LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Novembris 2014

lidot, posting in pa_leeto @ 14:31: Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.

dominika, posting in pajautaa @ 10:48: Latviski loriņi
Kur šodien Rīgā varētu iegādāties kādus stilīgus latviešu roku darinātus aksesuārus vai citus niekus? Visas Otrās elpas utml. šodien ir ciet, bet man vajag mazu smuku dāvanu.

vistu_zaglis @ 00:54: (lepni) A man priekš maketa atsūtīja uzņēmuma logo EXCELĪ. Failā ar nosaukumu, citēju, "Trademarc".

Tur pat ir divas versijas. Lielāka un mazāka.

Jā, šī ir pirmā reize.

Garastāvoklis:: Viss riebjas.

22. Novembris 2014

scope @ 23:33: Bija te dažas dienas atpakaļ zīmēšanās ar gaismu un blīkšķiem Rīgas debesīs.
Pats neesmu speciālists, tāpēc izpildījumu ļaušu novērtēt salūtu šaušanas speciālistam - "Ir redzēts arī sliktāks".
... )

kuminjsh @ 23:01: Šodien visu dienu domāju, kā nu vakarā iešu uz veikalu un pirkšu mandarīnus, un tad ēdīšu, ēdīšu un ēdīšu!
Veikalā es iegāju, jā, nopirku viskautko: paiku kaķim, siera gabalu, saldētus dārzeņus, pienu, KIKAs cīsiņus, jā, sasodīts, sagribējās pa ilgiem laikiem cīsiņus, un 2 kārbiņas ar zaļajām olīvām (ar anšoviem, protams, un sieru). Bet mandarīnus es gan nenopirku!
Un rīt es taisos visu dienu gulēt. Gribētos redzēt, kas no tā iznāks! :D

krazuu, posting in pajautaa @ 21:43: Mobilā ciba
Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.

maksiine @ 20:53: Šodien man sacīja, ka virs manas galvas gandrīz vai varot redzēt nimb un mana aura spīdot un kas tik vēl ne... a man liekas, ka es esmu tik nenormāli īgna, nelaimīga un nepriecīga...

aizliegts_v @ 20:29: Tāds foršs oldskūlīgs roķīgs blūziņš ar ērģelīti, bišku tādu hamondisku, laikam tak tādēļ nepārslēdzu tēvēkasti uz ko citu.

petro @ 20:01: Vajadzētu kaut kā iemācīties nešūmēties par tām nepatīkamajām lietām, kuras nav manos spēkos mainīt. Ik pa brīdim satieku cilvēkus, kuri uz to visu raugās tā nosvērti un stoistiski un gribot negribot nākas viņus apskaust par to iekšējo mieru kas viņos mājo.

aizliegts_v @ 19:37: Gribi zināt, kā darbojas Tava dzīvokļa atslēga? Lūdzu, te būs!

Tags:
scope @ 18:50: Neiesppējamā misija sestdienas vakaram - atrast cilvēkam izrakstītu povidone-iodine šķīdumu Rīgas aptiekās, sajūta, ka bez maz vai kaut kāda kontrabandas prece.
Galu galā izglāba Dr. Beinerta veterinārā aptieka, kurā nepieciešamos 100 ml šļircēs "izfasēja" no vairāklitrīgas pudeles.

aizliegts_v @ 18:46: Teicienam "galvu augšā" ir daudz dziļāka nozīme. Ar nolaistām acīm, noliektu galvu, sagumušiem placiem nav iespējamas sastapšanās, ne plānotas, ne neplānotas.

Lūk!

maksiine @ 18:25: Un tad, kad es paklausos un palasos svešas, ĪSTAS nelaimes un mocības, tad man paliek kauns par sevi, par savu čīkstēšanu un sūdzēšanos. Visas manas problēmas tomēr ir vairāk vai mazāk pārejošas un daudzas ir vienkarši sadomāts sūds... Fui Baiba, Fui...

vistu_zaglis @ 16:51: Labdien, ar jums Vistu speciālista literatūras apskata lappusīte, šodien pievērsīsimies detektīva žanram, kā arī netipiski bieži pieminēsim Hariju Poteru. [info]rediiss, tu mūs dzirdi? Pēdējā pozīcija priekš tevis varētu būt ņaška, man šķiet.

