(no subject)
Jun. 21st, 2026 | 10:24 pm
From:: kochka
Es nedaudz aizplūdu, jo tas grāmatā nebija galvenais, lai gan tur ir daudz tādu sīkumj, par kuriem var padomāt, pat ja neesmu psihiatre vai neirobioloģe. Bet tas bija tas, kas biedēja visvairāk. Un varbūt arī uztrauca grāmatas galvenā varoņa līdzcilvēkus. Bet nu vismaz neatklāju sižetu, kā tas reizēm gadās, stastot par grāmatām.:)