friends [entries|archive|friends|userinfo]
leonora

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Sēņu rezidence. Pirmās nedēļas noslēgums [Sep. 24th, 2023|10:42 pm]

lara
Vācu-austrāliešu māksliniece sasautēja bumbierus vīnā, un ēdām ar saldējumu. Šādi tikām vaļā no pusmaisa saldo bumbieru. Savam saldajam vēl uzlēju pa virsu nedaudz Vana Tallinu, un tad vispār bija ekselenti. Lai arī patiesībā visgaršīgāk bija vispār bez nekā - tikai tāds sautēts, vesels bumbrieris. Klāt neliek neādus cukurus, bar uzbērt kanēli, muskatriekstu, kaut ko tādā garā.
Desmitos vakrā pēc nopietnas sapulces sēdējām rezidences virtuvē, ēdām bumbieru saldo ēdienu un smējāmies par muļķīgiem interneta jokiem. Šī bija laba diena, šī ir laba dzīve. Salds vakars.
linkpost comment

[Sep. 24th, 2023|06:31 pm]

lara
Ko darīt ar diviem Rimi maisiem pilniem ar saldiem, jau drusku pamīkstiem bumbieriem? Tik daudz apēst nespējam. Kā tos ātri un nesāpīgi, bet ļoti garšīgi pagatavot tūlitējai apēšanai?
link15 comments|post comment

Virgin River [Sep. 23rd, 2023|08:43 am]

methodrone
I am always so devastated to see how such goodness and such malevolence coexist in life and world. Dažreiz es vakaros domāju par visām tām šausmīgajām lietam, ko degradēti daily mail cilvēki dara visādos pagrabos un nolaistās telpās visur Londonā un pasaulē. Un tad atnāk it kā svētā dienas Dieva gaisma, bet tikuntā ļaunums lavās un slapstās renstelēs un nostūros un gaida un medī un ņirgājas.

Oh well, if anything, tas sapurina un atgādina arvien spējāk, cik svarīgi ir pieslieties Dievam un labajam un gaišajam - dabai un svētībai. Neatļaut ļaunām domām un ieradumiem ar sevi izdarīties kā tam Pītersona neķītrajam kaķim. Neieaicināt dēmonus un vieplīgo tumsu.

I sometimes wish that I could just escape to a lovely, humane and honest fantasy paradise like Virgin River, where people are diligent, conscientious, wise, respectful, hard working in life and with themselves, and follow nature and God and stick to each other. Yet I am stuck in an unstable world, where you never know if/what evil will jump at you, peoples minds are scattered, fried, frenzied and lost. I can only pray God to give me same strength as to Jesus to confront and endure malevolence, jo basically it is not as real as God, bet vairāk tāda kā slikta ilūziju cilpa nosvērtā un perfektā laiktelpā.

I literally wish to cry whenever I get to speak to a person that is sane and good and a real human being.
link4 comments|post comment

[Sep. 22nd, 2023|09:54 am]

pajautaa

[lavendera]
Vai dūnu guļammaisu drīkst ilgi glabāt sapresētu?
link3 comments|post comment

[Sep. 21st, 2023|07:01 am]

methodrone
You could be so happy, then it suddenly turns
No one can explain it and you don't have the words
I can see you're trying, I can see that it hurts
I can see you're trying, I can see that it hurts
Just take a breath, love
Fill your lungs up
Rest your head
There's no sense in losing sleep
You can break down
Let your worst out
Lose your temper
But you're not losing me
Like a bed that you could fall in when you're broken
I'm the air that's running through our window open
linkpost comment

Velo iecelšana vilcienā [Sep. 19th, 2023|01:02 pm]
pajautaa
[putukreejums]
Jautājums cibas sievieškārtas pārstāvēm - vai jums ir izdevies pašrocīgi iecelt velo vilcienā un ja jā, tad ar kādu paņēmienu?

Gribu doties pabraukāties ar velo pa Līgatni, bet nenormāli stāvās vilciena trepes mani biedē, it īpaši Līgatnē, kad durvis atveras/aizveras tikai uz īsu brīdi.
link8 comments|post comment

[Sep. 18th, 2023|05:51 pm]

methodrone
"There’s good news for anyone lying on a stretcher waiting for admission to A&E, who has been held in a queue for a hip operation or is pulling their hair out simply trying to book a GP appointment for a worrying pain down their left side. There may be no doctor to see you, but you may get to see a diversity officer instead. NHS England is proposing to set up three new departments, involving an extra 244 new posts. There will be an “Equality, Diversity and Inclusion” department, one called “People and Culture” and another called “People and Communities”.

In other words, the NHS may often disappoint its patients, but at least in future they should all be equally disappointed, with all 57 ethnic varieties and 100 or so different genders ending up waiting just as long for treatment as each other."
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]