LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

25. Aprīlis 2018

x_f @ 21:39: New wave

OwlturdTags:
emi, posting in par_velti @ 09:31: Mājās mētājas nevajadzīgs Huawei P10 telefona vāciņš, melns, nelietots, silikons. Saņemt var šodien Baznīcas ielā.

24. Aprīlis 2018

honeybee @ 20:40: QOTD (Šis ir cits Q, tā kā quote): "Vēdervīrusu nevar izstaigāt. To var tikai izskraidīt."

zin, posting in pajautaa @ 17:49: nāk vasara un līdz ar to arī dažādi pasākumi, ne vienmēs stīvie un oficiālie
kur jūs uzzinat par šādiem, bieži neformāliem, notikumiem?
forumi? mājaslapās? kādas? kuras?
manā rīcībā ir tikai facebooks, kuru pārāk aktīvi nechekoju. šad tad gadās izlasīt par kaut ko, kaut kur, kas palaists garām, bet varētu būt bijis interesanti.

g1gaman, posting in pajautaa @ 15:31: Tekstu video
1) Ar kādu rīku (vai rīkiem) taisa šitādus video: https://youtu.be/gcwgaxR1qYo https://youtu.be/pf8exFK_Ea8 https://youtu.be/YN0ttUcO7_c ?
2) Vai man vienīgajam neveikli un kauns tādu mākslu ieraugot?

dienasgramata @ 13:42: DELDI. Valsts lauksaimniecības vaislas dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā piešķir 15 miljonus eiro

martcore @ 10:59: lai arī breduškam pitam bija interesanta izvēle - bērnu kolekcionāre vs mits profesore

f @ 10:26: : visu lietu kārtība
kāda jēga pierakstīties uz vizīti pirmajam, t.i., uz 9.00, ja tu tik un tā tiec iekšā tikai 9.40, jo jau nevis 1, nevis 0, bet 2 cilvēki ir pamanījušies ar "dzīvās rindas" starpniecību tikt tur pirms tevis, un ieķērušās savā somiņā skatās uz tevi kā uz nlo.
bez numuriņa vispār jānāk uz darba laika beigām.

tas man atgādina to, kā daudzi asprāši, super-druper vaģilas mēģina izbraukt ātrāk no sastrēguma, nogriežoties pa sānu ceļu, apbraucot kvartālu, un pēc tam mēģinot iesprausties atpakaļ tajā pašā ielā, no kuras pirms kvartāla nobrauca, radot vēl lielāku sastrēgumu.

f @ 08:26: pat veselam esot (cerams) rītu sākt ar poliklīniku nav nekāda prieka. jeibogu, labāk darbā palikt. adulting is hard.

23. Aprīlis 2018

pichshsh, posting in pajautaa @ 19:25: Neirologs
Vai kāds var ieteikt labu neirologu? Pēdējā laikā dīvaina nervu spriedze bez redzama psiholoģiska vai situatīva cēloņa.

komentators @ 17:19: Nav skaidrs cik daudz laika no dzīves jāpavada uzņemot noderīgu informāciju un ck daudz - izklaidējošu. Ja otrā ir par daudz, tad jūties tā it kā neko nebūtu izdarījis. Pirmā vēl par daudz nav bijusi, tā vienā brīdī apnīk, ja ir daudz.

honeybee @ 16:35: QOTD: incanti, vai sieviete var apgalvot, ka konkrēts produkts vai izteiciens apdraud viņas maskulinitāti?

(konteksts: tā kā nesaistītu iemeslu dēļ šobrīd staigāju ar dzelzs pautiem, man ir daudz kas jāsamācās
manspreading done & that was easy
tagad vēl jāsaprot, vai sieviete var pret vīrieti vērst mansplainingu
vai pret citu sievieti, for that matter)

/upd: ņirgājos, ņirgājos, kamēr dabūju man-flu, sēžu te ar nožēlojamiem 38 grādiem un domāju, ka pēdējais brīdis rakstīt testamentu :D

dienasgramata @ 14:41: DELFI. Kembridžas hercogienei Katrīnai sākušās dzemdības

elina @ 13:52: Man ir īsts naudas taupīšanas gads,ja. Šonedēļ braukšu uz Fēru salām un nupat vēl nopirkās biļetītes uz Norvēģiju. Mhm, šitā NOTEIKTI māju uzcelšu :D

dienasgramata @ 13:31: DELFI. VID par LSD marku kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku. VID skaidro, ka LSD markas ir ar psihotropām vielām piesūcināts papīrs, kuru lietojot, cilvēks piedzīvo halucinācijas, zaudē orientāciju telpā un laikā, apgrūtināti uztver apkārtējo vidi.

