu nepārtrauktu fočēšanu vai filmēšanu, citiem vārdiem sakot, tur bija fiksēts viss mans ceļš un te sākās tāds motīvs kā Antonioni filmā "Blowup", es biju kaut ko nofilmējis un varēju iezūmot, paskatīties, kas tur patiesībā bija, no sākuma es atklāju fantastiskus vizuālus efektus, apsarmojušas koku lapas un zarus, sarmas pārklātus ziedus un augļus koku zaros, tad bija aina uz tilta un kāds vīrs apakšā meta pret mani tādu kā dzelzs stieni vai kabeļa galu, bet, mēģinot piezūmot un ieraudzīt viņa seju, es ieraudzīju, ka tur lejā, kur viņš sēdēja, upes krastā, viņam garām skrēja smilšu krāsas žurkas, tas tagad neizklausās pārāk iespaidīgi, bet sapnī tas man bija liels pārdzīvojums - ieraudzīt tās nelaimi nesošās žurkas kā Kamī "Mērī", vispār, es kādu laiku sapnī nodarbojos ar atpakaļtīšanu un iezūmošanu, tāds sapnis.

honeybee @ 13:46: (Es nogurstu jau no domas vien, ka varētu iesaistīties kādā politiskā/ideoloģiskā diskusijā)
Galvenā bēda jau ir tur, ka tā notiek divos kategoriski dažādos līmeņos, ļoti seklā un primitīvā vs dziļākā un niansētākā, arī kontraversālākā; un tās lietas, kuras ir pilnīgi normāli un OK pateikt otrajā līmenī, pirmajā līmenī - tajā, kas ir reāli truls un saukļveidīgs - visticamāk, tiks interpretētas kā reiz tā, kā nevajag, been there, done that, rezultātā tu veiksīgi sadirsies ar visiem un ienīsti sevi arī pie reizes

Milzīgi apbrīnoju cilvēkus, kas spēj lēni un pacietīgi skaidrot lietas
It īpaši tāpēc, ka skaidrs taču - lielākā daļa no diskusijas biedriem vienkārši ir atnākuši, izvilkuši pimpi un noziņojuši "nu posmotri, kakoj krasavec", un maksimums, ko tu vari panākt (bet parasti nepanāc) ir tas, ka viņi to pimpi gluži nevicina tev sejā

(Protams, tas attiecas arī uz mani, hence neesmu rakstījusi "sorry, bet nav vis nekāds krasavecs" tipa komentārus svešās cibās jau nezcik ilgi, lai gan absolūti ir gribējies, bet nu būsim reālisti, tas liktos labi/smieklīgi tikai cilvēkiem, kas man jau tā +/- piekrīt, bet ne tiem, kas nepiekrīt)

kas droši vien ir no vienas puses psih* veselīgi, bet no otras nahuj neveselīgi un beidz mani nost, es domāju, ka patiešām *justos* labāk, ja aizietu un palektos, tikai stulbi

D. absolūti nepalīdz, sēž, enigmātiski smaida, skaidro, ka šis ir labākais, uz ko es vispār būtu varējusi cerēt, studējot antro, un, šķiet, pie sevis domā "paskatīsimies, kas ar viņu notiks trešajā līmenī, hehehe".

fjokla @ 13:44: Tagad es pastāstīšu jums savus ieskatus psr draudzību. Bij viena meitene, daži vińu zin, un vińai visu mūžu gandrīz tāds labs draugs vilcies līdzi, gadu desmitiem, vārdu sakot, ar brīžiem netikliem nodomiem, bet toměr- uz visiem sūdiem un grūtiem jaunas dzīves gadījumiem, klāt kā likts, bez bazara. Unlūk, meitenei vienā reizě ćerņa, jumts brauc dziedādams, pate rāpo pa zemi, vem un raud. Draugs, tātad, sauksim vińu par Joski, draugs, tātat, pańem aiz škirkas no tās rāpu trases, nerveni mutě un hujak uz maksas stacionāru ar sistěmām, masāžām un dubļu vannām.
Kad tu tā skumji ej pěc kvasa un prāts tavs, gribi negribi, rit fatālās slieděs, jo solījumus neviens nepilda un trubu neceļ, tu tă săc galvā skaitīt un rěķinăt. Un fakti, šķir kā gribi, ir skumji. Sūdos vari paļauties uz sekojošām personām: Lindu, Paulu, Daci, Ivetu un, ja sūdi mani, ne kopěji vai sveši- mammu. Pieci! Par nodzīvotiem trīsdesmit pieciem. un es runāju par draudzību kā pieměrā, bez bazara, bez nosacījumiem.
Pārějais ir gadījuma sakari, stabila, maiguma pilna pazinība vai simpātijas un pudelesbrālība.
Par manu izpratni par mīlestību, jūs diezvai griběsiet dzirdět un man arī slinkums stāstït un, principā, pohui

