LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

20. Septembris 2014

shelly @ 23:16: Šodienas atklājumi
Ķengaragā ir dažādi koki - liepas, kļavas, kastaņi, vajag tikai pameklēt.
PVA līme nekam neder. Beigās līmēju izgludinātās lapas ar foto divpusējiem stūrīšiem, ar tiem turējās lieliski.
Ūsas vispār ir fikcija, kātiņus pielīmēt vienkārši nevar. Bet skaista fikcija.
Rezultāts man ļoti patīk:


scope @ 22:25: Papildus iepriekšējā pukstā jau minētajam, jāmin vēl viena sērga, kuru ievazāja ar Eiropas naudiņām - 1.5 joslu ceļi.
Ideja jau laba, bet, biežāk pabraukājot posmu Rīga - Bauska, nākas secināt, ka lietot to nemāk vai negrib mācēt, jo:
- nepārredzamā līkumā iet garām fūrei, paļaujoties, ka pretīmbraucošais parausies malā pāri nepārtrauktajai līnijai (jā, ne visur ir atļauts braukt pa nomali);
- dubultās vai pat trīskāršās apdzīšanas, arī nakts laikā, kad uz abām nomalēm var būt dajebkas.

ripp @ 21:29: otrā norakstītā nedēļas nogale pēc kārtas. šodien pamodos bez spēka. pēc 9.5h miega. tad, pēc pastaigas, kuras laikā knapi kustēju uz priekšu, nogulēju vēl 4h un spēka joprojām nav.

man sāk apnikt slimot.

vistu_zaglis @ 16:31: Kārtējo reizi atmaksājas tradīcija skatīties filmas, iepriekš par tām neko nelasot un neredzot treilerus.

Pie sestās dienas nolēmu sevi paizklaidēt ar kādu spriedzes ķini, pa ausu galam bija dzirdēts, ka Edge of Tomorrow esot ļoti neslikts pastāsts par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem.

Nē, ja es nebūtu šo vērtējumu dzirdējis no uzticamiem avotiem, es nekad mūžā neskatītos filmu par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem, ticiet man.

Nē nu ko. Sākumā ir tāds "emmm, ok, lai tā būtu", un pēc tam ir "wait, wut!?, es pareizi redzēju?", un uzreiz pēc tam tāds O_O, un beigu beigās šis izrādās viens no kļovākajiem pēdējā laikā redzētajiem trilleriem, ticiet man. Až žēl, ka uz kino neaizgāju.

(tikai nespoilējiet komentāros, ja?)

goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 16:43: a

martcore @ 13:24: songs of innocence
jūs ar savām gudrajām mašīnām variet, protams, rakstīt internetos fak jū bono kā tyler the creator
bet no otras puses
vot, piekrītiet, ka koldpleijisms viņiem tikai par labu nācis,lielā mērā tāpēc, ka u2 ir vispār labāka grupa par coldplay (tas nav grūti, es zinu)

indulgence, posting in pa_leeto @ 13:15: sekreters
Pārdodam sekreteru (visnotaļ piemērota darba vieta mazgabarīta miteklī). Rakstāmvirsma izbīdāma/iebīdāma. Platums 79 cm, augstums 78 cm (datorvirsma), augstums 70 cm (klaviatūras jeb rakstāmvirsma), kopējais dziļums 51 cm, datorvirsmas dziļums 30 cm, klaviatūras/rakstāmvirsmas dziļums 39 cm, plauktiņa dziļums 39 cm, augstums starp plauktu un virsmu 21 cm. Lietots 1 gadu, nav ne bērnu apzīmēts, ne saskrāpēts, tb ideālā stāvoklī. Vēlētos 35 eur (pirku pirms gada par 75 LVL, tb cipara starpība liek uzskatīt, ka tas ir pa lēto).
Savākšana Teikā 7:00-8:00 vai 18:00-21:00 līdz nākamajai sestdienai.

bildes )

blond, posting in pajautaa @ 11:54: apavu darbnīca
Sakiet, kāds nezina ļoti labu apavu darbnīcu, kur tiešām smalkiem apaviem ar plānas ādas zolīti var uzlikt neuzkrītošu profilaksi pret dilšanu un slīdēšanu?
Kura vispār ir labākā apavu darbnica Rīgā?