Neinteresantas piezīmes )

Mūzika: Nick Cave / Messiah Ward
Tags:
neetiski, posting in pajautaa @ 15:27: Indieši
Kur atrodas un kā sauc vietu, kas atrodas netālu no "Rama", kurā arī pasniedz līdzīgus ēdienus tikai lētāk? (Protams, ja tā vieta vēl eksistē)

tiga, posting in pajautaa @ 15:05: MUTE
vai kāds ir bijis kafejnīcā/restorānā Mute Tērbatas ielā? gribētos kādu info tieši par cenām, par atmosfēru pilns internets, bet ēdienkarti/cenas nevaru un nevaru atrast.

f @ 13:08: pētījums par to, vai skropstu audzētājs ar sarkanā žeņšeņa ekstraktu ir efektīvs, ir noslēdzies ar to, ka manas skropstas nudien ir/izskatās garas, neatkarīgi no tā, vai zem tušas ir uzklāts pagarinošais praimeris no estē lauderes vai nav. vai tās ir garākas, nekā bija, pirms es sāku pieaudzēt skropstas - vells viņu zina. laikam vajadzēja tās kaut kā nomērīt, bet, taisnību sakot, izskatās, ka tās ir tikpat garas, kā ar 10mm pieaudzētajām (kad uzkrāsotas), bet tikpat labi tās varētu būt arī tikai manas iedomas.

Tags:
fjokla @ 11:57: Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl

martcore @ 11:58: hunger games
domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu

alefs, posting in pajautaa @ 11:26: Iesakiet, lūdzu, kādu labu teātra izrādi Rīgā, kas varētu patikt mēreni konservatīviem vecākiem.

komentators @ 10:50: Man liekas, ka kaut ko tādu nav viegli pateikt. Skarbs raksts*.
http://www.theguardian.com/commentisfree/2012/aug/15/i-wish-my-mother-aborted-me

*es neesmu drošs, vai skarbs ir īstais vārds. Gribējās teikt skaudrs, bet tad sapratu, ka nemaz nezinu, ko nozīmē "skaudrs". Nu katrā ziņā rakstā ar 100% fokusu izlasīju katru vārdu, tas virsraksts likās tik nereāls...

fake_plastic @ 00:02: projekts X
Kaut kaa sho vietu biju pametis. Tikko shovakar taa kaut kaa iedomaajos, vecus video skatoties, atcereejos. Kaarteejo reizi sapratu, ka uzpiipeejot speeju paceljot laikaa, tas ir nokjert taas domas fiilingu un diezgan skaidri izjust taa mirklja izjuutu, kaada bija tad, kad tas notika. Un shovakar atklaaju, ka sho efektu var pastiprinaat skatoties piemeeram senus tusinju video vai bildes. Tad celojums laikaa ir pat spilgtaaksu un kraasainaaks. Shovakar tie bija senie kost sax video kopaa ar puikaam, taa kaa senaaca paceljot pa tiem laikiem. Ir forshi ka ir taadi video. Citaadi jau vairaak aizmirstos. (pauze bongam) Tad nu apnjeemos te tomeer veel iegriezties un sho to ieshnjaapt, tad kad sanaaks uzpiipeet. Vienmeer man ir intereseejis, kaa manas shobriid tik gudraas domas, man pasham izklausiitos no riita. Riits taads sterili tiirs, kaa dziedaaja Dzelzs Vilks, un jaa, riits vieneer ir taads kaa sterils, taads kaa tiirs. Taisniiba. (pauze bongam) Uzliku muuziku un kaut kaa vairs nerakstaas... Nu re, tagad Praata Veetra - Rudens aizveda savaa laikamashiinaa. Arii taads laiks izraadaas bija, kad daudz klausiijos sho dziesmu. Un dziesma atgaadinaajaa, aizved tur, un uzpeldeeja aizmirstas atminjas. Paldies dziesmai.

Garastāvoklis:: stoned
Mūzika: Praata Veetra - Rudens
lemurs, posting in pajautaa @ 02:05: leksikas dārgumi
Dārgie cibiņi, dalieties jele ar mani savos leksikas dārgumos!
1) Sakiet, kā jūs tēlaini mēdzat dēvēt izsmiešanu, apcelšanu, apdiršanu? Varbūt jūs lietojat kādus daiļus salīdzinājumus?
UPD. Tas ir, kādus dzīvelīgākus un arī rupjākus sinonīmus jūs lietojat, lai izteiktu 'pavilkt uz zoba', 'vazāt aiz deguna'?

2) Kādās nozīmēs jūs lietojat (ja lietojat) vārdkopu "mazais ezītis"? Vai jums tas ir tikai cilvēks, kuru nesaudzīgi izmanto, t. i., kuru drāž kā mazo ezīti? Vai arī jūs mēdzat teikt: čakarē kā mazo ezīti, apdirš kā mazo ezīti utt.?
Paldies jau iepriekš!

