lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
21:01:
aizgāju kājām uz centru, bijām tukuma jaunatklātajā boulinga pagrabā.

tas ir tas pats vecais. uz sienām sagleznotas mākoņos ieskautas piramīdas un ķieģeļu ķegļi, kas sevi dauza ar bumbām. atceros, ka maziņš tur svinēju dzimšanas dienu un jau tad mani mulsināja bumbas, tāpēc palūdzu, lai uzliek man žodziņu, tāpēc to vienu vienīgo reizi arī uzvarēju - savā dzimdindinā.

mamma vaicāja, vai tur nav tik nolaists, ka ķegļu vietā ir pudeles, kuras pašam jāiet pacelt. nē, tikai ielaminēts uzraksts, ka viņi atvainojas par kurpju kvalitāti (tas atvērās vakar), tāpēc līdzi dod bahilas, lai nenoķertu sēnīti.

katram spēlētājam pēc bumbas izmešanas ir kāda īpatnēja kustība. sievietes vai nu nokaunas un aši skrien atpakaļ, ar pirkstiem grābj nākamo rozā bumbu, vai arī sasit plaukstas un atstāj tās kopā saliktas, tādā lūgšanas pozīcijā tās tuvina degunam un laimīgas apsēžas. vīriešiem izplatītākas ir jess kustības ar plaukstu savilkšanu dūrē. es izmantoju laura reinika "banjo laura" jess kustību http://youtu.be/2Hjz5n0H9l8 (4:37) katru reizi, kad bumba noripoja no celiņa. visbiežāk apgāzu vienu ķegli.

tad dzērām saldējuma kokteili baobanā, kur iereibis vīrietis nepārtraukti bārmenei vaicāja pēc minerālūdens, kuru turēja rokā.

fui fui fui
tas ir tik fui
tu esi tik fui
man vajag kādu laiku, varbūt apradīšu ar tavu fui
ar taviem fui principiem
bet vispār tev vajag mainīties no fui
fui, tev vienkārši nav bijusi iespēja slīkt dīvānā
fui fui fui
jānis fui

mamma šodien laikam tikās ar ramonas kundzi. viņa turpina zvanīt vēl tagad.

nākamnedēļ pienāks mana laimīgā diena. dāvis vācas prom un šoreiz nopietni.

būs jāizmet viņa gulta un no sienas aiz tās jānoberž pelējums, citādi, kad tur slepus gulējām, pa gultu rāpoja mitruma kukainīši.


Mūzika: nicole dollanganger - sweet girl

Comments

[User Picture]
From:[info]neetiski
Date:23. Marts 2014 - 07:46
(Link)
Tiešām ļoti apsveisu tevi!
[User Picture]
From:[info]dhonass
Date:23. Marts 2014 - 23:49
(Link)
Cik atceros, viņa gultā bija ērti. That's what she said. Moš ja tā gulta nav pleķaina, iemainīšu pret savu xxxxxl dīvānu, mums tur sūdīgi guļas.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:24. Marts 2014 - 07:43
(Link)
tā ir pleķaina un ļoti čīkst.
Powered by Sviesta Ciba