mizantropei наплевать

Friends

6/20/18 06:42 pm - [info]dooora

Ķīnas rīsu sējumos kaut kāda sēne iemetusies, veido āliejieņu izgulējumus.

Ainavu grezniecība
 

6/20/18 06:52 pm - [info]fedrs

Sastrēgumā ostu liepas.

6/20/18 06:16 pm - [info]santech

Par šito tam Kaimiņam piesējās, ja? https://runabildes.lv/kad-latvija-valda-maksatnespejas-mafija-jus-sakat-populisms-kaimins-lidz-ar-zemi-nolidzina-rasnacu-un-prasa-vinja-demisiju/67799

6/20/18 05:32 pm - [info]santech posting in [info]pajautaa

Kur nopirkt vislētāko šampi bez svetskoje nosaumā? Apmēram 50 cilvēkiem.

6/20/18 03:47 pm - [info]dominika

Nevaru saprast, vai tas ir drīzāk tipiski vai ironiski, ka Latvijas Kultūras kanona mājaslapai nav nekādu svešvalodu versijas.

6/20/18 03:11 pm - [info]chimera

tā kā materiāli joprojām nav uz servera, jāpiespamo ciba.

mūsu pagalmā notiek parodija par karu. kāds ir ieņēmis kāda garāžu, noglabājis savu mantību un piekāris atslēgu. uz durvīm karājas divas zīmītes. pirmā, vecākā, skan "iesniegums policijā ir, nekavējoties atbrīvojiet svešu īpašumu". otra "atbrīvojiet svešu īpašumu, citādi pēc 10 dienām (22.jūnijā) iesniegums točna-točna būs policijā". mani ļ. interesē, kāda zīmīte parādīsies uz durvīm parīt un kas varētu skaidrot uzņēmīgākas uzņēmības trūkumu. lieku uz to, ka īpašniekam nav neviena paša papīra, kas pierāda īpašumtiesības, līdz ar to likuma acīs viņš tāds pats skvoteris vien ir.

citā pagalmā savukār pamanīju visai šiku mazdu ar jaunu ta, noparkotu vai drīzāk pamestu principā smilškastē. kamēr es ap viņu rāpoju, mani uzrunāja kāda rajona iedzīvotāja, kuras versija esot tāda, ka ar saimnieku ir noticis kas slikts. mašīna stāvot jau 2 nedēļas. taču vairāk iedzīvotāju sarūgtināja pašas sunīte, kurai jau 11 gadi, aptaukošanās un jāievēro diēta, bet kura ir traki viltīga un iemanījusies iežēlināt cilvēkus, tiekot pie kāda pamesta kaula vai gaļas gabala bezmaz no katra atvērta loga. sunīte sēdēja blakus un izskatījās lepna.
Tags:

6/20/18 01:27 pm - [info]f

rakstīt "nevainojams" un uzrakstīt "nevinojams".

6/20/18 12:06 pm - [info]klusais_okeans

Neesmu redzējusi vispār neko no šogad iznākušajām latviešu filmām, tagad, kad beidzot ir brīvs laiks šādam izklaidēm, kinoteātros noslēdzas sezona. Vai būs kādas citas aplūkošanas opcijas? Kaut kādi brīvdabas kino, kaut kas tāds? Galīgi neorientējos.

6/20/18 12:04 pm - [info]chimera

atcerējos, kā reiz pati centos būt labiņā.

gāju uz kursiem pa lāčplēša ielu, satiku to ubadzi, kura vienu brīdi tur regulāri planēja, tirgoja puķes un skaitīja dzeju. domāju, okz, nopirkšu. stiepju divlatnieku, šī man dod pušķīti, tad paskatās uz monētu un hops! izrauj pušķīti man no rokas, sak, par maz iedevu. bet, ja es esmu nolēmusi būt laba, kurš mani apturēs? sakodu zobus un samaksāju vairāk.

problēma tik tāda, ka man tās puķes totāli nebija kur likt, mest uzreiz renstelē arī negribējās. domāju, uzdāvināšu sekretārei kursos. ierodos un saku - tas jums, lai uzlabotu jums noskaņu! šī skatās uz mani kā uz traku un saka, ka viņai tāpat labs garastāvoklis (bez paplukušiem ziediem no random durām). es tielējos, lai tak paņemot. šī turas pretī, ka var iedot man vāzi, bet lai es pēc tam tos ziedus savācot. bet bet bet es tomēr nesavācu, radot papilddarbu apkopējai!