21. Novembris 2014

maksiine @ 23:59: Varētu kādu nosist par pārstundu laba miega :(

vikings @ 23:04: Es jau neko, bet ja uz jahtas sakopšanu netiek, jo jāvergo, bet ciba nah pilna ar rakstiem, tad nedaudz nīgrums. Tad vēl Zimbabve cēlā rīko gastropārtiju, tas labi, daži priecājas par sniegu un par viskādām jaukām ziemas izpausmēm, mako kunkst par vīriešdienas nesveikumiem, kaučgan vīrieši kau nekunkst. Ai, man viss labi, lasu Bernāra Klavela romānus.

putnelis @ 22:05: ... tālāk ... )

ripp @ 21:43: kāds zina, kādēļ gulbji varētu nedoties prom? šodien pastaigas laikā pie laipas redzējām gulbju ģimeni, 1 pieaugušo un 3 jaunuļus. izmērā tik pat brangi, kā pieaugušais, bet pelēki un maigāku spalvu.

vistu_zaglis @ 18:32:

Manai jaunajai bankas kartei ir tik kruts numurs, ka jūs visi te no skaudības apzaļētu, ja es viņu iepostētu.

Ar otro reizi no galvas iegaumēju.Mūzika: R.E.M. / Houston
putnelis @ 19:02: Apsveicu ar hroniski slapjo drēbju sezonas sākšanos.

po, posting in pajautaa @ 18:52: Maksāsim sodiņu vai sauksim policiju?
Kāda idejiski policijai (valsts/pašvaldības/ceļu/drošības?) daļa gar to, ka kāds brauc sabiedriskajā transportā bez derīga braukšanas dokumenta (biļetes)?
No jautājumā uzdotās situācijas atskaitām bezbiļetnieka neprovocētu agresiju vai citus ar pašu biļetes trūkumu nesaistītus pārkāpumus.

aizliegts_v @ 18:37: Šodienas sniegam veltīts :)
Dažas Patiešām Īsta Sniega bildes

thx1138, posting in par_velti @ 18:24: Canon bateriju lādētājs
Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

bilde )

vistu_zaglis @ 16:36: Atvainojiet, bet es iepostēšu gifku ar lolkaķi )

Mūzika: R.E.M. / It Happened Today
f @ 13:20: savukārt, kiesza - giant in my heart liek man dejot ofisa krēslā.


svari, posting in pajautaa @ 12:53: lva.lv
Mēģināju internetā atrast savas zobārstes kontaktus, piem., mobilo tālruni. Atradu saitu http://www.lva.lv

kur it kā tie dati ir slēpti ar zvaigznītēm, ķipa,

Telefona numurs: 2* *** ***

Vai tas ir tikai tāds āķītis, lai, piem., savāktu naudiņu, vai arī šajā portālā reģistrējoties var saņemt reālu infu?

iwillrockyou, posting in pajautaa @ 12:43: Kādam jābūt labam matracim un, kur tie iegādāties? līdz 200 eiro 180x200 ir reāli?
Varbūt kādam ir pieredze, zināšanas ar kurām gribas padalīties?

elina @ 12:27: Kapučjakā izstaigāju Rīgu. Vēl silts. Zābaki gan jāmet laukā - visas kājas žļurkst.
Pīķis gandrīz no laimes noģība, kad satikās ar pirmo sniegu.

martcore @ 11:15: a ap kuru momentu taimlainā parasti sākas rīgas domnieku izbrīns un šoks, kas notiek, kāpēc nevar peldēties bulduros, visu laiku taču varēja, un ko tagad darīt

ps kaķītis no klimata krīzes pēkšņi iedarbināja savu aparātu, tagad ar kaķīti var bezmaz espresso vārīt
riekstu gaņģi un mandeļu gaņģi!(c)

eermaniitis @ 11:06: namīpašniekiem
ha - ietves varat netīrīt

stājies spēkā kaut kāds AT lēmums, kurš neliek tīrīt kaimiņa sētu, pat ja tā ir pašvaldībai vai valstij

pārējiem saņemamies - ietves no sniega tīrīt nav obligāti (no jumtiem gan)

upd:
no 2015. gada 1. maija

eermaniitis @ 11:02: apollo
kaut kas nojucis horizontālajā taimkodā ;)

santa_be, posting in par_velti @ 11:02: televizora galdiņš
Atdodu, pašsavākšana Teikā, santa.bieza@gmail.com. 

