mizantropei наплевать

Recent Entries

7/19/14 05:58 pm

Sāku domāt, ka pēdējais laiks man sākt vairāk darīt to, ko gribās, ne vajag, vairāk baudīt lietas un nesteigties, nedzīvot laikam pa priekšu. Esmu guvusi pavisam savādāku skatījumu uz lietām, daudz pozitīvāku, bet tāpat ikdienā piemirstu, ka ir labi tieši tagad. Un šī doma manī uzpeldēja laikā, kad skatos kaut kādu latviesu vidusskolnieku dokumentalo filmu par bomžiem Latvijā, haha.

7/19/14 12:10 pm - Taking 'whatever' to the next level.

Vakar lidojot atpakaļ uz Londonu iznāca diezgan kārtīgi pakratīties turbulenču dēļ, blakus sēdošais puisis pavisam samīzies izskatijās - ļoti dīdījās, centās kaut ko saskatīt caur logu un neirotiski virpināja laulības gredzenu. Es par viņu nedaudz sasmējos, atslīgu krēslā un atslābinājos, jau kādu laiku esmu iemācījusies nekreņķēties un nestresot par situācijām un apstakļiem, kuras es nekādi nevaru ietekmēt.

12/20/13 01:19 am

Pēdējās pāris nedēļas mans puisis Čārlzs un es ekspermentējam ar visa veida Kratom, līdz šim viss ir lieliski.

12/20/13 01:11 am - “It's only in drugs or death we'll see anything new, and death is just too controlling.”

Pēdējā laika aktualitāte - no kā un kur Londonā dabūt sēnes?

10/3/13 11:49 pm

So.. kaut kā pamazām izklāstīšu savu grandiozo izgāšanos ar The Love Story of the Century ar Jennifer. Kaut tikai priekš sevis, lai atcerētos. Kā šodien to ieliku vārdos māsai: 'Karma finally found me and kicked my fucking ass'.

10/3/13 11:48 pm

The smell of alcohol and dark chocolate tobacco always make me feel like I'm at home.

6/5/13 12:57 pm

Jā.. Ar Jennifer secinājām, ka 'shitty music at the workplace is a deal breaker', jaunajā darba vietā - mēs nevarētu būt apmierinātākas, ir ļoti patīkami garu darba dienu sākt ar Grimes, Patric Wolf, Chvrches, Generationals, Edward Sharpe and the Magnetic Zeros etc.

5/23/13 01:05 am

Šodien uzsāku darbu jaunajā kompānijā, ir tik dīvaini atkrist uz tik zemu amatu, kad vēl 3 dienas atpakaļ biju team leader 8 menedžeru un 14 menedžera asitentu komandai. I'll just suck it up.

4/24/13 11:22 am

Ik dienu pirms darba eju uz PRET pēc savas ierastās americano, tur viens itālis mani ļoti iecienījis, ja viņs ir tas, kurš mani apkalpo, tad kafija vienmēr ir 'on the house', bet vakardien tik awkward moments bija, ienāku un notrāpīju uz mirkli, kad PRET's gandrīz tukšs, tikai četri puiši aiz kasēm, ievēroju, ka mana itāļa nav, tapēc droši maršēju pie tuvākā, kas man šķiet ir viņu maiņas vadītājs.
Viņš ieraugot mani priecīgs salecās un saka: 'Darling, nice to see you! The usual? But I won't serve you, do you see that guy, he is very fond of you, I'll let him serve you.' Tad viņš piestumj pie kases jaunieti, ko es, godīgi, nekad iepriekš nebiju ievērojusi un viņš nosarcis un trīcošām rokām cenšas pieņemt manu pasūtījumu, un tas maiņas vadītājs stāv pavisam blakus un smejās un saka: 'Talk to her! Talk to her! Don't let her just get away!'
Un tā saujiņa cilvēku, kas apkārt - visi blendž un ķiķina. Es pasmējos, novēleju visiem puišiem jauku dienu, apsveru domu uz to PRET'u neatgriezties.

4/24/13 10:57 am

Ikdiena darbā.

Uzrunāju savu brīnišķīgo latviešu kolēģi: 'Klau, Laima, man šķiet, ka no manis nes pēc alkohola.. ?'
Laima man pietuvojas un saka: 'Ai, beidz, sīkums, ir bijis trakāk!' :DD

Mana vienīga apņēmšanās ir vismaz uz darbu sākt iet skaidrā.