6/20/18 11:58 am - [info]sirdna

Urugvaja un tagad arī Kanāda. Jauki.

Ja vēl sēnes aizietu, dzīve kļūtu skaistāka.

Skāde, ka ilgi būs jāgaida,līdz partijas sāks zvejot balsis ar psilocibīna dekriminalizāciju vai pat, gāsp, legalizāciju. Vismaz tad es zinātu, kam atdoties politiskā ziņā.

6/20/18 11:49 am - [info]ingmars - :>

6/20/18 11:41 am - [info]santech

akdievsmanamīļāpelīte!homesweethome!
 

6/20/18 11:31 am - [info]fedrs

Kā tas nākas, ka piedāvātās tiešraudes no IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresa vietā tiek pārraidīts "gulbju ezers"?

6/20/18 11:21 am - [info]ingmars - nu ko

No ko, jau divi gadi bez alkohola un saldumiem.

6/20/18 10:14 am - [info]jebalaitung posting in [info]pajautaa - likumi

vai uz ierakstiem cibā attiecas vēlēšanu aģitācijas ierobežojumi?

6/20/18 10:08 am - [info]ingmars - draudzīgais spociņš KasparsKaspars ir draudzīgs, bet vientuļš spociņš, kurš nespēj nebiedēt cilvēkus.

6/20/18 09:26 am - [info]chimera

vai esat domājuši kādas psihiskās diagnozes jums uzkarina labiņie radi, draugi un garāmgājēji?

manā dzīvē aktuālie glābēji ir tādi prastāki cilvēki, psihterapiju mistērijās neiesvaidīti, tak atslēgas vārdus mūsdienās var sagrābstīties jebkurš delfu sadaļā "viņa" un citur. lieku uz to, ka tieku uzskatīta par psihopāti vai autisti. iespējams, man piemīt depresija vai gaļas neēšanas izraisīti smadzeņu traucējumi. par laimi, no intensīvas glābšanas palīdz izvairīties melnie saraksti saziņas ierīcēs, lai gan smagākos gadījumos, iespējams, līdzēs vien piedraudēt ar policiju. infas vākšanas internetos līmenī vai pat drukājot rakstus par smago emocionālo darbu viņi vēl ir puslīdz nekaitīgi.

6/20/18 07:15 am - [info]santech

Kaķītim jāmeklē pagaidu mājas uz pāris nedēļām. Ja atnācis mājās ar uzplēstu muguru, tad vvz kas vēl var notikt. Bet varbūt ne. Velns Viņu Zina.

6/19/18 08:32 pm - [info]santech

Pavisam nejauši uzzināju par Vitu Taubi, jo sēdēju feisī kamēr teļļukā Bez Tabu. Man liekas, ka Vita sen jau būtu norāvusies no kādas institūcijas, ja tas viss būtu tik traki.

6/19/18 07:15 pm - [info]chimera

ingailes "neredzamie" ir 34. lappusē, un jau gribas gavilēt bļā, jo tik reti "pašmāju literatūrā" kādam sanāk vnk bīdīt uz priekšu stāstu. viņai sanāk.

/samedīju aš jaunciema biblenē, blago auto, kopā ar dreižes jaunāko šedevru. trīsvienībai gribēju paķert līdzi račko, sak, latviešu femīnās prozas dažādās šķautnes, tak kāds mani apsteidza, lai gan no rīta vēl bija katalogā
Powered by Sviesta Ciba