koks - Better Call Saul [entries|archive|friends|userinfo]
koks

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Better Call Saul [Sep. 28th, 2018|01:17 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, , ]

Better Call Saul. Nevaru saprast vai sērijas paliek arvien labākas vai man vienkāŗši sāk patikt arvien labāk, bet man šķiet, ka tas ir viens no ģeniālākajiem seriāliem, ko zinu. Man patīk kā vienā Youtube apskatā teica, ka Better Call Saul ir kaut kas vairāk kā Breaking Bad spin-off un man arī tā šķiet - tam seriālam ir savs, unikāls raksturs un to var novērtēt arī nezinot neko par Breaking Bad. Kas ir lieliski? Viss! Neuzbāzīgā, mierīgā notikumu gaita, kas biežāk sastopama skandināvu filmās un mūsdienās vispār ir retums. Unikālais Džimija tēls - nepārtrauktā ideju plūsma, spontanitāte un tas aktieris lieliski to visu iznes. Pārpasaulīgi pacietīgais un motivētais Maiks. Arī pārējie seriāla varoņi ir perfekti nostrādāti, ar izteikti jūtamu individuālu raksturu un izstrādātu apakšstāstu. Vēl visam klāt saistošais kameras darbs - neierasti, gandrīz vai rotaļīgi kadrējumi taču visu caurvij profesionalitāte. Ir sajūta, ka katra sērija pārsteidz ar kaut ko jaunu. Un, kaut arī pēc notikumu gaitas ir sajūta, ka šī sezona varētu būt pēdējā, tā nebūt nav - gaidāma arī piektā.

Better Call Saul
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:September 28th, 2018 - 06:46 pm
(Link)
iepriekšējā sezona bija savādāka, tagad aizgriežas vēl citur. bet kopumā ļoti simpātiski - gandrīz tikai pieauguši vīrieši.
[User Picture]
From:[info]koks
Date:September 30th, 2018 - 11:02 am
(Link)
Skan labi, bet šo pēdējo izteicienu es nesaprotu.
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:September 30th, 2018 - 05:51 pm
(Link)
Tur spēlē tikai pieauguši vīrieši. Ar vienu izņēmumu, tā pati ir ar pautiem.
[User Picture]
From:[info]koks
Date:October 1st, 2018 - 11:19 pm
(Link)
ballsy director, ballsy series.
[User Picture]
From:[info]teja
Date:October 6th, 2018 - 11:08 am
(Link)
es domāju, ka BCS savā niansētībā un ne-dualitātē ir simtreiz labāks par Breaking Bad.
BB bija "vīriešu seriāls" šī vārda sliktākajā nozīmē, un es viņu skatījos tikai tāpēc, lai man paliktu garlaicīgi un es nomierinātos un aizmigtu.
[User Picture]
From:[info]koks
Date:November 21st, 2018 - 10:24 pm
(Link)
Varu saprast par ko ir runa un varētu tā teikt, ka BCS ir skatāmāks un varbūt labā nozīmē universālāks, bet negribētos arī plūkāt laurus, ko Breaking Bad ir pelnīti nopelnījis ar savu ģeniālo traģēdiju un spriedzi.