mizantropei наплевать

Friends

1/18/19 04:18 pm - [info]f - : tie bezgalīgie "i" ar saviem iztrūkstošajiem punktiem

aizbraucu vēlreiz uz ofisu, lai uzliktu pēdējo punktu uz i.
promska, vajadzēja uzlikt vēl treknus neparedzētus punktus.
jau eju ārā pa durvīm, kā izrādās, ka kopētājs rauj lapas iekšā, kaut pirms nedēļas ir bijusi apkope un priekšniece zvana, lai uztaisu divus grafikus.
nu cik var, a?
vajadzēs atmaksāt ar dubulto likmi.

1/18/19 11:52 am - [info]tiesibsargs posting in [info]pajautaa - maikla mūra filmas

man ir radusies vajadzība noskatīties visu maikla mūra daiļradi. biju domājis, ka tajos liberastiskajos strīming servisos visas viņa filmas būs izliktas goda vietā. tak nē. pagaidām esmu atradis "roger and me" un "where to invade next".

vai ir kādi ieteikumi, kur viņa filmām var ērti un legāli piekļūt? godīga samaksa nav šķērslis. torentus lūdzu nepiedāvāt.

1/18/19 12:32 pm - [info]ingmars - pp

Vai jūs domājat to pašu, ko es?

1/17/19 11:10 pm - [info]kants posting in [info]pajautaa

Kā/kur (galerijas? Izsoļu nami?) pārdot pazīstama latviešu 20.gs otrās puses latviešu mākslinieka darbu?
Tags:

1/17/19 09:39 pm - [info]saikne_neochin

jums tagad iet vai tā ne visai?

1/17/19 05:18 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Es joprojām nesaprotu, kā vislabāk tulkot vārdu "mols". Breakwater? Jetty? Pier? Mole? Konkrēti interesē pārtulkot no LV uz ENG vārdus "Daugavgrīvas mols".

1/17/19 03:32 pm - [info]ingmars - toxic fumes

1/17/19 03:00 pm - [info]f

lai neaizmirstu pēc tam, kādēļ nākotnē ne par ko vispār mani nekas nepārliecinās vēl kaut reizi izbaudīt stāvoklī būšanu, aprakstu uz lapas visas smalkās detaļas veidiem, kuros mans ķermenis tiek varots šajā laikā. par to neviens skaļi nerunā, un es arī nebūšu izņēmums - tik atklāta pat es neesmu. tomēr šos valīdos iemeslus aizmirst nedrīkst, lai neattaptos atkal še pat.

1/17/19 02:25 pm - [info]chimera

stīvens kings apgalvo, ka neatceras, kā uzrakstījis tominokerus (un vēl čupu ar romāniem), jo bijis nepārtrauktā pālī. apbrīnoju šādu izturību; jau sen esmu sapratusi, ka pat pēc vienas vīna glāzes pastrādāt neesmu spējīga. ja nu vienīgi uzrakstīt kādu šitpostu cibā.

ne tik sen lasīju internetos jūsmīgu aprakstu par beibi, kas sēž uz heroīna, bet strādā, nemirst un vispār visa tāda funkcionāla. realitātē beibe, promska, dzīvo pie mammas, apkārusies ar mikrokredītiem, ņem visvieglākos darbus, ko varētu izdarīt dienas laikā, un muļļā tos nedēļu.

bet esmu visai droša, ka es ar atkarību būtu vēl mazāk funkcionāla.

jāpadomā, cik daudz manu dzīvi ir ietekmējis tas, ka spēku tā objektīvi man ir zem vidējā; nekad neesmu spējusi mācīties naktīs vai uzrakstīt bakdarbu nedēļas laikā, vai negatavoties sesijai, vai celties pirms saullēkta, vai... nākas dzīvot racionāli un plānot laiku, un rūpēties par sevi; a ko lai dara, ja nav citu opciju.

1/17/19 02:05 pm - [info]lidot posting in [info]pajautaa

Hei, cibiņi!
Iesakiet, lūdzu, servisu, kur veikt auto gāzes iekārtas apkopi. Vēlams Čiekurkalna/Teikas tuvumā.

