:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << :: :: >> :: >>
..:: Лео ир лэпнс ун спытигс езис ::.. - nē nu jāpadalās arī te...
... le_Minga :: alias :: Leo ...
le_minga
[info]le_minga
Add to Memories
Tell A Friend
nē nu jāpadalās arī te...
Comments
kbrgs_ From: [info]kbrgs_ Date: 26. Februāris 2018 - 19:14 (:: saite ::)
hei cibiņdraugs, man eermaniitis ieteica pie Tevis vērsties ar jautājumu par LV-DE pārvadājumu - nezināju īsti, kā citādi Tevi dabūt kontaktā, kā šeit :)
le_minga From: [info]le_minga Date: 26. Februāris 2018 - 19:59 (:: saite ::)
vai var būt labāks ieraksts, pie kura parunāt par darbu :D

jā es darba lasīju tavu jautājumu - bet tā kā uroze jau ierakstīja (un viņa tiešām ir pārvakusies daudz - viņai arī mantas esam veduši, bet ne pārvākšanās ziņā), nolēmu nogaidīt ar atbildi :)

pirmais, galvenais jautajums - kurp uz DE jāved?

mūsu smagais kursē ik divas nedēļas, noliktava mums ir Wuppertālē (attiecīgi var vest, lai nesanāktu pārāk dārgi, uz Ortiem, kas turp pa ceļam, tuvumā - uz dienvidiem ko vizināt ar mums nebūs izdevīgi, bet varu paskatīt citu kurjeru kontaktus - tie gan nav īsti uz pārvākšanos praktizējušies, brauc ar busiem, savāc klientu preces lielas / mazas un tml., bet tai virzienā gan parasti tukši visticamāk brauc, tapēc varbūt noderētu)

Tātad - Kurp? cik daudz? kad? (cik steidzīgi, jo jāplāno smagā auto maršruts laicīgi - DE virzienā jams nebrauc tukš, parasti arī ir uzkrauts)
le_minga From: [info]le_minga Date: 26. Februāris 2018 - 20:02 (:: saite ::)
p.s. manu vecaku pārvākšanos atpakaļ uz LV (un viņi DE dzīvoja daudzdesmitus gadu, mantas attiecīgi bija daudz par daudz (es tos hlamus pusi būtu tur atstajusi, ja būtu teikšana :D )) pirms gada izdevās lieliski noorganizēt :D diemžēl DE virzienā mašīna parasti ir pilnāka, kā šajā virzienā (šurp brauc vidēji kādi 20 kubi, atpakaļ var būt vairāk)...
kbrgs_ From: [info]kbrgs_ Date: 26. Februāris 2018 - 20:35 (:: saite ::)
jā, čiekurieraksts ideāli piemērots :D mēs domājam vasarā, augustā visticamāk. šipojam no NYC uz Rīgu, u tad uz Berlīni. Ir principā 1istabas dzīvoklis - mums no moving company šeit NYC teica, ka mums ir aptuveni 400Cf mantu. cik tas ir kubos, tie paši 20, ja?
le_minga From: [info]le_minga Date: 26. Februāris 2018 - 20:50 (:: saite ::)
nezinu gan nudien - nekad neesmu rēķinājuso - (tapēc prasīju gūgles tantei) - (nez amerikņu pēda atšķiras no angļu? :D ) - katrā ziņā, man stāsta, ka kādi 11.3 kubi būs
https://www.metric-conversions.org/de/volumen/kubikfuss-in-kubikmeter.htm
kad vēl nebija smagais, kad vedām ar busu (lielo), tad tajā ielīda 9'i kubi aptuveni... ar buss + piekabe varējām atvest ~14-15 kubus...

Augusts tālu, vasarā, tas labi (tas tads tukšāks laiks - daudzi klienti atvaļinājumos un tml., auto nav pārgruzīts kā rudeņos un pavasaros) - un var visu ieplānot laicīgi :) Berlīne ir ļoti pat pa ceļam, tātad lieku īpaši līkumu nebūs..
(ko nešipojat pa taisno uz DE - lai stāv un gaida?)

Es šonedēļ, kad sazināšos ar mūsējiem DE, varu noprasīt aptuvenās izmaksas (viņi nosaka cenas, jo smagais un šoferis ir viņu aprūpē) :)
kbrgs_ From: [info]kbrgs_ Date: 26. Februāris 2018 - 21:01 (:: saite ::)
tas būtu superīgi!!! un amīšu pēda tāda pati, kā angļu, ofic. mēs neko pa taisno uz DE nešipojam - noliksim mūsu bifeļmājā Rīgā, lai stāv un gaida; jo mums nav vēl dzīvoklis atrasts Berlīnē, un konkrēts laiks kad tur būsim, arī nav. Maija beigās šipojam uz Rīgu no šejienes, un parasti 6-9 nedēļas paiet ceļā!
le_minga From: [info]le_minga Date: 26. Februāris 2018 - 21:09 (:: saite ::)
es nojautāšu, bet var gadīties, ka tas lielums tomēr būs jāved pa divi lāgi (mums auto turpceļā piekrauts ar "dēļiem" - LV ražoto parketu, kas gareniski apēd telpu smagajā un uz tiem ledusskapi gluži neuzliks ;) )
-
es pavaicāšu un noskaidrošu, un ja izklausīsies labi - došu ziņu (un kontaktus, lai varat komunicēt pa taisno, jo kā saprotu mūsu darbs tur netiks iesaistīts :D - resp. mums ir noliktava Rīgā, kur pienāk DE kravas, no kuras promsūtam - bet jūsu variantā visticamāk preču savākšana būs pie klienta, ja vien negribi likt uz glabāšanu pie mums :D )
kbrgs_ From: [info]kbrgs_ Date: 26. Februāris 2018 - 21:26 (:: saite ::)
Paldies! Un jā, droši vien no mājas savākšana...
:: ~ 13 ~ :: .. :: puxtēt ::
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Augusts 2021
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
:: saites ::