scope @ 10:40: Rīgā manāmi trūkst CP ekipāžu, jo arvien pamanāmāka ir visatļautība dažādu sīku un ne tik sīku pārkāpumu izskatā.
Piemēram, nogriešanās neatļautā vietā (jo man taču vajag!), rindas apbraukšana pa nogriešanās joslu, mobilā telefona lietošana pie stūres, pagriezienu nerādīšana, iebraukšana aizņemtā krustojumā un palikšana tajā, krustojuma šķērsošana pie "sarkana dzeltenā" vai sarkanā signāla u.c. sīkumi.
Tā vietā CP ekipāžas pievērš uzmanību tikai ātruma un alkohola klātbūtnes kontrolei, jo tur viss ir vienkārši un nav daudz jādomā...

indulgence, posting in pa_leeto @ 10:38: bāra ķebļi, naktsskapīši un grāmatplaukti
Pārdodam arī divus bāra krēslus (10 eiras par abiem), divus naktsskapīšus (25 eiras par abiem), ja kādam interese - ir arī grāmatu plaukti 3 gab (gribētos 15 eiras par katru).

bildes )

indulgence, posting in pa_leeto @ 10:31: bērna tahta
Pārdodam tahtu. Pašsavākšana no Teikas 26.09. vai Skonto halles rajonā pēc 27.09. Nu, kādas 50 eiras gribētu (pirkām par 130 LVL, lietota 1 gadu), bet var sarunāt.

bildes )

19. Septembris 2014

shelly @ 22:46: Ho ho ho, pienācis pirmais rokdarbu pasūtījums no bērnudārza - pirmdien notiekot izstāde "Rudens dekors" vai kas tamlīdzīgs. Man nāk prātā tikai ezis no kartupeļa un sērkociņiem. Vēl kādas efektīvas un vienkāršas idejas?

ripp @ 21:56: šodien, lasot pirmsmiega grāmatas, vienā no tām mazā A. ieraudzīja melnādainu bērnu. "Netā, netā" viņa saka. t.i. bērns viņasprāt ir tumši brūns, jo netīrs :D

putnelis @ 21:28: Grūti noticēt, ka ir tik silti. Septembra otrā puse, logi vaļā, vazājamies pidžamās (ar jakām) pa māju.

aizliegts_v @ 21:23: Diskusijā piedalās arī Viļuma kungs :)

savaadaisu @ 12:35: Tik ļoti kā liktens pret mani sazvērējies šolaik, sen nav bijis. Es te tā kā noskatījis jaunu mobilo. Vienā veicī pasūtīju. Pēc apm. 4 dienām, kad jau pasūtījums bij apstiprināts, paziņoja, ka tas telefons neesot noliktavā, un ka tad kad atvedīs, tad vairs nebūs par tādu cenu, kā pasūtīju. Attiecīgi no tā pasūtījuma atteicos. Tad nākamajā veicī, gan par lielāku summu, atkal pasūtīju to telefonu. Pirkumu atkal apstiprināja, bet, tavu sodību, atkal neesot noliktavā, un esot jāgaida x dienas. Tā kā cenu pagaidām nav pacēluši, tad arī gaidu. Tikai figņa, ka piegāde nu pieteikta uz darba adresi, bet mēdzu darbā arī kādu dienu nebūt, kā piemēram vakar.

Pilnīgi trakums.

Un būtu vēl tas telefoniņš nez kāds uberbrendotais, ko Latvijā ieved 1 eksemplārā.

Varbūt tiešām man to telefonu nevajag? Nu bet esošais mani tiešām kaitina, jo kā visi "kāmīštelefoni", uz maniem maigajiem pieskārieniem nereaģē vai arī reaģē kaut kā neadekvāti.

f @ 12:37: interesanti zināt, cik ilgi būtu jātaisa pietupieni, lai varētu uzvilkt "yes i do squats" krekliņu? (atradu lapu ar 30 day fitness challenges)

mako @ 11:21: Pokers
Meklēju pokera noteikumus, uzdūros rakstam Vikipēdijā, vairākiem online kazino aprakstiem. Visur lielākoties ir Texas Holdem pokera varianta apraksts. Bet mani dikti interesē tas pokers, ko spēlēja filmā Maverick. Bišķi parokoties atradu - tas saucas five-card draw.
Interesanti, kāpēc Texas Holdem izkonkurējis Five-card draw?

pa_saulei, posting in pajautaa @ 11:31: Meitenes!!!
Mācos iepirkties ebay; kā ir ar izmēriem mēteļiem - LV 42 tulkojas uz xl vai xxl precēm no Ķīnas?