1/17/19 01:07 pm - [info]khosmos posting in [info]pajautaa

Kādā veidā ar patenta palīdzību iespējams apiet nodokļu iekasēšanu par pakalpojumu?
Vai arī tur nav nekādas savstarpējas sakarības, un mani radi neko nesaprot no komercdarbības?

1/17/19 11:27 am - [info]klusais_okeans

ko ārsti tev nestāsta - pāris nedēļas intensīvi sildīju istabu ar eikalipta eļļas smaržu un kā nebijis pazuda mani padsmit gadus vajājošais klepus, kas par sevi mēdza atgādināt arī siltās vasarās.

1/17/19 10:00 am - [info]ingmars - alright, /x/

If you are browsing around Google Maps and, for some reason, looking at islands in the East Siberian Sea, you will come across something peculiar — a nightmarish black blob covering up what should be a landmass named Jeannette Island.

https://www.google.com/maps/@76.7868841,157.993725,9893m/data=!3m1!1e3

1/17/19 09:09 am - [info]ingmars - ayran

Aizvakar pagatavoju 2 litrus airana, vakar arī.

1/16/19 10:55 pm - [info]artis - James Stavridis: Power Dynamics at Sea

https://youtu.be/2-nnO4jaPGE?t=363

1/16/19 10:05 pm - [info]iokaste

šoziem taisu jogu - trenējos stāvēt uz vienas kājas ar aizvērtām acīm.
ir progress. un pie viena arī drošāka iešana pa ielu.

1/16/19 07:22 pm - [info]ingmars - m-m-mm

Man ir klasiskā zilā Ozora, un man tā ļoti patīk. Dižskabārža kens un ķirškoka tama.

http://www.kendama.co.jp/sp/english/kyougi.html

1/16/19 07:16 pm - [info]quizer

Šodien nopirku Nikto albumu. Ļoti foršs un rebelīgs. Klausīties un lejuplādēt var šeit.

1/16/19 05:25 pm - [info]platformene

Kad Tu sagadies atkal redzēt Elizabetes Balčus aprakstiņu, un tas atkal liekas ļoti dzirdēts un tevi sadusmo, bet tu esi izlēmis šoreiz to izpētīt, un atver savu veco preses relīzi no 2017 un arī sava pasākumu aprakstu no 2016, un Tu saprotu, ka tas ir gandrīz vienāds teikums ar tavējo, kas izmantots ap to laiku, tikai viņa to izmanto joprojām. Struktūrā identisks, daži vārdi atstāti tādā pašā kārtībā, citi aizvietot. Un tass ir galvenais raksturojošais teikums par Elizabetes muziku.
Ja man kādreiz gribētos atklāt to, kas man ir zināms, no kā viņa ir špikojusi (un ne jau tikai no manis), tas būtu viegli izdarāms, jo ir daudz reālu šādu pierādījum, kurus var nostādīt blakus - oriģinālā versija vs Elizabetes Balčus kopija.

Bet ja godīgi viss ko es vēlētos ir lai viņa beigtu šo spēlīti. Bet viņa ir tāda nejauka, viņai patīk pasīvi-agresīvi un tā maigi darīt citiem sliktu, jo viņas galvenais mērķis ir būt veiksmīgai - un arī novākt konkurenci. Bet man joprojām žēl, ka kādreiz viņu uzskatīju par savu draudzeni! Tagad viss, kas no tā ir palicis, ir šīs kopijas un kopiju atblāzmas.

Par to publiski runāt nozīmētu kurināt naidu - un likt Elizabetes atriebīgajai dabai atkal parādīties, taču no tās esmu jau tik nogurusi. Turklāt - un kam man ir grūti noticēt - viņa ar laiku it kā “aizmirst” ka ir paņēmusi un pilnībā tic, ka kopija ir pašas izdomājums to arī tā aizstāv. Kā var dzīvot tādās illuzijās? Vai arī tā ir illuzija par illūziju?

1/16/19 03:50 pm - [info]pelnufeja posting in [info]pajautaa

Vai Kerolas Annas Dafijas dzejoļu krājumus "World's Wife" nav tulkots latviešu valodā?
Esmu diezgan droša, ka nav, bet man tomēr bail nokļūdītes ar šādu apgalvojumu.
Powered by Sviesta Ciba