360 grādu TV

Posted on 13.02.2020 at 08:43
Skaņa: A Perfect Circle - So Long, And Thanks For All The Fish
Domājot par ieraksta tēmu vienkārši pacēlu acis un apgriezos ap savu asi sēžot biroja krēslā. 

Tālāk savā prātā paķeru aiz astes garām skrienošo domu, kura jau vairākkārt pēdējā mēsneša laikā viesojusies manā domu kambarī - vai nav pienācis laiks mainīt darbu? Ir cilvēki, kuri tikai šņukst par to ka tiek uzkrauts arvien vairāk ko darīt, bet aizmirst uzkraut arī atalgojumu par to. Nešķiet ka es piederu pie tiem. Ir cilvēki kuri zina savu vērtību un ir gatavi ko mainīt savā dzīvē. Lai dabūtu progresu. Uzlabojumus. Es sevi pieliktu pie šiem, ja vien nebūtu tešā kategorijā ko šobrīd saskatu - no manām izvēlēm un rīcībām ir tiešā vai mazāk tiešā mērā atkarīgas trešās personas. 

Pārceļamies uz nākamo vagonu šajā domu vilcienā. Ja es sevis dēļ vēl varētu samierināties ar ienākumu nelielu samazināšanos nākotnes progresa un savas mentālās veselības stāvokļa dēļ, tad ģimenes locekļi diezin vai saprastu kāpēc viens cilvēks uzdrīkstas upurēt visiem ierasto komfortu tāpēc ka viņam gribējies būt mazliet laimīgākam. Un šis ir viens no galvenajiem faktoriem kāpēc es vēl aizvien neesmu sadūšojies kļūt par tēvu. Manī sen ir radusies pārliecība (un par to paldies apkārt esošajiem vienaudžiem un citiem role modeļiem) ka kļūstot par vecākiem cilvēki uz visiem laikiem zaudē iespēju būt egoistiem un izvēlēties darīt laimīgu tukai un vienīgi sevi. Kaut vai uz brīdi. Kļūstot par vecākiem, šķiet, vienmēr būs kāds kura intereses ir svarīgākas par tavām jebkurā laikā. Un par to paldies arī sabiedrībā valdošiem uzskatiem. Fa-Q! 
Nesaku ka bērni ir slikta izvēle. Vienkārši uzskatu ka tā ir ļoti riskanta investīcija. Iespējams vēl riskantāka par krievu ruleti. Un man ir vairāki desmiti iespējamu iemeslu kāpēc es tā uzskatu. 

Un manā 360 grādu TV (tāpat kā Tavā) ir simtiem, tūkstošiem kanālu. Un kādreiz pienāks brīdis kad nevienā no tiem nerādīs neko interesantu un tu pieņemsi lēmumu paņemt pulti, nospiest sarkano podziņu un ieslēgt mūžīgu mieru.

Vai arī pāriet pie cita operatora kura reklāmu esi redzējis kādā no saviem psihodēlijas ceļojumiem.

Previous Entry  Next Entry