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nevienam nebūs vajadzīgs dosies tusēt ielu dzīvē pie konteineriem :)


bilde )

eermaniitis @ 10:52: laika blogeris
manuprāt ziemai nav ne vainas - vasarai arī, tad, kad ziema ir ziema un vasara ir vasara ir vismaz sauss .... un saulains

lai arī ko saka par polārajām mitrenēm, bet tie dubļi zem kājām un dubļi virs galvas un dubļi it visur nomāc vairāk kā mīnus 20 vai plus simctrīsdesmitpieciarpusi

p.s.
šitā vēl nav ziema - vot, kad īstā ziema nāks (vai maz jūs ziemas esat redzējuši hehe)

ululate, posting in pajautaa @ 10:46: mums te ir izraisījies ģimenes strīds (kurš zaudēs, rīt no rīta ies pirkt siltus mafinus brokastīm).

vai klimata pārmaiņu rezultātā (piem, kūstot ledājiem utt.) kopējais nokrišņu daudzums pasaulē palielinās? t.i., ledāji kūst, ieplūst okeānā = lielāks ūdens daudzums, kas var iztvaikot, un līdz ar to arī vairāk nokrišņu kopumā. vai tomēr tas kkā izlīdzinās?

wikipēdijā rakstīts, ka vnk tuksneši paliek sausāki, bet mitrās vietas - slapjākas. tiec nu gudrs.

kā jums šķiet?

honeybee @ 09:18: Es esmu pietiekami slima, lai ne vien sabrauktu virsū vīram (kurš to bija pelnījis), bet arī uzrakstītu indīgu, sarkastisku un totāli lieku komentāru cilvēkam, kas to nav pelnījis, par tēmu, kas nemaz nav svarīga.

Bet pēc šī diskleimera atļaušos paziņot:
man nenormāli, nenormāli riebj tas, ka cilvēki, kas ņifiga nejēdz no rakstniecības (ar jēgšanu rakstniecībā es domāju vai nu profesionālu darbību literatūrā, vai arī profesionālu darbību kritikā) raksta savas fakinās recenzijas ar frāzēm iz sērijas "sūdīga grāmata jo autors pārāk uzskatāmi izmanto varoņu raksturojumu lai virzītu uz priekšu sižetu". Tas izklausās lieliski pašam un pārējiem līdzīgi noskaņotiem draudziņiem, kas laimīgi metīsies recenzēt citas grāmatas ar frāzēm "lieliski izstrādātais stils diemžēl nespēj nomaskēt sižeta caurumus", bet izklausās tieši tikpat gudri kā tad, ja es mestos rakstīt atsauksmes par filmām ar frāzēm "izcils operatora darbs, ko diemžēl sabojā nemākulīgā montāža".

Tev patīk grāmata tāpēc, ka tev tā patīk, tev nepatīk tāpēc, ka tev nepatīk. Ja tu esi profs, tu vari mēģināt a) skaidrāk pastāstīt, kāpēc tev subjektīvi patika/nepatika b) spekulēt kaut ko par darba tapšanas gaitu (labi apzinoties, ka, visticamāk, nošausi greizi c) turēt muti par "autora ieceri", negribi izrādīties par muļķi. Bet faktiski tu tāpat saproti, ka bulšits tas viss.

Un tad tu tāds, viss pieticīgs savās domās un izteikumos, viss pilns šaubu par sevi un saviem vērtējumiem, pavadi kādas pāris stundiņas gudrīdos, kur katram lasītājam viss ir skaidrs bļe.

(Disclaimer nr.2: šis pat nav par manām grāmatām, t.i., tie, kas par tām raksta ar profu frāzēm, patiešām arī ir profi un vispār drīkst to darīt, tas nekas, ka viņiem nav taisnība :D)

eermaniitis @ 09:16: njā - ir cilvēki, kas tā arī domā
ikvienam domājošam cilvēkam būtiskie jautājumi: “kas ir apziņa?”, “vai pastāv brīvā griba?” un “vai ir dzīve pēc nāves?”

kuminjsh @ 08:34: Tas tā - vairāk sev pašai, lai varu citus gadus apskatīties, KAD: wī, sniedziņš!
;)

divi_g @ 08:29: Sniedziņš un balts, bet, skatoties uz suņu jau apčurātajām minikupeniņām ietvju stūros, nāk prātā vecais pantiņš par pavasari, irsi un to, ka varēs redzēt, kur ziemā katrs *irsis.

Tags:
f @ 07:28: uz jumtiem sniegs. jums arī?

maksiine @ 00:20: Tik priecīgi, ka snieg...

20. Novembris 2014

lovable, posting in pajautaa @ 23:32: Sausais ledus
Sveiki.Kāds var lūdzu izstāstīt,kā var pārvest sauso ledu? Man atrakstīja,ka nepieciešams konteiners. Tas ir kāds specifisks vai parastā ledus-aukstuma kaste? Vai ir kāds lētāks variants,kā viņu pārvietot no veikala līdz mājām?

Powered by Sviesta Ciba