Liels paldies

martcore @ 10:44: un vai glāzgova tagad ies karā pret aberdīnu

savaadaisu @ 09:25: Sāp acs. Laikam pārāk ilgi un centīgi blenžu ekrānā.
Brīziem liekas, ka vajadzētu mainīt profesiju. Nez, uz ko gan?

savaadaisu @ 09:20: Vakar tīši netīši nokavēju vilcienu, līdz ar ko darbā tā arī neierados, bet tā arī labāk, jo .... paspēju pa tām 3 dienām baigi nogurt un vajadzēja atpūsties.

Šodien noskaņojums - apēst šašliku.

18. Septembris 2014

ripp @ 22:54: dzīvojam šeit gandrīz nedēļu, taču visas neizkrāmētās mantas stāv precīzi tādās kaudzēs, kā atvedot. vienīgi dažas no tām mainījušās atrašanās vietu, bet nekādi nav pametušas kastes.
toties ir pārbīdītas mēbeles dzīvojamajā istabā, pusdienu galds ticis pie vaskadrānas (neesmu nekāds vaskadrānu fans, bet šeit īsti nebija citas izvēles), pateicoties maniem vecākiem tagad naktī ir izgaismotas visas kāpnes un radušies šādi tādi nelieli plāni turpmākai iekārtošanai. tsk izskatās, ka pārvalki dīvāniem maksās ap 100 eur. bet nu lētāk laikam cauri tikt nesanāks. gan dīvāns, gan klubkrēsls ir ļoti ērti un vēl ļotāk nolietoti.

shelly @ 22:40: Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.

kuminjsh @ 22:41: Pilna māja ar dūmiem! Ieliku cepties Tolstoju ģimenes ābolkūku (http://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=392415.0), bet cepampapīrs kaut kur atgājis vaļā un iztecēja ābolu sula - pats labums! ;/
Ta jau redzēs, kas tur sanāks, kad rīt ēdīs, tauta internetā briesmīgi slavē, mēli varot norīt!

dienasgramata @ 22:28:

dienasgramata @ 22:15: no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"

maksiine @ 20:28: Mani vienmēr pārņem kaut kāda jocīga sajūta, tākā kauns, tākā dusmas pašai uz sevi, ja iesāku lasīt kādu grāmatu, bet tā neaizruj. Ilgi mokos pašpārmetumos un nevaru nolikt malā, jo taču varbūt, ka kaut kad paliktu interesanti, bet tagad es vairs neuzzināšu.

Nu ja... un tieši tāpat taču ir arī ar maniem vīriešiem... baidos "visādus"... aizbildinoties ar to, ka var taču būt, ka viņš kaut kad izmainīsies...

WAKE UP!!!!

honeybee @ 20:03: Rubrikā "nīgruļa hronikas"

2dien un 3dien jutos tik slima, ka izvēlējos zīdaini vest mājās ar taksi.
Šodien braucām kā parasti, ar diviem transportiem, no kuriem abi bija pilni.
Ierados mājās pusstundu vēlāk nekā tad, kad braucu ar taksi, bet toties daudz labākā garastāvoklī.

Un nē, tas nav kompliments Rīgas Satiksmei (lai arī principā kāpēc ne, lai jau viņiem tiek).

martcore @ 19:27: es vispār saprotu, kurā brīdī viss pasaulē aizgāja grīstē
lūk, skatieties

Ābrahams dzemdināja Īzāku. Un Īzāks dzemdināja Jēkabu. Jēkabs dzemdināja Jūdu un viņa brāļus. Jūda dzemdināja Faresu un Zāru no Tamāras; Faress dzemdināja Esronu; Esrons dzemdināja Aramu; utt

un tad kaut kādā momentā bērnus sāka laist pasaulē sievietes


edzjins, posting in pajautaa @ 18:28: Juridiskā adrese
Hei.
Jautājums sekojošs - vai ir iespējams norādīt kā manu juridisko adresi, kurā dzīvoju es ar draudzeni, un abi divi tajā esam deklarējušies? Kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka nedrīkst būt divi deklarējušies, or something - pastāstiet, lūdzu. Gūgle nepalīdz, info tālrunim jau ar par vēlu laiks.
Paldies!