fjokla @ 10:40: Ha! Pamodos priecīgs. Huļe man neviens nepateica, ka viss ko man vaig ir Queen live Wemblijā? Kīp on faiting till ze end un tădā garā? Huļe viss vienmĕr pašai, pašai. Esmu par labu şai pasaulei, vadzi. Tās Sakses ziedu pasakas, par cūkausīti, viss purvā, tikai sažmiegts kulacińš virspusě torčī. Vot, tă msn no vemblijas konča vienměr bijis. Tik kulacińā cīga un Zaķīša pavadińa.
Měs labāk paši nosprāgsim, vai trakonams, kad atbrauks pakaļ, tikai tad, tikai tad es lūgšu sociālo palīdzību! Nekādu saltu valsts veceńu, nekådu pusvārītu kartupeļu un zili vārītu olu! Pār manu stingo vai jukušo ķermeni, hujak hujak!
Drīz sāksies mana brīvdiena, Zaķīti atstāšu tepat, mani nelaidīs pie Nikolaja, bet es jau sen pie vińa gribu tikt. Nikolajs, mamma, mājas, klusums ausīs un iekšās, pavardā uguns.

19. Janvāris 2018

vasarasnakts, posting in pajautaa @ 23:20: Iesakiet lūdzu kādu labu, netradicionālu filmu, ko tiešām ir vērts noskatīties.

Garastāvoklis:: drained
dienasgramata @ 22:10: Jūs gribētu zināt, kā jūs nomirsiet?
Man šķiet, es zinu, kā es nomiršu.

vikings @ 20:25: Oi, bļa!
Es zināju un zinu, ka teātris Latvijā ir Dailē, tfu, dirsā. Brīvprātīgi piespiedu kārtā Dailes teātrī uz kādu saviesīgu pasākumu. Sauc šo huiņu “Daudz, daudz Laimītes”
Iesaku apmeklēt, ja ir tāda spiesta lieta, tikai narkotiku reibumā. Smagā.

Upd. Aktieri malači. Iztur šo vājprātu un spēj uztvert, kā biznesu.

lavendera, posting in pajautaa @ 16:16: Vai taisnība, ka tagad telefonu garantijas remontam vairs nav vajadzīgs čeks, jo "iegādājoties telefons tiek reģistrēts"?

petro @ 15:42: Bailes nogalina visu. Pilnīgi visu. Tad kad sāc baidīties no zaudējuma, tu jau esi zaudējis, no neizdošanās - tev jau neizdevās. Tajā brīdī, kad tu sāc baidīties no nāves tu jau esi miris! Ne fiziski, bet dvēselē tu esi jau līķis.

Tags:
martcore @ 14:16: tā ir kļova ideja, paņemt lāpstu, un sākt rakt bedri savā pagalmā
ja kāds tev ko jautā, tu saki, ka roc pamatus savai jahtai
ja kāds tev jautā, no kurienes tev ir nauda jahtai, tu vari parādīt rokā dzintara gabaliņu, un pateikt, ka tas maksā astoņsimt štukas eiro, lūk, arī kapitāls manai jahtai, kriptovalūta
ja tev pajautās, kāpēc dzintara gabaliņš maksā astoņsimt štukas, tu vari droši atbildēt - tāpēc, ka es paskatījos uz viņu, un tā izdomāju
bļin, nu nevajag man piesieties par sīkumiem

