kochka

(no subject)

Jun. 21st, 2026 | 10:24 pm
From:: kochka

Es nedaudz aizplūdu, jo tas grāmatā nebija galvenais, lai gan tur ir daudz tādu sīkumj, par kuriem var padomāt, pat ja neesmu psihiatre vai neirobioloģe. Bet tas bija tas, kas biedēja visvairāk. Un varbūt arī uztrauca grāmatas galvenā varoņa līdzcilvēkus. Bet nu vismaz neatklāju sižetu, kā tas reizēm gadās, stastot par grāmatām.:)

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.