snorke @ 11:02: 1) Biju uz 5 filmaam vikendaa: vislabaaka - korejiesu Kim Ki-Duk reziseeto (italiski zem nosaukuma korejiesu cietumnieks, angliski - Net) - nu, nenormali iespaidiga, briziem tik emocionali, ka gribeju iet aaraa

palasijos guglee par to Kim-duk, atradu, ka vinam problemas pa metoo liniju, pa vardarbibu pret dzivniekiem liniju un veel pa citaam linijaam

palasijos par ziemelkoreju, pilnigs vajprats un tik bezcerigi

(parejas 4 filmas: Tonya (forsa), taad Loving Pablo (vaaja, bet Bardem un Penelope!), my name is Thomas (divaina filma, italju veteraans), franchu La villa (ok)

2) skaipa conference 13:30, nervozeeju

3) esmu sasniegusi nenormalu rekordsvaru, jaasaak vaajeet

feita_kleita, posting in pajautaa @ 11:57: Slimības lapa B.
Nevaru sazvanīt ģim.ārstu, lai pajautātu, jautāju te, varbūt kāds ir saskāries ar šo jautājumu un var palidzēt.
Ar A lapu viss skaidrs, darba devēja grāmatvedība redz un pārskaitīja, bet kas jādara ar B lapu, jo valsts par slimibas lapu B neko vēl nav pārskaitījis. Lapa ir elektroniska datubāzē, vai un kā/kas man jādara, lai saņemtu naudiņu?

martcore @ 11:25:

decembris, posting in pajautaa @ 10:06: Meklēju labu santehniķi. Varat kādu ieteikt?

petro @ 09:26: Labrīt.
Esmu iegājis jaunā dzīves gadā. Un varbūt beidzot pusmūžu nodzīvojot esmu sapratis vienu lietu - ir cilvēki ar kuriem satikties katrreiz ir patīkami un ir tādi pēc kuru satikšana gandrīz vienmēr paliek nepatīkamas mieles. Un vēl kādas paralēles. Pirmie neko no tevis nepieprasa ar pateicību pieņem to ko viņiem dāvā un ar prieku bez kādām pretenzijām atdara ar patīkamu saskarsmi no sevis, kamēr otriem tu vari darīt labu cik vien spēj, bet tāpat viņiem nekad nebūs labi, viņi atradīs kam piekasīties. Vienmēr uzskatīs ka neesi darījis pietiekami, nekad nepateiks paldies, bet nevilcināsies nopulgot citu acīs, ja kaut kas ir misējies un kaut kas nav izdarīts viņuprāt perfekti un ideāli. Labprāt turpmāk kontaktētos tikai ar pirmajiem, un izvairītos no otrajiem. Vakar pabiju lieliskā pavisam nelielā pirmā tipa cilvēku kompānijā un ļoti patīkami pavadīju vakaru. Un arī jums mani draugi jaunajā manas dzīves gadā novēlu vairāk saskarsmes ar pirmajiem un mazāk ar otrajiem.

22. Aprīlis 2018

dienasgramata @ 16:07: DELFI. Kanāla LNT personība Rūta Dvinska pērn laida pasaulē pirmdzimto meitiņu Grietu, un viņa ātri vien kļuvusi par vienu no iedvesmojošākajām Latvijas jaunajām māmiņām interneta vidē. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus iepriecinājusi ar ļoti drosmīgu foto, kurā tapusi iemūžināta bez biezas grima kārtas uz sejas.

martcore @ 11:10: uz priekšu, aļona

ripp @ 09:45: Ko lai dara apslimusi persona kura ļoti grib iet uz iepriekš norunātu branču.
Vai man būt prātīgai un palikt mājās, vai tomēr doties. Tāds ir jautājums.

tjigra @ 00:11: Protams, ka es ietu glābt pasauli, bet esmu jau pidžamiņā..

21. Aprīlis 2018

netti, posting in pajautaa @ 23:22: Deviņvīruspēks
Kā izskatās deviņvīruspēka dīgsts? Ja nav foto, derēs arī dīgļlapu apraksts.
Piezīme: jautājums vērsts konkrēti uz dīgļlapām (divām pirmajām lapiņām), nevis turpmākajām auga attīstības stadijām.

martcore @ 15:18: par stenlija kausu
interesanta ir ne tik daudz vašingtonas karmiskā cīņa pret visumu, kā kolorādo - lūk, kas no sirds un rajona spēlē pret supernešvilu, labi, tur met pa viņu vārtiem 50 metienus pa spēli, bet hemmonds ar landeskugu taščī beigās, iespējams, kolorādo ir kaut kāda ārkārtīgi neērta komanda nešvilai

vistu_zaglis @ 13:17: Ja es strādātu ansamblī Asking Alexandria, es uzstātu, ka kāds no skaņdarbiem ir jānosauc For A Friend.

