mizantropei наплевать

Friends

8/19/18 02:52 pm - [info]tvarj

Man tik ļoti patīk rudens, ka es jau izpētīju, kad Doma laukumā būs Miķeļdienas gadatirgus.

8/19/18 01:45 pm - [info]santech

Vakar spontānā Igaunijas saulrieta meklējuma laikā arī šo to noskaidroju un uzzināju. Ka automātiskā kārba ļoti atvieglo dzīvi pie stūres. Un ja vēl plusā pilnīgākais kruīza kontroles komplekts, tad vispār - kings uz ceļa. Un tas nav salīdzināms ar fotoaparāta automātisko vs manuālo režīmu. Kā arī motors mazāk nokaujas nepareizi pārslēdzot ātrumus.

Un arī jēgu no LinkedIn. Tāpēc atkal piereģistrējos.

8/19/18 12:38 pm - [info]ingmars - internets

Un ko internets domā par šo kājiņu?

8/19/18 11:14 am - [info]iokaste

Mode klaigā
Tags:

8/19/18 02:26 am - [info]santech

Tas ON1 Photo RAW ir kaut kas jobans. Vēl jobanāks par iepriekš testēto Adobe Lightroom Classic alternatīvu. Bet ok, šito metīšu ārā kad beigsies triālis. Pagaidām vienīgais konkurents ir RawTherapee. Bet arī ne līdz galam laikam. Bet atstāts kā alternatīva, ja tomēr atinstalēšu krakoto Lightroom.

Toties sanāca tīri ciešams timelapse viģiks. Mūziciņu arī izdevās ok pielikt. Es gan esmu 100% pārliecināts, ka YT piepisīsies par autortiesībām, bet būs atkal jāpārsūdz klaims un jāsaka, ka nekas nav zagts. Pat mūzikas radīšanas proga legit nopirkta. (pa ļoti lēto, bet ķipa legit)

8/19/18 12:09 am - [info]ingmars - tj

Tūkstošiem cilvēku gājuši bojā, simtiem nogalināti.

8/19/18 12:08 am - [info]santech

Es tiešām esmu palaidies. Slikts fotogrāfs, slikts!
Aizbraucām uz Igauniju saulrietu sagaidīt. Paķēru kameru, statīvu. Kaut kā uzmuģīju timelapse. Un nedadumalsa izslēgt autofokusu. Pirmais kadrs skaists ass, pārējie neasi. Būs jāmēģina vēlreiz. Varbūt no balkona. Bet ne rītvakar. Rītvakar Hocicō.

8/18/18 10:34 pm - [info]f - : miniseriāli

un kāpēc jūs klusējat par sharp objects?

8/18/18 09:04 pm - [info]sirdna

Vakar samarinēju puslitra burku ar palodzes halapenjo ražu, tagad burkā vēl drusku palicis. Halapenjo ir viena no tām lietām, ko var likt visur klāt. Var pankūkās, var kafijā (true story). Varēja gan vēl ļaut tiem pipariem drusku vairāk nogatavoties, bet man bija noskaņojums un etiķa pudele, un, ja cilvēkam ir noskaņojums un etiķa pudele, tad viņam ir jāmarinē pa labi un pa kreisi, citas izejas nav.

Skāde, ka skorpioni nedabūs nobriest, vasara beidzas.

8/18/18 04:05 pm - [info]chimera

Esmu Roņu salā, peldos, kā pieņemts Latgalē, pliku dirsu. Pareizāk sakot, eju pliku dirsu kilometru jūrā, izbesos un nāku atpakaļ. Stulbie sekli. Also, atkal esam trāpījuši uz nezin kādu festivālu. Fancy igauņi ar ribocas somām un tā. Vakarā regejs

8/18/18 02:15 am - [info]santech

for fuck safe! imgur tik nesaprotams palicis! un tur nav vainojams ne alkohols, ne kas. ja ne pats imgur.
es tika igribēju pasūdzēties, ka gmails maina interfeisu un dizainu un vispār.
un tā filma ir kaut kāds sviestains farss

8/18/18 01:22 am - [info]santech

tas dez of stalin līdz galam nepavelk. bet skatoties sapratu, ka tās fade pārejas starp kadriem jālieto tikai īpašos gadījumos

8/17/18 11:42 pm - [info]santech

ā nē. skatīšos staļina nāvi. kamēr vilksies fallouts.

8/17/18 11:39 pm - [info]santech

jāiziet paelpot svaigs gaiss uz piemājas mōlu un jāuzspēlē fallout 4 laikam. nesen iehavoju vienu dlc. automatronu. no kaut kā uzmuģītām naudiņām iekš kingvina ;D

8/17/18 09:19 pm - [info]santech

Facebook Messenger aplikācija no Windows store tomēr izbesīja. Vēl nav līdz galam pieslīpēta, un diez vai arī būs. Ņemot vērā, cik jobans tagad palicis Skype. Mesendžerī ne skaņas notifikācijas var noņemt (var, bet tas nedarbojas. slēgā iekšā ārā - tāpat dinkš), ne failus normāli sūtīt ar drag&drop. Back to web ;D

Toties izstudētas 9/19 no lekcijām YT par Adobes Illustrātōru. Ar katru video esmu afujā par tās progas iespējām. Nu tehniski jau parasta zīmēšanas proga. Gan jau, ka ar Corel Draw var kko tml. darīties. Vnk man ar zīmēšanu nav bijusi nekāda saskare. Ar foto un apstrādi vairāk. Bet tagad studēju, jo ir viena vakance, kurā prasa ilustrātōra zināšanas. Vienīgi, kamēr izstudēšu, vakance beigsies. Tur gan netiek prasīts neko radīt, tikai čekot vai ir ok jau gatavais, bet tāpat - nav drošības sajūtas vēl rakstīt motivācijas vēstulē, ka zinu AI.

8/17/18 03:21 pm - [info]banderlogs posting in [info]pajautaa - Brokastis Rīgā

Pirmdien ap 10 ielido kavalieris un pirms iečekošanās airbnb gribētos kaut kur aizvest paēst brokastis. Vai kādi gudrāki cilvēki varētu pastāstīt, kur Rīgā darbadienas rītā var kaut ko garšīgu apēst? Man pašlaik uz sitienu nāk prātā tikai Gauja un Buržujs Berga Bazārā, bet kur vēl var?

8/17/18 08:22 am - [info]porkus

noon amberland

8/17/18 02:46 pm - [info]santech - kuģa žurnāls. Year 19, Day 263

Pēc divām nedēļam atlido pēc savas Crusader-class Corvette MotherShip Zeta un atkal 11 dienas atceļā In Hyperspace. Un tad atpakaļ uz to spotu, kur bija Zeta. Pakaļ pāris internceptoriem, kuriem korvetē vairs nebija vietas, jo tā piebāzta līdz vākam ar visādu hlamu.
~AW
Tags:

8/17/18 01:51 pm - [info]santech

Feisī varētu publicēt paša reāli padarīto. Nevis atšārēt atgremot kaut ko. Nu ok - reālu cilvēku reāli padarīto arī varētu. Bte idejas, domas.. nu nē. Ne savas, ne citu. ne
cibu gan piekrāmēt ;D

8/17/18 08:32 am - [info]artis - Rory Stewart on Hedgehogs

https://www.youtube.com/watch?v=vqTkLoekm_0
Powered by Sviesta Ciba