4/15/13 10:48 pm

Neilgu laiku atpakaļ man atstiepās portatīvais, diemžēl nebija iespējams saglābt neko, viss zudis - video, fotogrāfijas, visi sarkstīties stāsti, mūzika. Ir cilveki, kas cenšas sākt katru jauno gadu kā no baltas lapas, man tas sākās dienā, kad saņēmu kompīti atpakaļ. DPD puisis, kas gan piegādāja, gan atveda atpakaļ portatīvo, jautāja, kamēr atpakoja to: 'So.. Did you miss it?' L: 'Yeah, a lot.'
DPD guy: 'Smile, your baby is back.'
Hahahaha.

4/15/13 04:25 pm

Atminos, kā mēs ar Jennifer smējāmies, kad darbavietā brīvdienu dienasgrāmatā redzējām, ka mūsu menedžere jau ir atzīmejusi atvaļinājuma dienas 2014. un 2015. gadam. Tagad mums pašām jau ir plāni, biļetes, rezervācijas gada nogalei, I've become one of those people.. Mēs bēgsim no Londonas uz pāris dienām uz Brighton, kur apmeklēsim Jake Bugg koncertu un vienkārši izbaudīsim vienu no lieliskākajām pilsētām un piekrastēm.


4/15/13 12:00 am

Atkal tuvojas vasara, man riebjas vasaras, es vienmēr jūtos tik sūdīgi, ziemā vismaz neviens pārmetoši nebrīnās.

2/25/13 03:43 pm

Pēc šī seši no dalībniekiem ienāca pie manis darbā, lai izdurtu pīrsingus, oh, they really made my day!

1/17/13 12:58 am

Skaidrā esmu jau 4 dienas (!!!). :DD

1/16/13 07:43 pm

Šobrīd ļoti nopietni kontemplēju domu pamest savu universitāti, esmu prakstiski jau izlēmusi, ka to darīšu, jo dažādu iemeslu dēļ tā mani vairs neapmierina, un tā kā manai programmai līdzīgas nav citās universitātēs, tad tas pretty much nozīmē, ka nākamajā man būs jāsāk gandrīz no nulles, šie gandrīz divi gadi nav gluži kaķim zem astes, bet traumē tas fakts, ka tieku atmesta atkal divus gadus atpakaļ. Ko nu?!

1/16/13 07:22 pm

Kaut kā pamazām jāatsāk rakstīt dienasgrāmatu, tik daudz kas ir noticis, ehhh..

11/30/12 05:20 am

Jau pāris dienas esmu ievākusies savaā jaunajā dzīvoklī, sakumā bija nedaudz smagi, ka esmu izvākusies no Londonas centra un darbs nav kājām gājiena attālumā, bet jaunais dzīvoklis ir lielisks, vienīgi, ar manu aizņemtību nav sanācis laika pat izpakot visas kastes, piemēram, šovakar - pārnācu no darba, kā ierasts, pēc 11pm, domāju pagatavot vieglas vakariņas un uzlikt fõnā mūziku, izpakoties, bet fuck it - let's have a drink and watch movies (porn, hahahahah)!

10/30/12 05:58 pm

Hahahaha, CJ's pārnāca mājās un teica, ka vsjo, pienācis laiks viņam mani iepazīstināt ar Alice Cooper, jo viņš patiesi esot foršs cilvēks, hey, I'm totally up for it!

10/29/12 11:46 pm

Tajā Halloween ballītē iepazinos ar ļoti patīkamu un interesantu jaunieti Jan, kurš, šķiet, ka izdīcis manu numuru no manas priekšnieces, šodien atrakstīja jau sesto sms, hahahaha, šis sms, lai arī cik muļķīgs nebūtu, patiesi man lika pasmieties, viņš noquotoja tās muļķīgās dziesmas lirikas: 'Hey, I just met you, and this is crazy, but here's my number, so call me, maybe?'

Domāju, ka Visums vienkārši par mani smejas, par daudz jaunu cilvēku, kurus es vēlētos iepazīt, rītdien pat, Samuel uz dažām dienām atgriežas Londonā no Indijas, iesim uz blūza bāru, viņš grib man parādīt, kas ir mūzika Londonā, visu, visu - mūsdienu underground'u, klasiku utt. Ak..
Powered by Sviesta Ciba