---

– Ir viena lieta, ko es gribēju izdiskutēt.
– ?
– Varbūt uzēst brokastis?
– Brokastis pirms iet brančot?
– Nu ja, prikiņ, atkristu vajadzība vispār domāt par ēšanu!
– Tobiš tu gribi ēst brokastis, lai nav jāēd brokastis?
– *noskumst*
– Why am I the voice of reason here, man nepatīk šī loma.
– Labi, pierunāji, lieku priekšā izlikties, ka šī saruna nekad nav bijusi.
– Man šķiet, ka tā būs labāk visiem.

Garastāvoklis:: OK
Mūzika: Asking Alexandria / Undivided
Tags:
elina @ 13:05: Pilni rati Depo ar iekārotajām puķēm un galvassāpēs kā ar roku atņemtas!
Priecīgu man dzimšanas dienu :)

tiga, posting in pajautaa @ 12:15: Kur šodien skatīties tenisa live stream?

atj

atradu. ja nu kādam vēl interesē tad http://livetv.sx/eventinfo/657632_russia_latvia/#webplayer_alieztv|62832|657632|921824|4|4|ru

f @ 12:06: nu i vējonis.

20. Aprīlis 2018

dienasgramata @ 16:05: DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu

vistu_zaglis @ 14:48: Es visādi mēģināju izdomāt, kā jums šito pēdējās dienās notiekošo ahtungu pastāstīt, bet sapratu, ka vienīgais veids ir vienkārši iepeistot parediģētu sarunu.

Tātad, tiek taisīts makets, kurš netiks drukāts, vienkārši sūtīts cilvēkiem e-pastā. Kaut kādā brīdī pacientu priekšniecībai rodas ideja, ka kā būtu, ja viņš būtu apaļš. Un fons būtu balts. Ja šis makets būtu balts aplis uz kura ir teksts. Ieklausieties, mirkli apstājieties un padomājiet par to. E-pastā atsūtīt bildīti/pdf-u, kas ir balts aplis.

Apdomājāt, ja? Nu tad lūk. PV == projvade, VZ == vienmēr jūsu VZ.
Daudz burtu )

Garastāvoklis:: Smadzeņu iekaisums
Mūzika: The The / Voidy Numbness
dienasgramata @ 13:58: no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs

vikings @ 12:03: Hmmm
Mēģinot iečekoties rītdienas lidojumam, izmet paziņojumu, ka lidojums ir šodien pēc pāris stundām. Un kā lai es tagad mierīgi dzīvoju?

UPD. Rezervāciju gļux! :D

vikings @ 10:18: šodien sanāca aizdomāties par to mirīšanu agros vecumos
Man jau diezgan sen ir teorija, ka visi šitie vēži un ātrie plauškarsoņi un HIV un traki alerģiskās reakcijas uz riekstiem vai kukaiņu kodumiem, ir tikai tamdēļ, lai mēs no šīs planētas pazustu laicīgi. Jo par daudz esam. Un tad daba tiek ar mums galā, kā nu vien māk.
Papildus šodien atnāca doma, ka daba mums rāda, kā ir tad, kad dara tev pāri emocionāli. Tb atņem tuvus cilvēkus jaunus, foršus un visādi citādi mīļus. Jo daram pāri dabai.

Pēc mirkļa izštukoju, ka dabai (Providencei) nav jūtu. Vienkārši racionāli rod risinājumus kaitēkļu iznīcināšanai.
Un ar to es varu sadzīvot. Un nē, es nekļūšu par veģetārieti vai vegānu, jo uzskatu to par sev netīkamu psihisku недуг (nezinu vārdu latv.val.).

f @ 10:00: un ko es klausījos, pirms atklāju chilltrax radio? gada beigās būs jāziedo kāda kapeika viņiem.

f @ 09:52: : lv iedzīvotāju skaits +1
ar manu mazo socializēšanās loku jāatzīmē, ka man gluži labi patīk, ja no ārzemēm atbraukušie draugi (vai - viens) izdomā ievelties darbā jau no paša rīta, lai darītu zināmu, ka ir klāt.


savaadaisu @ 09:52: No gribas priekiem esmu tā kā izrausies, bet spēka vēl joprojām nav. Toties slimošanai vismaz viens labums bija - 2 nedēļās nometās 7 kg. Vēl 3 kg un būšu atpakaļ vēlamajā svarā.