komentators @ 17:31: Čakenes vidū tikko stilīgs bmw ar kaut kādu cayennes tipa džipu skaisti ar purniem saskrējās. Drīz iela būs ciet abos virzienos, jo draudziņi stāv pusizšķaidīti ielas vidū. Cietušo izskatās, ka nav.
Ņemot vērā Čaka ielas īpatnības, brīnos, kā dzīvojot pie viņas pēdējos 5us gadus, neko tādu nebiju redzējis agrāk.

komentators @ 17:08: workout
https://www.youtube.com/watch?v=apP-J-ernN0

petrovichs @ 15:39: Если проблема имеет решение - то волноваться незачем.
Если же решения нет - то волноваться тем более бессмысленно.
В этом и заключаются главный принцип и сакральный смысл пофигизма.

martcore @ 15:07: lasu te jokus no amika
varu vēl dažus, kas man iepatikās

Мясник не знал, с чего начать, и представился свинье.

Девушка поссорилась с парнем на эскалаторе, хотела развернуться и уйти, но проще было помириться.

Алкаша никогда бы не спалили на работе, если бы один раз он не пришёл трезвым.

После секса с Анджелиной Джоли парень прыгнул под машину, чтобы этот момент еще раз пронесся перед его глазами!

Любитель гавайских рубашек на поминки надел ту, на которой был нарисован закат.

В шансоне считается почетным, если и альбом и исполнитель выходят одновременно.

В неблагополучном районе Саратова сын вернулся со школы домой грязный, без вещей и учебников. Но родители не расстроились, ведь таким они его и отправляли.

По золотому зубу стриптизерши Алексей сразу понял, что танец будет не очень.

У Сергея был настолько маленький словарный запас, что жену он ласково называл жена.

Если смотреть фильмы с Джеки Чаном в обратной перемотке, то получатся фильмы с человеком, которому нравится собирать мебель ногами.

Девушка, которая уже не знает, как намекнуть парню на шубу, прикладывает к телу кота и спрашивает: «Ну как мне?».

Чтобы как-то обнадёжить подсудимого, судья зачитывал смертный приговор, вдохнул гелий из шарика.

После того, как дети в детском садике застукали деда мороза со Снегурочкой, на вопрос - верят ли они в деда мороза, они отвечали «да, мы верим в тебя дед, давай...!»

f @ 14:02: : vispāratzītas patiesības (c)
Lazy Sunday mornings reading the paper and drinking coffee may be doing your brain the world of good. Not only has reading shown to expand the brain's grey matter, a Swedish study found coffee consumption can increase cognitive capacity and help ward off Alzheimer's disease. Scientists found coffee drinkers who consumed two to four cups a day reduced their risk of developing dementia and Alzheimer's disease later in life, the Science Daily reported.

martcore @ 13:54: Монахи, хранящие обет молчания, ненавидят, когда в туалете выключают свет.

nenoteiksme, posting in pajautaa @ 13:51: Kaltu asināšana
Labdien!

Vai eksistē tāds kantoris, kurš asina kaltus?
Varbūt Tu, cibiņ, esi laipns un kaltu asināšana Tev tīrais nieks?
Arsenālā ir daži taisnie kalti + 2 gab. virpojamo [tā tos dēvē?] kaltu.

eermaniitis @ 12:37: mīklas risinājums
izrādās rīga un umeo ir auksti kulturēlas pilsētas visaukstākās eiropās, a tā kā umeo ir zviedrijā un tur ir karaļi un karalienes un leļļu namiņi, tad kroņprincese ir ielikta par patronesi .... nu un tad viņa tā kā izdomāja atbraukt uz otru kulturēlāko pilsētu eiropās, tā teikt atpatronierēt arī šeit ... bet kāds tur sausais atlikums, izņemot saviesīga tējas padzeršana auksti kulturēlā rudens gaisotnē es arī nesapratu - būtu viņai palūguši ko uz fortepjāna noklimperēt vai vismaz uzdziedāt kopā, tā būtu kultūras nešana - a tā tikai mākslas foto ;-/ bēdīgi

elina @ 12:05: sunītim patīk gulēt tieši uz samežģītās kājas. au.

