mizantropei наплевать

Friends

5/21/19 03:17 pm - [info]dooora - nērs, nērs, nārsto

ja tev pietrūkst eņģeļu un angļu, ō Pitagōr, iznāc no savas stūra mājas.

Nurse with Wound
 

5/21/19 10:51 am - [info]fedrs

Pamanīju feisbukā kādu rakstu gabalu par introvertiem, ko bija nošērojusi kāds no maniem "frendiem". Izlasīju, iepatikās - likās asprātīgi. Jau gribēju spiest "Like", bet laikus pamanīju, ka to sākotnēji nopublicējis Ze Psihoterapijas Prakse, un nolēmis, ka mana patikšana var tikt nepareizi iztulkota, nolēmu atturēties. Turklāt tāpat jau Psihoterapijas Prakse pats to nebija sacerējs, bet kopīpeistojis no Liepnieka orgāna, kur to, savukārt, visdrīzāk kāds nēģeris bija iekopējis, vrbūt pirms tam pārtulkojot, no vēl kaut kurienes.

5/21/19 09:49 am - [info]f

skatos uz nonēsātajām kedām un domāju - par augstpapēdenēm laikam točna var aizmirst, kamēr e nesāks pats staigāt. a veikalā tieši skaistas bēšas augstpapēdenes. nu i kur jūs bijāt, kad manas pastaigas vēl bija pa kārtīgu ceļa klājumu? kur es tagad tādas vilkšu - uz maximu? cerības vēl uz pilno zoli, bet tik un tā, tikai augstpapēdenēs nevar iedzīvoties uzberztos papēžos, potītes izskatās tievākas un stāja labāka. neciešu kedas. jūtos kā lamzaks.

5/21/19 09:03 am - [info]santech - muzeju nakts

Reti laba, jo:
Ekskursija Ārlietu Ministrijā, kura ikdienā ir diezgan slēgta apmeklētājiem;
Burgeris ar šotiņu @Ļē. Jāpiekāpj biežāk;
Pasēdēt pie stūres armijas Hammer džipā;
Rūsa dzīvajā. Sevišķi dziesma, kas bija kasetē;
Aliņš KKC pagalmā pēc ilgiem laikiem.
Kopumā - burweklīgi!

5/21/19 08:54 am - [info]tvarj

par Kinfield starp citu mēs ar hotai bijām noslēguši derības. es teicu, ka aizklapēsies tikai rudenī, viņš, ka vasaras sākumā.
tiesa, neviens no mums nedomāja, ka tad būs dēļ nenonmaksātiem nodokļiem un tik pēkšņi.
nu ko, būs jāved vīrs vakariņās

5/20/19 11:00 pm - [info]santech

Tas pats bubuntu uz veca laptopa mājās lido griezdamiez.

5/20/19 06:46 pm - [info]santech

Cik ļoti var nopisties, lai uzinstalētu laptopam linuksi? Ļoti. Visu darba dienu. Ubuntu, izrādās, niķojas, ja pirms instalācijas nedizeiblo Nvidijas karti. Bet baigi tālu installs arī netiek. Nu varbūt līdz rītam būs progress. Varbūt jāpameklē kāda cita user friendly distra. bet nu nav jau garantijas, ka tai nebšu tādi paši niķi. Lietotājs grib linuksu, bet pats nemāk uzlikt. Tad nu plēs dirsu uz pusēm. TUF var iet uz poda. Varbūt jāpamēģina svaigākā versija, ne LTS +_+
Tags:

5/20/19 03:01 pm - [info]f

es te domāju savam foķim statīvu iegādāties, neesmu lepna, pietiks ar kādu eseskā atrodamo, betē, izrādās, nezinātājam tas nav tik vienkārši. vai arī ir. ir tik vienkārši, ka visi statīvi der jebkuram fotoaparātam (kuram ir paredzēts statīvs)?

5/20/19 01:53 pm - [info]brr posting in [info]pajautaa - Audums priekš dīvāna

Kur Rīgā ir vērts meklēt audumu priekš mēbeles, uz kuras sēdēs un gulēs?

Vajadzētu vienā tonī, kaut ko modernos toņos ieturētu, bez puķēm un cakām, un "poļu dizaina" piesitiena.

5/20/19 11:35 am - [info]windrider

Pēc 20 gadu pauzes sanāca atkal būt Londonā. Iespaidi aptuveni tādi paši kā toreiz, lai gan apstākļi pavisam citi. Pasaules mēroga metropoles sajūtas un bijušās impērijas spozme nav pazudusi. Par spīti tam, ka pirms iekļūšanas daudzās sabiedriskās ēkās, jāaiziet teju tikpat stingra drošības procedūra kā lidostā. Toties ielās un pabos viss mierīgi.

5/20/19 11:18 am - [info]chimera

bet nu lūgums pēc palīdzības: varbūt kāds zina kādu darbu deju indietim? principā jebkādu. cilvēks mēnesi nostrādājis smalkā vecrīgas viesnīcā, viņam (tāpat kā vēl trim turpat strādājošiem indiešiem) nesamaksāja, visu laiku solīja darba līgumu, bet tā arī neiedeva, un nupat tēlo, ka šādi cilvēki pie viņiem nekad nav strādājuši. situācija ir tāda, diezgan izmisīga.

gribēju viņu iefīrēt kafenē, bet pozīcija, kas bija vakanta vēl pagājušonedēļ, vairs nav pieejama.