19. Aprīlis 2018

dienasgramata @ 22:37: DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

martcore @ 19:10: da labi, viņi tur visi tādi diezgan dzīvespriecīgi izskatās

lenorad, posting in pajautaa @ 14:52: Acu ārsts
Sveiki! Vai varat ieteikt labu acu ārstu centrā, vai Dārzciema tuvumā? Cik aptuveni maksā vizīte?
Paldies!

f @ 13:48: : world news
saūda arābijā atver kinoteātri, rīko modes nedēļu, pie mums - būvē ikea un plāno gemoss internetveikalu.

f @ 08:54: lasu ļoti dīvainu grāmatu.
un vaina slēpjas vienā no diviem galvenajiem varoņiem, kuri brauc vilciena kupejā. kāpēc? jo viņš visu laiku runā par maukām, pipelēm, mīzaliem, saviem piedzīvojumiem šajā jomā utt. nu kādas 16 lappuses. un es sēžu un lasu, un domāju: aizveries tak, jel.
un tad meitene no pretējā sola iemet viņam ar zābaku pa galvu. grāmatā, i mean.
cerams, viņš atkal nesāks, citādi šoreiz būs jāmet kādam ar grāmatu.

roza liksoma, "sestā kupeja".

upd. un atkal viņš atgriežas turpat.

Tags:
martcore @ 00:16: Президент Уганды Йовери Мусевени призвал своих сограждан отказаться от орального секса и пригрозил законодательно запретить его, пишет Daily Mail.

Во время одного из своих публичных выступлений Мусевени решил «предупредить народ Уганды о неверных практиках, поощряемых и продвигаемых всякими чужаками».

«Одна из них то, что они называют оральным сексом. Рот — для еды, а не для секса», — заявил Мусевени.
------------------------------------
pēc šādas loģikas vajadzētu cilvēkiem arī aizliegt skūpstīties

18. Aprīlis 2018

scope @ 23:12: Reizi divos gados sanāk pavasarī sarīkot pikniku pie Akmeņupītes.
Akmeņi uz vietas, ūdens, kā vienmēr, netrūkst.
... )

aizliegts_v @ 20:27: Johann Strauss - Vienna Waltz

Bija jauki, jā

cetrasbumbas, posting in pajautaa @ 17:36: maņas un sajūtas
Lūdzu, lūdzu atsaucību!

Vai maņu orgāni un sajūtu orgāni ir viens un tas pats? 
Mulsina teikums no psihol. grāmatas, ka sajūtas rodas ikreiz, kad stimuli aktivizē kādu no maņām.


dienasgramata @ 16:51: Es gribētu dzīvot mežā pie jūras un neko nedarīt. Vai tas ir par daudz prasīts? Un es pat saprotu, ka to panākt nemaz nav tik sarežģīti, kāpēc es to nevaru?

p.s. varbūt bija jāliek komūnā "pajautā"

martcore @ 16:19: lai cik negribētos salauzt pārējo romantiskās ilūzijas, taču ar precībām jūrā ir apmēram tā

vikings @ 11:56: vēl dažas dienas.
Un tad lekšu brivības lidmašīnā un darīšu to, kas patiešām patīk. To, ko gribētu darīt visu laiku, visu savu atlikušo mūžiņu. Tamdēļ jāsataisa saraksts ar darāmajām lietām, jāizvelk no getto plauktiem drēbītes un maska (O! Maska pie Rūda! Atcerēties savākt.)
Jādabon rācija un jāapdomā stratēģija un jāpēta straumju un vēju kartes.
Pārvākties uz Grieķiju, dzīvot namiņā ar pāris liekām guļamistabām, kuras izīrēt draugiem, radiem paziņām, lai nosegtu savu īres maksu par māju, paņemt līdz suni, atrast sunim pieskatītāju un pazust jūrjā. Tāds ir plāns. Bet realizēšu pagaidām tikai daļu. Uzlikt skarbā jūrjas vilka masku, vizināt biezīšus pa Vidusjūrjas ūdeņiem, stāstīt un mācīt, tai pat laikā elpojot un vakaros aizpeldēt uz klinti un nakšņot uz klints. Lai tie biezie var kniebties savās kajītēs un dzert.

Powered by Sviesta Ciba