kochka

(no subject)

Jun. 22nd, 2026 | 02:59 pm
From:: kochka

Vēlējos vēl precizēt, ka nu gluži nebija tā, ka cilvēkam nebija nekas jādara, jo hipnozes laikā ar viņu sarunājās un bija jā veic darbības, jāiet tur, kur varbūt cilvēkam bail iet vsi vienkārši pašaizsardzības mehānismi nobloķējuši, tāpēc terapija nestrādā. Taču tā nebija kritika par autores literāro paņēmienu, bet vienkārši pēc izlasīšanas ilgi vēl nevarēju aizmirst subjektīvi šausminošo sajūta, ka var redzēt, kas notiek cilvēku galvās.

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.