lst

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

October 6th, 2010

06:30 am: The helpfulness of Utahns.
Viens no interesantākajiem novērojumiem Jūtā, Amerikā skar cilvēku labestību. Gandrīz visi cilvēki grib palīdzēt kādam nelaimē nonākušam (it īpaši, ja tas ir 'eksotisks' students no ziemeļeiropas), bet lielākā daļa ir atturīgi, jo svešiniekiem tomēr grūti uzticēties. Toties uzticēties var tiem, kuri ir veiksmīgi - tie, kuri vismaz ir ar dzīvi apmierināti.
Līdz ar to izveidojas sava veida paradokss - jo lielākā nelaimē iekļūsti, jo mazāka iespēja, ka kāds tev palīdzēs, kamēr nepiestrādāsi pie savas attieksmes un nepanāksi šo sajūtu, ka viss ir labi pat tad, kad varbūt tā arī nav. Ja šo sajūtu nepanāc, tad viss aizies uz riņķi - cilvēki nepalīdzēs, sāksi justies sliktāk un sliktāk, jo palīdzība nenāk, līdz ar to samazinot iespēju, ka kāds palīdzēs.

Simple, in this sense.

Bet par Latviju - kā tas ir Latvijā - to es nemāku teikt, līdz šim šeit neesmu īpaši lūdzis palīdzību svešiniekiem.

September 27th, 2010

07:37 pm: Hola!
Mani sauc Lestat (sort-of) un es vasaru pavadīju ASV :)

Pirmais novērojums atgriežoties atpakaļ - cilvēki uz ielām visbiežāk nesmaida, bet uztur sejas izteiksmi, it kā kāds būtu ielicis kluci viņu brokastu pārslās. STOP IT! Uzturot smaidu sejā tu ne tikai uzlabotu savu noskaņojumu, bet arī dažu garāmgājēju noskaņojumu.

Hasta luego!

May 29th, 2009

04:15 am: Angļu valodā ap 80 vārdiem minūtē (max 86 so far), bet indonēziešu -
57 words

Speedtest(You type 358 characters per minute
You have 57 correct words and
you have 0 wrong words)

P.S. Sveiki, sen neredzētie!

April 8th, 2009

05:51 am: Par veiksmi.
Ja veiksmi gadās novērot ilgāku laiku, sāk šķist, ka tā mīl parādīties un pazust strīpās. Ir brīži, kad kādu laiku šķiet, ka nekas nevar notikt nepareizi; ka viss notiek, kā labāk. Tāpat kā ir brīži, kad viss iet šķērsām un pat cerību viesošās domas ved pie neveiksmēm.

No otras puses... )

Es, protams, apzinos (vai vismaz ceru), ka lielākajai daļai no tiem, kam gadās lasīt manu žurnālu, šāda racionalitāte nav sveša. Bet, trenniņa un iespējamās labdarības vārdā, tāpat nolēmu šo uzrakstīt.

April 2nd, 2009

05:51 am: Ārā ir tumšs un kluss, istabā bezpersoniski nomierinoši murrā dators un lestats miegaini prāto, kādu interesantu informāciju lai piedāvā virtuālo cilvēku pārdomām. Varētu pastāstīt par to, kā tikko piedraugoja cilvēku, ar ko neparastos apstākļos tika pavadīta diennakts tumšākā daļa dažus gadus atpakaļ. Varētu dalīties ar pārdomām par to, kā cibā daudzi lestata paziņas pazīst viens otru pat nezinot, ka abi ir lestata paziņas. Varētu paškritiski komentēt iepriekšējā teikuma saturu, ka tas jau ir interesants tikai lestatam. Varētu pieminēt, cik nereti kaitinoši ir, ja kāds visu laiku par sevi izsakās trešajā personā. Varētu mēģināt izskaidrot šī ieraksta iemeslus, bet, vēl labāk, varētu vienkārši iepostot šo ierakstu un nosnausties uz dažām stundām ar cerību saglabāt esošo miega režīmu.

April 1st, 2009

03:38 am: Nightrunner.
Tikko atgriezos no kārtējā nakts skrējiena+pastaigas. Pamazām, bet mācos skriet un pat nedaudz lepojos ar to. Saucu to par mācīšanos, jo slinkuma dēļ atbrīvoju sevi no sporta nodarbībām vidusskolas pēdējās trīs klasēs & nemaz neapsvēru universitātes piedāvātās iespējas.

March 31st, 2009

02:42 am: Project Excelsior.
Iespējams lieliskākā lieta, ko kāds jebkad ir izdarījis - izlekt ar izpletni no nedaudz vairāk kā 30 kilometru augstuma.

Quote no Wiki )

youtube links
wiki links

Current Music: P-MODEL - Logic Air Force (BeaT's Remix)

March 29th, 2009

03:02 pm: Divi telefona zvani pēc 6 stundu miega ir tīri pietiekami, lai pamodinātu mani miega bada trūkuma laikā. Lai arī es ļoti labprāt atsāktu dzīvot pa naktīm un gulēt pa dienām, šķiet, ka šī nebūs tā nakts, kad tas notiks.
Es ļoti labprāt atgūtu režīmu, kurā ietu gulēt ap 7-8 no rīta un mosties ap sešiem vakarā, jo ikdienišķus pienākumus kā darbu un/vai skolu es neuzturu un visas man nozīmīgās lietas vieglāk darīt naktīs, kad neviens un nekas tā īsti netraucē.