martcore @ 10:30: vakardien drusku parāva šablonu
braucu samērā pārpildītā autobusā, a tur pie loga piespiedušies divi iesaistītie pa jāhves lietu, baltos kreklos ar bedžiem un tā
viens runā angliski pa telefonu, un tur viņam laikam prasa, kur viņš šobrīd atrodas, tas paskatās uz tablo - imanta 5
nē, imanta 5 ir galapunkts, nopīkst blakus stāvošais blondais zaķis

vārdsakot, te viņi ar to zaķi sāk runāties, nu tur par dzīvi un lietām, kā tevi sauc un kur tu dzīvo un vai tev skolā labas atzīmes
visu laiku gaidīju, kad viņi šajā smoltolkā iepīs momentu ar labo vēsti, satan shoots, jesus saves
bet ņifiga!
un kaut kādā momentā jau sāka pavīdēt viegla flirta pazīmes, it sevišķi vēl, kad divi džeki un viens skuķis, katrs džeks cenšas nemanāmi krāšņāk povijobovatsa
tur komplimentiņš te, komplimentiņš tur, jor ingliš is verī gūd (lai arī zaja angliski zināja man liekas tikai divus vārdus, yeah un airport)

padomāju - a moš viņiem mesiānisma laiks ir normēts! nu tur septiņos beidzās un var maukt uz striptīzklubu spēlēt automātus vai ko tādu
arī cilvēki, ja tā padomā

hekate, posting in darbs @ 10:06: Sales agent - Latvia, Lithuania
Meklējam enerģiskus un motivētus izplatītājus (sales agent) apakšveļai, pidžamām un peldkostīmiem, kas būtu ar mieru strādāt par komisijas maksu - brīvā darba grafikā. Konkrētie cipari būs runājami klātienē, bet ja cilvēks ir puslīdz aktīvs un apņēmīgs, iespējas nospelnīt tiešām nebūs peļamas. Meklējam arī Latvijā, bet galvenokārt LIETUVĀ.
Vai kāds var ieteikt, kur internetā varētu ātri ātri palaist šo piedāvājumu lietuviešu tīklos?
Darbs nav jāsāk nekavējoties, bet vajadzētu tikties klātienē jau nākamnedēļ.

----
We are a Spanish company called Aznar Innova working in Fashion Industry. We design and manufacture Homewear, Underwear and Swimwear.

In order to expand our business we are looking for a SALES AGENT to work by commission in Lithuania in order to promote and distribute our collection and brands to wholesalers and retailers in Baltic Countries. Essential have customer base.

If you are a self-motivated and competitive person who is looking for new challenges and would like to represent and join our company Aznar Innova please send us your CV.

The candidates must know English and Lithuanian/Latvian (valuable Russian and Spanish).

You can send us your CV to gunta.letonia@aznarinnova.com and the interview process will be held 23th – 25th September 2014 in Lithuania and Latvia.

degeneralis, posting in pajautaa @ 09:58: Autolīzings
Š.g. janvārī nopirkām jaunu auto līzingā, līzings uz sievas vārda. Tagad vēlētos līzingu pārformēt, lai tas būtu uz manu firmu (kad pirkām mašīnu, firma vēl nebija iesniegusi pirmo gada pārskatu).

Cik tas ir reāli? Vai kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem?

klaudlet, posting in pajautaa @ 07:58: Vai kaut kur Rīgā ir iestādes, kurās var pēc specpasūtījuma uzadīt džemperi? Ja jā, tad kur?

17. Septembris 2014

scope @ 22:11: Otrdienas rīts Cenas tīrelī.
Būs jau redzēti skati, bet šis tas iepriekš nebijis arī.
... )

feita_kleita, posting in pa_leeto @ 20:17: Starpsezonas.
Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

bildes )

kuminjsh @ 20:16: Tie Sakārnīša rūķi galīgi samīlējušies meistarībā: nu jau vairāk kā 2 nedēļas nav bijis nevienas dienas, kad es dabūtu atpūsties un nodarboties ar nekonedarīšanu, un izskatās, ka tas turpināsies vēl savas 2 nedēļas (vismaz). Es tak viņiem NAUDU prasīju, nevis DARBU šitādā biezā slānī! ;/

santa_be @ 20:06: jāsak veidot kulināro fiasko saraksts. Pagaidām:

mafini (2 reizes nesanāca)
falafeli (3 reizes nesanāca)

Lai man mierīgāks prāts iesniedziet savu neveiksmju sarakstus. Stāsti- visi slavēja, četras sezonas publicēja, bet man nu tā, nav aicināti.