5/20/19 09:57 am - [info]chimera

kaut kādas trīs reizes sāku ierakstu un izdzēsu nah, jo lol, nau vērc.

tāpēc, runājot par rīgu, nevaru nepadalīties ar viģiku, ko man piesūtīja šohini jaunkundze - izrādās, rīga ir pārstāvēta vēl vienā bolivudas filmā! šajā gan ne uz ilgu laiku, turklāt te tā izliekas par londonu. haltūristi, es teiktu, varēja vismaz bigbenu piefotošopēt. bet nu jā, čista latviski sērīgs indietis klīst pa londonas centrāltirgu, gar londonas nacionālo operu un apsnigušajiem londonas vecāķiem (vai jūrmalu, hz).

https://www.youtube.com/watch?v=E9zaC--tLVs

5/20/19 08:25 am - [info]santech - mazie jautājumi

https://www.samsung.com/semiconductor/dram/module/M471B5673EH1-CF8/ droši vien noderēs tikai muzeja ekspozīcijā

ar ko man nepatika double commander? jo 40 naudiņas tomēr žēl maksāt par total commander

5/19/19 11:00 pm - [info]santech

OMG redīsi! Rimī pakas! Daudz iekšā! Pat mazliet asi!

5/19/19 09:43 pm - [info]f

stulbās, stulbās maijvaboles.
tik karsti, bet neatvērt logus.
vakar šo bija pilnas debesis, man likās, es kliegšu.
sēžu istabā ar šalli ap kaklu.
istabas vietā gan var droši lietot vārdu pirts.
nu un kas to būtu domājis, ka veselu gadu mani nebija ņēmušas ne saaukstēšanās, ne kas, un tagad ņēma un sapūta stulbais, stulbais vējš. nu kā - tagad - divas vai trīs dienas atpakaļ.
un skaicka karstākās dienas.
un stulbās, stulbās maijvaboles.

5/19/19 09:27 pm - [info]tvarj

kopš esmu šajā darbā es visu laiku fantazēju par citām vietām, kur es varētu strādāt. visiem tiem mazajiem biznesiem, kuriem es varētu pievērsties...
bijām šodien iepirkties Centrāltirgū un hotai bija pilnīgi pārliecināts, ka visām marinējumu letēm ir viens un tas pats ražotājs, jo piedāvājums ir praktiski vienāds.
uz ko man, protams, padoms rokā - ir taču tik daudz visādu labumu pasaulē, kapēc gan nevarētu atvērt alternatīvo bodi, kurā cienāt cilvēkus ar jaunām idejām. man dzima ģeniālā ideja, tā kā man ļoti patīk marinēt lietas, es varētu sākt izmēģināt visādas jaunas receptes un tirgot tās Centrāltirgū pati savā bodītē. šī vispār nav pirmā reize, kad man kaut kas tāds ienāca prātā - es jau reiz kādu posmu dzīvē eksperimentēju - man sanāca ļ garda giardiniera (tie itāļu izcelsmes marinēti salāti, ko liek pārsvarā gaļas sendvičos, neprātīgi gardi) un reiz es iemarineju burkānu svaigā koriandrā un laima miziņās, kas pēc garšas ir līdzīgi kā korejas burkāni, tikai daudz daudz svaigāk, un bez iespējām iekosties koriandra sēkliņā, kas man uzdzen drebuļus. turklāt ja viņus sagriež salmiņos, tad tas kļūst par party snack, nevis eļļainu piedevu pie ēdiena.

betnujā. tas būtu dārgi un neatmaksātos. toties cik forši, vai ne?
 

5/19/19 05:51 am - [info]fedrs

Labrīt! Velkam kedas, ja?

5/18/19 09:54 pm - [info]santech - wonderlast king

Gan jau, ka burgers būs tikpat labs, kā dziesma. Sen nav ēsts @Ļē.

5/18/19 08:27 pm - [info]santech

Beidzot vasaras vakari, kad var iziet ielās t-kreklā. Ideāls mazvējiņš. Āra terasēs sutināt alusi. Jāatklāj balkona sezona.
 

5/18/19 06:53 pm - [info]kashadura - Mantojumi

Man ir teorija, ka tuvos cilvēkus, ko zaudējam, mēs integrējam , jeb apbedījam sevī, pārņemot viņu īpašības un izpausmes, kas reizēm pat ir mums pašiem nepiemītošas. Tā, piemēram, var gadīties, ka jūs dzīvojat kopā nevis ar cilvēku, bet ar viņa mirušā radinieks rēgu, kurš caur jums risina, vai atkārto kādu traumatisku notikumu, kas viņu saista ar šo dimensiju. Vai arī pats, piemēram, dzīvojat pēc jūsu nelaiķa māsas diktāta un tāpēc cenšaties uztaisīt vispasaules revolūciju, lai gan īsto aicinājumu, iespējams, justu mazdārziņa iekopšanā, tantriskajā seksā un buto dejā.
Powered by Sviesta Ciba