Btw, ir tik interesanti izmantot senās lestat userbildes - kaut kas, ko ymdeithiad es nevarēju atļauties pašuzliktu normu dēļ.

06:37 am: Labrīt! :)

Iespējams, nedaudz nostaļģijas dēļ, iespējams, nedaudz ymdeithiad pārliekā neitrāluma dēļ, nolēmu iepostot kā lestat.

Sveiciens visiem, kam vēl šī ciba ir lasāmlistē un, kas vēl vispār cibā mīt (šķiet, ka manā lestat draugu listē tādu nav īpaši daudz). Jums, tikai un tieši jums, šis polls.
Poll #15980
Open to: All, results viewable to: All

Es

View Answers

vēl te.
23 (100.0%)Current Music: Chris Clark - Farewell Track

January 16th, 2008

02:04 am: [info]ymdeithiad
Uztaisīju jaunu lietotāju, jaunā zaļā vidē. Slinkums pievienot visus ~lestat draugus, it īpaši tāpēc, ka automātiski neesmu paid user, tādēļ daļu lasīšu & komentēšu caur ~lestat/friends.
~lestat gluži par pabeigtu nav jāuzskata, pastāv iespēja, ka arī šeit šo to ierakstīšu, bet pēdējā laikā nekas atbilstošs nav eksistējis.
Tas arī pagaidām viss no ~lestat.

January 13th, 2008

12:37 am: ~lestat bye bye
Esmu jauna lietotājvārda meklējumos. Izskatās, ka es esmu gandrīz pilnvērtīgi atdalījies no nika 'lestat'.
Neiebilstu pret ieteikumiem.

Current Music: Mai Yamane - Pushing the sky

January 6th, 2008

11:53 pm: I have 4 exams this week.
Few quizzes )

January 5th, 2008

12:55 am: That's it. Fuck inbox.lv
Šīs nedēļas nogales laikā pametīšu visas savas @inbox.lv e-pasta adreses & pāriešu uz kaut ko uzticamāku - kaut ko, kas paredzēts arī saziņai ārpus .lv robežām. GMail vistamāk derēs.

UPD: Ak jā, iemesls kādēļ tik vēlu - daudz kur jānomaina adrese, inbox.lv tomēr ir viens no ātrākajiem meil-klientiem [tad, kad strādā] & slinkums in general.

December 31st, 2007

11:39 pm: & jauno gadu es joprojām neatzīmēju kā lielākā daļa.
Kādu laiku jau manī valda pārliecība, ka Ciba īstenībā neklausās & tādēļ arī rakstu šeit tik reti.

upd: pie šī posta ir pielikta nepietiekami eksistējoša ideja.

Current Music: the instruments - new dawn fades

December 25th, 2007

03:00 am: merri!

http://xkcd.com/

December 16th, 2007

04:49 pm: Sun 16 Dec
 1] Laimīgu arī 7. gadu!
 2] EULA is fun.
 3] AA
 4] That was random.
 5] Folding fact #114
 6] Checklist
 7] 666+666/6
 8] Par attiecībām.
 9] Something starts.
10] W Bush quote of the night.
11] Lestata pilnvērtīgi neinteresantā filosofija.
12] QOTD.

Current Music: Ishii Yasushi - The Mask of the Priest and the Bell of the Chapel

December 3rd, 2007

07:09 pm: No information is free.
It's almost sad that even in a world with no liars you still have to ask perfect questions to get the answers you need.

Tulkojums )

Current Music: Mike Oldfield - Five Miles Out

December 2nd, 2007

12:38 am: QOTD.
[Oriģināls:]

Question of the day.
Do I consider myself evil?

I didn't ask 'Am I evil?', because that'd be just plain silly - everyone has it's own way to judge if one is evil or not. I asked if I consider myself evil, because I want to know, if the moderating part of my mind thinks that some of the things I do should be done differently for sake of being a better person.
Of course, none of you can answer this question, because it's a question for me. I posted it because for some reason I felt like sharing.


Tulkojumi )

Current Mood: Comfortably Neutral
Current Music: Beirut - Nantes

October 12th, 2007

08:07 pm: 3. posts.
Interesants novērojums, ka, beidzot ticis ārā no vidusskolas, esmu spējīgs labāk analizēt sevi, saprast, no kurienes nāk kuri stresi un mēģināt sev palīdzēt, vai vismaz novirzīt šos stresus pareizākā/lietderīgākā virzienā. Vēl tikai jāsaprot, no kurienes tieši nāk mana tieksme prokrastinēt un tad jau būs pavisam labi [smiley].

Current Music: Daft Punk - Highlife
08:04 pm: Par mācībām.
Man ir reti laba mācību iestāde, kur, ja vien es nenobīstos no darba apjoma, man ir daudz interesantu lietu, ko darīt, piem., Small Languages in the Cross-Cultural Communication in the Globalising World projekts, assignment iekš Written Communication, kura ietvaros man jāapskata ārzemju avīžu/žurnālu raksti, lai izpētītu vārdu pareizrakstības atšķirības un atrastu piemērus tām un tamlīdzīgi prieki.

Vēl man ir pietiekami daudz jālasa, kādēļ man nekaitētu ātrāk iegūt savā īpašumā kādu e-book pārnēsajamu readeri, jo liela daļa no lasāmajā ir diezgan virtuālā formātā ērtāk atrodama.

Current Music: Daft Punk - Aerodynamic
Powered by Sviesta Ciba