Man ja nesanāk, nesanāk kaut kā šitā: http://www.buzzfeed.com/rachelysanders/people-worse-at-cooking-than-you-food-fails#j346m6

kartona_kaste, posting in pajautaa @ 19:23: PowerPoint ķibele
Sveiki Cibiņi,

kā var PowerPoint prezentāciju uztaisīt tā, ka atvērot PP, Tev uzreiz ir šis dizains saglabāts? Jautājums Wordam arī var kko tādu izdarīt?
Ticu, ka kāds šīm ir urbies cauri. Lūdzu, palīdziet!

martcore @ 17:57: par fudbolu
lasu speciālistu pārdomas par to, ka balotelli ir neveiksmīgs transfērs
starp citu, vakardien arī skatījos bulgāru (a man ļoti patika ludogorecs, bez jokiem!) traģēdiju drāmu

balo ir ahujenns uzbrucējs, kuram tīri tehniski bez psihošanas laukumā ir tikai viens mīnuss - ik pa laikam viņam galvā ieslēdzas tāds kā taimers, ka tagad ir jāsit pa kasti. klikš, un viss. pie tam pašam mario ir dziļi pohuj, kur viņš šobrīd laukumā atrodas, un kas viņam notiek apkārt. rezultātā tas ir drausmīgs (un aukstas klases uzbrucējam totāli nepieļaujams) neprecīzu sitienu procents, nemaz nerunājot par to, ka tas ir arī drausmīgs izniekotu uzbrukumu koeficients, un par šo faktu milānā nevis vienkārši kakāja ķieģeļus, tur bija vesela cementa rūpnīca. taču pie rodžersa viņš kaut kā gan mazāk psiho, gan minētais relejs galvā ieslēdzas retāk - lūk, vakardien es atceros tikai vienu tādu epizodi, kad 40 metrus no vārtiem kosmoss mario paziņoja, ka pienācis laiks močīt, balo pacēla galvu, ieraudzīja sev priekšā kādus piecus bulgārus, bet vai tad tādi sīkumi attur, nu, divus organiskos šķēršļus viņš apspēlēja un bumbu iepisa tikai trešajā. tomēr, tomēr. ja viņš turpinās progresēt šādā virzienā, tas ar laiku varētu būt ļiveram ļoti produktīvs spēlētājs.

no otras puses mājinieki vakardien atstāja ļoti šizofrēnisku iespaidu organizācijas ziņā. lūk, moments ar horizontālajām piespēlēm sterlings-koutinjo-lallana (kurš tā vietā, lai tupa ieripinātu bumbu tukšajā vārtu stūrī iegrima pārdomās par pasauli un savu vietu tajā), tā bija tīra pagājšgada liverpūle. a situācijas, kad balo nāk kaut kur dziļumos palīdzēt bezmaz džerārdam uzsākt uzbrukumus (a kas paliek priekšā? ē, koutinjo? aū, koutinjo?!) jau ir kaut kas pavisam cits. un ļoti atgādināja to pašu milānu, kas brīžiem nesaprata, kā ar tādu centrforvardu spēlēt. un viņus ļoti no tā trjasīja.

un daži vārdi par arsenālu
uzskatu, ka arsenāls dortmundē aizvadīja teicamu maču. es šo to zinu par jurgena klopa ar katru gadu aizvien progresējošajām fošistiskajām doktrīnām un to, kas notiek, ja borusija mājās un vienalga kādā sastāvā sāk spēlēt uz simts procentiem. tā nav madrides atletiko "uguns, kas jūs izdedzinās no iekšienes". tas ir nahuj autogēns, kas nosvilina visu savā ceļā. tas šobrīd nosvilina, piemēram, pietiekoši enerģētisko un fiziski spēcīgo bavāriju. a te atbrauc kaut kādi hļupiki ar mikelu artetu balsta pussardzības titāna lomā. "ņemam bērnudārzu un lēēēēnām ieliekam to gaļasmašīnā".... a rezultātā neslikti. ja vēl pārējie spēlētu apmeram tā, kā vakardien spēlēja vilkšīrs, un ja tik imbecīlisku maču neaizvadītu koselnī (par pēru mertesakeru nerunāsim, tur jau sen viss ir skaidrs) varēja būt pat labāk.

Powered by Sviesta Ciba