fjokla @ 11:31: Nelaime nenāk vienā un šob maļina, tāteikt, neesošā maļinai ņekozalosj kautkas, žizņ? kakaja žiznj, nav man tādas. Karoče, man viss jau pohui diezgan, tāpat izskatos sejas krāsā pēc piecdesmitgadnieces, rūpju un kaišu māktas. Karoče, pie visa šitā, es iepriekš jau atvainojos par intimām detaļām, bet kā jau minēju(pohui), vane. Tātat, iemetās man pie šitā visa, sakarībā ar to, ka pienākumu tik daudz, ka ēdināšanas produktus tu iebāz veselus mutē, jo, pirmkārt, nav laika, otrkārt, zaķītis lupatiņš māk tik traģiski skatīties, ka pašai taisni kauns ēst, nulūk, šitā visa un nervu sakarā, iemetās man gemorojs un tā iemetās, ka tad, kad bija laiks šitam galam pievērsties, sāpēja tā, ka joptvajumaķ, cērtiet galvu un visu nahui nost un sadragājiet visu beigtu, zobu sāpes ir huiņa, es teiktu. traģēdija jau tā pilnā plaukumā un te es ar savu slimo pakļu, man pat temperatūra sacēlās, prikaļis? Aizeju uz aptieku platām kājām, jau tā hujova augšā, tagad hujova v nature, apakšā. Tas viss ir priekš suņiem, nē, svečturiem, draugi, tās viņu svečkas, pa zemi aš jāvāļājas, pie katras sēdnes asaras acīs, ziniet. I sļozi ķekli mņe s zadje i s peredi, kā jerofejevam. Nulūk, vāļājos pa gultu, domāju, dirsā (čto haraķterno un v nature), kas mūs kops tagad visus, un ko darīt, ja neizturami, sauc ātros un saka, man, dakter, tur, ziniet, priekš jums puķe? Nospļaujos un atveru to ajurvēdas mājas ārstniecības grāmatu, škiru un ciešu, šķiru un ciešu, man tiešām bij gluži vienalga jau ko, es pat nezinu ko. Karoče, draugi un princeses, kuras nekakā un kurām nav *
Kurkuma! Zelts! Kurkuma un gi sviests, lai dies jūs svētī!  momentaļno atpusķilo un es vēlreiz atvainojos par intimām detaļām, kā jau augstāk minēts un tā. čau, palēkdamās aizskrienu pār lauku


affair @ 11:34: Man ir spēcīga karma. Birojā pusmetru aiz manis ir siena, kuras savulaik nebija, jo telpa bija daudz lielāka, bet tā uztaisīta un aiz sienas izveidots dzīvoklis. Tā siena ir kaut kāds plāns riģipša sūds, kas skaņu izolē tuvu nullei. Tad nu lūk, pret sienu otrā pusē, acīmredzot, novietota gulta un laiku pa laikam no rītiem tā intensīvi sitas pret sienu, kad otrā pusē kāds pišas.
Alauksta ielas kliedzējai, protams, šis nestāv ne tuvu.

f @ 09:04: 21.gadsimta mode dzīvo pēc 20.gadsimta noteikumiem.
21.gadsimta mode ir vecmodīga.
21.gadsimta modes bizness uzvedas pēc vecmodīgām normām.
21.gadsimta mode pat vairs nav mode, tie ir vienkārši apģērba gabali.

(c) li edelkoort, mana mīla

p.s. nav viss tik traki, viņa sniedz arī risinājumu.


Tags:

18. Janvāris 2018

honeybee @ 17:31: Starp muļķīgākajām sajūtām ever: kad tu, cilvēks, sparīgi uzliec produktivitātes appu uz 25 minūtēm, pēc četrdesmit minūtēm sāc domāt, nafig nezvana, un tad pirmo reizi pacel galvu no darāmā, lai konstatētu, ka neesi to figņu nemaz palaidis.
Nēnu kindof nostrādāja droši vien, varbūt tikpat labi nostrādātu, teiksim, maza zīmīte uz datora "ciba šodien neiet" vai "feisītī sēž cilvēks, kam tu apsolījies atdot piecdesmitnieku, bet vēl neesi atdevis"*

*šim gan man vajadzētu atrast kādu, kas būtu ar mieru aizdot piecdesmitnieku, bet nu no otras puses, ja man strādā nepalaists produktivitātes apps, droši vien strādātu arī "tu kādam no saviem feisīša draugiem esi parādā piecdesmitnieku, kura tev šobrīd nav - kontā skatīties pat nav vērts -, un turklāt tu pat neatceries, kuram un kāpēc, also, dedlains ir nevis 31., bet 21. janvāris, also, tiem, kas iet uz tualeti, pirms ir pabeiguši dienas normu, podā dzīvojošā žurka iekož dibenā"

love_hacker, posting in pajautaa @ 16:01: Prom uz Liepāju
Zinu, ka Cibiņ asprāšiem šis būs gards kumoss. Bet domāju, ka jāpaprovē, nevar zināt kā saslēgsies.

Jau vairākus gadus domāju, ka Rīga jāpamet aiz muguras un jāsāk no nulles Liepājā. Papildus visiem citiem izaicinājumiem, ir bērnudārznieks kas līdzi brauc.

Varbūt ir kaut kas dzirdēts par iespējām, palīdzību, fondiem? Kas kaut kādā mērā varētu palīdzēt uzsākt dzīvošanu un iekārtošanos, no nulles?


Būtu lieliski Cibiņ, ja Tu varētu padalīties ar zināšanām!


Paldies, jau iepriekš!

savaadaisu @ 09:01: Kā man patīk rutīna. Vai pat drīzāk es ļoti labi jūtos rutīnas apstākļos. Reāli spēj no sliedēm novest dajebkāda izmaiņa no klasiskās ikdienas režīma. Man liekas, ka man diena pat ir tik tālu sakārtota, ka var pajautāt ko es, piemēram, 3dien darīšu 10.20 no rīta, un es ar diezgan lielu precizitāti varu pateikt, ka pildīšu kādu darba uzdevumu. 10.40 es ēdīšu pirmās brokastis. 19.07 iešu skatīties pastu. utt utjp. Tracina pārmaiņas kurām es laikus nevaru sagatavoties.

fjokla @ 07:05: Mana atbalsta grupa tagat ir taxify šoferīši, daudz ko stāstu, smejamies, vińi stāsta pretim, sirsnīgi atvadamies un viskautko viens otram novělam, rezumějot brauciena stāstus, diezgan asprātīgi. Atstāju devīgus čajus kā desmito tiesu viens sāka spiegt un teica, ka tieši nebijis cīgām. Priecīgus un bědïgus stāstus dabūju pretim un pati dāļāju.Bet.Kas noticis taksī, tas paliek taksī.
Ir, protams, śvaļi bembjos, vienam tādam uzdāvināju hemotogenu, bet kopumā- neiesaku, izvělieties kungus gados

17. Janvāris 2018

martcore @ 22:55: par konteksta reklāmu
reiz es uzspiedu uz reklāmas, kas piedāvā ofšora pakalpojumus. nezinu, kāpēc tā izdarīju, vnk laikam gribējās paskatīties, kā izskatās ofšora piedāvājumi, tīri cilvēciska ziņkārība. tagad mani saits sports.ru sagaida ar līksmu "nāc, malta ir viskrutākā", kipra iebilst - nahuj viņus, nāc pie mums. karībās ir ofšori?

martcore @ 21:12: no vietējā bāra apmeklējumiem
avanscēnā atrodas janka, kas ir krietni uzņēmis uz krūts kopā ar mūsu rajona kaut kādiem gastarbaiteriem
- mārtiņ, iedzersim par to, ka pasaules čempionāts notiks krievijā
- okei, bet tas notiks vasarā
- krievijā
- vasarā
- bet krievijā
- nu jā, vasarā
- krievijā
- vasarā krievijā
- krievijā vasarā
- salam aleik...

tjigra @ 19:59: Don't let the bells end
Hello, ņū jērā! Lai Jums labs tas suns!

tjigra @ 19:59: Don't let the bells end
Hello, ņū jērā! Lai Jums labs tas suns!

Powered by Sviesta Ciba